Miziaforum's Blog

PIOTR IKONOWICZ REALIZUJE POMYSŁ MIZIAFORUM -nie mam pretensji o plagiat , jestem zadowolony że ktoś się za to wziął na poważnie !!! brawo dla pana PIOTRA !!!

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 18, 2015


MÓJ PROJEKT PROPOZYCJA – NIE REALIZOWANA

INSTRUKCJA JAK ODEBRAĆ WŁADZĘ RZĄDOWI i puscić w skarpetach wszystkich umoczonych w 25 letnim rabunku

Posted by miziaforum w dniu Luty 5, 2015

10 Votes

krótko i treściwie ponieważ jest to szkic działań , w przypadku zainteresowania można rozwinąć temat 

Jak wszyscy wiecie w Polsce jakiekolwiek zmiany zachodziły za sprawą związków zawodowych

tak było , jest i bedzie

ZATEM CZAS NA NASZ ZWIĄZEK TROSZKĘ ZMODYFIKOWANY ALE ZGODNY Z ICH PRAWEM

ZRZESZAJĄCY DOSŁOWNIE WSZYSTKICH KTÓRZY ZECHCĄ BYĆ CZŁONKAMI

ZAPEWNE NIE WIECIE ŻE W POLSCE WYSTARCZY TYLKO 10 OSÓB ABY ZAŁOŻYĆ ZWIĄZEK ZAWODOWY O OGÓLNOPOLSKIM ZASIĘGU DZIAŁANIA

ZATEM NALEŻAŁO BY ZAŁOŻYĆ TAKI ZWIAZEK Z SIEDZIBĄ NIE W ZAKŁADZIE PRACY ALE POZA ZAKŁADEM PRACY , ZWIĄZEK ZAWODOWY WIELOBRANŻOWY

N.P O NAZWIE RUCH NARODOWEGO OPORU – ZW.ZAW. POLSKICH PRACOWNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW MAŁYCH FIRM.

GDZIE LEŻY SIŁA UŚPIONEGO NARODU ?

ANO W PRACOWNIKACH HIPERMARKETÓW I INNYCH ŚREDNICH FIRM GDZIE PRÓBA ZAŁOZENIA ZWIĄZKU ZAW. = ZWOLNIENIE Z PRACY

ZAŁOŻENIE ZWIĄZKU TO NIE PROBLEM 10 OSÓB I DALSZE DELEGATURY W INNYCH MIASTACH TO CZŁONKOWIE ZWIĄZKU Z PEŁNOMOCNICTWEM ZARZĄDU

SIEDZIBA – ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM WŁADZA SAMORZĄDOWA , PREZYDENT MIASTA, BURMISTRZ LUB WÓJT MA OBOWIĄZEK PRZYDZIELIĆ NIEOTPŁATNIE LUB NA ZASADACH SYMBOLICZNEJ OPŁATY LOKAL Z ZASOBÓW MIENIA KOMUNALNEGO

KOGO WERBUJEMY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI PRACOWNIKÓW HIPERMARKETÓW I MAŁYCH FIRM – OCZYWIŚCIE CZŁONKOSTWO JEST UTRZYMANE W TAJEMNICY PRZED PRACODAWCĄ

NASTĘPNI CZŁONKOWIE TO , BEZROBOTNI, PRACOWNICY NA ŚMIECIÓWKACH , EMERYCI , RENCIŚCI INWALIDZI JEDNYM SŁOWEM WSZYSCY na troszkę zmodyfikowanych zasadach – członek 🙂 honorowy

UTRZYMANIE TYLKO I WYŁACZNIE ZE SKŁADEK CZŁONKÓW – ZAKAZ ZAWIERANIA SOJUSZY Z ISTNIEJACYMI  I NOWO POWSTAJĄCYMI ORGANIZACJAMI PARTIAMI ZWIĄZKAMI ZAW.

O CO WALCZYĆ

„O ZRÓWNANIE PRAW POLSKICH PRACOWNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW DO POZIOMU EUROPEJSKICH KRAJÓW N.P NIEMIEC BO NAJKORZYSTNIEJSZE”

PO ZEBRANIU W TAJEMNICY PRZED PRACODAWCAMI SIŁY ZDOLNEJ WYWIERAĆ NACISKI NA PRACODAWCÓW , POLITYKÓW ORGANIZUJEMY AKCJE OBRONY , N.P EMERYTÓW PROTEST W SPRAWIE PODWYŻKI CZYNSZÓW

TAK ZWANE AKCJE SOLIDARNOŚCIOWE STRAJK ŚMIECIARZY W OBRONIE EMERYTÓW

STRAJK PRACOWNIKÓW LIDLA W OBRONIE PRACOWNIKÓW BIEDRONKI

ZA DNI STRAJKU WYPŁACAĆ DNIÓWKI Z KASY ZWIĄZKU . POMOC PRAWNA I TAK DALEJ

CZŁONKAMI MOGĄ BYĆ WSZYSCY CI KTÓRZY NIE MOGĄ BYĆ CHRONIENI LUB CI KTÓRYCH NIE POCIĄGAJĄ POWIĄZANIA PARTYJNE

CAŁKOWITA SEPARACJA OD POLITYCZNYCH ORGANIZACJI ISTNIEJĄCYCH JAK I WPŁYWÓW KOŚCIOŁA

TO JEST PRAWDZIWA SIŁA !!!!!!!!!

ZWIĄZEK ZAWODOWY POLSKICH PRACOWNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW MAŁYCH FIRM

„NARODOWY RUCH OPORU „

nawet mam miejsce do rozmów i wymiany poglądów tu link

https://spectralarmy.wordpress.com/2014/02/24/haga-proces-polskich-generalow/

COŚ DODAM TAKI JEDEN JACEK KUROŃ MIAŁ RACJE CZAS NA TWORZENIE WŁASNYCH KOMITETÓW ……..

MYŚLĘ ŻE JAK SIĘ SKAPNĄ ZE 10 OSÓB WYSTARCZY ABY ZAŁOŻYĆ „KASTET DO BICIA ICH W RYJ” TO PRZEPISY ZOSTANĄ ZMIENIONE ………

https://miziaforum.wordpress.com/2015/02/05/instrukcja-jak-odenbrac-wladze-rzadowi-i-puscic-w-skarpetach-wszystkich-umoczonych-w-25-letnim-rabunku/ą

ORGANIZACJA ZRZESZAJĄCA INTERESY POLAKÓW TO JEST CEL A NIE INTERESY SITW I PARTYJEK

PROJEKT PIOTRA IKONOWICZA JUŻ REALIZOWANY

Spartakus

Biorę udział w wiecu wyborczym Ruchu Społecznego RP. Stoję na scenie. Właśnie mam przemawiać i zachwalać naszą listę, kiedy mój wzrok przykuwa człowiek w moim wieku, z równie jak ja siwymi włosami w mundurze ochroniarza. Nazwa firmy na bluzie to „Spartakus”. Od dłuższego czasu planujemy w naszym gronie rozpoczęcie budowy związku zawodowego osób pracujących na tzw. śmieciówkach. Myślałem, żeby ten związek nazywał się właśnie Spartakus, bo to symbol zbuntowanych niewolników. Aż tu niczym omen stoi przede mną taki właśnie współczesny niewolnik z emblematem „Spartakus” na piersi. Pytam więc przez mikrofon ile ten pan zarabia, ale odmawia odpowiedzi. Nie chce stracić pracy.
Odkąd Trybunał Konstytucyjny orzekł, że ludzie na śmieciówkach mają prawo do zrzeszania się w związki zawodowe ciągle o tym myślę. Zamówiłem nawet u kolegi prawnika projekt statutu nowego związku. Będziemy chodzić po sklepach, podchodzić do ochroniarzy i dawać im dyskretnie małe karteczki z zaproszeniem do związku. Od tego ochroniarza, na wiecu też wziąłem namiary i obiecałem, że się odezwiemy kiedy będzie już nas sto tysięcy. Bo wtedy będzie można się wreszcie ujawnić, bo słaby związek swego pracownika przed zwolnieniem nie obroni, ale taki stu tysięczny już tak.
Siedzę na rogu ulic Ząbkowskiej i Targowej, w samym sercu warszawskiej Pragi i zbieram podpisy na naszą listę. Zapraszam na spotkanie. Będzie poświęcone tworzeniu związku zawodowego. Wielu z podpisujących notuje termin i adres, wtorek Elektoralna 26, godzina 19:00. To adres siedziby Ruchu Sprawiedliwości Społecznej. Politycznego ramienia Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej. Ale spotkania nie odbywają już się w siedzibie, bo jest tam za gorąco i sala jest za mała. Ludzie przychodzą i siadają na krzesełkach na podwórzu przed biurem. Podchodzą sąsiedzi. Niektórzy mają problem mieszkaniowy, inni są po prostu ciekawi. Po zebraniu połowa prosi o deklaracje. Związek „Spartakus” im się podoba. Jest klimat do zrzeszania się, do wspólnej walki. Bierzemy się za ręce. A jak urośniemy to już nie tylko pikiety, manifestacje, ale prawdziwe strajki płacowe będą znowu możliwe! Bo jak nie wystrajkujemy, to będziemy dalej nędznie zarabiać. I wtedy Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej będzie miała wciąż kłopot z nastarczeniem pomocy wszystkim potrzebującym.

Piotr Ikonowicz

Komentarze 32 to “PIOTR IKONOWICZ REALIZUJE POMYSŁ MIZIAFORUM -nie mam pretensji o plagiat , jestem zadowolony że ktoś się za to wziął na poważnie !!! brawo dla pana PIOTRA !!!”

 1. miziaforum said

  to bardzo dobry pomysł na kampanie wyborczą , może zaowocował by umocowaniem kilku posłów z ramienia tego związku w sejmie

  Polubienie

  • miziaforum said

   A PROPO POWYŻSZEGO TEMATU – ZACHĘCAM I POLECAM WSTĘPOWANIE DO TEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO

   PRACOWNIKÓW HIPERMARKETÓW , MAŁYCH FIRM , A NAWET KORPORACJI I WSZYSTKICH NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH !!!!

   Polubienie

   • miziaforum said

    Do zatrudnionych na umowach śmieciowych!
    Piotr Ikonowicz zaprasza do zrzeszania się w powstającym Związku Zawodowym „Sprawiedliwość Społeczna”.
    Odezwa
    Od ponad 20 lat polskie państwo bezprawnie ograniczało możliwość zrzeszania się w związkach zawodowych osobom zatrudnionym na umowach śmieciowych. W czerwcu 2015r. Trybunał Konstytucyjny uznał taki stan rzecz za niezgodny z Konstytucja RP. Od tej pory już wszystkim pracownikom przysługuje prawo do zrzeszania się w związkach.
    Zatrudnienie na umowie śmieciowej w praktyce oznacza brak jakichkolwiek uprawnień pracowniczych. Ludzie na śmieciówkach podlegają największemu wyzyskowi jednocześnie będąc pozbawieni jakiekolwiek reprezentacji swoich interesów na forum publicznym, w dialogu z rządem, organizacjami pracodawców, czy też konkretnymi pracodawcami, np. agencjami pracy tymczasowej. Pozbawieni są też ochrony prawnej, którą – w razie potrzeby- powinny bezpłatnie zapewniać związki zawodowe.
    Związek Zawodowy „Sprawiedliwość Społeczna” będzie:
    1. walczył o wypłacanie należnych wynagrodzeń,
    2. walczył o wprowadzenie minimalnej stawki godzinowej za pracę,
    3. upubliczniał nazwy instytucji, korporacji stosujących wyzysk,
    4. prowadził rozmowy z pracodawcami o poprawie warunków zatrudnienia, pracy i płacy,
    5. proponował rozwiązania prawne w dziedzinie ochrony interesów pracowników, osób bezrobotnych oraz poprawy warunków życia.
    Wszystkim członkom gwarantujemy pełna dyskrecję. Skontaktujcie się z nami pod numerem telefonu 22 400 63 68 lub przyjdź na ul. Elektoralną 26. Tam można podpisać deklarację związkową, uzyskać poradę i wszelką inną pomoc.

    Polubienie

 2. miziaforum said

  Odprowadzamy Klaudię Żelazną do Aresztu Grochów gdzie spędzi 2 tygodnie za trzy przejazdy autobusem bez biletu
  Klaudia Żelazna mieszka z matką i trzema siostrami w mieszkaniu komunalnym ogrzewanym energią elektryczną. Pomaga matce w płaceniu horrendalnych rachunków za prąd pracując w gastronomii. Nie zawsze jednak ma pracę. Kiedy była bezrobotna zdarzało jej się jeździć bez biletu. Prawo, które karze ludzi więzieniem, którzy szukają pracy jeżdżąc na gapę jest głupie i okrutne. Odprowadzając Klaudię do aresztu zaprotestujemy przeciwko takiemu prawu.

  https://pl-pl.facebook.com/pages/Ruch-Sprawiedliwości-Społecznej/348547675288161

  Ruch Sprawiedliwości Społecznej

  Polubienie

  • W poniedziałek odprowadziliśmy Klaudię do aresztu. Ma tam spędzić dwa tygodnie za to, że trzy razy ją przyłapano na jeździe autobusem bez biletu. Niestety jako pomoc kuchenna zarabiała zbyt mało, żeby kupić sobie bilet miesięczny, a 4.40 zł za bilet jednorazowy to prawie tyle ile dostawała za godzinę pracy. Mieszka z mamą i trzema młodszymi uczącymi się siostrami. Mieszkanie komunalne ma ogrzewanie na prąd. Rachunki są gigantyczne. Klaudia ciężko pracuje po 12 godzin dziennie, żeby pomóc płacić rachunki. Sugestie rzecznika ZTM, żeby chodziła do tej 12-godzinnej pracy na piechotę, skoro nie stać jej na bilety, uznała za niestosowną.
   W więzieniach pełno jest ludzi, których jedyną winą jest bieda. Dużo ludzi siedzi za kradzież prądu. Co jednak mają robić lokatorzy czynszówek ogrzewanych prądem, kiedy stają przed wyborem: podłączyć się „na lewo”, czy pozwolić dzieciom marznąć? A jak już ich zamykają, to nieletnie dzieci trafiają do „biedula”. Rodzice są karani za to, że chcąc ochronić swe dzieci przed zimnem kradli prąd. A dzieci? Dzieci za co każą? Za to, że miały pecha i urodziły się w niezamożnej rodzinie.
   Zasadniczy problem to nasz stosunek do biedy. Wciąż wielu ludzi w Polsce niesłusznie sądzi, że ubóstwo jest wynikiem lenistwa. Zdecydowana większość osób niezamożnych, które zgłaszają się po pomoc do Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej to osoby pracujące o wiele dłużej niż 8 godzin dziennie, bardzo często również w dni ustawowo wolne od pracy i nie posiadające uprawnień pracowniczych takich jak zwolnienie chorobowe czy urlop wypoczynkowy. Kiedy taka osoba zachoruje to jest po prostu zwalniana i szuka się na jej miejsce kogoś zdrowego. Dlaczego ludzie pracujący dłużej niż przewiduje kodeks pracy są biedni? Bo zwykle otrzymują za swoją pracę żenująco niskie wynagrodzenie. Bo osoby, które ze względów zdrowotnych nie mogą pracować uzyskują świadczenia, które nie wystarczają na płacenie rachunków i przeżycie. Takie świadczenie zwane zasiłkiem stałym wynosi 529 zł. Wiadomo, że za to się nie przeżyje, więc trzeba do tego coś dorobić. I mimo ciężkich chorób i niepełnosprawności ci nieszczęśliwcy jeżdżą po kilka kilkanaście kilometrów do pracy dorywczej. Bardzo często korzystają przy tym z komunikacji miejskiej, ale 100 zł na bilet miesięczny to raczej nie mają.
   W kraju, w którym płace stanowią zaledwie jedną trzecią dochodu narodowego, w którym w urzędach pracy można znaleźć oferty pracy za 1.50 na godzinę ludzie pracy, a nie lenie bywają bardzo często niewypłacalni. Wciąż się ich gnębi , upokarza za nie nadążanie z płaceniem rachunków. Windykatorzy są specjalnie szkoleni w gnębieniu i doprowadzaniu do rozpaczy dłużników, a ludzie zadłużają się na bieżące wydatki, żeby żyć.
   Bieda jest uważana za winę i karana mandatem, grzywną, egzekucją komorniczą, eksmisją a teraz jak się okazuje także więzieniem. Ludzie zaszczuwani jak zwierzęta przez wierzycieli i represyjny system, który w imieniu bogatych gnębi biednych nie mają zwykle pola manewru, bo nawet ci, którzy podejmują drugą i trzecią pracę często przegrywają z narastającymi lichwiarskimi odsetkami. Zazwyczaj jednak pracodawca wyciska z nich wszystkie siły i wracając do domu nie mają już siły bardziej czy więcej walczyć. Pozostaje więc czekanie aż komornik, windykator albo policja zapuka do drzwi.
   Znam wiele przypadków młodych ludzi, którzy nie czekali na te wizyty i prysnęli na Zachód, gdzie są w stanie zarobić na spłatę krajowych zadłużeń. Uciekają do krajów gdzie jeszcze nie zamykają do więzienia za długi. W tym samym więzieniu zwanym popularnie Kamczatką na warszawskim Grochowie, gdzie od poniedziałku siedzi Klaudia, siedziała samotna matka, która wzięła na sprzęt AGD. Kiedy zabrakło jej pieniędzy na podręczniki dla dziecka, sprzedała te urządzenia, nie przestając płacić rat. To jednak wystarczyło by ją zamknąć za wyłudzenie. A dziecko? Dziecko trafiło do domu dziecka. Kiedy matka dowiedziała się, że w domu dziecka stawka żywieniowa jest niższa niż więzieniu podjęła głodówkę.
   Kiedy ktoś upomina się o swoją wypłatę nieuczciwy unikający płacenia pracodawca nie staje się obiektem powszechnego oburzenia. Bo on jest „porządnym obywatelem”. Porządny to dziś znaczy zamożny. Ci sami ludzie, których nie oburza nie wypłacanie wynagrodzeń oburzają się na sąsiadów zalegających z płatnościami. I nikt się nie zastanawia czy ta zwłoka nie jest wynikiem tamtej zwłoki, albo za niskiej pensji. Tymczasem co piata polska rodzina zadłuża się u lichwiarzy, żeby przeżyć do pierwszego. A potem pieniądze potrzebne na rachunki za prąd, wodę, mieszkanie czy bilet miesięczny zabiera Provident, Vivus, Bocian czy inna chwilówka. Na 19 sierpnia jest wyznaczona data eksmisji pani Henryki Rał. Pani Henryka jest po udarze mózgu, jest osobą z niedowładem połowy ciała, a miasto Wrocław kieruje ją do noclegowni dla kobiet, gdzie są tylko piętrowe łóżka. Pani Henryka Rał w latach 1941-1945 przebywała w hitlerowskim obozie. I zapewne nie o takiej Polsce marzyła.
   Piotr Ikonowicz

   Polubienie

   • miziaforum said

    WITAM I ZAPRASZAM DO CZĘSTSZYCH KOMENTARZY

    Polubienie

   • Ron said

    Władza, która wyrosła na robotniczych buntach; buntach, które miały jeden cel – szybszy postęp społeczny – dziś z tych robotników i wszystkich ludzi pracy na powrót zrobiła niewolników.

    To już nie jest figura retoryczna, gdy mówimy, że po 1989 kolejne rządy z cieniem grabarza polskiej gospodarki za plecami, Leszkiem Balcerowiczem, prowadzą nas w wiek XIX i ówczesne dzikie stosunki społeczne.

    Polubienie

 3. pharellman said

  Pozwolę sobie przypomnieć artykuł: https://miziaforum.wordpress.com/iii-r-p-elyty-zyciorysy-kto-kim-jest-naprawde/
  PIOTR IKONOWICZ TEŻ może DZIAŁAĆ NA RĘKĘ IZRAELA!!!

  Polubienie

 4. miziaforum said

  PRZYPOMINAM SŁOWAMI MAXA KOLONKO ZMIANY REWOLUCYJNE SĄ MOŻLIWE TYLKO I WYŁĄCZNIE

  „Jaki jest mechanizm rewolucji ? Niezadowolone masy proletariatu, ludu pracującego miast i wsi wychodzą na ulice i palą, plądrują, leją wszystkich jak leci, we Francji ścinali głowy rządzącym…”

  W POLSCE TEŻ OBOWIĄZUJE TA ZASADA

  MATERIAŁ AV PRZEDSTAWIA NARODOWE POGLĄDY

  ALE JASNO LEKTOR MÓWI JAK DO REWOLUCJI DOCHODZI TYLKO PRZEZ REALNY GNIEW LUDU !!!

  Z POWODU SOCJALNYCH NIEDOSTATKÓW !!!!!

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: