Miziaforum's Blog

9.lipca.2015 – WESZŁO W ŻYCIE W POLSCE NOWE PRAWO- NIEMIECKA POLICJA , KRIPO I BND MA PRAWO LEGALNIE ŚCIGAĆ POLAKÓW NA TERENIE POLSKI !!

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 12, 2015


6.00 – RANO WALI KTOŚ W DRZWI I WRZESZCZY AUF MACHEN KRIPO, AUF MACHEN POLNISCHE B….. 

JEŚLI TO USŁYSZYSZ OTWIERAJ KŁADŹ SIĘ NA ZIEMIE I WYKONUJ POLECENIA 

I NIE ZADRĘCZAJ SIĘ MYŚLĄ ŻE JESTEŚMY DO KURWY NĘDZY W LUBLINIE !!?? CO TO KURWA MA BYĆ 

lublin w zwiaku z porozumieniem i nadanym uprawnieniem leży w strefie przygranicznej ….. no tak bo Sienkiewicz dał prawo Niemcom do działania w strefach przygranicznych nie precyzując że to musi być granica POLSKO NIEMIECKA

CZYLI PRAKTYCZNIE W 40% TERYTORIUM III R.P

N.P KRAKÓW TEŻ LEŻY W STREFIE PRZYGRANICZNEJ W MYŚL PRZEPISU ….

TO NIEMIECKA POLICJA OKAŻĄ CI LEGITYMACJE BND LUB POLICYJNĄ JEŚLI BĘDĄ PO CYWILNEMU 

JEŚLI W MUNDURACH TO BĘDZIESZ WIDZIAŁ 

SPRAWĘ DOPIĄŁ I DOPILOTOWAŁ DO FINAŁU

MINISTER MSW SIENKIEWICZ ps vel – CHUJ DUPA I KAMIENI KUPA ….

Scan.01.STR_34_Do_Rzeczy_Nr_24_08-14.06.2015

Scan.02.STR_35_Do_Rzeczy_Nr_24_08-14.06.2015

A NIE PISAŁEM WAM ??? I CO ZNÓW DURNY MIZIA MA RACJE A GENIALNY NARÓD ZROBIONY W CHUJA …

CZYTAJ

POLICJA NIEMIECKA I ROSYJSKA TWORZĄ LISTY ARESZTOWAŃ POLAKÓW W POLSCE

Komentarze 24 to “9.lipca.2015 – WESZŁO W ŻYCIE W POLSCE NOWE PRAWO- NIEMIECKA POLICJA , KRIPO I BND MA PRAWO LEGALNIE ŚCIGAĆ POLAKÓW NA TERENIE POLSKI !!”

 1. miziaforum said

  POLECAM PRZECZYTAĆ NA SPOKOJNIE – JAKIE MOŻLIWOŚCI W POLSCE MA W STOSUNKU DO CIEBIE POLICJA NIEMIECKA ZA ZGODĄ RZĄDU ..

  I CO SIEDZENIE NA D…. W KRAJU NIE UCHRONI WAS ……. ONI PRZYJDĄ PO WAS TU !!!

  OJ POLACY POLACY PO CO MIZIA PISZE OD LAT WAM ŻE SCHOWAĆ SIĘ NIE SCHOWACIE W POLSCE

  Polubienie

 2. navajo88 said

  AHA !!!!! ,jeszcze zobaczymy Mister Miziak ! , hahahahahahahaha
  J.M.H

  Polubienie

 3. falkonidas said

  Jackowski coś przewidywał tam, że z polski wyjdzie jakieś prawo haniebne, to chyba to to.

  Polubienie

 4. pharellman said

  Mój komentarz na ten temat:

  Polubienie

 5. mentronik said

  Polubienie

 6. mentronik said

  Polubienie

 7. mentronik said

  Polubienie

 8. olek said

  mizia nie piszesz ze to robota dzieci diabla ?
  Grzegorz Schetyna z wizytą w
  http://www.bibula.com/?p=81981

  Polubienie

 9. mentronik said

  Polubienie

 10. mentronik said

  Polubienie

 11. mentronik said

  „”Źródła dyplomatyczne: Historyczne porozumienie ws. Iranu Agencja AP powołując się na źródła dyplomatyczne podała, że uczestnicy rozmów sześciu mocarstw z Iranem w sprawie programu nuklearnego tego kraju planują ogłosić w poniedziałek, że osiągnęli historyczne porozumienie po prawie dekadzie wysiłków dyplomatycznych.””

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-zrodla-dyplomatyczne-historyczne-porozumienie-ws-iranu,nId,1850522#commentsZoneList

  W tym kontekście przypomniała mi się ta wizja Klimuszki : „”Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Gibraltarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą […] Nasz naród powinien z tego wyjść nie najgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża […]

  Oraz ta, jedna z wielu wizji Nostradamusa – „”Persage II 3, 14

  Kiedy będzie ogłoszony i zawarty wielki pokój i ludzie będą się bawić,
  W nocy jak złodziej przyjdzie III wojna i wszystkie traktaty będą rzucone na śmieci,
  Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca,
  Jeden ruszy na Ruś zajmując ogromne przestrzenie, a złociste strzały i płomienne grzyby będą burzyły jego miasta,
  Drugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę,
  A jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami.””

  http://iluminaci.com/ads/przepowiednie-nostradamusa-tlumaczenie-centurii-czterowierszy-jasnowidza/

  A pamiętacie tę wizję z tym mostem w Kamieniu ? Zawsze ok 2 miesiące po wybudowaniu go, wybucha wojna światowa i tenże most w jej wyniku był niszczony. Tak było przed I wś i po II wś. Przed II wś został wybudowany 10 lipca 1939 a wojna wybuchła 1.09.1939 czyli minęło ok 50 dni. Poraz trzeci wybudowali go 20 maja tego roku, a ok 25 lipca minie od tego czasu ok 50 dni. Więcej o tej przepowiedni tu – przeklejka z innego forum : „”Znalazłem arcyciekawą przepowiednię o III wojnie i pewnym feralnym MOŚCIE w Kamieniu na Wiśle koło Opola Lubelskiego, nad którym to mostem ciąży FATUM związane z wybuchem wojny światowej. Otóż powiem w skrócie, że istnieje ludowa przepowiednia z Lubelszczyzny, która sięga wstecz ponad 100 lat, a której autor nie jest bliżej znany. Autorem jest ktoś, kto żył ponad wiek temu w okolicach Kamienia nad Wisłą (obecnie lubelskie) w czasach zaborów a zaborze rosyjskim (czasy carskie). Otóż owa przepowiednia głosi, że jeśli tylko kiedykolwiek zostanie zbudowany MOST w Kamieniu na Wiśle – wnet dojdzie do WOJNY ŚWIATOWEJ a most NIE OSTOI SIĘ I ZOSTANIE zniszczony. Mieszkańcy okolic Opola Lubelskiego znają tę przepowiednię, którą często powtarzały im babcie i dziadkowie. Sięgnijmy wstecz do historii wszystkich mostów w Kamieniu, gdzie do tej pory zbudowano dwa i dwa zostały zniszczone w wyniku wojen, które wybuchły zaraz po oddaniu mostów do użytku.

  – I most w Kamieniu – budowany w latach 1913-14, oddany do użytku późną wiosną 1914 w zaborze rosyjskim. kilka tygodni potem wybuchła I wojna światowa, most został zniszczony w wyniku działań zbrojnych Austro – Węgier i Prus przeciw Rosji. Przepowiednia sprawdziła się

  – II most w Kamieniu – budowany w latach 1938-39, oddany do użytku 10 lipca 1939, chwilę potem wybuchła II wojna światowa most został zniszczony po walkach prowadzonych na zachodnim przedmościu we wrześniu 1939 roku. Przepowiednia się sprawdziła. – Uroczystości towarzyszyła wielka radość. Cała okolica brała w niej udział – tak letni dzień 1939 r., kiedy otwierano drewniany most na Wiśle, zapamiętała Marta Wierzbicka, która przed wojną mieszkała w Solcu. Przy okazji zbliżającej się budowy nowej przeprawy dotarliśmy do wspomnień i jednego z niewielu, o ile nie jedynego, zdjęcia przeprawy zniszczonej w pierwszych dniach wojny. Obrazek Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/artykul/650635,radosc-byla-krotka-czyli-historia-mostu-na-wisle-w-kamieniu,id,t.html

  – III most w Kamieniu – obecnie budowany w latach 2012 – 14, ma zostać oddany do użytku w październiku/lostopadzie tego roku tego roku tj. 2014.” http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=47796&start=13180 ————————————————————————————————————————————- Od siebie: Ten most pierwotnie miał być gotowy na grudzień 2014. Prace się opóźniły.Obecnie jest gotowy w 80% i wg ustaleń ma być oddany do użytku w maju lub czerwcu 2015. I rzeczywiście – biorąc pod uwagę dzisiejszą sytuacje geopolityczną na świecie, wcale bym się nie zdziwił jak by za półroku wybuchła kolejna wś. Dziwne że ten most nie został budowany np 10 lat temu, tylko akurat teraz, kiedy na świecie wrze. I jeszcze te przesunięcie terminu, kiedy za półroku pewnie będzie jeszcze bardziej te mleko wrzeć, aż do wylania się z kotła. Nie wydaje mi się by był to zwykły zbieg okoliczności. Myślę że ten most to nie jakaś klątwa czy fatum, ale jakiś znak, zwiastun przełomowego czasu dla ludzkości, który rzeczywiście może oznaczać globalną wojnę. Nie wiem jak wy, ale ja zaczynam robić zapasy….””

  Polubienie

 12. nieustraszona said

  Ile razy mam powtarzać, że bandyckie prawa stosowane są tylko wobec „personelu” czyli niewolnika podatkowego według „prawa morskiego” !!!

  MSW jest również żydowskim geszeftem, który nawiązał jak widać współpracę z żydowskimi geszeftami z niemieckiego obszaru, który też jest zarejestrowany jako firma BRD GmbH !!!

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname MINISTERSTWO SPRAW WEWNETRZNYCH ( FIRMA !!!)
  L Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil MINISTERSTWO SPRAW WEWNETRZNYCH I ADMINISTRACJI
  L D-U-N-S® Nummer 423396879 numer rejsteracyjny tej „firmy”
  L Geschäftssitz Ul. Stefana Batorego 5
  L Postleitzahl 02 591
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 226212020
  Fax Nummer
  W Name Hauptverantwortlicher Stachanczyk Piotr – szef geszeftu, któremu podlega „minister”
  W Tätigkeit (SIC) 9111

  Czy to tak trudno zrozumieć, że jesteście ” podmiotami prawnymi” w mackach żydowskich handlarzy ludżmi niezależnie od koloru skóry ?

  Wystarczy tylko czy też aż nie podawać swojego nazwiska i imienia oraz identyfikatora niewolnika czyli dowodu osobistego !

  ” No name no game ” – nie ma nazwiska nie ma gry !!!

  Zamiast trząść dupami ze strachu przed „nowym prawem” żydowskiej firmy nie – rządowej idżcie po rozum do głowy z powyższym prawnym obejściem tego „prawa” .

  Zaden adwokat Wam tego nie powie, bo ta ponadnarodowa żydowska mafia zbrodniarzy, złodziei i handlarzy ludżmi właśnie z tego żyje, że ludzie są w sprawach „prawnych” ciemni jak tabaka w rogu.

  Dobrze jest mieć sprawną kamerkę przy sobie w razie napadu jakiegokolwiek psa systemu i zaraz ją bez jakiegokolwiek tłmaczenia się włączyć przy jakiejkolwiek szykanie czy „rozkazach” podania nazwiska, które ich „uprawnia” do bezprawia !!!

  Opis klucza działalności SIC 9111 z rejestracją w Waszyngtonie DC chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości co do jakiekolwiek „praworządności” syjonistów z Waszyngtonu !

  Zróbcie sobie z tych dowodów kopie i noście przy sobie, bo tak „uzbrojonych” żaden pachołek systemu pracujący z prywatną odpowiedzialnością Was nie ruszy !!!

  US Dept of Labor

  A to Z Index |
  En Español |
  Contact Us |
  FAQs |
  About OSHA

  OSHA

  Bookmark and Share
  QuickTakesNewsletter
  RSS FeedsRSS Feeds
  Feedback StarWas this page helpful?

  Occupational Safety & Health AdministrationWe Can Help

  What’s New |
  Offices

  OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Description for 9111: Executive Offices

  Division J: Public Administration | Major Group 91: Executive, Legislative, And General Government, Except Finance

  Industry Group 911: Executive Offices
  9111 Executive Offices
  Offices of chief executives and their advisory and interdepartmental committees and commissions.

  Advisory commissions, executive
  City and town managers’offices
  County supervisors’and executives’offices
  Governors’offices
  Mayors’offices
  President’s office

  SIC Search Division Structure Major Group Structure

  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA FREE (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Polubienie

  • miziaforum said

   EJ MOŻE SPOTKAMY SIĘ W REICHU ??

   Polubienie

  • Elba said

   Dlaczego tak mało osób to rozumie, że:
   Nie ma przyjaźni między panem i niewolnikiem…
   Niewola jest sprzeczna z prawem naturalnym…
   To, co od początku jest wadliwe, nie może być uzdrowione z upływem czasu…
   Co dotyczy Wszystkich, powinno być uczynione za zgodą Wszystkich…
   Wroga, którego zlekceważysz, uczynisz przez swe niedbalstwo jeszcze silniejszym…

   Tyle Nieustraszona piszesz o obowiązujacym wszystkie persony prawie morskim, o podmiance wszystkich instytucji państwowych przez pejsate spółki bazujące na tym prawie… i nic! Odezwu żadnego!
   A przecież gołym okiem widać, że policjanci mają wyznaczone minimum mandatów i prikaz:
   Żadnych prewencji!
   Łupić kasę z ludzi!
   Zero pomocy ludziom!
   Aby utrzymać się w pracy, czają się więc w krzakach lub zza węgła, łapią i łupią kogo się da… niczym bandziory mafijne! Przecież to urąga ich godności i pokrzywdzonych przez nich ludzi…

   Polubienie

   • nieustraszona said

    To są bandziory mafijne, którzy zamiast czyhać zza drzewa z klasyczną maczugą na podróżnych „pracują” w „oficjalnych” mundurkach, z samochodami i z wyposażeniem elektronicznym opłaconym podatkami tych, których jakoby mają chronić przed jakimiś teoretycznymi kryminalistami i terrorystami.

    Już tu podawałam, że policja jest żydowską firmą. Ma ci ona też pasujące do „prawa morskiego” ciemnoniebieskie mundurki !

    Jeśli się taki przydrożny zbój pyta o nazwisko przy kontroli drogowej mając je przed nosem przedłożone na prawie jazdy, to znaczy że chce ofiarę złapać na nieświadomość stosowania ukrytego triku zwanego konkludencją z podpisem na dowodzie osobistym czyli też domniemanej zgody słownej na „prawo morskie” nakładające na niewolnika wszelakie „kary” i haracze podatkowe

    Jeszcze raz – No name no game ! – nie ma nazwiska nie ma gry !

    Sama to byłam zmuszona zastosować i „cudownie” zadziałało przy włamaniu komornika do domu wymachującego mi przed nosem jakimś świstkiem z „urządu skarbowego” , domagającego się mojego nazwiska i dowodu osobistego, grożącego zadzwonieniem po policję w razie odmowy !

    Powiedziałam bandziorowi, że jestem bardzo dobrze prawnie poinformowana, co spowodowało, że zaraz spuścił z tonu. Zażądałam za to od niego dokumentu służbowego, który wcale nim nie był i którego zabronił mi sfilmować. Z kolei przyjrzałam się temu świstkowi z liczbami wziętymi z luftu do jakoby zaległego podatku sprzed pięciu lat pana domu, bez oryginalnego i uwierzytelnionego podpisu „sędziego” w formie prawomocnego wyroku z nakazem przeszukania domu.

    Bezczelny skurwiel pękł od razu i trzęsącymi się łapskami zamknął mi przed nosem swój segregator . Nagrałam typa do momentu panicznego schowania przez niego jego „legitymacji”, ale i tak część głowna jego „występu” posłuży mi jako dowód do uzyskania odszkodowania od niego i od jego „pracodawców”.

    Polubienie

  • Karacen said

   Jest gdzieś jakieś szersze opracowanie na ten temat dostępne w języku polskim, lub angielskim?

   Polubienie

   • nieustraszona said

    Na tej stronce u Astromarii sieję ziarna prawdy o zniewalającym cały świat „prawie morskim” !

    Zaprawdę powiadam Wam – nie taki diabeł straszny, jak go malują !

    Weżcie się i skupcie na tych „diabełkach” tkwiących w szczególe, a sami mu ukręcicie papierowe rogi wytykając mu jego własne błędy formalne i co też mi osobiście pomogło w powyżej opisanym „przypadku” .

    Teraz się sama z tego śmieję, że niegdyś też się bałam listowego bombardowania z „urzędów”, mundurkowych czy komorników „pracującym” z potworem krążącym wśród nas ze ….spinaczem od papieru, ha,ha.

    https://astromaria.wordpress.com/kto-nie-dochodzi-swoich-praw-nie-ma-ich-wcale/

    Wszelkie „grożnie” wyglądające listy „urzędowe” proponuję odsyłać nieotwierane do nadawcy z powodu błędów formalnych czyli napisać na kopercie te parę słów ” Zwrot z powodu błędów formalnych! „.

    Nazywa się ta sztuczka „czuć pismo nosem” i co od zawsze czuły nasze psy oszczekujące i atakujące listonoszy !!!

    Nie ma mocnych na tą sztuczkę i to choćby z takiego prozaicznego powodu, że w sumie niewielka ilość psów policyjnych czy „urzędowych” nie jest w stanie kilkudziesięciu milionów naraz zastraszyć albo zapudłować !

    Polubienie

 13. nieustraszona said

  Czy to „przypadek”, że diabli wzięli również pewnego żydowskiego spekulanta nieruchomościami pochodzącego z Polski ?

  Nadszedł już czas, żeby goje zaczęli zgodnie twierdzić wbrew staremu hasełku „wybrakowanych” : nasze kamienice, wasze kostnice !!!

  http://www.fr-online.de/frankfurt/heinrich-gaumer-heinrich-gaumer-ist-tot,1472798,31331146.html

  Wszelkie czynsze i zawyżone opłaty „manipulacyjne” to bezprawne haracze ściągane przez mafię nierządową również i w Polsce !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: