Miziaforum's Blog

MAŻ MARTY KACZYŃSKIEJ ZATRZYMANY POD ZARZUTEM KIEROWANIA GANGIEM

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 23, 2015


Kim jest Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej?

Drugi mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki jest jednym z najbardziej znanych w Polsce adwokatów. Od czasu małżeństwa z Martą Kaczyńską jest o nim bardzo głośno na wszystkich portalach plotkarskich.

JAK WIDZIMY PIS TEŻ WŁADZY NIE PRZEJMIE !!

ZACZĘŁO SIĘ !!!!

PYTANIE DLA CZEGO NAPISANO MARCIN DUBIENIECKI A NIE MARCIN .D

JAKIE TO PROSTACKIE

http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/marcin-dubieniecki-zatrzymany-przez-cba/3fewsf

OBOWIĄZKOWO OGLADAĆ

Komentarze 43 to “MAŻ MARTY KACZYŃSKIEJ ZATRZYMANY POD ZARZUTEM KIEROWANIA GANGIEM”

 1. KnUR1 said

  Dobra nie da się nie tutaj nie przeklinać.

  Jebać tych chujów na kążdym kroku w każdym miejscu na świecie w każym języku! Nie ma miejsca dla tych szmat w tym Uniwersum!

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Zróbmy te demotywy tłumaczone na różne języki świata, czemu nie?! Dla najlepszych kasa za to. Lepsze to niż broda pierdolona. To działa, Historia bez cenzury ENG to ma jebniecie, poważnie. Kurwa, czemu ZERO zainteresowania. Zamiast pierdolić i komentować coś zrobisz. Trzeci raz już nie zaproponuje. To chyba w Twoim interesie jest, żeby nie myśleli o Tobie jak o pojebie z Afryki, tylko o tych elitach! Żeby je rozjebać na każdej płaszczyźnie i koniec obiadków publicznych. Ich miejsce jest w kanałach ściekowych!

   Polubienie

 2. Ktoś said

  A on nie jest przypadkiem funkcjonariuszem zaprzyjaźnionego (z władzą) reżimu nazistowskiego? Takim kolejnym Kamińskim.

  Polubienie

 3. krab said

  No i zaczyna się sypanie różnymi asami z rękawa. Nie wiem czy on winien , czy nie winien, ale poczytałam sobie „komentarze” pod różnymi doniesieniami w tej sprawie. Wszystkie „walą” w Kaczyńskiego i o to głównie chodziło !! Opłaceni hejterzy mają żniwa !! Teraz tylko wypowie się Michnik i Lis i ziarna zasiane. Na ile % wzwyż liczy PO po tej akcji ?? Za kilka dni sondaże pokażą że „dużo”.

  Polubienie

 4. joasia said

  Nieścisłość ! Dubieniecki nie jest już mężem Marty Kaczyńskiej, już jakiś czas są po rozwodzie !

  Polubienie

 5. Elsa said

  a tu ciekawostka
  http://pikio.pl/komorowski-rzutem-na-tasme-bez-uzasadnienia-nadal-obywatelstwo-zieciowi-kopacz/

  Polubienie

 6. mentronik said

  Zaczyna sie

  Polubienie

  • mentronik said

   Bardzo ważne informacje (choć początek materiału jest denerwujący)

   Pobierz z NoPremium.pl https://www.youtube.com/watch?v=rx1jMSrkdT4

   W skrócie – Cały porządek finansowy świata działa w 7-mio letnich cyklach, wedłóg żydowskiego kalendarza. Każdy okres kończy tzw Shemitah – czas wdg którego wszyscy Jude powinni zamknąć swoje długi, zakończyć cykl.

   Co ciekawe zawsze w tym samym czasie w historii można odnotować wielkie zapaści na rynkach i w polityce.

   Koniec bierzącego cyklu wypada 13 września tego roku.
   Poprzedni kończył się w 2008 – (kryzys)
   2001 – 11 września ….
   etc. etd.

   Polubienie

 7. mentronik said

  Czy Szmita wyznacza kolejny krach na rynkach finansowych?

  Niedawno natknąłem się na ciekawe opracowanie na podstawie książki „The Harbringer” Jonathana Cahna, dotyczące hebrajskiego święta zwanego Szmita.

  Terminem Szmita określa się rok szabatowy, przypadający co siedem lat, który w dosłownym tłumaczeniu oznacza: uwolnienie, upadek, wstrząs lub darowanie długów. Religijne aspekty Szmity nie specjalnie mnie interesują. Aczkolwiek, jak pokazała historia, wiele poważnych wydarzeń – zarówno geopolitycznych, jak i w sferze finansów – przypadało bardzo blisko dnia Szmity. Samo święto ma miejsce raz na siedem lat. Rok poprzedzający dzień Szmity przynosił bardzo poważne zawirowania, a ich kulminacja następowała bardzo blisko dnia zakończenia cyklu.

  Prześledźmy zatem kilka ostatnich cykli:

  a) 23 września 1987 roku (zakończenie cyklu – dzień Szmity). Trzy tygodnie później dochodzi do największego krachu na Wall Street, zwanego Czarnym poniedziałkiem, podczas którego giełda straciła ponad 22% w ciągu jednego dnia. Był to największy, jednodniowy spadek w historii Wall Street.

  b) 5 września 1994 roku. Cały rok 1994 określany jest jako krach na rynku obligacji w USA. (http://fortune.com/2013/02/03/the-great-bond-massacre-fortune-1994/). Rentowność obligacji wzrosła z 5,5% do 8%. W połowie września inwestorzy stracili ponad bilion USD. W mojej ocenie, jest to jednak spora nadinterpretacja, gdyż podobnych wydarzeń w historii mieliśmy już kilka.

  c) 17 września 2001 roku. Na sześć dni przypadających przed Szmitą, przeprowadzono ataki na WTC. Rynki finansowe zostały zamknięte. Dokładnie w dniu Szmity wznowiono handel, po czym index Dow spadł dokładnie o 700 punktów (7%).

  d) 29 września 2008 roku Dow spadł dokładnie o 777,7 punktów w ciągu jednego dnia. Do dziś jest to największy, jednodniowy spadek na przestrzeni ostatnich 20 lat. Interesująca jest liczba siódemek, występująca w ostatnich dwóch krachach. Czy pamiętacie przemówienie Christine Lagarde (prezes MFW) sprzed półtora roku? https://www.youtube.com/watch?v=QYmViPTndxw

  Kiedy przypada najbliższa Szmita?

  Najbliższy cykl kończy się między 13-15 września 2015 roku. Ten rok jest także rokiem jubileuszowym, ze względu na tzw. super Szmitę, przypadającą co siedem pełnych cykli, czyli raz na 49 lat.

  Dokładnie dwa dni po zakończeniu cyklu (15 września) odbędzie się w Nowym Jorku 70. spotkanie rady ONZ, nazwane – zapewne „przypadkowo” – spotkaniem jubileuszowym.

  Natomiast, 16-17 września jest zaplanowane kolejne posiedzenie komitetu FOMC, decydującego o wysokości stóp procentowych w USA.

  Kilka dni później, 25-27 września, ONZ planuje uruchomienie projektu „Zrównoważonego rozwoju”. Podczas szczytu głos zabiorą najważniejsze osobistości, m.in. papież Franciszek.

  Kilka ciekawostek:

  Największe w historii ćwiczenia wojskowe, przeprowadzane na terenie USA, kończą się dokładnie 15 września.

  13 maja 2014 roku francuski minister spraw zagranicznych stwierdził: „Mamy 500 dni na uniknięcie chaosu klimatycznego”. Owe 500 dni wypada 23 września 2015 roku.

  Podsumowanie

  Czy należy poważnie traktować wydarzenie Szmity? Oceńcie to sami. Zastanawiający jest jednak fakt, iż w ostatnich trzech z czterech cykli, dochodziło do bardzo poważnych krachów na przestrzeni 1-3 tygodni przed, lub po, Szmicie. Zważywszy, że okres siedmiu lat (jeden cykl) to ponad 360 tygodni – zbieżność jest interesująca.

  Nie wiem, czy jest to przypadek, czy nie, ale omawiane święto zbiega się prawie dokładnie z modelem Armstronga, który dziwnym zbiegiem okoliczności, po dziewięciu latach spędzonych w amerykańskim więzieniu, bryluje w mediach, wskazując początek października jako dzień załamania na amerykańskim rynku obligacji.

  Zarówno Armstrong, jak i Jonathan Cahn, mają cel w propagowaniu swoich teorii: pierwszy zarabia majątek na doradztwie inwestycyjnym i licznych konferencjach, drugi – na sprzedaży książki, wieszcząc finansowy koniec świata. Niezależnie od tego, ile rozsądnych uzasadnień znajdziemy w obu opracowaniach, nigdy nie należy przyjmować ich bezkrytycznie.

  Nie zmienia to jednak faktu, że obecna hossa na rynkach akcji jest najdłuższą w historii. Obligacje po trzydziestu latach wzrostów, zawróciły kilka miesięcy temu. W takim otoczeniu ostrożność jest szczególnie wskazana …i to bez podobnych zapowiedzi. Za niecałe dwa miesiące przekonamy się, co do trafności prognoz obu panów.

  Polubienie

 8. krab said

  No i wyborów, ani referendów chyba nie będzie
  http://www.fakt.pl/polityka/wybory-do-sejmu-moga-zostac-przesuniete-przez-susze-,artykuly,568291.html

  Polubienie

  • Anna said

   Z konstytucji wynika, że w czasie stanu nadzwyczajnego oraz trzy miesiące po jego zakończeniu nie może być skrócona kadencja Sejmu, nie może odbyć się referendum ogólnokrajowe, nie mogą być przeprowadzane wybory parlamentarne, samorządowe i prezydenckie. Podczas stanu klęski nie mogą być zmienione: konstytucja, ordynacje wyborcze do Sejmu, Senatu i instytucji samorządu terytorialnego, ustawa o wyborze prezydenta oraz ustawy o stanach nadzwyczajnych.

   Polubienie

 9. AQQ said

  ussmeni wqwiewni – powstaje bank azjatycki, jutro głosowanie w sejmie.

  Polubienie

 10. Elsa said

  Dudę rozliczją z jakis kilometrówek, a kto jego rozliczy ?
  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02441-Tusk-na-przeloty-do-domu-wyciagnal-ok-6-mln-zl.htm

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: