Miziaforum's Blog

PRZEPOWIEDNIA ROK 2015 EUROPA PODBITA PRZEZ MUZUŁMAN !!

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 31, 2015


W OPARCIU O DONIESIENIA AGENCJI PRASOWYCH ...

UNHCR alarmuje: Grecji grozi kryzys humanitarny związany z imigracją

59 minut temu

Przedstawiciel Urzędu Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców (UNHCR) na Europę Vincent Cochetel powiedział, że Grecji grozikryzyshumanitarny związany z napływem nielegalnych imigrantów. Od początku roku przybyło tam 109 tys. uchodźców.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-unhcr-alarmuje-grecji-grozi-kryzys-humanitarny-zwiazany-z-im,nId,1861877#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

CO DALEJ ??

PRZEPOWIEDNIA !!

LIBIA SYRIA cywile uzbrojeni , przeczuwając brutalną interwencje ISIS, decydują się na ucieczkę z libii drogą morską , cel SYCYLIA dziesiątki tysiecy uzbrojonych cywilnych uchodźców zaczynają lądować na Sycylii , włoska policja i pogranicznicy w obliczu uzbrojonych tysięcy emigrantów , wycofują się z Sycylii , nie zapewniając ewakuacji włoskich obywateli ,
co dziennie na Sycylię przybywają następne setki uchodźców , dochodzi do rabunków i napadów na obywateli włoskich zamieszkałych na Sycylii.
NATO podejmuje decyzje o przejęciu ponownie kontroli nad wyspą , udzielając międzynarodowej pomocy militarnej włoskiej armii , po ciężkich walkach , i w ich trakcie masakry tysięcy kobiet i dzieci muzułmańskich , emigranci zostają zepchnięci i odizolowani w kilku punktach oporu .
Masakra dokonana przez siły natowskie na kobietach i dzieciach , wywołuje w środowiskach emigracyjnych – islamskich wściekłość sięgającą zenitu , rozpoczynają się w stolicach europejskich masowe demonstracje i zamieszki ludności muzułmańskiej , największe i najkrwawiej tłumione , w PARYŻU , LONDYNIE I AMSTERDAMIE.
===============================================================
W OBLICZU – setek a nawet tysięcy ofiar akcji policyjnych w stolicach europejskich , ludy arabskie zjednoczyły się zrywając współpracę gospodarczą z unią europejską i stanami zjednoczonymi ,
w tym samym czasie dochodzi w Rosji do fali zamachów na niespotykana skalę .
===============================================
Europa pozostaje w otwartym konflikcie zbrojnym ze światem arabskim , w enklawach zamieszkałych przez muzułmanów w europie – dzielnice wielkich stolic , oraz wiele punktów zapalnych na Bałkanach Albania , Kosowo .
================================================================
zjednoczone siły arabskie pod zielonym sztandarem zagrażają europie , która ledwo radzi sobie z uśmierzaniem demonstrantów islamskich.
SIŁY muzułmańskie dokonują pomyślnego desantu na Sycylię i dalej na kontynentalne włochy , oraz wybrzeża hiszpańskie z przyczółków marokańskich – rozpoczęła się otwarta wojna którą jednostronnie
muzułmanie deklarują jako świętą ,
Siły muzułmańskie posuwają się w szybkim tempie w głąb kontynentu , po drodze zniszczeniu ulega Rzym i Watykan , zbuntowane rzesze zamieszkałych od kilkudziesięciu lat muzułman – europejskich – emigrantów , przyłączają się do głównych sił militarnych , enklawy muzułmańskie pozostające poza linią frontu w europie zachęceni sukcesami armii proroka śmiało podejmują akcje sabotażowe , oraz terrorystyczne zamachy ,
====================================================================
AMERYKANIE nie dysponując odpowiednimi siłami w europie wycofują się za ocean pozostawiając , europejczyków na pastwę losu , Rosja poproszona o pomoc stanowczo odmawia ponieważ na własnym terytorium , zwalcza rebelie pod przywództwem muzułman .
====================================================================
NATO PODEJMUJE DRAMATYCZNĄ DECYZJE O UŻYCIU TAKTYCZNEJ BRONI JĄDROWEJ NA OBSZARZE EUROPY , w rejonie Bułgaria , Węgry zdetonowano kilka ładunków taktycznych , co nie zmieniło sytuacji .
KILKA SŁÓW O POLSCE POLSKA NIE ZOSTAŁA ZAJĘTA PRZEZ MUZUŁMAN , POLACY ZAWARLI COŚ W RODZAJU SOJUSZU , ALE ZAWDZIĘCZAJĄ TO TYLKO TEMU , ŻE W MOMENCIE WIELKICH DEMONSTRACJI MUZUŁMAN W EUROPIE JEDYNIE W POLSCE NIE DOSZŁO DO MASAKR MUZUŁMAŃSKICH MNIEJSZOŚCI – co zostało przez okupanta uznane na plus …

TO NIE ROK 2029 TO ROK 2015 !!!

BROŃ PALNA OSTRA DLA POLAKÓW NA AGRESYWNEGO ARABA – BEZ POZWOLENIA I LEGALNIE – I LEKCJA Z WIELU NASTĘPNYCH !

https://miziaforum.wordpress.com/2015/07/31/bron-palna-ostra-dla-polakow-na-agresywnego-araba-bez-pozwolenia-i-legalnie-i-lekcja-z-wielu-nastepnych/

Komentarzy 10 to “PRZEPOWIEDNIA ROK 2015 EUROPA PODBITA PRZEZ MUZUŁMAN !!”

 1. W KORANIE, ABY ISLAMIŚCI ŚCINALI, UCINALI NAM (NIEWIERNYM) GŁOWY ORAZ RĘCE, BO WTEDY NIE BĘDZIEMY MOGLI SIĘ BRONIĆ I STANOWIĆ ZAGROŻENIE DLA ISLAMISTÓW! 8:12 Twój Pan objawił aniołom: „Oto Ja jestem z wami! Umocnijcie więc tych, którzy wierzą! Ja wrzucę strach (terror) w serca niewiernych. Ścinajcie im głowy! Ucinajcie im wszystkie palce!” 47:4 Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą (W ALLAHA I ISLAM), to uderzcie ich mieczem po szyi…

  Polubienie

 2. mironik said

  http://biznes.newsweek.pl/orderu-z-biedronki-nie-bylo-ale-siec-dostala-prezent-wart-miliony,artykuly,367833,1.html
  latanie z meblami, państwowe odznaczenia zamienione na reklamy… kurka wodna… acha już prezydent Kwaśniewski reklamował meble „przypadkiem”.

  Polubienie

 3. Elba said

  Przepowiednia Nostardamusa o przyszłym polskim Generale Dyktatorze -jego osobowości i polityce, jaką ma prowadzić.
  Jak pisze Nostradamus będzie to osoba bardzo zdolna, ale zarazem bardzo PRZEBIEGŁA I BEZWZGLĘDNA, zarówno w swoich dążeniach, jak i w stosunku do swoich wrogów i potencjalnych przeciwników. Można powiedzieć, że terror, wyzysk, prześladowania, rygor i cenzura będą mu towarzyszyły w trakcie jego rządów na co dzień!
  Właściwie Nostradamus o te bezwzględne rządy polskiego Generała nie ma pretensji tak jak i np. do innego dyktatora przyszłego Króla Francji z powracającej na tron dynastii Burbonów – Henryka Szczęśliwego!
  Nostradamus ma tylko pretensje o to, że wraz z inwazją Kalifatu Wielkiego Talibanu na Europę rozpocznie on w całym kraju ZDECYDOWANĄ ANTYSEMICKĄ I ANTYCHRZEŚCIJAŃSKĄ NAGONKĘ!!!
  Z innych nie przytaczanych tu jeszcze tekstów Nostradamusa wynika, że Generał Dyktator W SWOJEJ SZEROKO ZAKROJONEJ I GŁOŚNEJ PROPAGANDZIE połączy chrześcijaństwo z żydostwem. Jego propagandziści będą głosili, że CHRZEŚCIJAŃSTWO WYROSŁO Z JUDAIZMU, ŻE JEZUS, JEGO MATKA MARYJA I APOSTOŁOWIE TO BYLI ŻYDZI, ŻE CHRZEŚCIJAŃSTWO JEST RELIGIJNYM RAMIENIEM JUDAIZMU (SEKTĄ TEGO SYJONISTYCZNEGO WYZNANIA), ABY OSZUKAĆ CAŁY ŚWIAT I W ZWIĄZKU Z TYM NALEŻY TĘ RELIGIĘ BEZWZGLĘDNIE TĘPIĆ PODOBNIE JAK JUDAIZM, PONIEWAŻ WIĘKSZOŚĆ DUCHOWIEŃSTWA KATOLICKIEGO STANOWIĄ OSOBY POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO!!!
  Propaganda ma być głośna, ciągła i bezwzględna. Nagle z różnych archiwów w tym kościelnych, służby bezpieczeństwa Państwa i służby policyjno-polityczne zaczną wyciągać (a raczej fabrykować) różne dokumenty, z których będzie wynikało jednoznacznie, że wielu kardynałów, arcybiskupów, księży,zakonników, zakonnic itd to ZAKAMUFLOWANI ŻYDZI ŻYJĄCY W OGROMNYM BOGACTWIE I PRZEPYCHU KOSZTEM NARODU I PAŃSTWA POLSKIEGO I UTRZYMUJĄCY ZA TE „UKRADZIONE” SPOŁECZEŃSTWU PIENIĄDZE OPRÓCZ SIEBIE RÓWNIEŻ SWOJE LICZNE RODZINY!!!
  MEDIA BĘDĄ POKAZYWAŁY WSZYSTKIE TE BOGACTWA I TO NIE TYLKO W POLSCE, ALE TEŻ TE POTAJEMNE, CZYLI UKRYWANE W IZRAELU, AMERYCE, CZY INNYCH MIEJSCACH ŚWIATA! PROPAGANDA BĘDZIE UDOWADNIAŁA, ZE BISKUPI I KSIĘŻA SĄ ANTY MORALNI, UTRZYMUJĄ WIELE KOCHANEK, PIJĄ NAŁOGOWO ALKOHOL, RACZĄ SIĘ NARKOTYKAMI (WSZYSTKO TO BĘDZIE ZNAJDOWANE W KOŚCIOŁACH I KLASZTORACH I POKAZYWANE W MEDIACH), A NIE KTÓRE ŻEŃSKIE ZAKONY SĄ DOMAMI ROZPUSTY DLA RÓŻNEGO RODZAJU KLERYKÓW!!!
  Propaganda Generała Dyktatora będzie działała na wielu frontach BEZWZGLĘDNEJ WALKI Z ŻYDOSTWEM I JEGO CHRZEŚCIJAŃSKO-OSZUKAŃCZĄ RELIGIJNĄ IDEOLOGIĄ!
  Generał Dyktator i jego zwolennicy będą twierdzili I DOWODZILI W SPECJALNYCH PROGRAMACH, że tylko ISLAM (JAKO NIE ŻYDOWSKA RELIGIA!) JEST PRAWDZIWĄ CZYSTĄ WIARĄ W BOGA!!!
  Klasztor na Jasnej Górze w Częstochowie i szereg innych SANKTUARIÓW MARYJNYCH w Polsce, katolicy będą musieli oddać muzułmańskim muftim. W Częstochowie z wież klasztornych (i z innych sanktuariów) mają zostać zrzucone wszystkie krzyże, a umocowane na nich zostaną islamskie półksiężyce z gwiazdami!
  Mahdi ogłosić MA DEKRET, KTÓRY WYJĄTKOWO (TYLKO W EUROPIE) BĘDZIE DOPUSZCZAŁ CZCZENIE ŚWIĘTYCH OBRAZÓW MARYI Z DZIECIĄTKIEM JEZUS, ALE MA BYĆ TO JUŻ TYLKO JEZUS MUZUŁMAŃSKI, BO NAD TYMI OBRAZAMI BĘDZIE ZAWIESZONY PÓŁKSIĘŻYC Z GWIAZDĄ, JAKO ŚWIĘTE ZNAKI ISLAMU!!!
  Czy wyobrażacie sobie rzesze muzułmanów modlących się w Częstochowie przed obrazem Matki Boskiej w towarzystwie muftich muzułmańskich?
  TAK WŁAŚNIE MA BYĆ!!!
  Nostradamus nazywa to profanacją tak jak przejęcie przez muzułmanów innych świętych miejsc chrześcijaństwa (w tym katolicyzmu); katedr, bazylik, klasztorów i kościołów w całej Europie włącznie z Bazyliką Świętego Piotra w Rzymie i Sanktuarium Maryjnym w Fatimie w Portugalii, które zostanie zmienione na muzułmańskie „sanktuarium” najstarszej córki Mahometa Fatimy!
  Kryzys gospodarczy, brak towarów na rynku, rozdmuchana propaganda i nagonka anty chrześcijańsko-żydowska, a później oznaki głodu (również w Polsce) zrobią swoje!!!
  Polacy zaczną MASOWO PRZECHODZIĆ NA ISLAM, A SUKCESY GENERAŁA DYKTATORA W POLITYCE ZAGRANICZNEJ ,TO ZNACZY PRZYŁĄCZANIE DO POLSKI (LECHISTANU) KOLEJNYCH ZIEM I TO NIE TYLKO NA WSCHODZIE Z POPARCIEM TALIBÓW I III ANTYCHRYSTA MAHDIEGO PRZYCZYNI SIĘ NIEZMIERNIE DO WZROSTU JEGO AUTORYTETU I POPULARNOŚCI -WŁAŚNIE PRZEDE WSZYSTKIM W POLSCE I WŚRÓD SAMYCH POLAKÓW, KTÓRZY W KOŃCU POCZUJĄ SIĘ SILNI I DOWARTOŚCIOWANI!!!
  I nie wiadomo jakby dalej losy Generała Dyktatora się potoczyły, a także i historia Polski, gdyby Kalifat Wielkiego Talibanu pokonał wszystkich swoich chrześcijańskich wrogów!
  STANIE SIĘ JEDNAK INACZEJ- TALIBOWIE ZACZNĄ PONOSIĆ PORAŻKI I WIELU POLAKOM ZACZNĄ DOPIERO WÓWCZAS (JAK PISZE NOSTRADAMUS) OTWIERAĆ SIĘ SZEROKO OCZY!
  JEDNYM Z NICH BĘDZIE JESZCZE JEDNA NIETUZINKOWA POSTAĆ TZW. TRZECI KRAK”!!!
  W następnym artykule napiszę trochę prawdziwej historii Polski dotyczącej lat;1939-1945 (okresu II wojny światowej),a w nim jak to: USA i Wielka Brytania traktowały przedmiotowo tzw. ‚polski rząd emigracyjny w Londynie” i zmuszały go do uległości wobec STALINA!!!
  Czy wiecie, że Churchill dosłownie na różnych spotkaniach wrzeszczał i opieprzał Generała Sikorskiego i nie tylko jego?
  Czy wiecie, że Sikorski z tego powodu popadał w silną depresję?
  Czy wiecie, że Delano Roosvelt powiedział Churchilowi, że Polskę i Polaków pozostawia do załatwienia jemu (jako Europejczykowi) w taki sposób, aby NIE KONFLIKTOWALI JEGO STOSUNKÓW Z ROSJĄ, BO TEN CHCE JĄ WCIĄGNĄĆ DO WOJNY Z JAPONIĄ W AZJI I NA PACYFIKU?
  Czy wiecie, że przez kłótnie Polaków (w łonie rządu polskiego i różnicy zdań-brak decyzji) Polska nie uzyskała całych Prus Wschodnich z Królewcem, a także co prawda małych obszarów tzw. ‚Kresów Wschodnich”, ale bardzo ważnych, bo z miastami; Lwów i Grodno?
  O tych rzeczach właśnie napiszę.
  I jeszcze jedno:
  Otóż jest całkiem możliwe, że polski Generał Dyktator pozna TAKĄ WŁAŚNIE PRAWDZIWĄ HISTORIĘ POLSKI I WYCIĄGNIE JAKO PIERWSZY Z POLAKÓW WŁAŚCIWE WNIOSKI!!!
  WIDZĄC, ŻE EUROPA SIĘ WALI ,A W USA TRWA KRWAWA WOJNA DOMOWA POSTANOWI ZMIENIĆ FRONT, A MIANOWICIE POKARZE MAHDIEMU POPRZEZ KRWAWE WPROWADZANIE ISLAMU W KRAJU, ŻE JEST JEGO ZWOLENNIKIEM I SPRZYMIERZEŃCEM!
  Wcześniej na współpracę z Talibanem ma się zdecydować dyktator Rumunii i to właśnie za jego przykładem pójdzie polski Generał Dyktator!
  Powiem Wam szczerze, że nie wiem czy byśmy jako naród i państwo przetrwali III wojnę światową przeciwstawiając się W POCZĄTKOWYM JEJ OKRESIE KALIFATOWI WIELKIEGO TALIBANU!!!
  Przypominam, że Nostradamus potępił w jednym ze swoich tekstów Polskę i Polaków za zdradę chrześcijaństwa i walczących z Talibanem krajów Europy (np:m.innymi Węgier), ale w innym tekście napisał dosłownie tak „po raz pierwszy zachowali się rozsądnie”!
  Więc co mi pozostaje?
  Ano to, że ja myśląc o mojej ojczyźnie nie potępiałbym tak całkowicie przyszłego Generała Dyktatora!
  Ale może macie inne zadanie, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo jak będzie i co się tak naprawdę stanie!

  Polubienie

 4. AQQ said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Protest-imigrantow-w-Czechach-Policja-uzyla-gazu-lzawiacego,wid,17743627,wiadomosc.html

  czy to aby są imigranci???

  Polubienie

 5. AQQ said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Byly-minister-zdrowia-Czech-skazany-na-85-roku-wiezienia-za-korupcje,wid,17726731,wiadomosc.html

  Były czeski minister zdrowia i wpływowy niegdyś socjaldemokrata David Rath został skazany przez sąd w Pradze na 8,5 roku więzienia za korupcję, oszustwa przy przetargach publicznych i sprzeniewierzenie funduszy unijnych. Sąd orzekł również karę konfiskaty mienia na sumę ok. 22 mln koron (814 tys. euro).

  Polubienie

 6. Elba said

  Era roztrzaskanych iluzji
  Katastrofa wydarza się wtedy gdy zbyt wielu ludzi odmawia zaakceptowania faktu, że wokół nas działają dwa wszechświaty. Jeden to zimna i twarda rzeczywistość, która leży u podstaw wszystkiego, a na jej powierzchni leży zasłona z oszust i ustępstw. Im bardziej ludzie odstępują od żywotnych prawd, aby cieszyć się komfortem jaki daje iluzja, tym bardziej roztrzaskany będzie umysł gdy te iluzją upadną. Te dwa światy mogą współistnieć jedynie przez krótki okres czasu i zawsze, wcześniej czy później dojdzie między nimi do kolizji. Nie ma innej możliwości.

  Polubienie

 7. nieustraszona said

  „Zawsze do dzisiaj zostaje zasadniczo zabroniona tylko prawda ” – cytat mojego ulubionego i zabronionego filozofa.

  „Es wurde bisher grundsätzlich immer nur die Wahrheit verboten.“
  — Friedrich Nietzsche, Philosoph

  To nie jacyś teoretyczni azteccy bogowie wyrywają bijące serca.

  Z „listu” pewnego super bogacza plutokraty do motłochu, do Was o transplantacjach :

  ” Wy jesteście tylko motłochem, tylko śmieciem, tylko trądem, tylko z wysiłkiem i obrzydzeniem do znoszenia jako dostawcy organów, wasza głupota i ignorancja krzyczy do nieba – i tego bardzo pożądamy, bo tylko w ten sposób możemy wykręcać na tej planecie calkiem wielkie sprawy. Ach, wiecie co: opowiem wam coś raz po prostu o tym.

  To nic nie zaszkodzi – poza tym, że mogę trochę się rozkoszować waszą bezsilnością. ”

  „Sie sind nur Pöbel, nur Dreck, nur Aussatz, nur mit Mühe und Ekel als Organspender zu ertragen, Ihre Dummheit und Ignoranz schreit zum Himmel – und das begrüßen wir sehr, denn nur so können wir auf diesem Planeten ganz große Dinger drehen. Ach – wissen Sie was: ich erzähle Ihnen einfach mal was darüber. Macht doch sowieso nichts – außer dass ich mich ein wenig an Ihrer Ohnmacht ergötzen kann.”

  http://brd-schwindel.org/brief-eines-superreichen-plutokraten-an-den-poebel-an-sie/

  Polubienie

 8. miziaforum said

  Reblogged this on Miziaforum's Blog.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: