Miziaforum's Blog

ILE RAZY PAWEŁ KUKIZ SPOTKAŁ SIĘ Z GRZEGORZEM SCHETYNĄ OD CZASU OGŁOSZENIA WYNIKÓW WYBORÓW PREZYDENCKICH !!!/MARIAN KOWALSKI REZYGNUJE Z ŁASKI PAWŁA KUKIZA – nie będę na 1 liście z członkami P.O RUCHU PALIKOTA I SLD !!

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 22, 2015


Witam i znów jest wydarzenie ważne ..

MIAŁEM O TYM WCALE NIE PISAĆ BO UZNAŁEM ŻE CEL – SZCZERY CEL UŚWIĘCA ŚRODKI SPRAWA FORSOWANIA W POLSCE JOW ….

NA WSTĘPIE NAPISZĘ – PAWEŁ KUKIZ JEST MI ZNANY OSOBIŚCIE ZNAMY SIĘ Z LAT 80 UBIEGŁEGO WIEKU GDY BYŁ MŁODYM CZŁOWIEKIEM ZUPEŁNIE NIE ZNANYM NA POCZĄTKU KARIERY MUZYCZNEJ OPOLE TO JEST NADAL PIPIDÓWA A W LATACH 80 ZUPEŁNA WIOCHA I COKOLWIEK DZIAŁO SIĘ W ŚRODOWISKU LUDZI ZBLIŻONYCH WIEKOWO W TYM MIEŚCIE PROWADZIŁO DO TEGO IŻ NIEUCHRONNYM BYŁO SIĘ NIE ZNAĆ IMPREZY IMPREZKI LOKALE MAŁO TEGO BYŁO WIEC …

JAK NAPISAŁEM NATURALNĄ RZECZĄ BYŁO SIĘ PO PROSTU ZNAĆ I OBRACAĆ W KRĘGU WSPÓLNYCH ZNAJOMYCH , W LATACH 90 TE KONTAKTY PRAKTYCZNIE USTAŁY Z POWODÓW WEJŚCIA W WIEK DOROSŁY ..

I TU MAM PYTANIE ZASADNICZE ODNOSZĄCE SIĘ DO TEGO CO DZIŚ DZIEJE SIĘ Z PAWŁEM

PYTANIE DO PAWŁA KUKIZA – ILE RAZY SPOTKAŁEŚ SIĘ PAWLE Z GRZEGORZEM SCHETYNĄ OD CZASU OGŁOSZENIA WYNIKÓW WYBORÓW PREZYDENCKICH W ROKU 2015 !!!

W JAKIM CELU ?

PROSZĘ O SZCZERĄ ODPOWIEDŹ JEŚLI NIE TO JA NAPISZĘ ZA CIEBIE WSKAZUJĄC DATY I MIEJSCA !!

MAM UZASADNIONE PODEJRZENIE ŻE TO CO TERAZ ROBISZ – CZYLI MARNUJESZ SZANSĘ LUDZI KTÓRZY LICZYLI NA CIEBIE ODDAJĄC GŁOSY WYBORCZE

JEST REALIZOWANE WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU Z GRZEGORZEM SCHETYNĄ

CEL TEJ TWOJEJ NIEUDOLNOŚCI ORGANIZACYJNEJ W RUCHU KUKIZA JEST JESZCZE NIE DO KOŃCA JASNY

ALE TO TYLKO KWESTIA WYKAZANIA MIEJSC I SPOTKAŃ Z W/W OSOBĄ Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

A TERAZ DO MERITUM

Marian Kowalski rezygnuje z miejsca na liście Kukiza! Nie będzie współpracy RN z muzykiem?

Marian Kowalski opublikował na Facebooku oświadczenie, w którym stwierdził, iż rezygnuje z miejsca na liście KWW „Kukiz ’15”. Jak tłumaczył, zrobił to w geście solidarności z innymi narodowcami, wolnościowcami i konserwatystami, którzy nie zostali zakwalifikowani lub byli usuwani z list. – Na ich miejsce wchodzą działacze partii władzy, PO, starej lewicy, a nawet Ruchu Palikota – wyjaśnił Kowalski.

W swoim oświadczeniu lider Ruchu Narodowego zarzucił Pawłowi Kukizowi, że nadal nie stworzył list wyborczych z kandydatami. Działacze nie mogą zbierać podpisów, a ich działania są sparaliżowane przez zaistniałą sytuację. – A czas ucieka – zauważył Kowalski.

Polityk dodał, że powstały komisje, nazwane przez niego „weryfikacyjnymi”, które miały wyłonić kompetentne osoby na kandydatów na posłów. Sam stanął przed taką komisją, a rozmowę z nią nazwał „przyjemną”. Z wiadomości Kowalskiego wynika, że miejsce, które miałby otrzymać, mogłoby skutkować tym, iż zostałby posłem.

Kowalski: chcę być w porządku wobec innych

– Powinienem być tym usatysfakcjonowany. Jednak docierają do mnie od dłuższego czasu niepokojące sygnały, że wielu działaczy naprawdę antysystemowych – narodowcy, wolnościowcy, konserwatyści – takich eliminacji nie przechodzi. Ci ludzie, którzy odważnie uczestniczą w Marszu Niepodległości od wielu lat, choć grozi za to więzienie, są usuwani z list. Na ich miejsce wchodzą działacze partii władzy, PO, starej lewicy, a nawet Ruchu Palikota.  – stwierdził narodowiec.

Taka sytuacja bardzo nie spodobała się Marianowi Kowalskiemu, dlatego podjął decyzję o niekandydowaniu z listy KWW „Kukiz ’15”.

– Oświadczam, że nie będę kandydował do Sejmu z list komitetu Pawła Kukiza. Robię to na znak solidarności z tymi ludźmi – z różnych środowisk – którzy od wielu lat głoszą poglądy tak znienawidzone przez wrogów Polski. Nie byłbym w porządku wobec siebie, gdybym został posłem lub otrzymał dobre miejsce na liście wyborczej wiedząc, że wiele osób, które mają kwalifikacje moralne i merytoryczne, zostało odrzuconych – powiedział lider Ruchu Narodowego.

Praca ludzi nie może zostać zmarnowana

Dodatkowo narodowiec stwierdził, że nie chce, by praca społeczna wielu ludzi została zmarnowana na rzecz sukcesu osób, które na niego nie zasługują. Zauważył też, że członkowie RN w czasie rozmów z działaczami Kukiza byli traktowani nieodpowiednio.

– Przez te kilka lata działalności w Ruchu Narodowym poznałem wielu wspaniałych ludzi, którzy ryzykując karierę, wyrzucenie z pracy, a przynajmniej opinię jakiegoś środowiska konsekwentnie budowali nasz Ruch – wychodzili na ulice w przeróżnych sprawach. To my, uczestnicy Marszu Niepodległości, pokazaliśmy młodym Polakom nadzieję. Nie byłbym w porządku wobec siebie, gdyba ta praca została przekuta w sukces partyjnych działaczy, kolesiów którzy zwiedzili niejeden byt polityczny, a nawet sprawowali władzę. Nie pogodzę się z tą sytuacją, że liderzy RN biorący udział w negocjacjach są traktowani jak petenci. Ktoś wreszcie musi powiedzieć prawdę – wygłosił działacz lubelskiej Brygady ONR.

JOW to nie wszystko

Kowalski skrytykował także brak programu wyborczego, którym charakteryzuje się ruch Kukiza. Według niego projekt jednomandatowych okręgów wyborczych nie może być brany za cały program. Zaapelował też do Kukiza, by zdobył się na odwagę i sam stworzył listy wyborcze zamiast zrzucać odpowiedzialność na regionalnych działaczy.

Dodał również, że narodowcy nie chcą być na listach, na których znajdą się ludzie powiązani politycznie z partią rządzącą i lewicą.

– Skoro na listach Pawła Kukiza jest miejsce dla polityków PO, starej lewicy i Ruchu Palikota, to nie ma tam miejsca dla działaczy Ruchu Narodowego, konserwatystów i wolnościowców – zakończył swoje oświadczenie Kowalski.

DODATEK , DO PAWŁA PROSZĘ CIĘ ODPISZ NA PYTANIA PO WYŻEJ BO MNIE WKURWIŁEŚ

JAK NIE TO JA CIEBIE ODBRĄZOWIĘ SKUTECZNIE RAZ NA ZAWSZE !

==========

DO MARIANA KOWALSKIEGO CZY PAN NIE MOŻE W KOŃCU SKOŃCZYĆ Z TYM WIESZANIEM SIĘ NA KLAMKACH TAŃCZĄCYCH Z GWIAZDAMI , PODEJRZANYCH BYŁYCH POSŁÓW A OSTATNIO U GRAJKÓW WESELNYCH ??

PAN MA WYSTARCZAJĄCO DUŻY SZACUNEK I CHARYZMĘ ŻEBY STWORZYĆ WŁASNĄ FORMACJE Z PANEM NA CZELE ..

CZEGO SIĘ PAN BOI ???

JESZCZE JEST CZAS DO WYBORÓW ABY SIĘ ZORGANIZOWAĆ SAMEMU ORAZ ZAWRZEĆ

KONFEDERACJE Z INNYMI ŚRODOWISKAMI NA CZAS WYBORÓW

ODSYŁAM DO DEFINICJI SŁOWA KONFEDERACJA !!!

======================

CZŁOWIEKU PODDAŁEŚ SIĘ NAWET WERYFIKACJI PSYCHIATRYCZNEJ NA POLECENIE JAKIEGOŚ IDIOTY CELEBRYTY ….. CHWAŁA CI ZA TO BO WIEM ZE W DOBREJ INTENCJI TO BYŁO

ALE TERAZ MIEJ CZŁOWIEKU HONOR I ZRÓB TO PO PROSTU SAM !!

STAŃ NA CZELE WŁASNEJ FORMACJI KTÓRA MOŻE BYĆ BEZ PRZESZKÓD CZĘŚCIĄ SKŁADOWĄ R.N

Komentarzy 47 to “ILE RAZY PAWEŁ KUKIZ SPOTKAŁ SIĘ Z GRZEGORZEM SCHETYNĄ OD CZASU OGŁOSZENIA WYNIKÓW WYBORÓW PREZYDENCKICH !!!/MARIAN KOWALSKI REZYGNUJE Z ŁASKI PAWŁA KUKIZA – nie będę na 1 liście z członkami P.O RUCHU PALIKOTA I SLD !!”

 1. miziaforum said

  MAŁO KTO WIE ALE PAWEŁ KUKIZ I GRZESIO SCHETYNA TO STARZY BARDZO DOBRZY KOLEDZY

  O TYM ŻE DZWONIĄ DO SIEBIE REGULARNIE MÓWIĆ NIE MUSZĘ

  Polubienie

 2. miziaforum said

  CO DO PANA STONOGI TEŻ ZNAM OPOLE TAMTYCH LAT TO WIOCHA A ON TEŻ JEST PRAWIE MOIM RÓWNOLATKIEM

  IMÓGŁ BYM TU NAPISAĆ COŚ – 1 MAŁE PIERDOLONE PYTANIE DO ZWERYFIKOWANIA NAWET PRZEZ WAS NATOMIAST JEGO OPOWIĘŚĆ JAK I GDZIE W OPOLU ZAROBIŁ PIERWSZE PIENIĄDZE ….

  KUPY SIĘ I FAKTÓW TO NIE TRZYMA ANI ADRERSÓW I FIRM

  Polubienie

 3. miziaforum said

  A CO DO PANA KOWALSKIEGO JESZCZE DZIŚ ZWRÓCĘ SIĘ OTWARTYM TEKSTEM DO PANA TYMIŃSKIEGO KTÓRY POPIERA MARIANA KOWALSKIEGO ALE PIENIEDZY NIE CHCE DAĆ NA START

  ZARAZ MATERIAŁ AV

  TAK POPIERAĆ TO I JA MOGĘ CZŁOWIEK ZTAKĄ POZYCJĄ I ŚRODKAMI FINANSOWYMI NIE MOŻE SIĘ OGRAQNICZAĆ DO POPARCIA TAKIEGO JAK JA MIZIAFORUM NIKOMU NIE ZNANY

  NIE OSZUKUJMY SIĘ

  DO WYGRANIA W POLITYCE POTRZEBA PIENIĘDZY !!

  PANIE TYMIŃSKI POTRZEBNE JEST NA JUŻ DLA MARIANA KOWALSKIEGO 300 000 ZŁ

  A DOBRYM SŁOWEM TO JA WESPRĘ CZEŚCIEJ NIŻ PAN

  =======================================================

  NA TEMAT STONOGI I JEGO ZAISTNIENIA W BIZNESIE – OSOBNY ARTYKUŁ

  NA TEMAT SPOTKAŃ SCHETYNY Z KUKIZEM W OKRESIE OD OGŁOSZENIA WYNIKÓW WYBORÓW DO DZIŚ OSOBNY WPIS

  KONIEC PIERDOLENIA CZAS NA KONKRETY

  Polubienie

 4. AQQ said

  Marian zaplusował szczerością

  Polubienie

 5. miziaforum said

  DO PAWEŁKA KUKIZA W CHUJA TO TY SOBIE MOŻESZ ROBIĆ 99% POLAKÓW Z WYJĄTKIEM MNIE !!!

  PAMIĘTASZ ROZMOWĘ NA FESTIWALU W OPOLU W GARDEROBIE MACKA MALEŃCZUKA Z WÓDECZKĄ W TLE ??

  JA CI PRZYPOMNĘ CHODZI O TEN FESTIWAL KTÓRY PIERWSZY RAZ W HISTORII ODBYŁ SIĘ NA KAMPUSIE UNIWERKU W STARYCH KOSZARACH W OPOLU SZCZEPANOWICE

  p.s wtedy ja rozmawiałem z nim kilka minut i to był ostatni kontakt zresztą po wieloletniej przerwie

  Polubienie

 6. miziaforum said

  PROŚBA WRZUĆCIE TO NA STRONY FEJSA KUKIZOWI , SCHETYNIE I PANU TYMIŃSKIEMU

  BO JA JAK WIECIE NIE MAM WSTĘPY NA FEJSA …..

  Polubienie

 7. miziaforum said

  MUSZĘ OCHŁONĄĆ PIERWSZY ART DO PANA TYMIŃSKIEGO O ZAPOMOGĘ PIENIEŻNĄ NA KAMPANIE PANA KOWALSKIEGO – SAMODZIELNĄ NA CZELE SWOJEJ ORGANIZACJI NA RAZIE MOŻE BYĆ NIE FORMALNA

  P.S

  DZISIAJ TO JESTEM WKURWIONY NA SERIO

  Polubienie

  • Polak said

   Panie mizia może wypadało by zapytać p. Kowalskiego czy się zgadza na taką prośbę w jego imieniu

   Polubienie

   • miziaforum said

    panie POLAK NIE MUSZĘ TO NIE JEST PRYWATNA SPRAWA I FOLWARK PANA KOWALSKIEGO ANI TYMIŃSKIEGO TU IDZIE O POLSKĘ – WYSUNOŁ SIĘ PAN KOWALSKI DO PRZODU ABY WYWALCZYĆ POLSKĘ TO ZNACZY ŻE WALCZY NIE DLA SIEBIE … JASNE

    JEŚLI ONI NIE MAJĄ ODWAGI ROBIĆ COŚ WIĘCEJ ODMÓWIĄ PRZEMILCZĄ ALE BĘDZIE TO JASNY JAWNY DOWÓD ŻE CHCĄ POWALCZYĆ DLA STOŁKÓW I KU CHWALE WŁASNEGO PORTFELA A NIE KU CHWALE OJCZYZNY

    TO JEST KATALIZATOR ALBO PAPIEREK LAKMUSOWY INTENCJI

    I SPRAWĘ BĘDZIEMY MIELI JASNĄ

    PROSTE PANIE POLAK CZY NIE ???

    Polubienie

 8. miziaforum said

  kolejny ss… profesor z P.O KPI I SZYDZI Z POLSKICH DZIECI W INTERNECIE

  Buta partii władzy nie ma granic. Syty i zadowolony poseł PO zakpił z głodnych dzieci!
  opublikowano: 2 godziny temu · aktualizacja: godzinę temu
  Fot. Facebook Fot. Facebook
  Poseł i profesor Jan Kaźmierczak wrzucił do internetu zdjęcie z szyderczym podpisem: „Polska w ruinie, tłumy głodnych dzieci”. Jakby tego było mało, polityk Platformy pochwalił się „fotką” z wakacji, na której byczy się sącząc drinki na jednej z trójmiejskich plaż. Kpiąc z niedożywionych maluchów

  http://wpolityce.pl/polityka/263003-buta-partii-wladzy-nie-ma-granic-syty-i-zadowolony-posel-po-zakpil-z-glodnych-dzieci

  Polubienie

 9. miziaforum said

  zemsta chłopaków od kukiza i schetyny – ci hajterzy których opłaca P.O

  O KTÓRYCH MÓWIŁA KOPACZ

  NIE DAŁ SIĘ SKANALIZOWAĆ MARIAN DO KOLEKTORA KUKIZ – WIEC PATRZCIE

  Polubienie

 10. […] miziaforum o ILE RAZY PAWEŁ KUKIZ SPOTKAŁ S… […]

  Polubienie

 11. Eryka said

  Mizia ale dowaliles Pawelkowi.Nie pomyslalabym ze on taki sprzedajny.Moze Kukiz to wykreowaniec PO
  na ich potrzeby.Nijak inaczej tego nie mozna wytlumaczyc

  Polubienie

 12. krab said

  Ta wypowiedź Schetyny sporo wyjaśnia, taki był plan:
  „On nie wygra wyborów prezydenckich, ale może wejść do Sejmu kosztem PiS. To może zupełnie zreorganizować Sejm – stwierdził minister spraw zagranicznych w TOK FM.”
  dziennik.pl/wybory-prezydenckie/artykuly/489247,grzegorz-schetyna-o-przyjazni-z-kukizem-moze-wejsc-do-sejmu-kosztem-pis.html

  Polubienie

 13. hubert said

  ludzie mowie powaznie wszyscy poprzyjmy pis w wyborach dajmy szanse kaczynskiemu od 26 lat jest opluwany i co mamy brak przemyslu ruine gospodarcza trzeba poprzec pis niech zrobia porzadek

  Polubienie

 14. joasia said

  Panie mizia, Pan mi się dzisiaj wyjątkowo podoba (może powinien być Pan wkur…ony na okrągło?) wszystko co Pan dzisiaj napisał popieram i zgadzam się w 100% !! Dzięki za info o Kukizie, odnosiłam wrażenie że ten facet pociągnie za sobą porządnych ludzi do Sejmu, ale jego spotkania ze Schetyną którego uważam za jednego z najpodlejszych typów złodziejskiej PO całkowicie dyskwalifikują Kukiza który jeśli by był uczciwy nie powinien nawet splunąć w kierunku tego załganego antypolskiego typa nawet jeśli to jego dawny koleś ! Kowalski wydaje się być uczciwym człowiekiem (oby!) a świństwa z filmikami wbrew intencjom szumowin które to wykonały świadczą na korzyść Kowalskiego ! Co do PIS to tylko ciężko naiwni durnie lub całkowicie ogłupieni mogą mieć jakieś złudzenia !

  Polubienie

 15. […] https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/22/marian-kowalski-rezygnuje-z-laski-pawla-kukiza-nie-bede-… […]

  Polubienie

 16. […] https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/22/marian-kowalski-rezygnuje-z-laski-pawla-kukiza-nie-bede-… […]

  Polubienie

 17. […] https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/22/marian-kowalski-rezygnuje-z-laski-pawla-kukiza-nie-bede-… […]

  Polubienie

 18. […] https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/22/marian-kowalski-rezygnuje-z-laski-pawla-kukiza-nie-bede-… […]

  Polubienie

 19. […] https://miziaforum.wordpress.com/2015/08/22/marian-kowalski-rezygnuje-z-laski-pawla-kukiza-nie-bede-… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: