Miziaforum's Blog

NAGRANIE AV – SIKORSKI KNUJE Z BONDARYKIEM – SZUKANIE HAKÓW NA p. SZYDŁO

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 16, 2015


http://wpolityce.pl/polityka/261274-stonoga-podsluchuje-sikorskiego-z-bondarykiem-i-ostrzega-beate-szydlo-prosze-uwazac-wyciagaja-pani-rodzinne-sprawy

Komentarzy 10 to “NAGRANIE AV – SIKORSKI KNUJE Z BONDARYKIEM – SZUKANIE HAKÓW NA p. SZYDŁO”

 1. bittix87 said

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fco-andrzej-duda-obiecal-prezydentowi-ukrainy-w-rozmowie-telefonicznej-wersja-strony-ukrainskiej#

  Polubienie

 2. bittix87 said

  Polubienie

 3. julius said

  Przykazanie VIII.

  W całości wyniszcz i usuń ze społeczeństwa wszelką żydowską myśl i wpływy. Dąż uparcie do jak najszybszego urzeczywistnienia idei białego świata.

  Zniszcz żydowskie wpływy.

  Jest to, ponownie, punkt naszego programu aktualny na czas okresu przejściowego, gdy nadal mamy Żydów siedzących na naszych plecach. Istnieje wiele rzeczy, które możemy zrobić, by szkodzić żydowskim wpływom i niszczyć je, a jedną z najbardziej efektywnych jest nazywanie ich po imieniu i nakłanianie białych ludzi do bojkotowania ich. Będzie to obejmowało kampanie przeciwko żydowskim aktorom, żydowskim książkom, żydowskim politykom i żydowskim przedstawicielom władz. Bądź aktywny w demaskowaniu żydowskich manipulatorów. Gdy ich odkryjesz, żarliwie rozprowadzaj słowo, wzbudź podejrzliwość białych ludzi w stosunku do nich, organizuj białych przeciwko każdej formie żydowskiej działalności.

  Słowo mówione przekonuje ludzi znacznie bardziej niż cokolwiek innego, jest więc efektywne, gdy nieustannie ujawniasz żydowską konspirację i perfidność.

  Organizujcie się przeciwko żydom, bojkotujcie i obnażajcie ich. Walczcie z nimi nieustannie, nie ustępujcie im pola, dopóki najmniejszy ślad żydowskich wpływów, jak i sam pasożyt nie zostanie usunięty z naszych ziem. Chcemy wygnać i wygnamy Żydów z naszej społeczności i oczyścimy ją z ostatnich śladów ich wpływów, które zatruwały nas nazbyt długo. Zwycięstwo będzie nasze. To nieuniknione.

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Polubienie

 5. Eryka said

  Oszolom nie oszolom.A tak dla przypomnienia na przyszlosc,mow za siebie.

  Polubienie

 6. Elsa said

  http://pikio.pl/duda-polska-nadal-bedzie-wspierac-ukraine

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: