Miziaforum's Blog

MUZUŁMAŃSKA INWAZJA NA EUROPĘ STAŁA SIĘ FAKTEM !!! PRZYCZÓŁKI LĄDOWANIA HISZPANIA , GRECJA ,WŁOCHY – TO JUŻ NIE SĄ ŻARTY TO FAKT ONI PO NAS IDĄ !!

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 23, 2015


WITAM W NIEDZIELĘ OSTATNIE WYDARZENIE W POLSCE ZUPEŁNIE ODWRÓCIŁY WASZĄ UWAGĘ OD SPRAW DZIEJĄCYCH SIĘ POZA GRANICAMI

OTÓŻ MAMY JUŻ W EUROPIE WOJNĘ – INWAZJE MUZUŁMAN NA SKALĘ PORÓWNYWALNĄ Z MARSZEM WOJSK TURECKICH NA WIEDEŃ W 17 WIEKU TO NIE ŻART

CO DZIENNIE W EUROPIE ………

ZA CHWILKĘ MATERIAŁY AV RELACJE I DONIESIENIA Z CAŁEJ EUROPY

MAM WRAŻENIE ZE MEDIA PRZEMILCZAJĄ …

MACEDONIA ROZWAŻA WPROWADZENIE STANU WOJENNEGO W ZWIĄZKU Z NAWAŁĄ UCHODŹCÓW BUŁGARIA STANU WYJĄTKOWEGO WĘGRZY I CHORWACI  TEŻ MOBILIZUJĄ SIŁY MILITARNE WZDŁUŻ GRANIC MATERIAŁY Z PRZED KILKU DNI

 • HISZPANIA CO DZIENNIE NAPŁYW PONAD 2000 UCIEKINIERÓW Z AFRYKI
 • Imigranci z Afryki – zarówno ci, przeszmuglowani do Europy przez Morze Śródziemne, jak ci, którzy dostali się do Hiszpanii przez Ceutę i Melilę, nie chcą pogodzić się z rolą niechcianych gości. Zaczynają wywoływać zamieszki.

we Włoszech. Przybysze z Egiptu, Syrii i Libii  zdemolowali ośrodek, w którym przebywali od pół roku, pobili obsługę, a szefową azylu trzej Egipcjanie zgwałcili i próbowali zabić.

FILM KRĘCONY W TRAKCIE BRUTALNEGO GWAŁTU ZOSTAŁ USUNIĘTY Z Y.T

NIEMCY DREZNO –

TO SĄ DONIESIENIA Z PRZED KILKU DNI

W TEJ CHWILI

JAK WSPOMNIAŁEM HISZPANIA OKOŁO 2000 UCIEKINIERÓW DZIENNIE DOCIERA DO EUROPY

WŁOCHY TO LICZBA OKOŁO 3000 DZIENNIE

GRECJA OFICJALNE DANE TO OKOŁO 2000 DZIENNIE – RZĄDY KRAJÓW BAŁKAŃSKICH JEDNAK INFORMUJĄ IŻ W GRACJI JEST TO OKOŁO 4000 DZIENNIE

PONADTO GRECJA OTWORZYŁA GRANICĄ DLA UCIEKINIERÓW CHCĄCYCH UDAĆ SIĘ W GŁĄB EUROPY

W TEJ CHWILI  MAMY DO CZYNIENIA Z WIELOMA GRUPAMI UCHODŹCÓW SKŁADAJĄCYMI SIĘ JAK NP. TA

KTÓRA DOTARŁA DO  Macedonii  ok. 42 tysiące imigrantów, w tym 28 672 mężczyzn, 5 752 kobiet i ponad siedem tysięcy dzieci, z których ok. 600 było bez rodziców i krewnych.

=====================

WAŻNE DZIENNIKARZE KTÓRZY CHCIELI ZROBIĆ MATERIAŁ POKAZUJĄCY PRAWDZIWĄ SKALĘ ZJAWISKA

ZOSTALI ZATRZYMANI I STANELI PRZED SĄDEM

MATERIAŁY AV ZOSTAŁY SKONFISKOWANE

Sąd w Macedonii uznał dwóch polskich dziennikarzy, którzy robili materiał o uchodźcach za winnych nielegalnego przekroczenia granicy grecko-macedońskiej.

Po godzinie 17 Press Club Polska podał, że sąd w miejscowości Gevgelji wydał wyrok, zgodnie z którym Maksymilian Rigamonti i Jan Hunin zostali uznani za winnych nielegalnego przekroczenia granicy Macedonii. Polskich dziennikarzy ukarano grzywną i nakazano im natychmiastowe opuszczenie kraju.

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Polscy-dziennikarze-zatrzymani-na-granicy-Grecji-i-Macedonii-00009387

POWÓD W TAK ZWANE 4 OCZY – MATERIAŁ SZKODLIWY DLA POLITYKI U.E

MÓGŁ BY WYWOŁAĆ FALĘ NIEPOKOJÓW  I NIEBEZPIECZNYCH NAPIĘĆ

WIĘC MACIE NIE WIEDZIEĆ ŻE ARMIA MUZUŁMAN ZMIERZA W KIERUNKU EUROPY PRZEZ NIKOGO NIE ZATRZYMYWANA A KOLEJNE KRAJE NA ICH DRODZE OTWIERAJĄ BRAMY

Komentarzy 16 to “MUZUŁMAŃSKA INWAZJA NA EUROPĘ STAŁA SIĘ FAKTEM !!! PRZYCZÓŁKI LĄDOWANIA HISZPANIA , GRECJA ,WŁOCHY – TO JUŻ NIE SĄ ŻARTY TO FAKT ONI PO NAS IDĄ !!”

 1. miziaforum said

  W TEJ CHWILI PRZEZ BAŁKANY WĘDRUJE GRUPA OKOŁO 100 000 UCHODŻCÓW PRZEZ NIKOGO NIE ZATRZYMYWANA W 3 ODDZIELNYCH GRUPACH PO OKOŁO 30 000 !!

  JEDNA Z GRUP SFORSOWAŁA GRANICĘ MACEDOŃSKĄ SIŁĄ

  Polubienie

 2. Anna said

  Co ich tutaj gna – bieda, nienawiść, polityka? raczej nie religia.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  NIEMCY W NADCHODZĄCYM TYGODNIU
  Cudzoziemcy, którzy popełnili czyny karalne oraz ekstremiści polityczni i religijni mają być w szybszym trybie wydalani z Niemiec. Szef berlińskiego MSW planuje także szlabany na ich powrót do RFN.

  Minister spraw wewnętrznych RFN Thomas de Maiziere (CDU) chce w szybszym trybie wydalać z Niemiec cudzoziemców, którzy weszli w konflikt z prawem lub manifestują radykalne poglądy. Myśli on także o wprowadzeniu wobec nich 10-letniego zakazu powrotu do Niemiec.

  Radykalna rozprawa z ekstremistami

  Projekt nowelizacji ustawy o wydaleniach z kraju i prawie pobytowym minister de Maiziere chce przedłożyć gabinetowi rządowemu jeszcze przed Bożym Narodzeniem, jak donosi bawarski dziennik „Passauer Neue Presse”, powołując się na kręgi rządowe.

  Zakazem powrotu do Niemiec mają być objęci cudzoziemcy, którzy skazani zostali na kary ponad dwóch lat więzienia. Ma być on też stosowany wobec członków ugrupowań terrorystycznych i cudzoziemców, którzy z pobudek politycznych lub religijnych dokonują aktów przemocy.

  Za idącą w tym kierunku nowelizacją ustawy opowiadał się już chadecki ekspert ds. polityki wewnętrznej Wolfgang Bosbach, będący przewodniczącym komisji ds. wewnętrznych Bundestagu. Wskazując na nakaz szybszego wydalania z kraju islamistów Bosbach ostrzegał przed „tolerancją w niestosownym momencie”. Opowiada się on za tym, by wydalenie cudzoziemca z kraju było możliwe także w przypadkach, gdy ma on wyrok skazujący na rok więzienia bez zawieszenia.

  WYDALENI BĘDĄ DELEGOWANI DO POLSKI NA PODSTAWIE TEJ UMOWY

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/21/alarm-zalew-muzulman-w-polsce-na-podstawie-przyjetych-przez-rzad-p-o-norweskich-rozwiazan-prawnych/

  Polubienie

  • AQQ said

   – wydalenie cudzoziemca z kraju było możliwe także w przypadkach, gdy ma on wyrok skazujący na rok więzienia bez zawieszenia

   więc będą dostawać wyroki jak w szwecji 180h pracy np. za gwałt na dziecku.
   …….

   Polubienie

   • Anna said

    Garstka policjantów patyczkuje się na łapy z wandalizującym tłumem, w Norwegii podczas zamieszek łącznie z podpalaniem samochodów policja nawet nie wyszła na ulicę.
    To ich zachęca do dalszego rozrabiania i pewno o to chodzi, żeby w Europie wywołać chaos. Ktoś za tym stoi, takie podróże z dalekich są przecież kosztowne.

    Polubienie

    • falkonidas said

     Taki jest plan szatanów zza oceanu. Wrowadzają swoją politykę na kontynencie, który i tak jest przedłużeniem ich polityki, polityki państwa policyjnego. Teraz sami ludzie będą błagać rządy aby zrobiły porządek z tym syfem. A jak to się odbędzie? Poprzez zaostrzenie prawa, odebranie resztek wolności ludziom i wyprowadzenie wojska na ulicę a więc rewolucja przeciwko kurworządom w żadnym kraju nie będzie możliwa. Takie coś było planowane od dawna. Problem -> solucja – > rozwiązanie.

     Polubienie

     • kpiz said

      Amerykańskie grupy finansowe w tym między innymi tak znane rodziny jak Rotschild, Soros finansują przesyłanie arabskich imigrantów do Europy. Według informacji agencji Direct która powołuje się na dane austriackiego wywiadu Amerykanie stworzyli skomplikowany system finansowania uchodźców.

      Austriacki wywiad ustalił, że szacunkowy koszt przerzutu jednego uciekiniera wynosi od 8 do 14 tysięcy euro które trafiają do rąk organizacji przemytniczych. Większości uchodźców nie stać na tak duże koszta. W sposób potajemny pomagają im w tym amerykańscy finansiści z największych grup bankowych. Są to osoby przynależące do znanej Grupy z Bildberg. Według Austriaków istnieje blokada informacyjna w tej sprawie. Zdaniem agencji powodem do takiego zaangażowania amerykańskich bankierów jest realizacja strategicznych interesów amerykańskich które mają polegać na „podpaleniu” Europy i jej skonfliktowaniu z islamem.

      Amerbroker

      Polubienie

   • miziaforum said

    I POJEDZIE DO POLSKI – rozumiecie ??

    Polubienie

  • miziaforum said

   decyzje podjęto szybko na przyszły tydzień dla tego ze w niemczech CO DZIENNIE PRZYBYWA 3000 EMIGRANTÓW Z WSZYSTKICH STRON EUROPY – EMIGRANTÓW ARABSKICH

   http://wpolityce.pl/swiat/262758-niemieckie-media-o-naplywie-uchodzcow-niemcy-znalazly-sie-w-stanie-krytycznym-a-w-niektorych-zakatkach-europy-daje-sie-odczuc-cicha-radosc-z-tego

   Polubienie

 4. falkonidas said

  Reblogged this on .

  Polubienie

 5. ppp said

  Czy kiedykolwiek wcześniej przy podobnej skali wojen i konfliktów na świecie państwa europejskie przyjmowały uchodźców tak jak obecnie?
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/energetyka-surowce-europie-wschodniej-celowniku-nat-rothschilda-40-letniego-spadkobierce-bankowego-imperium-2014-07
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rothschildowie-wprowadzaja-globalny-komunizm-przy-uzyciu-miedzynarodowego-funduszu-walutowego-i-onz-2014-12
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rothschildowie-rzadza-polska-doradzaja-msz-wykupuja-polski-spolki-i-przejmuja-gazociagi-2015-08

  Polubienie

 6. […] falkonidas o MUZUŁMAŃSKA INWAZJA NA EUROPĘ… […]

  Polubienie

 7. KnUR1 said

  Polubienie

 8. Tak mogą zrobić z białymi. http://www.chamsko.pl/67250/Niestety_jestesmy_sto_lat_za_murzynami_?utm_source=link

  Polubienie

 9. miziaforum said

  Reblogged this on Miziaforum's Blog.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: