Miziaforum's Blog

ZA KILKA MIESIĘCY !!!MUZUŁMAŃSCY EMISARIUSZE DADZĄ W POLSCE MILIONOM POLAKÓW PRACĘ !!!! – to nie żart

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 23, 2015


witam w związku z tym że inwazja islamu się rozpoczeła

https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/23/bosniaccy-muzulmanie-uzbroja-nielegalnych-imigrantow-za-pieniadze-szejkow-deklaracja-padla-4-dni-temu/

zamieszczam mój art , z przed 5 lat wtedy był dla was zabawny i daleki choć oparty na art. prasowych poważnych agencji informacyjnych

NIEBAWEM BĘDZIECIE ŚWIADKAMI NADZWYCZAJNYCH NAWRÓCEŃ POLSKICH OBYWATELI NA ISLAM

Z UWAGI NA TO ŻE W POLSCE JEST TO NARODOWĄ TRADYCJĄ ZDRADA I ZAPRZAŃSTWO – DOTYCZY SPOREJ ILOŚCI OBYWATELI KTÓRA STANOWI WIĘKSZOŚĆ .

MIESIĘCZNA PENSJA DLA KAŻDEGO POLAKA

DLA KOBIET ZA NOSZENIE TEGO TYPU KREACJI MIESIECZNA PENSJA TO 500 EURO MIESIĘCZNIE

DLA MĘŻCZYZN PRZEWIDZIANO OPŁATĘ MIESIECZNĄ W FORMIE PENSJI ZA POSIADANIE BRODY WYZEJ ZAPREZENTOWANEJ 200 EURO

PONADTO MEŻCZYŻNI W ZWIAZKU Z NISKĄ PENSJA ZA POSIADANIE BRODY MOGĄ DORABIAC NA STRAGANACH LUB W SKLEPIKACH – KTORE OTRZYMAJĄ NIEODPLATNIE  – ZYSK W CALOSCI JEST PRZEZNACZONY DLA HANDLUJACEGO – TOWAR I OPLATY WSZELKIEGO TYPU NIE SĄ JEGO PROBLEMEM

==================================================

JUŻ NIEBAWEM MIEJSCA PRACY W CHARAKTERZE ZAWODOWEGO MUZUŁMANINA DOSTEPNE W POLSCE – CHOĆ POCZATKOWO TYLKO W STOLICY – ale zważywszy na atrakcyjną pesję za minimum wysiłku BEDZIE TO CHIT NA POLSKIM RYNKU PRACY – TYMBARDZIEJ ZE ILOSĆ MIEJSC JEST PRAKTYCZNIE NIEOGRANICZONA A WYKSZTALCENIE I UMIEJETNOSCI NIE GRAJA ZADNEJ ROLI OGRANICZAJACEJ DOSTEP DO TEGO „ZAWODU”

MYŚLE IŻ NIEBAWEM WSZYSCY POPADNĄ W SZCZERE ZDZIWIENIE WIADOMOSCIĄ O TYM IŻ W POLSCE MIELIŚMY TYLU NIE JAWNYCH WYZNAWCÓW MACHOMETA

=====================================================

PONIŻEJ SZCZEGOLY Z INNYCH EUROPEISKICH KRAJOW NA TEMAT TEGO PIĘKNEGO ZAWODU ORAZ OPIS CO I JAK DLA NASZYCH PRZYSZŁYCH POLSKICH „WACHABITÓW” ZAWODOWYCH

Jeśli nie nawrócisz się na islam, to…
21 październik 2010, Ziemowit Szczerek
Skopje, stolica Macedonii. Sulejman siedzi na rybackim krzesełku przy straganiku. Sprzedaje tam muzułmańskie gadżety: flagi z cytatami z Koranu, chusty, koszulki z napisem „islam opanuje świat”. Zmieniają się z kolegami co parę godzin. Wszyscy maja długie brody, a broda Sulejmana jest nawet lekko ufarbowana na czerwono. Szkoda, że nie pozwala sobie zrobić zdjęcia. Nie chce też powiedzieć, czy straganik jest ich prywatnym interesem, czy ktoś ich zatrudnia. Chętnie za to oznajmia mi, co się ze mną stanie, jeśli nie nawrócę się na islam. A będzie ze mną źle.Jak wygląda rozmowa z wahabitą?

Ja: Jaka jest twoja wizja państwa macedońskiego?
Sulejman: Nie tylko macedońskiego. Chodzi o cały świat. Islam, jedyna prawda, opanuje cały świat. Tak mówi Koran, a Koran to prawda.
Ja: I jak ten świat będzie wyglądał?
Sulejman: Będzie przestrzegał prawa Allacha. Ja przestrzegam prawa Allacha codziennie i mam obowiązek aktywnie sprzeciwiać się wielu rzeczom. Na przykład sianiu zgorszenia publicznego. Chodzenia za rękę, całowania się. Nie wolno tego robić.
Ja: I co, jeśli widzisz na przykład, że ktoś się całuje publicznie, tutaj, w Skopje – to próbujesz ich powstrzymać?
Sulejman: Oczywiście! Takie rzeczy można robić tylko z żoną, w domu.
Ja: A jeśli ktoś nie podziela tego poglądu?
Sulejman: To jego problem. Nie wolno siać publicznego zgorszenia, bo zakazuje tego Koran.
Ja: Nie wszyscy muszą wierzyć w to, co mówi Koran.
Sulejman: Z pewnymi rzeczami się nie dyskutuje. Pewne rzeczy są jasne, jak słońce. Koran musi być prawdziwy, bo Mahomet, jako posłaniec Boga, zamieścił tam to, co powiedział Allach. Nic nie zmieniał, bo posłaniec ma obowiązek powtórzyć słowo w słowo to, co mu przekazano. A jeśli tak, to znaczy, że rzecz jest prosta: Koran zawiera słowa Allacha, a im nie wolno się sprzeciwiać.
Ja: Ale nie wszyscy muszą w to wierzyć.
Sulejman: To pójdą do piekła. Koran jest prawdziwy i koniec. Kto w to nie wierzy, przez wieczność będzie cierpiał w piekle. Ja mam prawo i obowiązek zakazywać innym rzeczy, które są wbrew Koranowi. Ten, kto nie wierzy w to, co mówi Koran, zamyka się na prawdę, a to znaczy, że jego serce jest złe.
Ja: Ale twoje prawo i obowiązek kończy się tam, gdzie ingerujesz w wolność innej osoby.
Sulejman: Nie interesuje mnie zdanie niewiernych. To ja mam rację. A poza tym ja się tylko bronię przed ingerencją w moje życie. Jeśli ktoś się całuje publicznie, to wpływa na moje życie.
Ja: O.
Sulejman: Tak, bo jeśli ktoś pali przy mnie papierosy, to dym z tych papierosów ma na mnie zły wpływ. Tak samo z niemoralnym zachowaniem: to ma na mnie wpływ i to jest zły wpływ. Są rzeczy niewidzialne, które mają na mnie wpływ. Grawitacja też jest niewidzialna, a ma na mnie wpływ. Kiedy ktoś się całuje publicznie, to ma na mnie wpływ i ten wpływ jest zły.
Ja: A co, jeśli kogoś naprawdę nie interesuje to, że tobie przeszkadza coś, co w tym społeczeństwie jest uznane za normalne i nawet sympatyczne?
Sulejman: Będę z tym walczył. Nazywacie nas ekstremistami, a my tylko walczymy o prawdę, którą wy też musicie przyjąć. Musicie nawrócić się na islam, nie macie wyjścia, jeśli nie chcecie iść do piekła. To bardzo proste
Robię kilka zdjęć sulejmanowego straganiku, ale samemu Sulejmanowi nie da rady: nie pozwala mi na to. Poza tym wpadli akurat jego brodaci koledzy, a im już ewidentnie nie podoba się mój aparat. Czas się ewakuować.

“Miękkie podbrzusze Europy”

Macedonia to serce Bałkanów, “miękkiego podbrzusza Europy”, jak określił region Churchill. Alianci brali pod uwagę zaatakowanie od tej strony hitlerowskich Niemiec. Teraz radykalny islam wybrał Bałkany jako jedną z dróg wciśnięcia się do Europy. Przez kilkaset lat była tutaj Turcja, która pozostawiła po sobie spadek: zislamizowane społeczności Albańczyków, Bośniaków, Pomaków, Goran i innych.

Skopje przypomina większość bałkańskich miast. Ta dawna prowincjonalna stoliczka stała się po ogłoszeniu macedońskiej niepodległości stolicą pełną gębą, więc teraz gorączkowo modernizuje się, westernizuje, pomiędzy postsocjalistycznymi blokami powstają trendziarskie lokale i sklepy.

Wystarczy jednak przejść przez poturecki kamienny most, by znaleźć się w innym świecie. Stara czarszija to to samo, co medyna czy suk w arabskich miastach: plątanina handlowych uliczek. Jest tu luźniej i mniej nachalnie, niż w Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie, ale struktura jest taka sama.

To dzielnica, w której dominują Albańczycy. Podstarzali faceci siedzą przy szklaneczkach słodkiej jak diabli kawy i herbaty. Z meczetów raz na jakiś czas rozlega się głos nagranego na taśmę muezzina. Na samym końcu tej właśnie dzielnicy, gdzie prawie już nie widać cyrylickich, macedońskich szyldów, a jedynie same albanskie, pisane łacinką, rozłożył się właśnie ze swoim straganikiem Sulejman z ufarbowaną brodą.

Sulejman, pionek w wahabickim ruchu w Macedonii, również jest Albańczykiem. To głównie pośród nich radykalni muzułmanie próbują w tym kraju łowić dusze. Inspiratorzy rekrutują się głównie z krajów arabskich: są to często egipscy Bracia Muzułmanie czy członkowie saudyjskich religijnych organizacji. Powszechnie uważa się, że są oni członkami wahabickiego odłamu muzułmanów, a taki właśnie jest religią obowiązującą w Arabii Saudyjskiej. Na Bałkanach słowo „wahabita” stał się synonimem muzułmańskiego ekstremisty. „Associated Press” twierdzi, że wahabici kontrolują pięć meczetów w tym kraju, w tym meczet Isa Bega, jeden z głównych zabytków miasta.

Albańczyków w Macedonii jest około 25 procent, muzułmanów – prawie 30. Czy radykalne idee trafiają na podatny grunt?

– Na szczęście nie – mówi Suncica, dziennikarka gazety „Nova Makedonija”. – Albańczycy raczej popierają USA i garną się do Unii Europejskiej i NATO. Naciskają nawet na Macedonię, by szybciej rozwiązała swój spór o nazwę z Grecją, by można było w końcu odblokować negocjacje. Pojawiają się co prawda głosy o wahabickiej ofensywie na Bałkanach, w tym w Macedonii, ale na szczęście jest to sprawa przesadzona.

Rząd jednak – na wszelki wypadek – przygląda się macedońskim wahabitom. To margines, ale margines niosący za sobą bardzo niebezpieczny dla Europy ładunek: całkowitą impregnację na dialog i kompromis. Z radykalnym islamem porozumieć się nie da: w jego rozumieniu jedyna możliwość zgodnego współistnienia z otaczającym światem, to przyjęcie przez ten świat wartości i sposobu myślenia radykałów. A radykałowie w każdej aktywności potrafią doszukać się obrażania ich środowiska i religii.

Zły, zły świat

Kosowo: protest przeciwko państwowemu zakazowi noszenia muzułmanskich chust w szkołach publicznych/AFP

– Myślicie, że Amerykanie nas szanują? – zniżył głos imam spotkany w Prisztinie, stolicy Kosowa. Imam, oprócz tego, że jest imamem, pośredniczy również w handlu nieruchomościami. Razem ze spiskowo-religijnymi prawdami wciska nam również reklamowe broszurki z ofertą i cennikiem – jeśli wpadło by nam kiedyś do głowy, a co, nabyć w Prisztinie jakieś mieszkanie.
– Amerykanie nas nie szanują, upokarzają nas. Kiedyś George Bush zaprosił naszego premiera na kolację. Wyobraźcie sobie – w ramadan! Czy takie upokorzenie mogło nas spotkać ze strony kogoś, kto nazywa się naszym przyjacielem? Nie!
– Może się pomylili – bąkam. – Może nie pomyśleli?
– Wierzy pan w przypadki? – Imam jeszcze bardziej ściszył głos. – Niech pan nie wierzy w przypadki.

Inny islam

Imam nie reprezentuje poglądu większości kosowskich Albańczyków. Nigdzie w Europie chyba nie ma tylu amerykańskich flag, co w Kosowie. Wieszane są wszędzie: na prywatnych domach, na samochodach, na cmentarzach bojowników UCK, obok albańskich: czerwonych z czarnym, bizantyńskim orłem. Mieszkańcy Kosowa są wdzięczni USA i NATO za pomoc w walce z Serbami i zorganizowaniu własnego państwa. Flag Unii Europejskiej również jest sporo: Prisztina nie marzy o niczym innym, jak tylko o wejściu w zachodnie struktury. Radykalny islam uważa te struktury za swoich podstawowych wrogów.

Kosowo jest krajem muzułmańskim, lecz tutejszy islam jest bardzo umiarkowany, by nie powiedzieć liberalny.

Ulica w Prisztinie, stolicy muzułmańskiego, lecz proarykańskiego i entuzjastycznie westernizującego się Kosowa. Jednak nie wszystkim odpowiada ta westernizacja/AFP

Mało kto tutaj przejmuje się koranicznymi zakazami, nakazami, a religia raczej nie pcha się do życia politycznego. W prisztińskich klubach i knajpach alkohol leje się takimi samymi strumieniami, jakimi leje się w większości europejskich miast. W barach kobiety przesiadują na równych prawach, co mężczyźni – a nawet w należącym do Serbii muzułmańskim Sandżaku jest to rzadkością. Starsi mieszkańcy w tradycyjnych nakryciach głowy zwanych qeleshe mieszają się z młodymi, naśladującymi styl noszenia się Włochów i Greków.
– W dawnej Jugosławii mówiono, że kosowscy Albańczycy ubierają się najlepiej w całym kraju. Teraz też ubierają się jak na zachodzie. – chwali się Luan Muliqi, dyrektor narodowej kosowskiej galerii sztuki i bywały w świecie artysta.
I to prawda: na ulicach zauważyć można niewiele muzułmańskich chust, za to szpilki, mini, koszulki odkrywające pępek są całkiem powszechne. Na wiosnę 2010 roku zakazano tutaj uczennicom publicznych szkół przychodzenia na lekcje w hidżabach. Często można spotkać się z opinią, że Albańczycy nie są specjalnie religijni. Z wielu powodów: otoczenie kulturowe: Serbowie, Macedończycy, Bułgarzy, Grecy – jest chrześcijańskie. Wieloletnie funkcjonowanie w socjalistycznej Jugosławii też zrobiło swoje. Poza tym Albanczycy do swojej religii i spuścizny mają zdrowy dystans.
– My jesteśmy po prostu zislamizowanymi przez Turków katolikami, a nasz największy bohater, Skanderbeg, był chrześcijaninem walczącym z Turkami – deklarują całkiem często, pół żartem, pół serio, Albańczycy.

Pensja za burkę i brodę

Ale jak w każdym kraju, tak i tutaj znaleźć można radykałów, którzy stanowią punkt zaczepienia dla islamskiego ekstremizmu. W 2008 chorwacki portal “Dalje.com” doniósł, powołując się na Besqima Hisari, szefa kosowkiego Komitetu Helsińskiego, że każdy, kto stanie się członkiem radykalnego ruchu islamskiego – czyli, jak powszechnie się uważa: wahabitą – otrzymuje 200 euro na miesiąć. Pieniądze płyną z organizacji ulokowanych w Austrii i innych europejskich krajach. „Średnia pensja w Kosowie to 150-200 euro. A jeśli każdy z członków pięcioosobowej rodziny zostanie zwerbowany, rodzina taka otrzymuje 1000 euro miesięcznie. Można sobie wyobrazić, z jaką łatwością można pozyskiwać takich ludzi” – mówił Hisari na łamach “Dalje”.

“Matka Teresa smaży się w piekle”

Osobą powszechnie kojarzoną w Kosowie z radykalną wersją islamu jest imam Shefqet Krasniqi, oskarżany o to, że intensywnie werbuje nowych wyznawców w wahabicką społeczność.
Na jego kazania przychodzą tysiące, i to nie tylko w Kosowie. Na gościnnych, ramadanowych występach w macedońskim Skopje Krasniqi głosił między innymi, że najbardziej znana Albanka na świecie, katolicka zakonnica matka Teresa, znajduje się „w samym środku piekła”, bowiem „nie wierzyła w Koran i Allacha” – „Southeast European Times”. Na stadion, na którym przemawiał Krasniqi, przyszło kilka tysięcy osób.

“Antyislamski przemysł nienawiści”

Krasniqi uważa się za ofiarę rządowej i medialnej nagonki.
– Ataki na mnie są wygodnym sposobem do odwrócenia uwagi od korupcji i problemu przemytu narkotyków, który trapi kraj. Czy jestem radykałem albo terrorystą, jeśli próbuję wprowadzić muzułmanów na ścieżkę islamu? – Cytuje imama „Dalje.com”.

W Macedonii ostatnimi czasy emocje wzbudził zamieszczony na „Youtube” film. Albańscy radykałowie modlą się na nim do… Osamy bin Ladena.

“O, Osamo, zniszcz armię USA. O, Osamo, przyspórz honoru islamowi” – śpiewają.

Mudżahedini w Bośni

Fundamentaliści na Bałkany próbują wepchnąć się nie od dziś. Pojawili się tam praktycznie od razu po upadku socjalizmu, a najsilniej dali o sobie znać podczas wojny w Bośni. Ramię w ramię z Bośniakami walczył tam przeciw Serbom oddział radykalnych mudżahedinów z różnych krajów muzułmańskich.
W czasie wojny oddział poszerzył się o wielu młodych Bośniaków. Powstawało braterstwo broni. Bośniacy przejmowali obyczaje, wartości radykałów. Wersję islamu wcześniej na Bałkanach praktycznie nieznanego: totalitarnego, brodatego, fundamentalistycznego, agresywnego.

Historia jednego z byłych bośniackich żołnierzy, który nawraca się na radykalny islam posłużyła bośniackiej reżyserce Jasmili Zbanic za kanwę filmu „Jej droga” („Na putu”). Amar, partner życiowy głównej bohaterki, Luny, po utracie pracy z powodu alkoholowego problemu, znajduje stabilizację, wsparcie i pracę w ośrodku wahabitów. W ośrodku tym żyją zakutane w nikaby po czubek głowy kobiety i przez większość dnia odseparowani od nich brodaci mężczyźni. Mężczyźni często mają po kilka żon, w tym nieletnie i niekoniecznie entuzjastycznie nastawione do małżeństwa wojenne sieroty.
Omar staje się innym człowiekiem. Nie podaje ręki kobietom, nie toleruje ludzi łamiących koraniczne zakazy, ogarnia go muzułmańska dewocja. Luna nie godzi się na dalsze życie z osobą, której nie zna.
– Wróć do mnie – prosi Lunę Amar, wahabicki neofita.
– To ty wróć do mnie – odpowiada Luna.

Autorka bardzo godnego uwagi bloga “Moje Sarajevo”, Polka mieszkająca w tym mieście, krytykuje zresztą zbyt łagodne potraktowanie przez Zdanic społeczności wahabitów, a przemianę Amara uważa za niezbyt wiarygodną: „Ktoś, kto przyjmuje doktrynę wahabizmu nie będzie raczej tolerował, że jego kobieta (w dodatku nieślubna!) sama wychodzi w krótkiej, obcisłej kiecce potańczyć, kwitując tylko to wydarzenie lakonicznym „Nie jest ci ładnie w tej sukience” – pisze, i wydaje się, że ma bardzo dużo racji.

Jak przeczytać można w artykule zamieszczonym w “Spieglu”, Nermin Karacic, były przywódca fundamentalistycznej organizacji Al-Furkan i osoba, której historia zainspirowała Zbanic do nakręcenia filmu, twierdzi, że to Saudyjczycy faszerowali jego środowisko pieniędzmi. Amerykanie nie protestowali aż do 11 września, po którym ogłosili Al.-Furkan terrorystami, chociaż Karacic przysięga, że z bin Ladenem nic wspólnego nie mieli.

Właśnie w Bośni problem z wpływami radykałów jest największy. W Bułgarii, gdzie fundamentaliści próbowali oprzeć swoje wpływy na społeczności lokalnych Turków i Pomaków – zislamizowanych Bułgarów – społeczność muzułmańska jest stosunkowo niewielka i nie bardzo podatna na ekstremistyczne wpływy. W Albanii muzułmanie stanowią większość społeczeństwa, ale po 50 latach bardzo hermetycznego i totalistycznego komunizmu bardzo zeświecczeli, a poza tym – podobnie, jak ich pobratymcy w Macedonii i w Kosowie – uwielbiają USA i nie mogą się doczekać na UE i NATO.
W powojennej Bośni jednak, gdzie państwo jest słabe, kontrolowane przez ONZ i zagrożone rozpadem (jego część składowa, Republika Serbska w Bośni, najchętniej oderwałaby się od Sarajewa i przyłączyła do Belgradu), skrajny islam zdobywa stosunkowo najwięcej wyznawców.

Co wybiorą europejscy muzułmanie?
Na pierwszy rzut oka tego nie widać: mieszkańcy i mieszkanki bośniackich miast żyją tak samo, jak inni Europejczycy, i – mimo, że hołdują pewnym muzułmańskim tradycjom kulturowym – to ich styl życia jest zachodni. Zdecydowanej większości Bośniaków nie dotyka problem radykalnego islamu, ale od czasu do czasu da się go odczuć.
Jak donosi agencja AFP, zdarza się na przykład, że młode pary w Sarajewie są niepokojone przez brodatych mężczyzn, którzy kategorycznie każą im przestać okazywać sobie wzajemnie czułość. Ci mężczyźni to ochotniczy „strażnicy szariatu”.
Ta sama agencja informuje, że w 2007 roku młody człowiek, który nawrócił się na wahabizm zabił swoją matkę, która odmówiła udziału w modlitwach, po czym udał się do meczetu z zakrwawionymi rękami i w zakrwawionym ubraniu, dedykując swój czyn Allachowi. W 2008 roku z kolei religijni radykałowie wszczęli zamieszki podczas gejowskiej parady w Sarajewie.

Muzułmańscy radykałowie podczas gejowskiej parady w Sarajewie

Główny wahabicki meczet w Bośni to meczet króla Fahda, ufundowany właśnie przez tego władcę Arabii Saudyjskiej i wybudowany pięć lat po zakończeniu wojny w Bośni. Miejsce to uznawane jest czasem za „centrum” bośniackich fundamentalistów.
Jak donosi “Spiegel.de”, kobietom, które zdecydują się na noszenie nikabu zakrywającego całe ciało, „arabscy sponsorzy” wypłacają 500 euro miesięcznie.

Radykałowie w demokracji?

Demokracja jest systemem jak każdy inny. I tak samo, jak każdy inny system ma swoje ograniczenia, których należy bronić. Trzeba, bowiem z demokracji bardzo łatwo ześlizgnąć się w dyktaturę: religijną, ideową czy jedną i drugą na raz. Wygrzebać się natomiast z takiego bagna jest już o wiele trudniej.
To demokratyczny elementarz: spośród znanych systemów demokracja – mimo swoich wad – wydaje się optymalna, bo jest możliwie najszersza: nie toleruje jedynie nietolerancji. A kwestie sporne rozwiązuje poprzez spokojny, rzeczowy dialog oparty na logicznych argumentach. Ci, którzy nie dopuszczają dialogu, lecz oczekują bezwarunkowego podporządkowania się adwersarzy – są dla demokracji zagrożeniem, bo negują jej podstawy.

Dobrze, że rozumieją to Albańscy i słowiańscy muzułmanie w swojej masie. To dlatego muzułmańscy radykałowie nie są tak marginalizowani w muzułmańskich przecież społeczeństwach na Bałkanach.

Dobrze, że istnieje taki islam, bo udowadnia to, że jest on do pogodzenia z demokracją. Na Bałkanach jest on sprowadzony do roli kulturowej i nie ma ambicji wprowadzania do systemu sądowniczego swoich praw spisanych we wczesnym średniowieczu na arabskiej pustyni.

– Dlaczego nie przyznajecie nam prawa do naszego sposobu życia? – Spytał mnie jeden z brodatych kumpli Sulejmana. Miał długie włosy, koszulę po kolana i całkiem nieźle mówił po angielsku.
– Bo waszym celem jest ingerencja w nasz sposób życia. Między innymi – odpowiedziałem.
– Ale przecież wasza demokracja daje nam do tego prawo – odpowiedział.
– Nie bardzo, bo prawa, których się domagacie w imię zasad demokracji są tymi samymi prawami, które wy byście chcieli demokratycznemu społeczeństwu odebrać – odpowiedziałem.
Sulejman wystawił uczerwienioną brodę zza sterty chust, którymi handlował.
– Jeśli się nie nawrócisz, pójdziesz do piekła. Na zawsze! Nie mów, że cię nie ostrzegałem jakby co – powiedział mi na do widzenia.

Ziemowit Szczerek ze Skopje

Komentarzy 29 to “ZA KILKA MIESIĘCY !!!MUZUŁMAŃSCY EMISARIUSZE DADZĄ W POLSCE MILIONOM POLAKÓW PRACĘ !!!! – to nie żart”

 1. miziaforum said

  NO PRZYKRO MI TEKST DŁUGI ALE WYMAGA TEGO TEMAT ABY GO WYCZERPAĆ NA DZIŚ

  Polubienie

  • miziaforum said

   13 000 000 POLAKÓW WYTYPOWANYCH BIEDĄ TO POTENCJALNI KLIENCI GOTOWI PRZYJĄĆ OFERTĘ PRACY WYŻEJ OPISANĄ !!

   https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/17/ponad-5-000-000-polakow-zarabia-rocznie-2500-euro-o-czym-informuje-ministerstwo-finansow-w-art-rzeczpospolitej/

   POWIECIE BZDURA ….

   TO JA WAM COŚ ODPOWIEM W SWIECIE MUZUŁMAŃSKIM POLSKA JEST UZNAWANA ZA TWIERDZĘ CHRZEŚCIJAŃSTWA NAWET NIE WATYKAN !!

   TYLKO POLSKA WIELU BARDZO WPŁYWOWYCH RELIGIJNYCH I BOGATYCH SZEJKÓW JEST GOTOWA WYDAĆ MILIONY DOLARÓW ABY

   BASTION CHRZEŚCIJAŃSTWA PADŁ !!

   NO TAK JEST WIEM WIEM TVN NIC NIE MÓWIŁ MICHNIK NIE PISAŁ

   Polubienie

   • miziaforum said

    I JESZCZE JEDNO CI SZEJKOWIE WIEDZĄ ŻE PRZEMOCĄ W TAKIM KRAJU JAK POLSKA NIC NIE ZDZIAŁAJĄ

    ALE PRZEKUPSTWEM ŁAPÓWKĄ I OWSZEM

    ZNAJĄ NAS JAK WŁASNĄ KIESZEŃ !!

    Polubienie

   • miziaforum said

    Pensja za burkę i brodę

    Ale jak w każdym kraju, tak i tutaj znaleźć można radykałów, którzy stanowią punkt zaczepienia dla islamskiego ekstremizmu. W 2008 chorwacki portal “Dalje.com” doniósł, powołując się na Besqima Hisari, szefa kosowkiego Komitetu Helsińskiego, że każdy, kto stanie się członkiem radykalnego ruchu islamskiego – czyli, jak powszechnie się uważa: wahabitą – otrzymuje 200 euro na miesiąć. Pieniądze płyną z organizacji ulokowanych w Austrii i innych europejskich krajach. „Średnia pensja w Kosowie to 150-200 euro. A jeśli każdy z członków pięcioosobowej rodziny zostanie zwerbowany, rodzina taka otrzymuje 1000 euro miesięcznie. Można sobie wyobrazić, z jaką łatwością można pozyskiwać takich ludzi” – mówił Hisari na łamach “Dalje”.

    CZY POLSKIEJ BIEDNEJ RODZINIE NIE PRZYDA SIĘ 1000 EURO – PO DZISIEJSZYM KURSIE WYMIANY 4200 ZŁ

    SAMI OCEŃCIE

    Polubienie

 2. miziaforum said

  PS. DO WARSZAWIAKÓW WIDZIELISCIE I WIDZICIE TAKICH BRODATYCH CIULÓW MÓWIĄCYCH CZYSTO PO POLSKU NA ULICY ???

  TO SĄ PIERWSI ETATOWI EMISARIUSZE – PENSJA OKOŁO 4000 EURO MIESIĘCZNIE … SKĄD WIEM WIEM

  WASZE POLSKIE ABW TEŻ WIE ………….. I CO Z TEGO

  Polubienie

  • KrisT said

   i to jest właśnie to określenie ludzi co pseudo zmienią wiarę na islam aby mieć spokój- ciul …….
   a jak wiemy polacy ciulów nie lubią, więc polski brodacz islamista zawsze bedzie ciulem do bicia.
   prędzej czy pozniej ciule bedą tepieni. jak mój sąsiad czy kolega zapusci brodę i za kasę zostanie islamistą będzie traktowany jako pospolity ciul !
   a jak jeszcze polak wypije to takiemu nie tylko nagada ale i wyj……e na dzień dobry
   Jeśli to prawda to temat bardzo powazny bo nie widzę siebie z takim gosciem np na uroczystosciach rodzinnych!
   sorry za zbyt wiele słów na C… staram się nie przeklinać.

   Polubienie

 3. miziaforum said

  PRZECZYTALI ? NO TO WIEDZĄ DLA CZEGO TRZEBA WPUSZCZAĆ HORDY UCIEKINIERÓW PRZEZ KRAJE BAŁKAŃSKIE

  I RÓWNIEŻ WIEDZĄ DLA CZEGO CI MUZUŁMANIE AKURATSZTURMOWALI GRANICĘ MACEDOŃSKĄ

  A I RÓWNIEŻ CHYBA JUŻ WIECIE ŻE DZIĘKI TEMU ZE ELITY OKRĄGŁOSTOŁOWE UCZYNIŁY Z WAS BIEDAKÓW – JESTEŚCIE ŁATWYM CELEM DLA DOWOLNIE PRZYCHODZĄCEGO KONTRACHENTA

  Polubienie

 4. Pelagia said

  pisałam kiedyś aby Polacy zdecydowanie potępiali uboj rytualny, pon. 1/ jest wyjątkowo okrutny

  2/jest naruszeniem polskiej tradycji
  i co ?? i nic. temat został zlekceważony. dobra, śpijta dalej, nic na to nie poradzę, że myślicie z opóźnionym zapłonem

  Polubienie

 5. AQQ said

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef-wloskiego-msz-z-powodu-imigracji-zagrozony-jest-uklad-z-schengen/wjf9tg

  ~Polak : Włosi to durnie. Camorra robi kasę na przerzucie ludzi z Afryki a ich rząd nic nie robi by to zatrzymać jeszcze opowiadają głupoty, że inne kraje mają ich przyjmować. Debilizm w czystej postaci. Ciapate won z Europy.
  -: Otóż to! Kto uwierzy, że przemytnicy działają na włoskim wybrzeżu i nie opłacają się camorrze, ndranghecie lub cosa nostrze?

  Polubienie

 6. AQQ said

  Polubienie

 7. Ktoś said

  Jeszcze niecałe 3.5 roku tej szopki a potem przyjdzie otrzeźwienie POTOPEM. ;p

  Polubienie

 8. krab said

  Czyżby ta „prognoza” dotyczyła aktualnego czasu:

  „Z początku podziwiany, na końcu znienawidzony,
  stanie się zakałą hierarchów i tradycyjnego Kościoła,
  W końcu kadencji dojdzie do wielkiej ruchawki motłochu,
  Z poparciem przyszłego dyktatora na krótko obroni on władzę,
  Po próbie obalenia i ustanowienia kadencji,
  Stanie się samolubnym tyranem i rózgą dla wiernych.
  Niedługo potem on i krzyże będą spalone ognistym światłem półksiężyca!

  Generał prowokator na usługach Mahdiego,
  W czasie misji tajemnie zmieni wiarę początkowo starannie ukrywaną.
  Chwalony a zapomniany, żelazną pięścią obejmie władzę!
  Osłabiony, wykrwawiony naród otworzy z radością SWOJE PODWOJE!

  Żołdactwo Generała splugawi klasztor i święty obraz!
  Najwyższy z arcypasterzy zamordowany!
  Ołtarz w Świątyni Opatrzności we krwi męczennika.
  Okrutny Dyktator na tle flagi czerwonego półksiężyca;
  Ogłasza zwycięstwo nowej wiary: Allaha i Mahometa!

  Kościoły i klasztory zamienione na meczety i magazyny broni,
  Duch islamu i doniosłe śpiewy muezinów obwieszczą w obu stolicach
  i wielkich miastach powstanie Islamskiego Państwa Lechistanu.
  Święte; Krzyże, Obrazy i Księgi palone i rzucane na bruk,
  pośród okrzyków radości barbarzyńskiej hołoty, oraz cichej rozpaczy;
  synów i córek umarłego ale i zmartwychwstałego kraju królowej Maryi!
  Jak za Piasta kraj cały zmieni wiarę, ale POZORNIE NIE W DUCHU!”

  Polubienie

 9. ppp said


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-organizacje-z-usa-finansuja-przemyt-imigrantow-do-europy-2015-08

  Polubienie

  • krab said

   Należało by tych imigrantów spakować na statek i wysłać wujowi samowi jako nagrodę za propagowanie „demokracji” wśród tych ludów!!, bądź jako bonus do ropy i innych złóż, które u nich przejął.

   Polubienie

 10. mironik said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Syryjscy-uchodzcy-zatrzymani-na-granicy-Chcieli-uciec-z-Polski,wid,17796006,wiadomosc.html?ticaid=115765&_ticrsn=3
  Czworo obywateli Syrii, którzy próbowali nielegalnie przedostać się do Niemiec, zatrzymała straż graniczna. Jak podaje RMF FM, to członkowie grupy uchodźców, którzy przyjechali do naszego kraju na zaproszenie Fundacji Estera.
  Obywatele Syrii mogli przebywać na terenie Polski, pod warunkiem, że nie będą jej opuszczać.

  Ponad miesiąc temu do naszego kraju przyleciało ponad 150 osób. To chrześcijańskie rodziny, które – jak zapewniała Fundacja – uciekły z Syrii w obawie o życie. Syryjczyków, którzy przyjechali do Polski, wskazywali tamtejsi katoliccy duchowni.

  Ustalono, że jedna syryjska rodzina dostanie miesięcznie od sponsorów 2 tys. 600 złotych. Przekazuje je bezpośrednio Fundacja Estera. Pieniądze są gwarantowane przez rok.

  Polubienie

 11. miziaforum said

  Reblogged this on Miziaforum's Blog.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: