Miziaforum's Blog

BOŚNIACCY MUZUŁMANIE UZBROJĄ NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW – ZA PIENIĄDZE SZEJKÓW ! – DEKLARACJA PADŁA 4 DNI TEMU

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 23, 2015


UZUPEŁNIENIE POPRZEDNIEGO ARTA

https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/23/muzulmanska-inwazja-na-europe-stala-sie-faktem-przyczolki-ladowania-hiszpania-grecja-wlochy-to-juz-nie-sa-zarty-to-fakt-oni-po-nas-ida/

OBUDŹCIE SIĘ …. HALO WOJNA .. IDĄ PO WAS WY TŁUSTE EUROPEJSKIE ….

NAJPIERW TO ŻEBY WAM OTWORZYĆ OCZY

Jest taki kraj w Europie, gdzie kwitnie radykalizm islamski, powstają nowe meczety i szkoły religijne, a w społeczeństwie bardzo popularny jest fundamentalistyczny ruch religijno-polityczny rodem z ultrakonserwatywnej Arabii Saudyjskiej. Mowa o Bośni i Hercegowinie

Oprócz Bośni i Hercegowiny, gdzie muzułmanie stanowią ok. 50 proc. ogółu społeczeństwa, ludność wyznania muzułmańskiego, choć nie tak licznie, obecna jest praktycznie w każdym kraju na Bałkanach.

ISLAM W TYCH KRAJACH JEST SPONSOROWANY PRZEZ BOGATE KRAJE ARABSKIE

W CZASIE STARĆ NA GRANICY MACEDOŃSKIEJ GDZIE UDAŁO SIĘ PRZEŁAMAĆ ZAPORĘ POLICYJNĄ ZATRZYMANO KILKU UCHODŹCÓW PODCZAS RUTYNOWEGO PRZESZUKANIA ZNALEZIONO ULOTKI INFORMUJĄCE O TYM ŻE GRUPY UCIEKINIERÓW BĄDĄ UZBRAJANE JUŻ NA BAŁKANACH W BROŃ PALNĄ W CELU UTWORZENIA ZBROJNEJ OCHRONY PRZEMIESZCZAJĄCYCH SIĘ GRUP UCIEKINIERÓW W GŁĄB EUROPY

TO TYLE TEGO WAM W TV INTERNECIE NIE POWIEDZĄ

NAWET KNEBLUJĄ USTA DZIENNIKARZOM W IMIĘ ……….

Sąd w Macedonii uznał dwóch polskich dziennikarzy, którzy robili materiał o uchodźcach za winnych nielegalnego przekroczenia granicy grecko-macedońskiej.

Po godzinie 17 Press Club Polska podał, że sąd w miejscowości Gevgelji wydał wyrok, zgodnie z którym Maksymilian Rigamonti i Jan Hunin zostali uznani za winnych nielegalnego przekroczenia granicy Macedonii. Polskich dziennikarzy ukarano grzywną i nakazano im natychmiastowe opuszczenie kraju.

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Polscy-dziennikarze-zatrzymani-na-granicy-Grecji-i-Macedonii-00009387

POWÓD W TAK ZWANE 4 OCZY – MATERIAŁ SZKODLIWY DLA POLITYKI U.E

MÓGŁ BY WYWOŁAĆ FALĘ NIEPOKOJÓW  I NIEBEZPIECZNYCH NAPIĘĆ

WIĘC MACIE NIE WIEDZIEĆ ŻE ARMIA MUZUŁMAN ZMIERZA W KIERUNKU EUROPY PRZEZ NIKOGO NIE ZATRZYMYWANA A KOLEJNE KRAJE NA ICH DRODZE OTWIERAJĄ BRAMY

POLACY MYŚLICIE ŻE WAS TO NIE DOTYCZY ??? 

PRZEWERTUJCIE STRONY WĘGIERSKIE BUŁGARSKIE NA TEMAT TEGO CO SIĘ TAM DZIEJE 

TERAZ !!!!

NO TO MIŁEGO ZAJMOWANIA SIĘ PIERDOŁAMI !!!!

TO BĘDZIE SZYBCIEJ NIŻ WAM SIĘ WYDAJE .

W DUPIE MAM CZY WIERZYCIE CZY NIE …

Komentarze 24 to “BOŚNIACCY MUZUŁMANIE UZBROJĄ NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW – ZA PIENIĄDZE SZEJKÓW ! – DEKLARACJA PADŁA 4 DNI TEMU”

 1. miziaforum said

  JAK TO MÓWIĄ NA ŚLĄSKU OD ZADKU WAS ZASZLI !!!!

  100 000 UCHODŻCÓW W TYM OKOŁO 60 000 CHŁOPÓW ZDROWYCH Z KAŁACHEM W RĘKU !!

  NIEZŁA ARMIA – ZAPRAWIONA W OKRUTNEJ WOJNIE GDZIE METODĄ JEST GWAŁT RABUNEK I MASOWE MORDERSTWA !!

  Polubienie

  • miziaforum said

   POLECAM POCZYTAĆ PRASĘ BUŁGARSKĄ I WEGIERSKĄ NA TEMAT GANGÓW CYGAŃSKICH PRZEPROWADZAJĄCYCH MUZUŁMAN ZA PIENIĄDZE W GŁĄB KRAJÓW !!

   TO SIĘ JUŻ DZIEJE !!!

   Polubienie

   • miziaforum said

    Nacjonalistyczny portal Alfahir.hu alarmuje, że w mieście Szeged i okolicy kwitnie biznes na napływie nielegalnych imigrantów. Cyganie pomagają uchodźcom przemieszczać się przez miasto, sprzedają im butelki wody, a przy granicy z Serbią kwitnie również prostytucja.
    Dziennikarze strony związanej z Jobbikiem poinformowali, że w czwartek rano grupa 20-30 Cyganów pomagała grupie 150-200 Syryjczyków przedostać się przez miasto Szeged, na co nie zareagowała jednak zawiadomiona o tym fakcie policja. Cyganie oferują imigrantom przeprawę przez okolicę samochodami, rowerami i skuterami. Doszło już do pierwszych przypadek sprzeczek pomiędzy grupami zajmującymi się przemytem uchodźców.
    Poza tym młodzi Cyganie oferują imigrantom butelki wody za sumę ponad 10 euro, a także usługi okolicznych prostytutek.
    Na podstawie: alfahir.hu.

    http://autonom.pl/?p=13173

    Polubienie

 2. miziaforum said

  CO DALEJ ??

  PRZEPOWIEDNIA !!

  LIBIA SYRIA cywile uzbrojeni , przeczuwając brutalną interwencje ISIS, decydują się na ucieczkę z libii drogą morską , cel SYCYLIA dziesiątki tysiecy uzbrojonych cywilnych uchodźców zaczynają lądować na Sycylii , włoska policja i pogranicznicy w obliczu uzbrojonych tysięcy emigrantów , wycofują się z Sycylii , nie zapewniając ewakuacji włoskich obywateli ,
  co dziennie na Sycylię przybywają następne setki uchodźców , dochodzi do rabunków i napadów na obywateli włoskich zamieszkałych na Sycylii.
  NATO podejmuje decyzje o przejęciu ponownie kontroli nad wyspą , udzielając międzynarodowej pomocy militarnej włoskiej armii , po ciężkich walkach , i w ich trakcie masakry tysięcy kobiet i dzieci muzułmańskich , emigranci zostają zepchnięci i odizolowani w kilku punktach oporu .
  Masakra dokonana przez siły natowskie na kobietach i dzieciach , wywołuje w środowiskach emigracyjnych – islamskich wściekłość sięgającą zenitu , rozpoczynają się w stolicach europejskich masowe demonstracje i zamieszki ludności muzułmańskiej , największe i najkrwawiej tłumione , w PARYŻU , LONDYNIE I AMSTERDAMIE.
  ===============================================================
  W OBLICZU – setek a nawet tysięcy ofiar akcji policyjnych w stolicach europejskich , ludy arabskie zjednoczyły się zrywając współpracę gospodarczą z unią europejską i stanami zjednoczonymi ,
  w tym samym czasie dochodzi w Rosji do fali zamachów na niespotykana skalę .
  ===============================================
  Europa pozostaje w otwartym konflikcie zbrojnym ze światem arabskim , w enklawach zamieszkałych przez muzułmanów w europie – dzielnice wielkich stolic , oraz wiele punktów zapalnych na Bałkanach Albania , Kosowo .
  ================================================================
  zjednoczone siły arabskie pod zielonym sztandarem zagrażają europie , która ledwo radzi sobie z uśmierzaniem demonstrantów islamskich.
  SIŁY muzułmańskie dokonują pomyślnego desantu na Sycylię i dalej na kontynentalne włochy , oraz wybrzeża hiszpańskie z przyczółków marokańskich – rozpoczęła się otwarta wojna którą jednostronnie
  muzułmanie deklarują jako świętą ,
  Siły muzułmańskie posuwają się w szybkim tempie w głąb kontynentu , po drodze zniszczeniu ulega Rzym i Watykan , zbuntowane rzesze zamieszkałych od kilkudziesięciu lat muzułman – europejskich – emigrantów , przyłączają się do głównych sił militarnych , enklawy muzułmańskie pozostające poza linią frontu w europie zachęceni sukcesami armii proroka śmiało podejmują akcje sabotażowe , oraz terrorystyczne zamachy ,
  ====================================================================
  AMERYKANIE nie dysponując odpowiednimi siłami w europie wycofują się za ocean pozostawiając , europejczyków na pastwę losu , Rosja poproszona o pomoc stanowczo odmawia ponieważ na własnym terytorium , zwalcza rebelie pod przywództwem muzułman .
  ====================================================================
  NATO PODEJMUJE DRAMATYCZNĄ DECYZJE O UŻYCIU TAKTYCZNEJ BRONI JĄDROWEJ NA OBSZARZE EUROPY , w rejonie Bułgaria , Węgry zdetonowano kilka ładunków taktycznych , co nie zmieniło sytuacji .
  KILKA SŁÓW O POLSCE POLSKA NIE ZOSTAŁA ZAJĘTA PRZEZ MUZUŁMAN , POLACY ZAWARLI COŚ W RODZAJU SOJUSZU , ALE ZAWDZIĘCZAJĄ TO TYLKO TEMU , ŻE W MOMENCIE WIELKICH DEMONSTRACJI MUZUŁMAN W EUROPIE JEDYNIE W POLSCE NIE DOSZŁO DO MASAKR MUZUŁMAŃSKICH MNIEJSZOŚCI – co zostało przez okupanta uznane na plus …

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/07/31/przepowiednia-rok-2015-europa-podbita-przez-muzulman/

  Polubienie

  • KrisT said

   Mizia o tym specjaliście wiedzą, iz taki scenariusz skonczy się tylko jednym. dlatego nikt nic nie zrobi i wszyscy bedą udawać ze jest OK.
   Sam widzisz w francji muzułmanki pobiły dziewczynę i co? i nic wszystko OK.
   we włoszech spladrowali hotel zgwałcili kierowniczkę i co? i nic wszystko OK!
   ludzie widza problem rzadzący NIE! bo…. jesli zareagują to wtedy mamy apokalipsę, wojnę religijną a ta jak wiesz jest jedną z najgorszych bo nie oszcządza wogóle cywili…

   Polubienie

 3. KrisT said

  jak juz kiedyś pisałem, jeszcze najwieksze oszczercy kacapów będą uciekać do ostoji słowian i chrzescijanstwa jakim sie stanie Rosja…
  nie śmiejcie się juz ludzie wyjezdzają do rosji za pracą, na syberii pracują amerykanscy drwale aby zarobić na rodzinę pozostawioną w stanach.
  europa jest juz skonczona, radykalizm islamski toczy ją jak rak, narazie powoli ale skutecznie.
  ostatnim wolnym krajem od tej zarazy pozostanie wielka rosija… czy się to komuś podoba czy nie!

  Polubienie

 4. falkonidas said

  Kupujcie czarnoprochowce i róbcie proch z materiałów ogrodniczych. Ja nie wierzę,że mnie kurworząd obroni przed tym gównem.

  Polubienie

  • miziaforum said

   W POLSCE TO JUŻ MAŁO KTO POTRAFI Z PROCY STRZELAĆ MŁODZI LUDZIE BEZ PRZESZKOLENIA WOJSKOWEGO NAWET NIE POTRAFIĄ DAĆ W MORDĘ GDY ICH KTOŚ NAPADNIE UZNAJĄC ŻE BICIE SIĘ TO PRZESTĘPSTWO

   ARMIA I POLICJA JEST PRZESZKOLONA TYLKO DO BICIA I PACYFIKOWANIA DEMONSTRACJI EMERYTÓW , PIELĘGNIAREK

   JESTEŚMY W CZARNEJ DOPIE ..

   Polubienie

 5. falkonidas said

  Rozważam możliwość przejścia na islam. To zawsze jakiś dupochron. Trzy razy w ciągu dnia pokłony do mekki do niewygórowana cena za możliwość zatrzymania swojej głowy.

  Polubienie

 6. […] KrisT o BOŚNIACCY MUZUŁMANIE UZBROJĄ N… […]

  Polubienie

 7. bittix87 said

  A są jakies filmiki jak w Polsce się Muzułmanie zachowują?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: