Miziaforum's Blog

NADCHODZI CZAS PATRIOTÓW – WEŹ CZYNNY UDZIAŁ W BUDOWIE NOWEJ SIŁY POLITYCZNEJ

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 7, 2015


POPIERAJMY , WSPOMAGAJMY , BIERZMY CZYNNY UDZIAŁ 

W BUDOWIE STRUKTUR KONFEDERACJI PAWŁA KUKIZA !!

CO PROPONUJE NA WSTĘPIE 

Kukiz zaznaczył, że obecnie jego priorytetem jest promocja wrześniowego referendum. Równolegle myśli też o tworzeniu takiej formy, dzięki której wprowadzi do Sejmu jak największą liczbę parlamentarzystów.

– Na moich listach będą przeróżni ludzie. Od pań z kół gospodyń wiejskich, przez różne organizacje społeczne
Zaznaczył jednocześnie, że to on będzie o wszystkim decydował. – Ja będę pełnomocnikiem wyborczym i ja będę odpowiadał za to, kto znajdzie się na jedynkach na listach
Chcę wprowadzić młodych ludzi, jednym z kryteriów będzie np. kryterium wiekowe – między 25 a 45 rokiem życia. Ja niestety się nie załapuję, ale zostaje Senat na przykład – powiedział muzyk.

Potem precyzował, że „jako koordynator wyborczy też się załapie”. – To nie chodzi o to, żeby nie było wyjątków, tylko o to, żeby co do zasady do polityki wchodzili młodzi – mówił Kukiz.

Opodatkować banki
Wyjaśnił, że jego ludzie w Sejmie będą walczyć nie tylko o jednomandatowe okręgi wyborcze, ale też m.in. o reformę sądownictwa i prokuratury, a także o opodatkowanie banków. Jednym z celów ma być też zmuszenie Komisji Nadzoru Finansowego do sprawdzenia, „czy kredyty we frankach szwajcarskich rzeczywiście były kredytami walutowymi”.

Kukiz zaapelował do polskich polityków, aby skupili się na ograniczeniu niżu demograficznego.
 – Polacy nie mają warunków do rozmnażania się. Są pewne priorytety, zadbajmy o to, żeby ludzie z Polski nie wyjeżdżali. Żeby chcieli zakładać rodziny. Wy w Warszawie żyjecie w Monako! Tak nie wygląda życie w innych częściach kraju – stwierdził Kukiz.

linki uzupełniające temat

https://miziaforum.wordpress.com/2015/06/06/blitzkrieg-pawla-kukiza-w-calym-kraju-powstalo-juz-600-komitetow-spolecznych-elyty-sparalizowane-strachem/

Komentarze 463 to “NADCHODZI CZAS PATRIOTÓW – WEŹ CZYNNY UDZIAŁ W BUDOWIE NOWEJ SIŁY POLITYCZNEJ”

 1. Sam biorę czynny udział w organizacji tego ruchu http://iksez.blogspot.com.pl

  Polubienie

 2. miziaforum said

  to jest 1 od 26 lat i ostatnia szansa na zaoranie SADYSTYCZNEGO PAŃSTWA TWORU III R.P
  KTÓRA MA NA SUMIENIU ŻYCIE 180 000 POLAKÓW KTÓRZY POPEŁNILI SAMOBÓJSTWA Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH

  ORAZ 7 000 000 POLAKÓW KTÓRZY W LATACH 2000 DO DZIŚ MUSIELI UCIEKAĆ Z KRAJU ŻEBY MIEĆ CO JEŚĆ …

  TAK III R.P TO PAŃSTWO POTWÓR

  NALEŻY POŁOŻYĆ KRES JEGO ISTNIENIU A FUNKCJONARIUSZY I BENEFICJENTÓW UKARAĆ WIELOLETNIMI WYROKAMI WIĘZIENIA I KONFISKATĄ MAJĄTKÓW

  Polubienie

  • miziaforum said

   Na taśmach prawdy elita rządząca powiedziała co myśli o was… My mówimy „BÓG-HONOR-OJCZYZNA” o oni „chuj-dupa i kamieni kupa” to jest ich zdanie o naszej ojczyźnie !
   Każda kropla waszej krwi jest cenniejsza od złota i zawsze będę się upierał, że musimy odnieść zwycięstwo nie ponosząc żadnych strat. Bo najlepsi Polacy już ginęli w powstaniach, najlepsi Polacy ginęli w Katyniu, w Auschwitz, na Wołyniu. Wy jesteście potrzebni Polsce żywi. Wy musicie Polskę odebrać z rąk złodziei-łajdaków. POLSKA WAS POTRZEBUJE !!!

   Polubienie

   • Marysia said

    Tak?. Elity?.Cala reszta Polakow ,prawdziwe elity , ktorych nie wyrznely elity spowodowawszy wojne zostala przez te elity zagospodarowana w roznych formacjach i bila sie wolnosc Ojczyzny, podczas, gdy uciekinierskie elity w Londynie i innych stolicach radzily, kogo i gdzie ustawic do dalszego zarzynania sie w imie interesow tychze elit.

    Polubienie

 3. Bittix87 said

  http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka

  PATRIOCI NIE PATRZEĆ NA NIKOGO DZIAŁAĆ RAZEM BEZ RN KNP I KUKIZÓW!!!!!! TYLKO SAMI WYCHODZĄC NA ULICĘ MOŻEMY COŚ ZDZIAŁAĆ.POCZYTAJCIE ARTYKUŁ JAK TO PAWAŁA KUKIZA SPONSORUJĄ.

  Polubienie

  • miziaforum said

   NA RAZIE WSPIERAĆ KUKIZA I PRZYGLĄDAĆ SIĘ JEGI WYPOWIEDZIĄ A NIE ARTOM O NIM NAPISANYCH PRZEZ ….. TO DOBRA RADA

   JAK TO DZIAŁA A NA PRZYKŁAD JA WALNĘ SERIE ARTÓW Z D,,,, O BITIKSIE HANDLAŻU PROSTYTUTKAMI I CO I JAKIŚ PROCENT UWIERZY

   NARA SPADAM

   Polubienie

   • Dag. said

    Mizia,Twój horoskop na rok 2015…
    Dla osób z 2. dekanatu jest to kolejny korzystny rok dla realizacji różnych życiowych celów, nawet tych dotychczas nieosiągalnych. Tę przychylną sytuację zawdzięczacie Uranowi – planecie nieprzewidywalnych zdarzeń – który tworzy z waszym Słońcem wspaniały sekstyl przez cały rok, do tego wzmocniony przez Jowisza pozostającego również w sekstylu do Słońca i co ważne – w trygonie do Uranu przez pierwszą połowę roku.

    W tym czasie wszystko może się zdarzyć! Począwszy od wspaniałej kariery, nieoczekiwanie wspaniałego partnerstwa, zabłyśnięcia talentem na międzynarodowym forum czy też odziedziczenia dużego majątku lub nawet wygranej w którejś z gier liczbowych. Dobre aspekty Urana znakomicie służą odkrywcom, inżynierom, wyspecjalizowanym technologom, informatykom, reżyserom, pracownikom massmediów czy też pilotom.

    Zatem przed wami nowe hobby, odkrycia intelektualne czy pionierskie innowacje w nowych dziedzinach. Nie zepsujcie zbyt lekkomyślnym działaniem tak wspaniałego okresu, jaki oferuje tandem Uran – Jowisz!
    Dag.

    Polubienie

  • KnUR1 said

   @Bittix87: Złodzieje emocji i samotni mściciele. Tu Przeczytaj o Matka Kurka: http://coryllus.pl/?p=2415 . Do mnie osobiście Wielgucki nigdy nie trafiał. Ale fakt, pierdolca można dostać od tych informacji.

   Polubienie

 4. nieustraszona said

  „Politik ist die Kunst, die Leute daran zu hindern, sich um das zu kümmern, was sie angeht.
  — Paul Valéry – Autor/Philosoph – 1871 – 1945 ”

  ” Polityka jest to sztuka , ludziom przeszkadzać w tym, żeby nie troszczyli się o to, co ich dotyczy.”

  Nadszedł w końcu też i czas do przeszkadzania sztuczkom „polityki” i jak zwykle najprostsze rozwiązanie jest najbardziej genialne, a jest nim wybicie „zębów” papierowemu tygrysowi w postaci całkowitego zaniechania otwierania jakichkolwiek obcych listów „urzędowych” wraz z odmową przyjmowania listów poleconych z wymogiem podpisu czyli pokwitowania odbioru.

  TO DZIAŁA !!! Jeśli się wam nie chce przyklejać ostrzegawczej nalepki na skrzynkę pocztową czy też boicie się wyrzucania tej nierządowo – złodziejskiej makulatury do śmieci, to najpóźniej w dziesiątym dniu licząc od daty stempla pocztowego wystarczy wrzucić je nieotwarte z dopiskiem ” z powrotem do nadawcy” czy „retour” na poczcie !!!

  Dobrze by było po kolei jak najwięcej sąsiadów i całe miejscowości wciagnąć w ten „spisek” przeciwko papierowemu terrorowi, bo naprawdę nic nie macie do stracenia, a do wygrania jest przecież WOLNOSC oraz uratowana gotówka od „kurateli” administracji społecznych pasożytów czyli wewnętrznego wroga !

  ” W kupie siła ! ” podpowiadają „Kiepscy”, a ich „listonosz” znika z hukiem przy pierwszym „męskim” ataku z rzucaniem w niego wszystkich listów kryminalistów i pozostawiając za sobą szary dym oraz zwycięskie twarze „odbiorców” !!!

  Polubienie

 5. joasia said

  Kukiz ma solidnych wrogów (http://gazetawarszawska.com/easyblog/entry/kurka-o-kukizie) Zważywszy na osobę autora trudno się temu tekstowi dziwić! Pan kurka uporczywie usiłuje wykazać podobieństwo między działalnością Kukiza i Owsiaka nie zauważając jednakże rażącej niekonsekwencji że Owsiak jest pupilkiem systemu ze względu na swoje poglądy choćby Woodstocki i deprawacja młodzieży, hasła „róbta co chceta” itp czego Kukiz jest przeciwieństwem mimo że (nie da się ukryć licznych błędów które popełnił wcześniej). Czy wyciągnął z nich wnioski to się dopiero okaże, ale Pan kurka już teraz wszystko wie, zieje jadem i dyskwalifikuje wszystkich którzy wiążą jakiekolwiek nadzieje z ruchem Kukiza. Może Pan kurka winien się zająć przepowiadaniem przyszłości ??? Co do JOW to one mają sens tylko w przypadku zmian w Konstytucji RP i sądzę że Kukiz to wie, stąd konieczność wprowadzenia licznej grupy uczciwych Polaków do Sejmu (a że pewnie i liczna hałastra będzie usiłowała się podczepić to trzeba na to mocno uważać i weryfikować kandydatów pod każdym względem), nie należy natomiast skreślać inicjatywy już na wstępie, optując zawzięcie za PIS-em który tkwi w tym chorym układzie po uszy !!!

  Polubienie

  • Marysia said

   Pan Kurka ma racje.Owsiak i Kukiz to pieszczochy systemu liberalnego do zarzadzamia i duszami i portfelami narodow…Narodow.. nie jednego narodu.narodow w glabalnej wiosce budowanego NWO.

   Polubienie

   • Uwaga na niejaką „Marysię”, albo raczej: „niejakiego Marysię”. Bo ten AGENT ukrywający się we Francji bądź pod francuskim IP, pisał u mnie na początku pod.. męskim nickiem. Też robił wtedy ostry szum, jako facet został przeze mnie rozpoznany i źle potraktowany. Po czym zmienił „logo” na „Marysia” i pod nim destabilizuje i kretuje dyskusje na alternatywnych blogach.
    Ostrzegam przed tym niebezpiecznym typem. Troll i provocator opłacany szeklami, jakich mało.

    Polubienie

    • jk said

     wiem że to facet nietrudno sie domyślić z wypowiedzi…………………………..

     Polubione przez 1 osoba

     • Zdradza go tak naprawdę styl wypowiedzi i czasami popełniane „freudowskie wpadki”, pozdro.

      Polubienie

      • Marysia said

       Styl taki musi byc..i tyle.

       Polubienie

       • Czyli piękna demaskacja. Eksperyment socjotechniczny. Hmm, bywa i tak, szanowny panie.. to jak tam się nazywasz? 😉

        Polubienie

       • Dobra, już wiem.
        -„blogowiczów”
        -interpunkcja
        -styl.
        Nieładnie tak siedzieć w … 😉 i udawać że wpie..ala się francuskie rogaliki w kafejce w Paryżu. Wszakże dobra beka, należy się podziw za wytrwałość.

        Polubienie

       • Marysia said

        Jaka demaskacja?.Nie polykam roznych roznosci.Zawsze sprawdzam to i owo.Jak wielu takze tworcow i bywalcow blogosfery.Chyba to normalne dla kazdego myslacego czlowieka.Marysia, ale moge byc Marys…

        Polubienie

       • Marysia said

        Dziekuje za uznanie.Wytrwalosc obok ciekawosci i wielu innych zalet jest moja mocna strona.Nie ukrywam.Na pewno beka nie sa dla mnie wazne waznosci , ktore dotycza takze Paryzan jedzacych rogaliki, ktore smakuja takze i Polakom.Co do ragalikow i innych to coz..Jest tak samo pod niebem Paryza, czy Warszawy, czy wiosek..Niestety..

        Polubienie

       • zagrypiona said

        Ja to czasem myślę, ze Maryśka to jakiś bot. Normalny człowiek nie pisałby takich elaboratów i ze zdania na zdanie zmieniał temat. Taki bot-bajarz z generycznymi wypowiedziami. ;D Druga rzecz, jeśli to człowiek jednak, to również normalny zwykły człowiek takich elaboratów za darmo by nie pisał i w takiej ilości. Także tego. Musza popracować nad wrażeniem zwyczajności bo zdradza ich nienaturalność.

        Polubienie

       • Marysia said

        Bot Zagrypiona.Nie.Mylisz sie.Poszukaj moze tam, gdzie widac, kto z szybkoscia wieksza od Marysi wkleja odpowiedzi.Mylisz sie.Przeciez widzisz, jaki jest czas odpowiedzi na dany komentarz.Elaboraty kazdy , kto ma zdolnosci do ich pisania moze je pisac.Jedni sa zdolni w tym kierunku, a inni w innym i nie powinno Cie to dziwic.Ludzie maja rozne zdolnosci, wiec chyba nie powinno byc problemu.Nikt mi nie placi Zagrypiona.Pisze, bo mam sporo wolnego czasu i to wszystko.Jesli chodzi o boty.Juz trwaja rozne prace badawcze nad robotami , ktore potrafia myslec jak ludzie i to nie jest tajemnica.Takie nowinki, o ktorych sie informuje w roznych miejscach oficjalnie nie sa nowoscia.Mozna siegnac po prase specjalistyczna lub wiele zrodel w internecie.Ty tez Zagrypiona piszesz rozne elaboraty i zupelnie mnie to nie dziwi.Czytam je i analizuje, co jest normalne.Procesy myslowe nie sa czyms nadzwyczajnym , jak i pisanie elaboratow, wiec nie rozumiem , czemu w normalnych procesach doszukujesz sie sensacji.Mysle szybko i pisze szybko.Moze jeszcze posiadam jakasc inna zdolnosc, ktora mnie rozni od innych.Nie moja wina.Rozne rzeczy sie zdarzaja i wiele jeszcze ludzkosc odkryje.

        Polubienie

     • Marysia said

      Mnie to nie przeszkadza.Moge sie podpisywac takze Marys..Swego czasu niejaki ” dupek ” tak sie zwracal do nika Marysia.

      Polubienie

    • Marysia said

     Jakies dowody panie Kefir o szeklach?.Na zadnych innych blogach nie pisuje.Wielu uzytkownikow uzywa roznych nikow i co z tego?.Zadnego szumu panie Kefir nikt nie robil.Pan zmysla.Plotki byly rozne, ale tymi plotkami zajmowalo sie towarzystwo na pana blogu.Przypomne moze sytuacje.Mialo to miejce po rzekomym zniknieciu Mizi.Nieprawdaz?.Pisalo sie w tym towarzystwie wowczas o jakims rzekomym udziale nika Marysia.Jesli chodzi o numery IP panie Kefir to nieladnie sie nimi bawic.Moze pan wie , o co chodzi, a moze nie wie.Wazne, ze ja wiem.Prosze przedstawic dowody , ze agent.Wielu blogerow , czy uzytkownikow pisze spoza granic Polski i pan chyba o tym wie, bo oni sami o tym pisza.Chyba w dzisiejszym swiecie nie powinno dziwic, ze ludzie z roznych stron planety sie komunikuja.Trudno zrozumiec, czemu pana to dziwi.Moze lek przed kims z zewnatrz?.Przyznam, ze nie moge pojac.Prosze z laski swojej przypomniec, kiedyz to ten szum pan robil?.Ha ha..strasznie Marysia jest niebezpieczna..ha ha.diabel rogaty..Moze Zyd..ha ha.Ubawil mnie pan panie Kefir..ha ha.Do rozpuku..Jasne, ze poczynilam pare komentarzy i dobrze je pamietam oraz to, ze zostalam zablokowana.Potem sie blakalam troszke i trafilam na forum Mizia.Obrazek wciaz ten sam wedrowal..Zaspokoje pana ciekawosc zwiazana z meskim nikiem.Pan dobrze wie, ze tak bylo, bo przeciez obrazek pozostal.Eksperyment z meskim nikiem byl eksperymentem socjologicznym.Sprawdzilam w praktyce panskie artykuly, ktore mnie zainspirowaly do zbadania reakcji tzw. blogowiczow.Musze przyznac, ze eksperyment przerosl moje oczekiwania, a przy okazji potwierdzil i tu nalezy sie panu komplement teorie zawarte w niektorych publikowanych na pana stronach informacje na tematy blogosfery.Incydent z IP ..hmmm..No coz.Bardzo brzydki.Tyle panie Kefir.

     Polubienie

    • Marysia said

     Specjalista od awantur i szpiegow jest Dixi…he he.

     Polubienie

    • marek said

     dla mnie to bylo wiadomo od poczatku kim czy raczej czym jest toto na m… dziwie sie tylko Mizi, ze
     to jeszcze toleruje na swoim blogu…

     Polubienie

     • Marysia said

      Jakie toto?.Marek..Mizia jest najmadrzejszy z was wszystkich.A ty jestes cham i prostak.Co nie mozesz strawic , ze Marysia pokazala nikow tu chamstwo, ignorancje i cala game obrzydlistwa.Czy ty myslisz, ze wszyscy sa idiotami i nie widza , kto kogo robi w konia?.Mizia doskonale wie, kto ma obiektywny oglad rzeczywistosci.Moge sie dziwic tylko jednemu, ze Mizia toleruje obrzydliwosc takze takiego marka.Nie mnie oceniac.Mizia sam wie najlepiej.Mizie sobie cenie, bo to madry gosc.Jest jedyna osoba, ktora ma moja sympatie.Poza Knurem i niejakim dupkiem, ktory tu sie przewinal.Oceniam niki , nie osoby.Bo to sa zupelnie rozne swiaty.To co sobie piszesz ” toto’ o innej osobie swiadczy wylacznie o twoim chamstwie.Mnie twoja opinia zupelnie nie wzrusza.Sam sobie wystawiasz swiadectwo i robisz reklame.Do poziomu prostaka PANI MARYSIA sie nie zniza.PANI WIELKA DAMA.Ty jestes tylko marus…cham i prostak.

      Polubienie

      • falkonidas said

       Rozumiem, że Marysia przyszła tu wyciągać różne brudy od swoich interlokutorów. To jest jakiś eksperyment socjotechniczny, czy Marysia lubi sobie po prostu grzebać w czyichś brudach i je wywlekać pod publiczkę. Jedno i drugie raczej nie przystoi damie 😉

       Polubienie

       • falkonidas said

        To chyba też jakiś rodzaj sado-masochizmu. Wybijać szambo a potem mieć pretensje, że nas ochlapuje. Jak już Marysia patykiem grzebie w mrówczym gnieździe to niech się nie dziwi, że mróweczki kąsają. Takie cierpiętnictwo jest trochę nie na miejscu, zważając na to iż Marysia krąży tutaj i tylko prowokuje takie reakcje.

        Polubienie

       • Marysia said

        Sami sobie wyciagacie brudy i zachowujecie sie jak sadysci, a potem macie pretensje, ze ktos nazwie rzecz po imieniu.Prosze nie dopisywac , ze chodzi o jakies cierpietnictwo.Wskazanie faktu nie ma nic wspolnego z cierpietnictwem.Nie ja pisalam, ze jakas grupa jest chora z powodu jakichs refleksji.Nie choruje z tego powodu , ze ktos poczynil jakis komentarz.Moze wsrod tych trzeba szukac masochistow.Sadystyczne zachowania nikow az nadto widac , wiec pewne uwypuklenie chyba nie powinno zaszkodzic ich autorom.Byc moze niektorzy socjopaci tak zabrneli daleko, ze moze warto bylo im pokazac, ze tak wlasnie jest.Nie ma to nic wspolnego z cierpietnictwem.Prosze nie wmawiac , to czego nie ma.Tez sobie wystawiasz przy okazji opinie kogos, kto mowi za kogos i przypisuje mu to, co nie ma miejscaTak jestem dama czy sie komus to podoba, czy nie.W szambie nie bywam.Dziekuje za definicje Falkonidas.Szambo.Eksperyment socjologiczny.Tez nie wiem podobnie jak inni uzytkownicy i czytelnicy tego forum, kto je redaguje i w jakim celu.Nie mozna wie sie moim dziwic,ze ktos tez moze sobie podjac probe sprawdzenia, jaki jest cel takiego zjawiska w internecie.Chyba uczciwe prawda?.Marysia krazy tutaj.Jesli ktos prowadzi otwarte forum i nazywa uczestnictwo ” krazeniem” to chyba nie jest to zbyt uczciwe.Jesli ktos tworzy otwarte forum, to musi sie liczyc z tym, ze tu przybedzie. ktos.Bo co tworzyc jakies forum pubiczne?.Jesli nie chce sie miec do czynienienia z innymi opiniami i nikami ” krazacymi” to bez sensu wydaje sie nadawanie jakiemus forum miejsca otwartego.To nie moj problem , a zalozyciela.Masz racje chyba rzeczywiscie szambo, bo normalni ludzie nie rzucaja sie na innego czlowieka w taki sposob, jak to widac we wpisach.Normalny czlowiek podejmuje dyskusje , a nie stosuje caly zestaw srodkow do zniszczenia uczestnika forum.Biorac pod uwage obserwacja tu poczynione , takie odnosze wrazenie.Przypomne moze pewna sytuacje.Otoz Mizia poddal pod glosowanie pewnego dnia pewna propozycje.Pozostawil przy tym furtke w postaci mozliwosci wielokrotnego glosowania.Zwrocilam na to uwage i powiedzialam, ze moge zaglosowac wiele razy.Mizia sie zgodzil i wiedzial , o tym.Po jakims czasie ukazal sie komentarz ,w ktorym Mizia w niewybredny sposob obrzucajac nik Marysia wyzwiskami skierowal uwage na tenze nik.Zrobil to swiadomie.Natychmiast pojawily sie Nieustraszona,Elsa i bodajze Zagrypiona z propozycjami wyrzucenia nika Maysia z bloga, nie przebierajac w slownictwie.Czy to nie manipulacja?.Alez owszem.Ten sposob traktowania kogos na forum moze budzic i zaciekawienie i reakcje u kazdego normalnego zdrowego psycicznie i inteligentnego wiecej niz przecietnie uzytkownika.Zupelnie nie rozumiemoburzenia zwlaszcza ze strony autorow takiej gry.A mam prawo sprawdzic sprawdzic, o co chodzi.Zwlaszcza w epoce manipulacji.Jeszcze jedno na koniec dodam.Nie zycze sobie wykradania i manipulowania IP , bo bedzie skandal miedzynarodowy.Mam prawo zglosic naduzycie do odpowiednich organow i wowczas moze byc bardzio nieprzyjemnie.Takze kazda grozbe pod adresem moge zglosic.Kazda obelge rowniez uwlaczajaca ludzkiej godnosci.To nie grozba.To prawo i kazdy normalny czlowiek moze sie bronic.To forum i kontakt z nikami tu wystepujacymi nie nalezy do przyjemnosci i kazdy normalny czlowiek to stwierdzi.Prosze nie miec pretensji i darowac sobie dalsza manipulacje.Posiadam odpowiednia ilosc wiedzy i potrafie sie chronic.Prosze sobie darowac te analizy, ktore sa zupelnie nie trafione.Pan tez tego stada mrowek sie zalicza.Dama jestem i pozostane niezaleznie od tego, w jakim srodowisku sie znajduje.

        Polubienie

       • falkonidas said

        I jeszcze ta megalomania 🙂

        Polubienie

       • Marysia said

        Megalomania?.Jesli tak uwazasz Falkonidas.Po prostu ocena swojej wartosci i tyle.

        Polubienie

       • falkonidas said

        No pewnie, od zawsze wiedziałem, że jestem specjalny 🙂

        Polubienie

       • Marysia said

        Falkonidas specjalny.Milo Cie poznac.Specjalny.

        Polubienie

       • falkonidas said

        Polubienie

      • marek said

       kto sie przezywa, ten sam sie tak nazywa, a Mizia kazal ci spierdalac jakis czas temu ale toto nie ma honoru przeciez…

       Polubienie

     • Dag. said

      Witaj Marek,krajanie…..Navajo od razu wiedział,co to za osoba….tylko ja dałam sie nabrać……pozdrawiam.Dag.

      Polubienie

      • Marysia said

       Dag…Co to za osoba?.Przeciez mnie nie znasz.Ja Ciebie tez nie.Znam Twoj tzw. nik i tyle.Moze w rzeczywistosci jestes zupelnie inna osoba.Nie interesuje mnie takie towarzystwo.

       Polubienie

      • marek said

       Dag. dziekuje za pozdrowienia i rowniez pozdrawiam Ciebie i Nawajo, najlepszego…

       Polubienie

       • Dag. said

        Dzięki,
        nie masz pojęcia ,jak goraco teraz w Krakowie….upały sa bardzo dokuczliwe….nawet na balkonie trudno wytrzymac….dopiero po południu,siadamy w naszym „ogródku” /balkon cały w kwiatach/ z naszym naturalnym z charakteru ogrodnikiem,naszym kotem Julkiem.Nawet nocą temperatura nieduzo spada,wszystkie okna otwarte,żeby dało sie spać.Jeszcze raz pozdrawiamy.Dag.

        Polubienie

       • KnUR1 said

        +29 stopni :))) nie przesadzaj :]

        Polubienie

       • Dag. said

        Knur,przyjedż do Krakowa ,gdy jest 29 stopni i wtedy pogadamy….Kraków leży w takiej niecce…naturalne tunele powietrzne,które kiedys działały sprawnie i było jeszcze do wytrzymania ,mimo pracujacej huty /na cały zegar/ zostały „zatkane” przez chaotyczną ,wysoka zabudowę.
        I teraz jest gorsza jakość powietrza.Ciągle słyszymy ,że to przez opalanie węglem ,ale nikt nie bierze pod uwagę ilości samochodów, i zabudowywania terenów zielonych nowymi osiedlami.Duzo sie buduje ,a potem to trudno sprzedać ,bo ceny sa dość wysokie ,a siła nabywcza ludnosci mala.Ja ze swojego balkonu widze 6 dzwigow pracujących do zmroku.Na szczęście moje osiedle tonie w zieleni,a na horyzoncie góry.Pozdrawiam.Dag.

        Polubienie

       • KnUR1 said

        @dag: jeśli to zaproszenie to dziękuje 🙂

        ale obawiam się, ze z PL mogę już nie wyjechać 😀

        poza tym ostatnio z kumple w Nepalu atakowaliśmy góry, ja mam ciężko bo płuca nie mam,

        ale tam lepsze góry,

        mało co mnie ciągnie do PL ;/

        Polubienie

       • Dag. said

        Knur,Ty żyjesz w takim raju…gdzie mi do Ciebie startowac z zaproszeniami….wiem ,że masz tam super klimat,wszystko ,co kochasz,po co taki przyjazd do Kraka….tak tylko nawiazałam do letnich upałów u nas.Pozdrawiam.Dag.

        Polubienie

       • marek said

        Dag, od dosc dawna zyje duuzo bardziej na poludnie od ukochanego Krakowa i dzis np. temp. u mnie wynosila 32 st., tez trudno bylo wytrzymac, choc przewiew jest i zielen i balkon w kwiatach…kotek ma swietne imie, pozdrawiam.

        Polubienie

       • Dag. said

        Marek, próbowałam zgadnąć,gdzie żyjesz,kierując się mapką czytających u Mizi ,ale nic mi nie wyszło.Czyżby Italia?pozdrawiam.Dag.

        Polubienie

    • KnUR1 said

     Spokojna głowa Kefir, jakiś roku temu przestrzegałeś na tym forum: „Uwaga, nijaki Knur, udostępnianie zawirusowane jpg”, nieprawdaż? :))) Także publicznie kłamałeś i oskarżyłeś mnie o przestępstwo, za które można siedzieć, co nie 😛 Chyba dobrze pamiętam? Nie mam zamiaru z Tobą wojować, ani nikogo bronić.

     Polubienie

     • Marysia said

      Kefir podpuscil towarzystwo i tyle,piszac o szpiegu w moim przypadku.Niech sobie pisze.Czym innym jest szycie jakiejs afery z wykorzystaniem cudzego IP.Jeszcze jest taka sprawa, ze rozne sluzby, co nie jest tajemnica, bo taka jest ich rola , sprawdzaja takie rozne rzeczy.Jakis zartownis moze miec po prostu problemy i to duze.Takie sa zasady na tym swiecie nie zawsze eleganckie.

      Polubienie

   • mironik said

    lyberał sie rymuje z pedał, to gorsze od faszyzmu

    Polubienie

 6. mentronik said

  https://adnovumteam.wordpress.com/2015/06/07/wojna-domowa-na-ukrainie-7-06-2015r-108-dzien-od-nowego-rozejmu/

  Polubienie

  • Marysia said

   Zadna wojna domowa..kolejna wojenka now pod batuta wydelegowanych do niej dyrygentow…kierwownicy orkiestry jak zawsze z tylu..

   Polubienie

   • Marysia said

    upsss..nwo..

    Polubienie

   • Elba said

    Tzw. plodozmian polityczny, albo odpicowanie fasady, bo sie stara zuzyla…

    Polubienie

    • Marysia said

     Tak.Za ta fasada ciagle ci sami.Byl feudalizm bez boga.Teraz toczy sie wojna o feudalizm z bogiem lub bez boga.Przeciagaja sie , a trup sciele sie gesto.Na razie sekty rosna jak grzyby po deszczu i tez zbieraja krwawe zniwo.W tle ciagle ten sam bog…Ile jeszcze istnien pochlonie ta budowa raju na ziemi?.Raju dla wybranych.Juz go maja, a chca jeszcze wiecej.

     Polubienie

     • mentronik said

      wypierdalaj ateistyczny krecie na ktorego kazdy tutaj ma juz wyjebane po calosci a i idz wydupczyc zydka ktory sufleruje ci co masz pisac

      Polubienie

      • mentronik said

       A i zapomnialem dodac ze powinienes postnac komenta pod filmikiem ponizej o tresci ,,to przeciez typowa prorosyjska propaganda . Pamietaj nie zapomnij

       Polubienie

       • Marysia said

        Jak na osobe wierzaca , to nie popisales sie.Ziejesz nienawiscia.Twoj problem.Znam bardzo porzadnych zydow.Bardzo porzadnych arabow i bardzo porzadnych Polakow.Ale swiat sklada sie rowniez z nie porzadnych ludzi i bardzo zlych ludzi.Nie wszyscy sa zli.Odwolujesz sie do filmiku.Ogladam rozne.Widziales moze filmiki , na ktorych przedstawiciele kosciolow poswiecaja, takich ktorych efekty zbrodni widac na ponizszym filmiku?.Co o nich sadzisz o tych kaplanach?.Wole byc ateistka.Reki do zbrodni nie przykladam.Jetes chamski i wulgarny.

        Polubienie

       • Marysia said

        W przeciwienstwie mentronik do wielu wierzacych mam odwage powiedziec, ze taki kosciol i rozne inne koscioly sa mi obce.Haselkowosci i udawania mam dosyc i mam odwage to powiedziec.Mysle, ze sam Papiez za uzasadniona krytyke by sie nie obrazil skoro reprezentuje Boga.A jesli reprezentuje sie Boga i jego przykazania, to trzeba slowa dotrzymywac.Mowi Ci cos ” nie zabijaj”..?I inne?.

        Polubienie

       • mentronik said

        Jestem jaki jestem ,ale na sile nie staram sie wpompowywac w mozgownice prawd objawionych i tych ukrytych tak jak ty to robisz. Oj przestan bo widze ze uderzylem w czula strune . Myslisz ze nie wiem ze Watykan jest sterowany od lat 60 tych przez ruch masoneryjny? Ze tak naprawde nieudana proba zamachu na JP2 byla false flagiem na zdyskredytowanie Rosji w oczach calego swiata ? Zastanawia mnie jakim cudem Wojtyla dostal zielone swiatlo na szerzenie swoim slowem milosci pokoju i poglebiania wiary w Boga . Ale widocznie taki byl dalekosiezny plan masonow i elit rotszildowskich. Dla mnie byl on autentycznym papiezem niosacym swiatlo w mrocznej przestrzeni . No ale plany musza sie wypelnic i rowniez to co jest zapisane w ksiedze prawdy . Katolicy sa za malo doinformowani w kwestii tego co sie dzialo na przestrzeni wiekow za przyzwoleniem kosciola ktory wtedy niczym sie nie roznil od aktualnie rozrastajacego sie jak rak ISILU . A sorry za ten niestosowny dosadyzm bo moze jednak sie mylilem . Po prostu nie siej tyle fermentu ubranego w porzadne slowka

        Polubienie

       • mentronik said

        I prosze uswiadomiony katolik demaskujacy pewne zabiegi zwodnicze .

        Polubienie

       • mentronik said

        Czy to choroba czy juz opetanie zadaj sobie to pytanie

        Polubienie

       • mentronik said

        Obejrzyj do konca , koncowka przesmiewczo piorunujaca

        Polubienie

       • Marysia said

        Myliles sie.Ludzie czesto sie myla.Widac taki moj los.Jestem, jaka jestem.Nie sieje zadnego fermentu.Nie uderzyles w zadna strune.Nie bede tlumaczyc niewytlumaczalnego w zwiazku ” z sianiem fermentu”, bo to nie jest wytlumaczalne.Tak po prostu jest.Zamach taki mial byc i taki byl.Masoneria nie pojawila sie w latach 60-tych.Ona zawsze byla odnoga religijna.Dlaczego dostal zielone swiatlo?.Ano dostal, zeby sie ” wypelnilo” , to co jest zapisane i co nazywasz ” fermentem ubranym w porzadne slowka”.Syjonizm nie jedno ma oblicze i tego nie widza i ufaja.Ladnie jest ubrany.Wszystko jest zapisane w ksiedze.Bo na poczatku sie rozdzielili, a teraz sie lacza w jedno.Pamietasz.” Zrob mi trzy namioty”…zostaly zrobione itd itd.Zeby wiedziec i widziec, trzeba przeczytac ksiege..Nic na to nie poradze.Porzadne slowka sa naturalne i tylko tyle.Taki dziwolag..Marysia..

        Polubienie

       • mentronik said

        Jak nie kulturalnie zainicjowalem nasza minirozmowke tak kulturalnie zegnam sie porzyczajac slodki i spokojny sen Marysiu

        Polubienie

       • Marysia said

        Ja to wszystko wiem Mentronik.Psychomanipulacja wedle ksiegi.Wiem,dlatego bez pisania tysiecy wersow jak to okresliles ” sieje ferment”, czyli porzadniej mowiac ” daje diagnoze” i podpowiadam czasami.Przesmiewcza koncowka..Tak..Przeciez o tego samego Boga chodzi.

        Polubienie

       • Marysia said

        Wzajemnie.Mentronik.Spokojnej nocy rowniez.

        Polubienie

 7. mentronik said

  Polubienie

 8. joasia said

  „Marysia” jeszcze jedna/den przepowiadacz/ka przyszłości myśli że jest bezbłędna i wszystkowiedząca/cy ! Niestety nie ma takich osobników w rzeczywistości co zwykle samo życie weryfikuje ! Denerwują mnie tacy „nieomylni” , poczekamy, zobaczymy, jeżeli Kukiz to wredny typ szybko się o tym przekonamy, jeżeli nie nie plujmy już teraz !!!

  Polubienie

  • Marysia said

   Zakladasz sie Joasiu?.Wiem duzo i potrafie przewidziec.Ucz sie Joasiu, to tez bedziesz miala takie zdolnosci.Podpowiem Ci jeszcze.Wiedza i praktyka czynia mistrza.Zazdrosc to brzydkie uczucie.Podziwiam ludzi, ktorzy maja wiedze i chetnie z niej korzystam, doskonalac sie.Zamiast sie denerwowac, rob to samo.Czytaj,analizuj i ucz sie..Chetnie powroce do powyzszego Twojego stwierdzenia.Przekonasz sie sama.Pozyjemy,zobaczymy..

   Polubienie

 9. Pelagia said

  Ja mam zastrzeżenie do fragmentu” Wy w Warszawie żyjecie jak w Monako” – to tylko PO owcy i ich kolesie tak zyja. Jestem Warszawianka od wielu pokoleń i żyję z rodziną w nędzy, pomimo, że pracuję. Kupiłam mieszkanie płacąc 100 wartości od razu przy kupnie, a i tak jestem ciągana po sądach. Wpisano mi na moją hipotekę długi dewelopera. Bardzo wam dziękuję wszyscy posłowie – to dzięki wam jest takie prawo. Terminy odwoławcze teraz liczą się w dniach (czyli wchodzą w to dni świateczne, niedziele, soboty) a nie jak kiedys za PRL w dniach roboczych. Dlaczego tak sie wlicza święta w terminy odwoławcze ?? Czy poczta i sądy pracuja w święta ??
  Chciałabym też wiedzieć, czy P. Kukiz popiera eksmisje na bruk, czy popiera polityke fobii antyrosyjskich. Jakoś ostatnio w Polsce zapomina się nie tylko o Wołyniu, ale i o 1 wrzesnia 1939 r

  Polubienie

  • Marysia said

   To znaczy, ze jestes nieudacznica Pelagia.Masz wolnosc i wszystko podane na tacy.Nie umiesz korzystac.Miej pretensje do siebie.Szukasz wszedzie winnych, a nie w swoim nieumiejetnym korzystaniu z pieknego systemu, ktory gwarantuje ci wolnosc.Nie umiesz korzystac.Nie placz.Nieudacznico zyciowa.

   Polubienie

   • kacperkias said

    Marys(ia) stan przed lustrem i opierdol sama siebie – za wredne teksty !!

    Polubienie

    • Marysia said

     Ha ha..O prosze..Jak Marysi to mozna dowalac.A tu prosze..jak Marysia chce zmobilizowac Pelagie do myslenia to atak zmasowany.A Ty nie widzial wrednego zachowania Pelagii i innych w stosunku do Marysi.Dobra rada..Moze niech sobie w lustro popatrza tez, ci ktorzy za prawde Marysi dowalali.Pelagia tez wredne teksty pisala w odniesieniu, do prawd takze bedacych przyczyna , tego co Pelagia wyrazila w tekscie.Pomysl zamiast dawac rady nijak sie majace do osoby i do prawd.Powiedz..Gdzie jest przyczyna nieszczescia Pelagii.Prosze..Napisz…Nie raz Marysia pisala…nara..

     Polubienie

     • Anna said

      Oj, niedobrze jak Marysia pisze o Marysi w trzeciej osobie. Niedobrze dla „Marysi”.

      Polubienie

      • Marysia said

       Nie krepujj sie Andziu.Nie krepuj..Doloz Marysi.Doloz..tak po bozemu jest.Nie zaluj sobie.Jak Marysia napisze, ze prawda, to nie wierza.Jak ktos za Marysia powtorzy to jest prawda.Mnie to zwisa.Nie zaluj sobie Andziu..Ulzyj sobie.Wszak Pana milujesz, ale sprawia ci przyjemnosc dolozenie innemu czlowiekowi.Nie zaluj sobie.powiem jeszcze tak Andziu.Zdanie obrzydliwych ludzi splywa po mnie jak po kaczce.Zupelnie nie ma ono dla mnie zadnego znaczenia.Znam swoja wartosc i zeby nie wiem jak zly czlowiek mowil sobie to i owo i plul do woli tp mnie zupelnie nie interesuje.Brzydze sie takimi ludzmi, ktorzy ubieraja sie w niki czy jak tam to zwiemy pieknoduchow, a sa w rzeczywistosci obrzydliwi.Najbardziej obrzydliwe jest to, ze w tym swoim obrzydlistwie, ktore innym przypisuja powoluja sie na autorytet Pana Boga cczy Jezusa.Czysta hipokryzja.Widzisz Andziu dosyc dlugo bywam tu i tam i moge zyc bez forow i blogow..Nie jestem pieknoduchem na pokaz jak liczni zgromadzeni i tu i owdzie.Ja jestem pieknoduchem i zaden obrzydliwy twor nie jest w stanie tego zmienic.Jestem w kazdej sytuacjj CZLOWIEKIEM.A obrzydlistwem sie brzydze..Pluj Andziu pluj..Zegnam…

       Polubienie

       • Marysia said

        Zegnam i plujcie sobie dalej.szczegolnie ty Andziu…Nie zapomnij powolac sie na Pana Boga w tymopluwaniu..Jestes jedna z obrzydliwych..Pa pa…

        Polubienie

       • Marysia said

        Jeszcze jedno na zakonczenie.Bawiliscie sie Andziu Marysia.Prawda.Bawiliscie sie moze do rozpuku.Wiesz czemu?.Andziu?.Poniewaz ja chcialam zebyscie sie pobawili i zebyscie pokazali swoja obrzydliwosc.Pozwolilam Wam pluc do woli.Dziekuje bardzo..zegnam…

        Polubienie

       • Marysia said

        Poczytaj sobie swoje wlasne popisy i innych.Co zobaczysz?.obrzydlistwo, ktorego popis daliscie.zdechniesz, wyrwac chwasta..Wow..strasznie po bozemu..a jakie zyczenia potraficie przesylac…Kto zwyciezyl Andziu.Czlowiek ..Andziu..Ja zwyciezylam, bo pokazaliscie wlasne obrzydlistwo..Zegnam was…Anna tez i Maria..

        Polubienie

       • Marysia said

        Nie upokrzyliscie Marysi choc bardzo sie staraliscie..Bedzie Wam to policzone..na pewno..Zadna obrzydliwosc nie zabije czlowieka w czlowieku…To moj ostatni wpis…Zegnam ..Bog oceni i wybierze..Na pewno tak bedzie…Bawcie sie dalej..Anna i Maria..

        Polubienie

      • zagrypiona said

       une tak maja, to chyba jakiś syndrom wyparcia nieczystego sumienia. 😉

       Polubienie

   • zagrypiona said

    i w tym momencie wyszlo z ciebie ostatnie chamidl. jpr ze tez takie kreatury jak ty chodza po tym padole… kutwa wyzywa innych, ludzi oszukanych i pokrzywdzonych przez system od nieudacznikow a sama idealna. GIN POCZWARO wstretna! 😉

    Polubienie

    • Dag. said

     Bingo!Zagrypiona,Twoja wypowiedż ,to mistrzostwo świata.Pozdrawiam.Dag.

     Polubienie

    • Marysia said

     Wyszlo z Zagrypionej malo inteligentne stworzenie, ktore nie przeczytalo wyjasnienia pod komentarzem do komentarza i dalszej czesci w odpowiedzi do nika Anna.Poza tym dlaczego stworzenie?.Kazdy czlowiek uzywa jezyka ludzkiego , a nie jezyka ,jakim posluguje sie Zagrypiona i wtorujaca Dag.Nie umiesz czytac ze zrozumieniem.Jezeli uwazasz, ze nie ma racji Marysia, to prosze wyjasnij Pelagii ,jaki system powoduje jej problemu.Wielokrotnie poruszalam te problematyke w rozych komentarzach.Prosze bardzo.Przeklinac kazdy glupi potrafi.Wyjasnij wiec.Chetnie poczytam Twoja opinie.

     Polubienie

   • Józka said

    \nie ma to jak siedzieć na 4 literach i zamulać

    Polubienie

 10. k... said

  a ty taka udacznica wszech wiedzaca to wracaj do polski i pokaz jaka jestes zaradna

  Polubienie

  • Marysia said

   O ci chodzi?.Komentarz byl do Pelagii.Poczekaj cierpliwie.Jesne , ze wszechwiedzaca.Kiedy wskazywalam na ” zle” to inni wszechwiedzacy gderali, ze nie Marysia nie ma racji, kiedy miala racje.

   Polubienie

   • Anna said

    Bo w polsce, żeby być zaradnym to pierwszy milion trzeba UKRAŚĆ.
    Maryś o tym nie wie?, przecież wie wszystko. Może jeszcze nigdzie tego nie przeczytał/a, nie napisali 😦
    Głupi/a Maryś bo wierzy w to co nabazgrane w żałosnym widzie.

    Polubienie

    • Marysia said

     Odczep sie Andziu.Wszedzie jest tak samo.Marysia to pisze ciagle, a ty i inni udaja idiotow.Wyszla jak szydlo z wora twoja wrednota.Wszedzie jest ten sam system okradania ludzi.Ty tepym umyslem lub swiadomie widzisz tylko jedno i pierniczysz, ze zmiana ludzi w tym systemie ekonomicznym cos zmieni.Nic nie zmieni.Udajesz glupia.Z glupimi sie nie zadaje.Szkoda ludzi, ktorzy obrzydliwi ludzie wida na zatracenie.Zwalczacie mnie, bo wiecie dlaczego.Prawda boli i prawde sie atakuje.Nie rob z sibie glupiej.Nie osmieszaj sie.Zreszta obrzydlistwo ze smiesznoscia ida w parze.Kazy , kto czyta te wasze obrzydliwe insynuacje pod adresem nika Marysia ma niezly ubaw.Z obrzydliwych ma ubaw.Bardzo dobrze, ze ma ubaw.Jestes wstretna osoba i tyle.Moja wiare zostaw w spokoju.Zajmij sie swoja.Intrygantko.

     Polubienie

     • Marysia said

      Czym sie popisalas?.Zalosny wid…Ty jestes zalosna, bo polykasz wszystko.Bierzesz za monete.” Kto pod kim dolki kopie, sam w nie wpada”.Moze nie zauwazylas…Czas pokaze.Nie trudz sie Andziu.Mnie nie przeskoczysz.Nie ta klasa…Pisz, pisz…jak najwiecej.Nie z kazdego mozna zrobic jelenia….Sa sily wyzsze..Moze sie Andziu przekonasz…Pa pa…

      Polubienie

      • Marysia said

       Bedzie ci andziu glupio i bardzoooo glupio..Ha ha he he…Kopanie dolkow nie zawsze jest nagradzane.Tak bedzie w twoim przypadku..sama Andziu pisalas o Panu .dodam do tego ..aniola stroza..nie probuj Andziu wciskac,ze Marysia ma cos nie tak z glowa itede itepe..Spojrzyj w lustro Andziu…..Tam zobaczysz…co powinnas zobaczyc..A odemnie sie odczep…bo…i tyle.Zegnam …Czas pokaze swoje….pa pa .

       Polubienie

      • Marysia said

       Andziu..twoje sztuczki biora w leb..Przykro..nie..he he.

       Polubienie

       • Marysia said

        Wygralam Andziu…Pokazaliscie duzo.Czas sie pozegnac.Serce moje sie raduje i mysle, ze zwyciestwu nad obrzydliwoscia nie bedzie konca…

        Polubienie

       • Marysia said

        Cuchniesz andziu na kilomertr obrzydliwoscia i tobie podobni….Nie mozesz zniesc piekna,prostoty,dobroci, prostolinijnosci i czlowieczenstwa,dlatego szczujesz,judzisz,podpuszczasz, zeby wrobic …oj andziu ..i tobie podobni…dobro zwyciezy andziu…

        Polubienie

       • Marysia said

        Juz zwyciezylo.Bo Andziu psujesz sobie krew i wymyslasz gryzac pazury jak by Marysi dowalic i wykorzystujesz wrednie kazde slowo.Pamietaj Andziu o pamieci.Nie ty jedna…Zadne z was poza jedna osoba nie zdalo mojego testu na czlowieczenstwo..Dwie osoby go zdaly..Reszta to dno…nizej niz dno..Ty andziu masz pierwsze miejsce…to na pewno…nie wazne ….

        Polubienie

       • Marysia said

        Wiesz co Andziu jest sztuka?.Byc czlowiekiem.Zastanow sie nad soba..Czy nie czlowiek zrozumie?.

        Polubienie

    • Anna said

     I tak „Marysia” się zapultała, że aż zapluła sobie komputer, z „piekna,prostoty,dobroci, prostolinijnosci” jaką wprost emanuje. Na koniec stwierdziła, że ja nie jestem człowiekiem więc chyba gojką (?) Wiemy już z kim mamy tu nieprzyjemność.

     Polubienie

     • Marysia said

      Nie zaplulam sobie komputera.Nie wiem , na jakiej podstawie wysuwasz taki wniosek.Nie pluje na kompurer i na innych ludzi tez nie.Zdarza mi sie pluc w roznych sytuacjach, co jest normalna czynnoscia , ktora moze sie zdarzyc.Nie mam potrzeby pluc na komuter, ani na nikogo.Bo nawet jesli ide ulica, to tez nie pluje.Jaka gojka?.Anno sama sobie podkladasz noge, ze tak powiem.Nie wkladaj w wypowiedz, to czego nie ma i nie bylo nawet w zamysle.Odnosze wrazenie, ze chyba jakies obsesje ktos ci wbil do glowy i reagujesz na stwierdzenie brzydkiego zachowania slowem ” gojka”.Mysle, ze takie reakcje moga byc ciekawym przypadkiem dla psychologa.Napisalam Anno, to co mi sie nie podoba w Twoim zachowaniu.Czy myslisz, ze nie zrozumialam te Twoje gierki z innymi nikami majace na celu wywolac reakcje na bzdury wypisywane o lekach ” na raka ” i ziololecznictwie?.Czy Ty uwazasz, ze to jest eleganckie i uczciwe robic z ludzi chyba dla zabawy przyslowiowych ” idiotow”?.Anno ja naprawde nie jestem glupia.Glupio powinno byc , tym ktorzy tak sie zabawiaja i jeszcze sobie przypisuja misje ” illuminowania”.Nieprawdaz?.Pamiec mam znakomita.Zastanow sie Anno nad tym, co pisalas.Napisalam, ze jestes zlym czlowiekiem i powiedzialam Ci to wprost.Ty natomiast poslugujesz sie takimi metodami, zeby kogos obrazic i udajesz niewiniatko.Nakladasz biale rekawiczki i chorek pozostalych Ci wtoruje.Gdyby ode mnie to zalezalo doprowazilabym do likwidacji forow bezimiennych , gdzie rozne niki robia, co robia.Mam nadzieje, ze tak bedzie ktoregos dnia.Nie mozesz sie powstrzymac od tego, ze nie pokazac swojej brzydkiej natury, wiec nie miej pretensji, ze tak jestes postrzegana.Wiesz Anno ja tez uczylam sie psychologii i innych rzeczy.Dalej sie ucze miedzy innymi z tego powodu, aby nie pasc ofiara roznyc indywiduow.Manipulatorow..

      Polubienie

  • Marysia said

   Dales sie lub dalas sie glupio zlapac.

   Polubienie

 11. ppp said

  Z. Stonoga zamieścił akta afery podsłuchowej
  https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga?fref=ts

  Polubienie

 12. Pelagia said

  Proszę, powiadom jak najwięcej osób o tej petycji. Im więcej podpisów ona otrzyma, tym więcej uwagi poświęcą jej media i organy decyzyjne.
  Witaj!

  Autor petycji Dość rządów lobby myśliwskiego! List otwarty do Premier Kopacz wysłał powiadomienia wszystkim sygnatariuszom. Aby je przeczytać, proszę otworzyć stronę:
  http://www.petycjeonline.com/read/16891/29102779

  Aby nie otrzymywać już powiadomień na temat tej petycji, przejdź do strony:
  http://www.petycjeonline.com/stop/16891/29102779

  Z poważaniem,
  Petycjeonline.com

  Polubienie

 13. nieustraszona said

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/123139,nie-pozwolmy-aby-okupant-wprowadzil-podatek-katastralny

  Polubienie

 14. jowram said

  Czemu MatkaKurka się wściekł?

  Zbulwersowani Czytelnicy przysyłają mi adres do ataku MarkiKurki na Kukiza. Pośrednio na JOW-y. Są zdezorientowani.

  Atak jest tu:

  Zacznijcie się śmiać z „antysystemowego” Kukiza, bo za chwilę będziecie płakać!

  Po poczytaniu początku – resztę jedynie przejrzałem. Bo robi wrażenie, jakby to pisał Niesiołowski, i to w „stanie wskazującym na szczególne wzburzenie”, a przed należnymi w tej sytuacji elektrowstrząsami.

  MatkaKurka musi mieć jakąś prywatną urazę do Kukiza – bo merytorycznie to puste. Nie zajmuje się naturalnymi mechanizmami socjologicznymi (czyli reakcjami ludzi) związanymi z możnością wreszcie – wybrania „swego”.

  Jestem w ruchu JOW od początku – tj. od ćwierć wieku. Z przyjemnością zauważyłem przed paru laty, że nawet „jakiś celebryta”, bo tego, co wyśpiewywał Kukiz, nie znałem i nie znam – PRZEJRZAŁ.

  Nauczył się od Profesora Jerzego Przystawy całej, jak wiemy – prostej – zasady JOW-ów. I to go uwiodło. Pięknie !

  Nie rozumiesz, MatkoKurko – i podobni Ci wścieklarze, że po wprowadzeniu JOW rola Kukiza, czy Wielguckiego, czy Kaczora lub Kidawy BĘDZIE TAKA sama: Jedna osoba, szansa na przekonanie tych 60 tysięcy ludzi w swoim okręgu podobna. Żadne kiełbaski nie pomogą. Ludzie wiedzą, co DLA NICH jest lepsze. Nie traktuj nas jak idiotów Matko!

  A przyszłe partie – to nie „partia Kukiza i Schetyny” , czy „Dudy i Kidawy”, czy jak im tam – ale ugrupowania, które powstaną na początku I kadencji posłów wybranych w JOW.

  Tu umieszczam odpowiedni kawałek innego artykułu: Temu JKM to na pewno ODBIŁO… Lekcja Wielkiej Brytanii.

  [—]

  Po pierwszym obrocie ordynacji wg. JOW posłowie, przedtem nawet się nie znający, niuchają się i łączą w sposób naturalny w DWIE GRUPY.

  U nas będzie to:

  1) Tak dla Lizbony, dla UE, dla zbrojenia grupy Poroszenki (bo tak każą oficerowie prowadzący, czy mistrzowie lóż) . Tak dla dalszego rabunku przemysłu, lasów, medycyny, zasobów naturalnych. Tak dla biurokracji, dla bogacenia się swych rodzin, i podobne.

  2) Druga grupa – Tak dla Polski niezależnej od UE, od pożyczek Banku Światowego, czy MFW, precz z ZUS, biurokracją. Tak dla Rynku w wydaniu Wilczka, teraz Wilka. Służby tajne – musza pracować dla Polski, nie zaś dla CIA, FSB, Mossadu, BND, czy DST (to francuskie). Tak dla cywilizacji łacińskiej. Tak dla Chrystusa Króla Polski.

  [Panie Wilk! Przez „ordynację trzy- mandatową” do tego nie dojdziemy! Ona jest sztuczna. ]

  Od dziesięcioleci nawołujemy z Jerzym Przystawą (Jurku, pomóż!) :

  Policzmy się!!

  – Policzmy się nie z nimi (to później, po wprowadzeniu kary śmierci). Lecz między sobą. Zwykłą większością głosów. Czyli w sposób naturalny, panie JKM, czy Jarosławie Kaczyński. Ten, jak i jego kolejne ugrupowania, boją się JOW. Czemu??

  Czyli – bez intryg i rekomendacji, czyli nacisków lóż. Bez tajnych uzależnień.

  Zobaczymy, za którą opcją z tych dwóch opowie się Naród, gdy będzie nareszcie przez duże N, bo podmiotowy.

  =================

  Panie Piotrze [to MatkaKurka], a panu co odjebało? Odnieś się do meritum JOW!

  ==================

  …. Bo jeśli Piotra i Pawła poróżniło coś ważnego, np. chodziło o dziewczynę, to, o ile pamiętam, miłych panienek jest sporo. A również takich, o których nasza gaździna z Ochotnicy mawiała, że „łaskawa dla mężczyzn”.

  Polubienie

 15. Trak said

  Gdzie sie podział Mizia? Czemu na koń nie wsiada, szabli nie dobywa?
  Larum na wiejskiej grają, chyba będą spier… lać. Stonoga w natarciu.
  Dużo się dzieje a Mizia nie kontruje, nie obnaża.
  Mnie łapa boli, bo złamałem, dlatego jednym palcem piszę ale piszę.
  A tu cały blog bluszcz jakiś porasta też na literę „M”, gdzie tylko spojrzeć ale to nie Mizia.
  Gdzie jest Mizia?

  Polubienie

  • Marysia said

   Reke zlamales?..Trak..Ciebie troche lubie..Jaki bluszcz?.Na M..To jest korona.z zielonego..Bez zielonego nie ma zycia.Nie wybrzydzaj.Zegnam Trak..Bywales mily…

   Polubienie

  • Dag. said

   Witaj Trak…..Mizia jest w pracy,jak zwykle ,gdy go jakiś czas niema na forum.Musi z czegoś życ i utrzymywać rodzinę.Blogiem sie opiekuje jego żona Ewcia.Pozdrawiam.Dag.

   Polubienie

 16. Anna said

  W związku z niesnaskami na tym forum zgłaszam wniosek do Miziaforum o zbanowanie na stałe komentatora „Marysia”.

  Polubienie

  • Marysia said

   Bardzo tolerancyjnie Anno.Ty chcesz swiat naprawiac?.Na pewno bylabys ostatnia osoba, ktorej powierzylabym moj los.Zegnam Anno.Piszcie sobie.Nie musze.

   Polubienie

  • KnUR1 said

   Ok. Wyzywać się łatwo, ale (techniczne pytanie) jak zbanować na otwartym forum, skoro po niku się nie da 😀 i po IP też? A ten wniosek to ankieta, czy inna forma? :555 Najlepsze są Miziakowe ankiety tam możesz oddać ile głosów chcesz :DDDDDDdDDDD Ja osobiście zbanował bym po treści, np. takie słowa jak: „pejsaty, żyd, nwo, szczepionki, zioła, itepe”, ale wtedy to już nie otwarte forum, a była ankieta na ten temat MF, czy wpuszczać all, czy tylko wybrańców zalogowanych 🙂 … A kij ma dwa końce, Kazik śpiewa, co jak ma trzy

   Polubienie

   • Marysia said

    Da sie po IP.Logowania wprowadzono na roznych portalach i od tego sie zaczelo blokowanie.

    Polubienie

    • KnUR1 said

     ip sobie możesz zmienić, przez pluginy, proxy, shelle, botnety, wifi, i inne techniki; ban na ip to jest śmiech na sali kolokwialnie;

     Polubienie

     • Marysia said

      Wiem, ze mozna sobie zmienic.Kazdy kto czyta na biezaco rozne nowinki w dzisiejszej epoce komputeryzyzacji takie rzeczy wie.Nie jest to wiedza tajemna.Rozne informacje mozna znalezc w sieci.Starczy poczytac i sledzic instrukcje i mozna sobie roznosci wprowadzic bez konczenia wielkich studiow.Z pewnoscia dobry informatyk pod reka moglby takie cudenka zrobic szybciutko.Przciez rozne mafie zatrudniaja informatykow, dzieki ktorym rzadza i zgarniaja kase.Wezmy takie zaklady totolotka.Przekret i legalny oparty na maszynach.Daje kase podobnie jak kasyna, gdzie wszystko ustawione informatycznie.

      Polubienie

 17. Anna said

  Wracając do meritum. Pan Stonoga publikując wiadomości ze śledztwa w sprawie podsłuchów rozpętał istną burzę, idzie jak grom z jasnego nieba i nie daje się ale chyba potrzebuje wsparcia antysystemowców bo ma kłopoty…
  Strona na fejsie zablokowana, przeszukania w oddziałach firmy, zarzuty, zakaz wyjazdu z kraju, ZATRZYMANIE!!!
  http://www.wprost.pl/ar/509571/Strona-Stonogi-zablokowana-Dom-i-firmy-przeszukane/
  http://www.wprost.pl/ar/509594/Konferencja-Stonogi-Moim-marzeniem-jest-polaczenie-sil/

  Polubienie

 18. ppp said


  Anna said
  Czerwiec 10, 2015 @ 1:43 PM
  6 Votes
  W związku z niesnaskami na tym forum zgłaszam wniosek do Miziaforum o zbanowanie na stałe komentatora „Marysia”.

  Ja protestuję przeciwko wnioskowi Anny o zbanowanie na stałe komentatora „Marysia”.
  Uzasadnienie:
  Marysia jest na tym forum od dawna i chyba wszyscy się już do Niej przyzwyczaili jak do świerzbu czy owsików. Marysia jako agent … nie pamiętam, chyba ABW może poprzez swoje mimowolne reakcje wskazać właściwy kierunek myślenia i naprowadzać na trafne spostrzeżenia co do sedna omawianych spraw. Mówiąc krótko chyba wszyscy polubiliśmy Marysię, tak? i nie chcemy żeby została po Niej pustka na tym forum. Trzymaj się Marysia!
  Tw/ój/oja na zawsze ppp.

  Polubienie

  • Marysia said

   Z gory dziekuje za wsparcie.Tak to sie pisalo w roznych podaniach na koncu prosby.Hmmm..Swierzb i owsiki..Nie ma znaczenia.Jedno i drugie uciazliwe.He he he…ABW..Nie pracowalam dla nich.Ale, biorac pod uwage moje zdolnosci byc moze moglabym postulowac na jakis etat.Rozwalilabym kazdego przeciwnika.ha ha.Dziekuje, dziekuje za wsparcie.Ppp….Moze zrobcie demokratyczne glosowanie.Kto za , a kto przeciw.Trudno..Jak demokracja to demokracja.Bardzo prosze jednak abyscie wzieli pod rozwage moje zaslugi.
   Z powazaniem Marysia.
   Trzymam sie ..Trzymam..Z trudem.Wiem, ze tylko na tym forum moge pohasac, bo z innych dawno mnie wywalono.Nie badzcie okrutni..Los mnie wygnal z mego kraju..A i Rodacy jacys niechetni..Wieczna banicja..buuuu…

   Polubienie

 19. ppp said

  Zbigniew Stonoga
  24 mins · Edytowany ·

  Kochani Rodacy.
  To nie jest sukces grubasa Stonogi!
  To Wasz sukces- sukces NIEZŁOMNYCH!!!
  A ja dziś świętuje święto prawdy.
  Kocham Was!!!
  Kocham moją Ojczyznę Moją Śliczną Polskę!
  Ruch Narodiwy,Paweł Kukiz, Gezegorz Braun,Janusz Korwin Mikke,Kongres Nowej Prawicy- dajcie dowód miłości do Ojczyzny, a wybaczę i wpompuję miliony!!!
  Wiarę mam tylko na teraz w Artura Zawiszę i Krzyska Bosaka bo wiarę mam w prawdę i w Ruch Narodowy.
  Uwolnić Maćka gnoje z warszawskiej prokuratorczykowni !!!

  Polubienie

  • mironik said

   Mikke głosował za planem Balcerowicza jak wszyscy, Kukiz był komitecie poparcia Tuska…
   piewcy prywatyzacji sami sobie to załatwiają posadki posłow, europosłów, i dla dzieci też…
   czemu nie idą robić do prywaciaża ?
   Idziesz do pracy nie masz wypłaty, idziesz do mops masz poradę radz se sam (jaki rozbujały socjal !)

   Polubienie

 20. ppp said

  Kopacz i reszta do dymisji !!! nie, przepraszam, PO do dymisji, PIS do dymisji, PSL do dymisji, SLD do dymisji, … zostaje Miziaforum, Stonoga i My !!! teraz My będziemy kręcić lody !
  i jeść ośmiorniczki

  Polubienie

 21. nieustraszona said

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/08/04/wywiad-z-h-w-rosethalem-z-1976-r-opublikowany-przez-c-h-weismana-w-1992-r-czesc-druga-ukryta-tyrania/

  Polubienie

 22. bittix87 said

  No to już wiemy czemu pan stonoga robi takie szopki,mają być przyśpieszone wybory.Nikt mi kurwa nie wmówi że Z.S. nie jest od nich kurwa ludzie ja myślę i analizuję.Skoro ten człowiek podaje numer tel. Ewy Kopacz,wyzywa Millera,Jedzie po Policjantach i nic mu nie jest tzn. że to ich człowiek. Nie dajcie się nabrać na niego. A ostatnio czytałem w Stonoga Gazeta że Putin zabił Niemcowa i wy takiemu będziecie wierzyć? Wiecie jak giną nie wygodni ludzie,a pan stonogą zyje.Jedynie ma u mnie plusa za Pomaganie ludziom,za to go nie potępiam.

  PS.Jak manipulują ludźmi,ile powstaje fanpage uwolnić Zbyszka,Zbyszek nie winny itp. Ludzie łykneli to wszystko jak młode pelikany.I wy się dziwicie że w Polsce jest jak jest,jak ludzie nic nie analizują.Po za tym Pan Zbigniew nie wszedł by na link Chiński nie uwierzę w to że on wszedł w linka i znanazł te fotografię,idiotę robicie ze mnie? Nie uda wam się bo coś tam myślę.

  A po za tym chcą trochę dac luzu nam ludziom by się nie buntowali.Wystarczy pokazać teatr i ludzie są szczęśliwi.Teraz wejdzie PIS i będzie powolna Agonia,nie zmienią nic na lepsze ani na gorsze ale Polacy dalej będą mieli przejebane.

  Polubienie

  • polskosc said

   Rządy Tuska-PO to największa zdrada w historii Polski. Wielu w tym ja marzyło o odsunięciu rządu PO a jeszcze lepiej o przedterminowych wyborach.
   Każdy dzień rządów PO to straty na dziesiątki (czy setki) milionów złotych.

   Przyspieszone wybory to szansa dla wszystkich Polaków i szansa że złodziei dorwiemy bo nie zdążą wywieźć kasy z granicę.
   Dymisja Kopacz natychmiast lub przedterminowe wybory.
   Warto by też przepytać Pawlaków (PSL) czy dalej chcą rządów PO. Ich tkwienia przy korycie kosztem Polaków im nie zapomnimy.

   Polubienie

  • Marysia said

   Dokladnie tak.Taka rola tej stonogi.Jedna noga stonogi.100 to liczba nieszczesliwa u kabaly.Uuuu..Stonogowa afera nie wrozy nic dobrego.Na pewno wrozy dalsze umacnianie sekretnego panstwa rzadzacych w panstwie poprzez wzmocnienie tzw. systemu ochrony danych po tym wycieku kontrolowanym w prokuraturze.W praktyce tak sie zaostrzy ten system, ze dalsze wycieki nie bada mozliwe dla ogolu.Stonoga zrobila prezent grupie trzymajacej wladze, ktora ochroni sie nowymi ustawami przed ciekawskimi.W tak uszczelnianym systemie grupa trzymajaca wladze bedzie miala nieograniczone mozliwosci do przekretow.Nic nie bedzie wyciekalo.A naiwni sie ciesza.

   Polubienie

   • Marysia said

    Cwaniaki z kasa, ktore te afere rozpetaly,robiac reklame beda zakladac metoda owsikowa fundacje celem walki z ” ograniczeniem wolnosci”..Na te fundacje zwane obywatelskimi i pozarzadowymi beda dostawac kase z budzetu i zbierac grosiki na tworzenie osobistych fortun od naiwnych ludzikow, ktorzy beda placac takze za ten cyrk uczestniczyc w walce demokracji z demokracja…ha ha.Najsmieszniejsza wojna; ktora cwaniakom takim jak stonoga zapewni spokojny byt i miliony…ha ha dobry pan i dobroczynca nie za swoja kase..za kase naiwnych ludzikow…

    Polubienie

  • Józka said

   Św.pamięci A.Lepper też nie przebierał w słowach i treściach (do czasu, aż komuś puściły nerwy). Stonoga był związany z Samoobroną..

   Polubienie

 23. mentronik said

  A ja mam dla was pewien potencjalny scenariusz wydarzen ktory wypunktuje

  1.Publikacja materialow demontujacych caly system obecnie nam panujacy
  2. W wyniku ujawnienia w aktach zbieznosci interesow warszawskich mafii z grupami politykow 3majacych wladze dochodzi do likwidacji zrodla vel Stonogi (zabojstwo ,samobojstwo , nieszczesliwy wypadek ) lub tez podstawiony czlowiek tak jak pisze bittix87
  3 Z racji usuniecia Stonogi mega manifa w calym kraju ciezka do opanowania .
  4 Wprowadzenie stanu wyjatkowego
  5 Aktywizacja sil mundurowych w calym kraju z uwzglednieniem powolania sie na ustawe 1066 o bratniej pomocy sil zewnetrznych
  6 Walki na ulicach wiekszych miast
  7 Wyslanie w teren sil natowskich (pamietajcie o trwajacych manewrach BALTOPS na Baltyku i sil ladowych w Zaganiu z udzialem 6000 zolnierzy do konca czerwca )

  Polubienie

  • mentronik said

   Marysia kopsnij 5 gwiazdek

   Polubienie

   • Marysia said

    Metronik kopsnelam 5 gwiazdek.Oczywiscie, ze mozliwy.Dorzuce do scenariusza.Nieszczesliwy stonoga mobilizuje tzw. srodowiska narodowe i w konsekwencji pacyfikacja demonstrantow.Moze poleje sie krew.Ludowi sie wmowi pisem, ze dla utrzymania porzadku potrzebna jest mocna wladza prezydencka jak za pilsudskiego.Pis ma wiekszosc w sejmie.Zmiana konstytucji i przedwojenny zamordyzm.Przedwojenna konstytucja liberalna pod kazdym wzgledem.Parcie na wschod i poszerzenie granic Polski o dawna ziemie wschodnie.Polskie roszczenia wobec Ukrainy pod pretekstem polskiej mniejszosci.Polskie roszczenia terytorialne w oparciu o przedwojenna konstytucje.Nacjonalisci ukrainscy oskarzaja Polske o mieszanie sie w uklad granic i suwerennosc Ukrainy.Wojna z Ukraina o tzw. kresy.Scenariusz iscie pilsudski.Fiu fui ..srodowiska narodowe..narodu wybranego.Ameryka ( pejsy) popiera terytirialne zadania Polski.Rosja sprzeciwia sie polskim projektom i tez chce sie pozbyc nacjonalistow kijowskich.Wojna w regionie o Ukraine z udzialem Nato i Rosji..Chron nas Boze przed takim scenariuszem.Czy ci narodowcy maja mozgi?.

    Polubienie

  • Elsa said

   całkiem możliwy scenariusz. A może jest to przykrywka dla czegoś bardziej istotnego? Coś na pewno kombinują, to jest pewne i z pewnością nic dobrego dla kraju….

   Polubienie

   • Anna said

    Dlaczego teraz rząd się destabilizuje a nie rok temu, po opublikowaniu nagrań?
    Utrata zaufania do rządu powoduje destabilizację władzy a potem destabilizację państwa i daje powód do zastosowania środków nadzwyczajnych, np. stanu wojennego. Czyżby powtórka z lat 80-tych?
    SLD składa wniosek o samorozwiązanie Sejmu ale musi być 2/3 głosów.

    Polubienie

  • polskosc said

   Scenariusz strachliwego psychuszki.
   Generalicja już pokazała po przegranej Komora że jest gotowa kraść ale nie chce iść na krwawą wojnę bo jest znienawidzona.
   Rząd Kopacz trzeba odsunąć a najlepiej przedterminowe wybory (patrz mój koment po wpisem bittrix).
   Do odważnych świat należy a strachem to można głupie owieczki.

   Polubienie

  • zagrypiona said

   Nie mamy NIC do stracenia. Dla mnie to bez różnicy czy mordują nas w białych rekawiczkach czy bombami. A spróbować uwolnić się można. a NATO ma nas w DUPIE. Poza tym, bedziemy zwycięscy dopóki zachowamy jedność. Na Ukrainie ludzie sie nienawidzą – ruski z ukraincami-unymi. U nas jest jeszcze jako tako jednolicie, jeszcze jak dojdzie wspólny wróg to….

   Polubienie

   • Marysia said

    Zagrypiona.Takim mysleniem oddajesz przysluge ” unych”.Uny chca, zebyc ich zobaczyla i wlazla taka reakcja w ich matrix..Zle myslisz..nie dac sie zlapac..to sztuka..ale uny przewidzialy i daly rozne fora i ” pejzbuki, zeby lowic i wedle zlowionych tworzyc nowy matrix..im wiecej uny wiedza…tym gorzej dla nie-unych.. niewolnikow..uny sie ciesza, co Ty napisalas i Marysia….Pamietasz, kto lowil w sieci…

    Polubienie

  • kacperkias said

   Scenariusz prawdopodobny..

   Polubienie

 24. ppp said

  Zamiast szukać czarnych scenariuszy to proponuję zastanowić się wspólnie jak wykorzystać zaistniałą sytuację. Stonoga zrobił to czego w Polsce nikt nie potrafił jak dotychczas zrobić – po co pytać o powód, przecież wszyscy tego chcieliśmy. Gdzie nasz plan, gdzie nasz scenariusz?

  Polubienie

 25. Elsa said

  http://fraszki-and-ulotki.blogspot.com/2015/06/wyciek-z-akt.html

  Polubienie

  • Marysia said

   Dokladnie.Wuj tom i ciocia aniela graja razem.Cala reszta tanczy do tej gry.Nic dziwnego maja takie same garnitury.Jak wszystkie smerfy.Takie granatowe z niebieskimi krawatami.Nawet ciotka aniela smerfetka na spotkanie na szczycie w Bawarii wdziala niebieska marynarke.Och…ta Bawaria..nieszczesna..bije po oczach ..illuminuje…

   Polubienie

 26. Elsa said

  http://www.superstacja.tv/Wiadomosc/Stonoga_W_Superstacji_Prokurator_Renata_Mazur_Jest_Powiazana_Z_Mafia,1451723/Kraj/

  Polubienie

 27. nieustraszona said

  Zaczęło się już „odgórnie” na szczytach „władzy” państwowo – kościelnej tyranów, sadystycznych morderców i złodziei świata, a kupione przez nich kurwy, zboczeńcy, mordercy i szabrownicy na poszczególne kraje wpadły w panikę, bo jest to napewno początek ich niechlubnego końca :

  http://itccs-polski.blogspot.de/

  Polubienie

  • babel said

   jak chcesz juz czegoś dokonać to dąż do pojednania narodów. państwa narodów gdzie ci dobrzy są krzywdzeni przez niesprawiedliwość. ono samo sobie będzie państwem takiego prawa przed którym żaden nie ucieknie, a dosięgnie za wszelką cenę. Nawet aby milion przyszo po jedną osobę. a miliard stawiało czoło podstępnej tyranii. nawet za cenę wojny totalnej lub śmierci wszystkiego aby dobro wyswobodzić z kłamstw i całego zła.

   Polubienie

   • Marysia said

    Ty tu Babel wyjezdzasz z takim projektem, ktorego celem jest stworzenie swiatowego bajzlu zwanego: wieza Babel,Babilonem, cesarstwem rzymskim i pewnie z przeszlosci zwanym narodu niemieckiego hmmm.. co to narod pejsaty tez z ulubiona bawaria, zeby wypic piwo.Oj widzisz Babel…Takie cudenka sie dzieja, ze ” miedzynarodowe pejsate” zbratawsy sie z ” miedzynarodowka smerfow” modla sie kady do swojego bozka o taki scenariusz.Udaja glupich a o taki scenariusz pod roznymi symbolami modla sie do roznych symboli i figur , wysylajac na smierc legiony wiereacych…Immm..A wiereacy ” maja oczy, a nie widza”..Maja uszy, a nie slysza..Widza i slysza wybrani, ale ci sa przesladowani i przesladowani beda…Ci przesladowani widza klamstwa , tych co wybranyùmi byc chca…Co na to bog?…Hmmm..bog..wymyslony..

    Polubienie

 28. ppp said

  Teraz to się ludzie wk….. !!!
  https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga?fref=ts
  Sorry, this page isn’t available
  The link you followed may be broken, or the page may have been removed.

  Polubienie

 29. ppp said

  Może napisać list do cywilizowanych rządów innych państw, premierów, prezydentów, królów, przywódców duchowych i na koniec do papieża:
  My Naród Polski
  nie uznajemy władzy obecnego rządu polskiego ….
  (tu uzasadnienie
  3 mil. Polaków poniżej progu ubóstwa itd., powyciągać wszystkie brudy)
  apelujemy o nie traktowanie poważnie rządu, który nie traktuje poważnie Narodu (nie utrzymywanie dalszych stosunków dyplomatycznych?) do chwili powołania nowego rządu zgodnie z wolą Narodu Polskiego.

  Polubienie

  • Marysia said

   Trele morele..Ptasie radio…Ludzie zejdzcie z drogi, bo listonosz jedzie..Ludzie listy pisza… rozne polecone..la la la.Tymi listami rozne towarzystwa moga sobie podpalic drewienko w kominku i odpalic cygaro w jednej rece , a zkieliszkiem whisky w drugiej..Listy maja kompromitowac, tych ktorzy je pisza i lowic ” nieoporawnych”..Najglupsza rzecza na swiecxie pisac listy do oprawcow..jak ” List do kochanych ludozercow”..tfujj. hucpa nad hucpami..hucpom sluzaca..hej..

   Polubienie

  • Marysia said

   Jasne, ze mozna napisac list.Ale cwaniacy pisza takie listy, aby skompromitowac politycznego przeciwnika, a los Polakow maja gdzies.Tak sobie mysle.Czemu ci obroncy ucisnionych i partyjoci nie napisza listu do organow wladzy,w tym prezydenta listu z prosba o wyjasnienie podstaw prawnych , wedle ktorych srodowiska zydowskie zadaja odszkodowan za utracone mienie.Dlaczego nie skieruja prosby o udostepnienie dokumentow na podstawie, ktorych wynika, ze Polska ,ba Polacy splacili roznym srodowiskom odszkodowania za nacjonalizacje.Czyzby nie potrafili korzystac z metod demokratycznych?.Obywatele maja prawo zadac takich wyjasnien.Nie robia tego rozni patryjoci , bo to nie sa patrioci , a awantutnicy na pasku i w sluzbie roznych typow spod gwiazdy ciemnej.Tylko taki wniosek moze sie nasunac.Zadac na pismie podstaw prawnych tych zadan za holokaust i utrzec nos oszustom i co najwazniejsze nie placic.Gdzie sa ci leniwi profesorowie znawcy prawa, ktorzy mogliby w czynie spolecznym takie pisma przygotowac i pomoc krzyzowanemu narodowi?.

   Polubienie

 30. Ktoś said

  Izrael stoi za publikacjami taśm Stonogi.

  Intencją tych publikacji jest wywołanie skandalu politycznego, który ma zmusić rząd Kopacz do ustąpienia, a co następnie ma wywołać bezprecedensowy kryzys konstytucyjny, bo może to być również połączone z usunięciem prezydenta Komorowskiego i zastąpienie go marszałkiem Sejmu.

  Kryzys ten jest potrzebny Izraelowi, to do stworzenia sytuacji, która umożliwi żydom przejęcie władzy w Polsce drogą zamachu stanu. Nie chodzi tu o dotychczasową formę żydowskiej okupacji Polsce, ale o doprowadzanie do rządów wojskowych Izraela w Warszawie.

  Celem zamachu stanu jest doprowadzenie do władzy izraelskiej w Polsce– sensu stricte, do formalnej władzy izraelskich wojskowych nad siłami Wojska Polskiego, do formalnej kontroli całej polskiej infrastruktury przez IDF (Israel Defense Forces). Teraz właśnie – konstytucyjnie – nadarza się taka sytuacja, sytuacja podobna do bezkrólewia i anarchii polskiej, a o czym niżej.

  Ta władza IDF w Polsce jest żydom niezbędną z dwóch powodów: do zaatakowania Rosji przez NATO, co z kolei daje Izraelowi okazję do swobodnego uderzenia na Iran, oraz ze wglądu na akcje logistyczną polegającą na przerzuceniom z Izraela do Polski paru milionów żydów. Żydzi muszą opuścić terytorium Izraela, bo będzie on uderzony bronią nuklearną, co jest konieczne do zburzenia meczu Al-Aqsa w Jerozolimie.

  W Europie, przeciw Rosji główną szpicą NATO (marionetką) będzie polskie wojsko pod dowództwem izraelskich wojskowych z i izraelskim rządem w Warszawie – a rząd taki jest niezbędnie potrzebny do kontroli osadnictwa żydowskiego w Polsce. Co ma być zabiegiem na skalę tej masowej inwazji. I rząd izraelski w Warszawie jest ku temu jedynym gwarantem prawidłowego przebiegu takiej akcji. Bo trzeba będzie przecież dokonywać nie tylko zaboru mienia, ale i dokonywać innych regulacji, np. kontaktować się z rządami innych państw, jako „rządowa władza polska” i najlepiej zrobią to funkcjonariusze izraelscy.

  Polska jest o włos o tego stanu otwartej okupacji wojskowej przez Izrael, a co może się stać poprzez zamach stanu, który właśnie już się faktycznie rozpoczął tą sztucznie rozdmuchaną aferą taśmową.

  Izrael dla zniszczenia nuklearnego Iranu musi mieć wcześniej zniszczoną Rosję lub tak mocno rzuconą na kolana, aby miał całkowicie wolna rękę wobec Persów. Rosję zaś w obecnej sytuacji najłatwiej będzie zniszczyć poprzez wepchniecie Polski w konflikt ukraiński, bo konflikt ukraiński taki właśnie miał cel: Rosja. Polska jest tu konieczna, bo jak widać po upływie roku czasu, Ukraina sama nie poradziła sobie nie tylko z Rosją, ale nawet i z separatystami. Ukrainie nic się nie udało i jest oczywiste to, że do gry musi być włączona pomoc, czyli my.

  A dla starej inteligencji żydowskiej – jeszcze żyjącej, polskojęzycznej – jest oczywiste, że Polska to najlepsze mięso armatnie najgłupszej armii świata. Głupoty (mordu) Monte Cassino czy Powstania oni nie zapominają, ani korzyści mordu w Katyniu czy na Gibraltarze. I ponownie działają według starych wzorów wziętych z nauk Talmudu, które tak dobrze się sprawdzają na naszej polskiej historii, na naszej polskiej krwi.

  http://gazetawarszawska.com/pugnae/1619-izrael-stoi-za-publikacjami-tasm-stonogi

  (http://www.monitor-polski.pl/zbigniew-stonoga-zaklada-partie/comment-page-7/#comment-220441)

  Polubienie

 31. KnUR1 said

  Patrząc na ilość spamu ostatnio na forach to chyba komuś zaczyna się robić nie wygodnie bardzo.

  Polubienie

 32. polskosc said

  Afera podsłuchowa

  Niekompetencja Kopacz, potrafi tumanić jak umierającego staruszka ale nie rządzić.
  Podsłuchy ważnych osobistości w państwie świadczą o ich braku profesjonalizmu. Profesjonalista jest ostrożny, bo w grze o wielką kwotę oszustów jest pełno. Wyciek informacji np o interwencjach walutowych mógł pomagać oszustom się obłowić. Ministrów którzy dali się podsłuchać można też szantażować.
  Podsłuch takie mogły być reżyserowane przez jednego z uczestników by skompromitować/szpiegować drugiego. Typowo w środowisku akademickim sadza się szpiega za ścianą a współrozmówca myśli że to rozmowa we dwoje i jest bardziej otwarty na tajemnice zawodowe.
  Po wykryciu że pracownicy dawali się podsłuchać natychmiast należało przeprowadzić w tych urzędach kontrole a pracowników tych zawiesić w czynnościach i ewentualnie potem odwołać.
  Nie zrobili tego Komorowski, Tusk, Kopacz, NIK, CBA co świadczy o ich braku profesjonalizmu lub o celowym wyciszaniu sprawy bo straty Polski ich nie interesują. Tusk-PO chcą się utrzymać przy korycie więc woleli ignorować takie sprawy.
  Ich nieudolność bądź przyzwalanie na oszustwa należy potraktować jako działalność na szkodę państwa w celu osiągnięcia własnych korzyści materialnych (spokojnej władzy i pensji dla kolesi).
  Komorowski, Tusk, Kopacz, prezesi NIK i CBA powinni być postawieni przed trybunałem stanu.

  Rząd Kopacz jako nierozumiejący powagi sytuacji powinien zostać odwołany natychmiast. Ewentualnie przedterminowe wybory natychmiast. PiS który nie chce skrócenia kadencji sejmu zasługuje na likwidację.

  Polubienie

  • KnUR1 said

   No przecież zwyczajny pracownik samorządowy musi się cieszyć nieposzlakowaną opinią, żeby mógł pełnić funkcje publiczne. To o czym gadka w ogóle :DDD

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Marysia pomóż… :))))

    Polubienie

    • Marysia said

     Prosze Marysia pomoz..No dobra.W ” smerfowej demokracji” tzw. panstwowy urzednik musi przejsc testy zwane konkursami na stolek w jakiejs komorce administracji.Musi miec odpowiednie wyksztalcenie poparte dyplomem i to dobrym.Zdobywszy staranne wyksztalcenie kandydat na stolek w administracji tzw. panstwowej musi przejsc etap zwany ” konkursem”.W wyniku tego ” konkursu” sposrod wielu kandydatow na ” kapo” w systemie ” smerfowej demokracji” wybiera sie najlepszych do gnebienia i przesladowania ludu w demokracji smerfowej.Przesladowca, czytaj kapo nie moze byc glupi.On musi rozumiec i wiedziec, jakimi metodami ma sie poslugiwac, aby jak najbardziej gnebic lud ( czytaj rozne narody,spoleczenstwa) w imieniu pracodawcow, czyli ” illuminatorow” o najwyzszym stopniu wtajemniczenia w mechanizmy rzadzenia.Konkursowi urzednicy, przystepujac do konkursow na stanowisko ” kapo” bladego pojecia nie maja, kto ich zatrudnia tak naprawde.Koncza te wyzsze szkoly administracji , bo wola je ukonczyc wzorowo niz zyc pod mostem i cierpiec glod totalny.W zamian za dobra sluzbe na etacie ” kapo” otrzymuja przywilej nie bycia zwolnionym ze stolka za rozne swinstwa.Taki kapo moze byc pedofilem, kanalia i jest nie do ruszenia, bo system ” illuminowanych” pracodawcow ich potrzebuje do zarzadzania masami.W zamian za wierna sluzne taki nieglupi ” kapo” ma zagwarantowany stolek do emerytury, bo nie mozna go wywalic na zbita twarz, nawet jesli popelnil przestepstwo na nieletnim.Takiego protegowanego zboczenca pedofila na przyklad zwalnia sie z jednego miejsca pracy i oddelegowuje sie w inne miejsce, gdzie bedzie uprawial ten proceder.Takie zwolnienie nazywa sie przeniesieniem.Takiego ” kapo” nie ruszy nic, bo ma on za soba konkurs.Gosci na takie stolki ksztalca rozne szkoly administracji, ktora z najlepszym powodzeniem koncza dzieci politykow u wladzy nawet, jesli 1 semestr prawa administracyjnego studiowali 10 lat z przerwami na urlop zdrowotny.Nie szkodzi.Licza sie checi takiego delikwenta i kandydata na stolek ” kapo ” w administracji tzw. panstwowej zwlaszcza w sytuacji, gdy ktos z rodzinki piastuje wysoki urzad panstwowy lub jest szycha w jakiejs partii.Nawet jesli na wysoki stolek trafi osiolek studiujacy 10 lat administracje panstwowa to tez nie ma znaczenia.Taki osiolek ma za doradcow dobrze wyksztalconych zdolnych, ktorzy nie majac tatusiow i pociotkow w sferach rzadowych , nie chcac byc bezrobotnymi ucza sie dniami i nocami, aby zostac ” kapo” i zarobic te 2000 tysiace w jakiejkolwiek walucie , po to aby miec te miche.BYle jaka, ale miche.Dla tej stabilnosci i bylejakiej michy sa gotowi zrobic drugiemu najgorsze swinstwo byle tylko miec te robocine.Tak tworzy swoje struktury ” smerfowa demokracja” z rzadem tzw. fachowcow , technicznych , ale tak technicznych , aby w bialych rekawiczkach gnebic narody..Nie zyje dudus..niech zyje..tfujjj..W administracji ” smerfowej demokracji” mamy zdolnych ambitnych zc konkursow,glupich i niezdolnych pociotkow ze sfer rzadzacych, ktorym ulatwia sie konkurs lub pomija , bo sa z nadania towarzystw ” smerfowych”..Przypadkow nie ma..Staranny dobor i wybor ” kapo”.

     Ps.
     Knur..Pomoglam?….

     Polubienie

   • babel said

    tlicie się pod wiatr z dymem….nie tu jest ogień który sie szerzy, a o wiele wiekszy pożar pochłania wciąż więcej i wicej….a gdy juz bedzie za późno umrzecie wszyscy…. na początku była to tylko iskierka, i nikt tego nie zauważył, i wciąż przechodzicie tuż obok tego obojętnie… do przeddzień tego dnia bedziecie nieświadomi, O ile sie ockniecie i ugasicie to.

    Polubienie

    • babel said

     przed własnymi oczami nie widzie tego, a mówicie o czyiś? „pilnuj własnego nosa” ktoś powie, a ja na to „a czy ty widzisz coś więcej, po za swoim?”

     Polubienie

    • Marysia said

     Widzisz Babel ja widze..ale wielu jeszcze nie widzi.. i przesladuje ” widzacych wybranych do widzenia”..widzacych zlo falszywie podajacych sie za wybranych…

     Polubienie

    • polskosc said

     Babel, wszedłeś na to forum aby trochę poprzeszkadzać broniąc interesów PO.
     To forum zauważa najważniejsze sprawy. Dokonaliśmy odsunięcia Komorowskiego. Obecnie zawiązał się tutaj <> i to jest najważniejsze. Chwilowe cele to pokazanie społeczeństwu szkodliwości dla Polski kierownictwa PSL-u które broni PO i odsunięcie rządu Kopacz.
     Czy są ważniejsze cele? Czy czegoś ważniejszego nie widzimy?
     Hejterze powiedz swoim w PO że Cię namierzyli. Po mojej odpowiedzi i tak Ci obetną pensje o 50% bo zrozumieją że twoje prymitywne sztuczki nie działają. Jeżeli wpadłeś od razu to znaczy że jesteś do niczego.

     Polubienie

     • babel said

      źle zrozumiałeś mnie… człowieku…”jak wstajesz rano, co widzisz?….jak idziesz do obraną ścieżką, kogo kur** widzisz?!!!. Jak masz jakąś osobe którą kochasz, dlaczego mówisz jej „kocham cię” albo dziecko i mówisz mu tata bardzo cię kocha…. dlaczego…a gdy ktoś cię bardzo wkur*** to dajesz temu komuś w ryj. ty kochasz swoją rodzine? jak ją masz wogóle? „kochać” podasz rękę bezdomnemu? pomożesz alkoholikowi wyjść z nałogu? potrafisz szczerze uśmiechnąć się do nieznajomej osoby i powieszieć dzień dobry….? ALBO DAĆ POTRZEBUJĄCEMU KROMKE CHLEBA GDY ZAPUKA DO DRZWI!!!!!. WĄTPIE W TO !!!!!!!!!!!! I JA JUŻ ZNAM TAKICH JAK TY SKURW***YNÓW!

      Polubienie

      • babel said

       NIE POSIADASZ NAWET TAKIEJ WIEDZY ZA KIM JESTESM…….A OD KĄD SIĘ NARODZIŁEM CZOWIEKU NIGDY NIE BRAŁEM UDZIAŁU W ŻADNYCH WYBORACH I NA NIKOGO NIE GŁOSUJĘ. A JESTEM ZA LUDŹMI KTÓRZY MNIE OTACZAJĄ I MNIE ZNAJĄ, I MOGĄ NA MNIE LICZYĆ A GDY NIE BĘDĘ MOGŁ POMÓC TO POWIEM TO SZCZERZE , NIE KŁAMLIWIE ….ALE NAJPIERW SPRÓBUJĘ POMÓC. WIEC NIEPI***DOL MI TU O RZĄDACH!

       Polubienie

       • babel said

        nitk cię nię uświadomił , że trzeba się dzielić? od ciebie to bedzie zależeć jak tą pomoc rozumiesz i komu ta pomoc jest potrzebna.

        Polubienie

       • babel said

        czy złu czy dobru, czy w złej intencji czy dobrej. samo pomaganie nie wystarczy, tak jak wiedza to do potęgi klucz. co z tego ze masz peniądze, skoro nie potrafisz nimi dobrze prosperować.

        Polubienie

      • polskosc said

       To forum aktualnie zajmuje się sprawami politycznymi. Politycy i partie nas okradają więc musimy się bronić i tutaj dyskutujemy jak się bronić. Można być grzecznym, pomagać innym ale też trzeba godnie żyć, a dzisiaj ciężko bo władza nas podatkami łupi. Zmniejszenie obciążeń podatkowych to pomoc wszystkim!. Ty tego nie rozumiesz. Myślisz że pieniądze nam spadają z nieba? Trzeba się napracować.
       Nie lubisz Misia? Miś jest lubiany, ale ma też łapę. Co innych to innym a co Misia to Miś.

       Polubienie

      • Marysia said

       Babel..Na Twojej teorii pomagania lotry robia miliony, a nawet miliardy.To szlachetne, co piszesz , ale taka szlachetnosc umacnia zly system stworzony przez zlych ludzi.Ci zli ludzie ograbiaja wiekszosc dla wlasnej korzysci , a pozostalym tez zyjacym skromnie wmawiaja, ze to ich szlachetnym obowiazkiem jest pomoc, tym ktorych ci zli rujnuja , wykorzystwaszy dla waskiej grupy wiedze i umiejetnosci tychze biednych i zrujnowanych.Taka szlachetnosc umacnia zlo i pozwala mu lupic tak naprawde wszystkich.Z tej szlachetnej teorii pomocy potrzebujacym zrodzily sie rozne fundacje, ktore sami milionerzy zakladaja i wyciagaja pieniedze na ich funkcjonowanie, od niezamoznych.Jak sie robi pieniadze na szlachetnych ludziach bardzo dobrze opisal Kurka w sadze ” o przekretach owsiaka”.Tak wyglada, jak to Kurka opisal wykorzystywanie przez szachrajow szlachetnosci ludzi, ktorzy chetnie nie majac za wiele , podziela sie z innymi.Zla to droga, gdyz zlo kupuje sobie w ten sposob spokoj spoleczny, pozbywa sie problemu buntu niezadowolonych z systemu, w ktorym rzadzi zly i pozwala zlu sie niezmiermnie bogacic.Czynia to wszystkie fundacje i one powinny zniknac raz na zawsze.Biedni sie dziela.Miliarderzy sie nie dziela. Kumuluja kapitaly , a reszcie podsuwaja teorie o szlachetnej pomocy.Bo gdyby nie ta teoria i pomoc biednym przez wcale nie bogatych musieliby dzielic sie z reszta.A na to nie maja ochoty, dlatego zakladaja fundacje, ktorych nie dotuja z wlasnej kieszeni , a ze zbiorek ludzi nie majetnych.Sami przy tym obsadzaja sie na dobrze platnych stolkach prezesow dobroczynnych.Oszustwo, zlodziejstwo, cwaniactwo…Obrzydliwosc okropna..Sztuka jest stworzyc dobry system ,tak aby nie bylo biednych..Nikt nie ma na to ochoty , a zwlaszcza ci ktorzy z biedy uczynili sobie zrodlo dobrych dochodow i zycie w raju na ziemi..10 % bogactw w rekach miliarderow..Kto im to dal?.Czyzby bog?..fajna teoria..Bog dal mi we wladanie..To niech udowodnia…

       Polubienie

       • babel said

        tak…..nitk cię nię uświadomił , że trzeba się dzielić? od ciebie to bedzie zależeć jak tą pomoc rozumiesz i komu ta pomoc jest potrzebna.czy złu czy dobru, czy w złej intencji czy dobrej. samo pomaganie nie wystarczy, tak jak wiedza to do potęgi klucz. co z tego ze masz peniądze, skoro nie potrafisz nimi dobrze prosperować. przeczytaj, rozumiesz? ze od ciebie komu i w jaki sposób? albo jest sie tego śwadom albo nie przekonanym albo nie.

        Polubienie

       • babel said

        to jest WIEDZA. PO CO WAM ONA JAK NIE POTRAFICIE Z NIEJ KORZYSTAĆ. NIE SAMA WIEDZA JEST KLUCZEM DO POTĘGI, TYLKO KORZYSTANIE Z NIEJ. BO PO CO CI KLUCZ JAK NIE MA DO NIEGO ZAMKA.

        Polubienie

       • Marysia said

        Po co ta wklejka ?..zamiast odpowiedzi…

        Polubienie

       • babel said

        JEZELI WASZE DZIECKO POSIADA „TEN” KLUCZ….TO GDZIE JEST ZAMEK DO NIEGO?

        Polubienie

       • babel said

        a po to zeby mnie zrozumiano jeszcze raz.

        Polubienie

       • babel said

        Polubienie

       • babel said

        a nie TYLKO „ale jesteś przystojny” czy „zajebista z ciebie dupa” CZY ” MASZ USTA Z PO**NOLA” GDZIE SIE PODZIAŁY WARTOŚCI LUDZKIE…MIŁOŚĆ, WSPÓŁCZUCIE, DOBROĆ………… a TYLKO „PIERD**LONE DUPCZE**IE W TYM ZASRANYM ŁBIE” BO JESTEM ŁADNY TO MNIE ZARAZ TRZEBA WYRU**Ć…. a GDZIE POZIAŁO SIĘ TO CO W ŚRODKU?!!!!!!!!!!

        Polubienie

       • babel said

        POSIADACIE JAKIEŚ WARTOŚCI TAM W SOBIE JESZCZE?….. CZY TYLKO WAM DUPCZ***IE PO GŁOWIE CHODZI…” BO MAM NA CIEBIE OCHOTĘ” ” kOCHAM CIĘ , KOCHAJMY SIĘ” TYLKO TYLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????

        Polubienie

       • Marysia said

        Popularyzowanie wartosci w swiecie pozbawianym wartosci Babel tez jest bardzoooo dobrym lukratywnym biznesem.Ludzie stojacy za tym sie swietnie podzielili , ale tak naprawde dzilaja razem i robia z ludzi idiotow grabiac ich ze wszystkiego i wmawiajac im przy tym, ze dla ich dobra i, ze ci grabieni maja szlachetnie postepowac.Otoz.Jedni zabawiaja sie i urzadzaja sie , robiac wszystko, aby wartosci bylo jak najmniej.Ci nazywani sa lewakami.Po drugiej stronie barykady stoja i walcza o nie niszczenie wartosci zwani prawica.Co sie zgadza z tym , co zalozono w ” ksiedze” i Ty , o tym wiesz, bo ksiege znasz.Co sie dalej dzieje.Jedni i drudzy sie zwalczaja, ale razem siedza w arlamentach,razem tworza ustawy i systemy polityczne, tworza fudacje, ktore jedne zwalczaja wartosci, a drugie walcza o nie zwalczanie.Tak sie robi biznes.Najciekawsze jest to, ze obydwie strony chodza do kosciola i sa wierzacy w jednego Boga, ale modla sie uzywajac innych religiii..Innych z pozoru…ha ha..Niezly przekret…Bardzoooo sprytny..Ludziska daja sie nabierac..Zatem..Mamy bolkowe ” za i przeciw”..ten bolek sam tego nie wymyslil, ale powtorzyl, bo mu kazano…

        Polubienie

       • babel said

        dość tych sejmów!!!!posłów!!!!! rządów!!!!!!! PRZESTAŃCIE!!!!!!!! zróbie coś by to zamknąć raz na zawsze, i wtedy zacząć jesze raz „porządnie jak należy. bo wtedy wiedząc ze ty sie z czym zgodziłas, to zaprzeczać nie bedziesz. ale również mozesz zaproponować lepsze rozwiązanie „Kaizen”

        Polubienie

       • babel said

        1.Problemy stwarzają możliwości.
        2.Pytaj 5 razy „Dlaczego?” (Metoda 5 why)
        3.Bierz pomysły od wszystkich.
        4.Myśl nad rozwiązaniami możliwymi do wdrożenia.
        5.Odrzucaj ustalony stan rzeczy.
        6.Wymówki, że czegoś się nie da zrobić, są zbędne.
        7.Wybieraj proste rozwiązania, nie czekając na te idealne.
        8.Użyj sprytu zamiast pieniędzy.
        9.Pomyłki koryguj na bieżąco.
        10.Ulepszanie nie ma końca.

        Filozofia kaizen opiera się na dwóch, zasadniczych elementach:
        1.ulepszania i zmiany na lepsze,
        2.toczącego się stale procesu.

        Polubienie

       • babel said

        3.Bierz pomysły od wszystkich. „kaizen”

        Polubienie

       • babel said

        ale jak chcesz cokolwiek naprawiac marysia jak „ludzie są przeciwko ludziom”.

        Polubienie

       • Marysia said

        Bardzo mi sie te zasady podobaja Babel.Madrzy wiedza, ze te zasady takze prowadza do madrosci.Wiem Babel, jak to jest.Ale to chyba nie ludzie.Szkoda czasu i atlasu.Wypisuje sie z tego towarzystwa.Bo jestem czlowiekiem.Fajnie sie gwarzylo.Koncze pisanie tutaj.Nie warto.Masz racje, a czas pokaze swoje.Zegnam zyczliwych.

        Polubienie

       • babel said

        marysia… też masz rację….i też przepraszam, i nie jestem bogiem, bo bóg tego nie powie.

        Polubienie

       • babel said

        a mam na imię Damian. Miło było cię poznać, i spotkamy się jeszcze. wierzę w to.

        Polubienie

       • babel said

        na wszystko przyjdzie pora.

        Polubienie

       • Marysia said

        Milo mi Damian rowniez.Masz racje.Na wszystko przyjdzie pora.Na razie znikam.Niech sie sami pozagryzaja.Ludzie tego nie robia.Oni nie wiedza, czemu sie tak zagryzaja.Trudno..

        Polubienie

    • polskosc said

     Babel to prawdopodobnie funkcjonariusz religijny (ksiądz, zakonnik).
     Jest kompletnie oderwany od rzeczywistości. Podobnie funkcjonariuszem religijnym może być mentronik.
     Forum dla dorosłych więc mogą być. Dorośli już zahartowani życiem, nie dają się uwieść. Problem jednak z tym że obecnie jest okres walki politycznej i o odsunięcie władz które nas okradają i podatkują. Nie jest to czas i miejsce na dyskusje religijne bo to forum chwilowo zajmuje się polityką. Wpisy religijne zniechęcają innych do czytania i to ochładza sytuację.
     Jest szansa na odsunięcie Tuska-Kopacz-PO a Ci zamiast do walki to poszli na dyskusje o bogach?

     Polubienie

     • babel said

      to nie jest walka o czyjes odsunięcie… jezeli masz jakieś wartości w sobie okaż je tym którzy ciebie otaczają a oni otoczą takimi i ciebie. tu nie chodzi o rząd. tu chodzi o was…ludzi którzy otaczają nas codzień…to że się w czymś niezgadzamy jako ludzie, nie znaczy to ze ktoś musi ze mnie zrobić pośmielisko lub uszkodzić mnie fizycznie lub mawiać za mymi plecami fałszywie. jeżeli spotkasz na ziemi człowieka który nie przeprasza, bedzie to znaczyć to ze bawi się w boga. a jeśli objawi on się tobie w którymś momencie twojego życia, wiedz że on nie przeprosi, bo nie miał nigdy za co tego czynić. bo nie ty jesteś wszech wiedzący tj np: mówisz bliskiej osobie o jakiejs sytuacji, w której wiesz ze to się źle stanie bo źle postępuje, i to ona przeprosi. tak i z tobą może się stać.

      Polubienie

     • babel said

      powiedzą że jeśli nie chodzisz do kościoła, to podążasz za innym bogiem….a czy to nie bóg jest miłośierdziem? czy jeśli ja, tworzę miłosierdzie wokł siebie tzn ze podążam za innym?

      Polubienie

     • mentronik said

      Polskosc pierdolisz jak potluczony . Wogole przeszkadza ci to co wstawilem na tyle mocno ze okreslasz mnie mianem zakonnika ? Mam wolna wole i podazam wedlug wlasnych zasad wiec nie pierdol bo sam rowniez dobrze mozesz byc agenturalnym agitem. Z postow wynika ze jestes zadeklarowanym antysystemowcem ,ale czy za ta antysystemowoscia podazaja jakies wartosci stricte moralne ? Wiadomo ze kazdy chce by zylo sie lepiej w tym naszym wypizdowie ale jakim i czyim kosztem . Nasz kraj jest kukielka z muppet show ktora steruje syjon wiec tu juz sie raczej nic nie zmieni bo z tym nie wygramy.

      Myslisz ze wiesz wszystko a gowno wiesz i na koniec filmik :

      To tez jest absolutnym przypadkiem co zostalo zapisane wieki temu w Biblii hmm?

      Polubienie

      • mentronik said

       Walcz dalej z samym soba bo mnie nie rusza to co sobie o mnie myslisz

       Polubienie

      • polskosc said

       Sądzę że jesteś przepojony religią i Bogami. Wychowany religijnie to przygotowany do niewolenia. Czy faktycznie jesteś zakonnikiem, czy to tylko mentalność zakonnika to już mniej ważne.

       Polubienie

       • Marysia said

        Mentronik ma racje.W tym ” cyrku” nie cyrku biblia ma najwazniejsza role.Z ta machina sie nie wygra.Metronik wie, co pisze.Ta machina jest tak zbudowana,zeby trup sie scielil gesto.Jedno ja moze powstrzymac.Nie zabijac.

        Polubienie

       • babel said

        polskość napiszę to prościej….sądze że ty jesteś ….nie…WPYCHAJĄ CI DO GARDŁA TE RZECZY KTÓRE OGLĄDASZ ZARÓWNO W INTERNECIE JAK I Z TELEWIZJI, I NIE POSIADASZ SWOJEGO UMYSŁU.

        Polubienie

      • nieustraszona said

       ” Przypadek” z tą posuchą w pustynnych regionach napewno to nie jest i o czym przecież już bardzo dawno i najlepiej wiedzieli wybrani „uczeni w piśmie” stojących na czele pustynnych zbirów i koczowników. Stąd też ich walka o przetrwanie mieczem i ogniem z rozłażeniem się do „krain mlekiem i miodem płynących” i zakażania ich pustynną zarazą krzyżową z nadstawianiem drugiego policzka dla dzikiego wroga i „miłowania” go po to, żeby mógł już sobie na spokojnie zatruwać studnie i ściągać poprzez swe kolejne okupanckie administracje haracze za wodę czy też niszczyć i zatruwać jej zasoby gruntowe !!!

       Panie Maria Wojda I Teresa Bejda z heroiczną odwagą i w samotności wśród swoich podjęły na własne koszta akcję blokujące bezprawne „prawo pustynnych koczowników” w niszczeniu i zatruwaniu podziemnych zasobów w okolicy Łowicza wód gruntowych należących przecież do nas wszystkich czyli do wszystkich odważnych patriotów oraz do tych, którzy ich udają chowając głowy w piasek !

       https://wojdabejda.wordpress.com/2015/04/23/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-jej-terytorium-i-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/

       Zamiast przejmować się Eufratem zobaczcie co zrobili już pustynni koczownicy w Albanii chcących w ten sposób spustoszyć dosłownie wszelkie kraje, gdzie „rosa spada z nieba” :

       http://netzfrauen.org/2015/06/11/fracking-in-albanien-familien-mussten-evakuiert-werden-haeuser-wurden-unbewohnbar/

       Polubienie

 33. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02310-Rzad-lupi-Lasy-zamiast-zagranicznych-bankow.htm
  za takie coś to należy się specjalne potraktowanie…..

  Polubienie

 34. ppp said


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/stonoga-leaks-15-tomow-akt-2015-06

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Pobrałem paczkę akt 1GB w piątek. Kilka godzin czytałem. A Ty? Bo jak dla mnie tam nic specjlanego nie ma, poza tym, że jakiś chujek próbuje podsłuchać innych chujów, żeby manipulować giełdą i strzelić dila na grubą kasę. Ale nie o to przecież chodzi.

   Polubienie

   • Anna said

    Meritum skandalu politycznego zostało przez prokuraturę zamiecione pod dywan. Nieistotny stał się stosunek państwowych urzędników do Państwa, ich prywaty i kto za to zapłacił.

    Polubienie

 35. Anna said

  Znów, jak co roku spotyka się grupa Bilderberg, w tajemniczych obradach bez dostępu mediów. Światowy rząd cieni. Uczestniczą w tym także politycy, biznesmeni z Polski. W tym roku zaszczytu dostąpiła żona Sikorskiego, czy te obrady mają wpływ na decyzję o jego dymisji? Kolejny zbieg okoliczności. Już nie są potrzebni zaufani i oddani w polskim rządzie bo teraz nowy prezydent Polski zrobi to co trzeba. Dla nich, nie dla nas.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polacy-ktorzy-obradowali-w-tajemniczej-grupie-bilderberg/wjlt3f

  Polubienie

 36. ppp said

  Wojna służb
  Hieny gryzą się z szakalami, czyli co z tego wynika dla padliny:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wojna-sluzb-2015-06

  Polubienie

 37. mentronik said

  Polubienie

  • polskosc said

   Typowe zastraszanie ludzi stosowane przez religie. Nie sądzę by uczestnicy tego forum potrzebowali być zastraszani. Żyjemy raz. Czas trzeba wykorzystać a nie marnować.
   Obecnie jesteśmy zagrożeni rezerwatem Polska. Polska została zdradzona w 89r i ostatnio przez ekipę Tuska-PO.
   Czas się zorganizować bo wyginiemy ekonomicznie. Najpierw nas część wyniszczą ekonomicznie a potem koncerny będą nas sądzić.

   Polubienie

  • Marysia said

   To nie zastraszanie.To pokazywanie planow.Boja sie, ci ktorzy wierza i nie widza manipulacji.

   Polubienie

 38. KnUR1 said

  @Dag, Polacy: Piszę tutaj bo u góry już nie ma miejsca. Nie lubię filmów Wereśniaka, ale lubię poczytać co ma do powiedzenia.
  (…)
  Jakiś czas temu jednym pociągnięciem legislacyjnego pióra zniesiono możliwość ulg dla zagranicznych superprodukcji, owatowano film i koniec. Spokój. Można iść na wino do najdroższej warszawskiej knajpy za pieniądze zdumionych podatników.
  (…)
  Polska jest pięknym i lokacyjnym krajem. Mamy każdy rodzaj lokacji dzikiej, krajobrazowej. Mamy wspaniałe, dziewicze góry w każdym rozmiarze, kolorze i charakterze. Mamy każdy rodzaj lasu i malowniczej puszczy. Ostatnie fragmenty prastarej puszczy europejskiej zachowały się właśnie u nas. Mamy zapierające dech w piersiach pojezierza, unikalne ekosystemy rzeczne i bagienne. Mamy zupełnie niezwykłe lokacje morskie. Nasze plaże należą do najbardziej malowniczych i fotogenicznych na świecie. Zespół wydm w okolicach Łeby może spokojnie grać w filmie piaszczystą pustynię arabską. Mamy właściwie każdy rodzaj pleneru z wyjątkiem tropikalnego.
  (…)
  Całość: http://piotrweresniak.com/2015/04/18/znacie-jakis-lepszy-plener-filmowy-od-polski/

  Polubienie

  • mironik said

   Polski producent gier CD Projekt krótko cieszył się z ogromnej liczby sprzedanych egzemplarzy trzeciej części „Wiedźmina”. To w jaki sposób giełdowa spółka pochwaliła się wynikami może naruszać przepisy. To sprawa dla Komisji Nadzoru Finansowego. Kary w tego typu przypadkach mogą iść w miliony złotych. Maksymalna kwota wynosi tyle, ile cały zysk firmy za ubiegły rok.

   http://www.biztok.pl/biznes/tworca-wiedzmina-zlamal-prawo-cd-projekt-ma-klopoty_a21525
   ———–
   jak zwykle zrób coś w Polsce to trzeba zniszczyć, albo ktoś inny chce cosik kasiory zgarnąc, chyba przetrwają.

   Polubienie

   • mironik said

    http://esensja.stopklatka.pl/gry/recenzje/tekst.html?id=20771
    „Wiedźmin 3: Dziki Gon” to nadzwyczajne osiągnięcie technologiczne, kompletna i wiarygodna opowieść, która wprowadza nową jakość do świata elektronicznej rozrywki, a do tego, tak po ludzku, jest to gra, dla której warto zrezygnować na jakiś czas z życia.

    Polubienie

    • mentronik said

     Gram w wieska i powiem wam ze duzo jest zaczerpniete z zachodu w tej produkcji zwlaszcza symboliki masonskiej i w cholere rytualow satanistycznych . Wcale sie jednak nie dziwie jak za dystrybucja stoi koncern rozrywkowy Warner Bros. Sam kiesdys chcialem wylozyc 10 tauzenkow na kupno akcji kiedy byly jeszcze po 5 ziko ale dalem dupy i zrezygnowalem a kumpel zarobil dzieki mnie bo kupil za 10 a sprzedal za 24 bodajze

     Polubienie

     • Marysia said

      Prawda.Wszedzie sa.

      Polubienie

     • Anna said

      Ale masońska symbolika przedstawiana jest jako ZŁO, które trzeba niszczyć. Owszem są wybory decyzji ale są też konsekwencje tych decyzji.
      Nie znam trzeciej odsłony, bo mam za cienki komputer 🙂 jednak opinie są megapozytywne. Ta gra powala.

      Polubienie

     • Marysia said

      Manipulacja polega na tym, ze pokazuja cos jako zlo, zeby widzowie ujrzeli i weszli w ich gre, czyli walczyli z nimi.Przekaz podprogowy.Dokladnie tak jak kreowane poprzez wspolpracujace ze soba agendy tych samych rozne -izmy , w tym antysemityzm i inne.Taki jest cel gry i ujawniac i prowokowac do walki.Jak to mozliwe, ze mason albo gosc nalezacy do jakiejs agendy zacheca do walki z ta agenda?.Jaki sens dzialania goscia z kluby rotary, ktory zwalcza system, bedac w strukturze przez system stworzonej ?.Kupy sie nie trzyma.Wniosek nasuwa sie sam.Realizuje projekt.Jest narzedziem i wcale nie nie swiadomym.

      Polubienie

      • Marysia said

       Jak to mozliwe, ze rozne koscioly wyznajace tego samego boga razem sie spotykaja na soborach, razem ze soba dyskutuja, caluja sie,sciskaja sobie rece , a w swoich wystapieniach szczuja ludzi na ludzi?.Jak to mozliwe, ze opowiadajac sie za miloscia blizniego sieja wsrod narodow i ludzi nienawisc?.Jak to mozliwie tego nie widziec?.Czy to ich Bogu sie podoba?.

       Polubienie

 39. nieustraszona said

  Dołączam kolejne dowody na to, że cała ta zorganizowana kryminalna przestępczość wszystkich „nie – rządów” i klechów wszelkiej maści ograbiała, bestialsko mordowała i szantażowała wspólnie cały świat dzięki swojej wewnętrznej sieci „spółek handlowych” z „góry” na „dół” czyli od centrali w Waszyngtonie DC na „władców” i poprzez wszelkie ministerstwa, sądy i urzędy wraz z kościołami w terenie !!!

  Jednak skoro Merkel już „pękła” wyjawiając z okazji „dnia kościoła” prawdę o tym, że nawet jeśli ludzie otrzymują propozycję handlową ( rachunek RTV ), to nikt jak nie chce nie musi wcale za to płacić !!!; oznacza to właściwie, że bestia już padła, a Merkel stara się ratować swoją doopę !

  http://brd-schwindel.org/angela-merkel-es-gibt-keine-zwangsmitgliedschaft-wer-nicht-will-muss-auch-nicht-zahlen/

  http://brd-schwindel.org/eine-reise-ins-wundersame-upik-land/

  Polubienie

 40. mentronik said

  Polskosc nie ogladaj bo cie poparzy

  Polubienie

  • mentronik said

   Na dzisiaj koniec mej prochrystusowej agitacji .

   Marysiu pozdrawiam

   Polubienie

   • Marysia said

    Niezla ta psychomanipulacja.Sama biblia jest niezla ksiazka wojenna zawierajaca ciekawe metody manipulacji, ktore wlasnie stosuja elity swiatowe takze poprzez takie filmiki.Biore taka ksiazke i wedle niej rozwijam dana cywilizacje, tak aby proroctwa sie spelnialy.Tak sie dzieje na naszych oczach.To nie ludzie decyduja, lecz tzw. elity , ktore kreuja rzeczywistosc tak, aby proroctwa biblijne sie wypelnily.Jedno z nich te elity przygotowuja do spelnienia sie o przyjsciu Mesjasza Jezusa, co biblia przepowiada.Koronacja Chrystusa jst czescia planu biblijnego.Trzy korony symbolizuja zjednoczenie trzech glownych religii :judaizmu,chrzescijanstwa i islamu.Towarzysza temu wojny, ktorych nie wywoluja ludzie samoistnie.Kto je wywoluje to widac.Jedyna obrona przed taka manipulacja wiedza,ktora pokazuje mechanizmy manipulacji i obnaza realizacje konkretnych planow ubrana w ” realizowanie sie proroctw”.Naiwni slepo wierza i nie widza za tym wszystkim stoja okresleni ludzie od wiekow rozwijajacy cywilizacje.Jesliby im zabrac tego boga , to ludzie zobaczyliby, kto za tymi proroctwami stoi i je realizuje.Pozdrawiam rowniez.

    Polubienie

  • nieustraszona said

   Moja sąsiadka filozofka Zosia zwykła mawiać tak : Planuj, planuj i tak wszystko na huj !

   Polubienie

 41. Eryka said

  Dawno mnie tutaj nie bylo.Podobnie zaczyna tu robic sie, jak na blogu eposla Wojciechowskiego.Marysia nie daj sie i tak trzymaj.

  Polubienie

 42. ppp said

  Opublikowano Czerwiec 14, 2015 Przez a303 W Polska
  Rozwalmy partiokrację za pomocą „listy społecznej” już w tych wyborach

  http://1polska.pl/

  Polubienie

  • Marysia said

   Sprobowac mozna.Pomysl dobry.

   Polubienie

   • ppp said

    Jak nie ma nic innego (pomysłu) to trzeba brać co jest.

    Polubienie

    • Marysia said

     Pomysl jest dobry i najwazniejsze w zgodzie z ichnia demokracja.Trza obserwowac gosci, co sie podczepiaja do pomyslu.Podczepiac sie beda to na pewno, zeby nie dac sie wykolegowac ( odsunac).

     Polubienie

    • Marysia said

     Dobrze jest sie przyjrzec, kto za tym stoi.Kukiz to ma szczescie tfu..Fundacja Madisona przygotowala mu analize okregow wyborczych.No i tez pomoze mu w wybieraniu kandydatow na poslow tj. ekonomistow i prawnikow na listy wyborcze spolecznych komitetow.A mialo byc tak fajnie i kazdy moze kandydowac.Ma gosc farta.Taka fajna fundacja mu poswieca czas i kase i zbiera kase za odpis podatkowy 1 %.Ciekawa ta fundacja Jamesa Madisona z amerykanska flaga i unijna w logo.Ciekawe.Warto poczytac.Tez na temat Jamesa Madisona.Odejscie ” zangliczonych dzentelmenow ” nie powinno dziwic po aferze stonogi.Wchodzi ameryka i polityka parcia na Rosje.Ta 100 nie wrozy dobrze dla Polakow.A patryjoci nie oburzaja sie, ze jakies ” madisony” maca w polskiej polityce.

     Polubienie

 43. nieustraszona said

  Stan ślepego zaufania i poddawania się wszelkim torturom koszernych macek rzeźniczo – trucicielskich potworów ze ” służby zdrowia” czyli slużby śmierci NFZ – narodowego funduszu zgonów, to efekt długoletniego urabiania umysłów ludzi nowoczesną „nauką” , szeroką i „oficjalnie” dostępną propagandą jakoby bezpłatnej „profilaktyki” na czele z „walką” na polu bitwy z „rakiem” !!!

  Oczywiście z „naukowymi” kłamstwami, podstępnym wyrafinowaniem w zastraszaniu „zarazami” i wyrachowaniem otwarto wrota uczelni medycznych z programami Rockefelera dla przyszłych medyków wywodzących się z ludu, bo takim przecież „swoim” lekarzom czy rdzennym aptekarzom noszących oryginalne nazwiska można przecież w pełni UFAC i to tym bardziej, jeśli się ich osobiście zna !!!

  Ten kredyt ślepego zaufania wobec ludzi w niewinnej bieli, udzielony przez naszych przodków w „czasach pokojowych” z „bezpłatną” służbą „zdrowia” doprowadził do nieopisanych cierpień i przedwczesnych zgonów niezliczonych milionów ludzi na madejowych łożach tortur żydowskiej inkwizycji rabującej najpierw składkową gotówkę z docelowym uśmiercaniem na raty żydowską antymedycyną, żeby „bydło gojskie” i jego swojscy lekarze oraz policjanci i wojskowi przypadkiem się nie zorientowali i w panice nie stratowali swoich bezwzlędnych oprawców.

  Dlatego też ogłaszam ALARM najwyższego niebezpieczeństwa z zagrożeniem dla zdrowia, życia i majątku wszystkich Polaków w tej bezlitosnej WOJNIE CHEMICZNO – BIOLOGICZNEJ I GOSPODARCZEJ prowadzonej przez żydowskie korporacje chemiczne nieustannie i coraz to bardziej bestialsko od przeszło stu lat we wszystkich krajach, które wcześniej napadły i skolonializowały rabiniczne „pająki krzyżaki” z myckami na chytrych czerepach i ich chemiczna diaspora żydowskich korporacji z narzuceniem terrorystycznej dyktatury skorumpowanych kryminalnych organizacji nierządowych, rozbudowywujących za podatki ludzi kolejne miejsca koszernej kaźni dla zastraszonych i obrabowanych gojów tą czy inną propagandą „raka” czy chorób „cywilizacyjnych” !

  http://cozl.eu/index.php/aktualnoci-mainmenu-2/496-podpisanie-i-wmurowanie-aktu-erekcyjnego-pod-rozbudow-i-modernizacj-centrum-onkologii-ziemi-lubelskiej-im-w-jana-z-dukli

  https://wojdabejda.wordpress.com/author/wojdabejda/

  Polubienie

 44. Anna said

  Kolejna ofiara „wolności słowa”. Był dziennikarzem, pisał odważnie i rzetelnie. Od kilku miesięcy dostawał pogróżki, policja nie reagowała aż wreszcie został śmiertelnie pobity.
  Komuś bardzo przeszkadzało Jego pisanie.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/492866,mlawa-nie-zyje-dziennikarz-ktoremu-wczesniej-grozono.html

  Polubienie

  • Marysia said

   No tak.Bandziory pod ochrona prawa.

   Polubienie

   • Anna said

    Nie całkiem tak jak napisałaś, bandzior został rozpoznany lecz BANDYTA, który być może, zlecił mu tę mokrą robotę nie zostanie ujawniony.
    Pomyśl, komu przeszkadzał człowiek, który pisał prawdę? Przecież nie przeciętnemu Kowalskiemu.

    Polubienie

    • Marysia said

     Anno ja to wiem.Ten system taki jest.Pozwala bandziorom byc prawie lub symbolicznie byc bezkarnym , aby ktos bandziorem mogl sie posluzyc do unieszkodliwienia za gloszenie prawdy.Ten system zlikwidowal kare smierci , robiac prezent roznej masci psychopatom.Pozwala sie na handel narkotykami, bo zawsze armia usluznych bieglych wybroni mordercy dzialajacego na zlecenie opinia ” o niepoczytalnosci”.Komu zalezy na terroryzowaniu spoleczenstw?.Masz odpowiedz.

     Polubienie

    • Marysia said

     Zauwazylas , kto obzydliwie podpuszcza mlodych ,glupich, gniewnych,nacpanych na policje tez.Tu jest klucz i odpowiedz.To raz.Dwa .System prawny, ktory chroni bandytow, bo ma w tym cel.Ofiary nie maja praw.Hmm..Maja.Do bialego marszu i tyle.Co zrobisz na razie?.Kosciol tez ma w tym swoj udzial.Nie tak dawno znana byla historia wyjatkowego zwyrodnialca , ktorego skazano w Belgii na dozywocie za zbrodnie.Tenze bandzior odwolywal sie do sadow z prosba o zmniejszenie kary i zwolnienie z jednoczesna kontrola w systemie nadzoru z elektroniczna bransoletka.Na szczescie opinia publiczna i rodziny ofiar, protestujac nie dopuscily do zwolnienia wyjtkowego zwyrodnialca.Co ciekawe w tym horrorze.Otoz.Wspolwinna zbrodniom, ktora zwabiala ofiary w rece zwyrodnialca, odbywa kare hmm..to sa kpiny w klasztorze.Tak.W klasztorze…Z takim kosciolem nie mam nic wspolnego i z taka wiara tez nie.Obydwoje powinni byc wyeliminowani ze spoleczenstwa.Tymczasem ludzi uczciwych sie eliminuje bezrobociem, brakiem srodkow do zycia,uniemozliwianiem wlasciwego zywienia i leczenia.Uczciwym sie proponuje coraz nachalniej eutanazje.Co na to ich Bog?.Tych wszystkich swietych kleczacych przed oltarzami, a uchwalajacymi zbrodnicze ustawy.Brak slow na takie obrzydlistwo i obzydlistwo.

     Polubienie

     • Anna said

      Może ta kobieta przeżywa gehennę w klasztorze, kto wie jak tam jest… Niedawno na terenie klasztoru w Irlandii odkryto tysiące zwłok torturowanych dzieci.
      Wracając do spraw polskich, to nie jedyny wypadek śmierci piszących/mówiących prawdę o tym co się tu wyprawia więc nie można nazwać tego przypadkową śmiercią. Oczywiście „nasz” wymiar sprawiedliwości tego nie udowodni i mamy ciąg dalszy zabójstw na zlecenie, jakimś trafem znów w weekend.
      Podałam tę informację w trosce o Mizię, który porusza kontrowersyjne tematy i myślę, że jedynym sposobem jest praca podziemna. Stworzyć strukturę, określić cel i plan działania w tajemnicy przed światem.
      Powodzenia dla Mizia.

      Polubienie

      • Marysia said

       Slyszalam co nie co na temat siostrzyczek sadystek w klasztorze w ameryce.Dobra dziewczyna dobrze, ze stamtad uciekla, bo psychopatki by ja wykonczyly nie tylko psychicznie,ale takze fizycznie.Znam tez inny przypadek kogos z misji w Afryce.Tragedia i obled, jak sie wykorzystuje ludzi inteligentnych i dobrych dla niecnych celow.Piekne mowy kryja rzeczy straszliwe i to przeszkadza, ze sie obnaza obrzydliwosc.Anno wszedzie jest zle.Tylko wredny manipulator bedzie mowil, ze gdzies tam, gdzie nas nie ma ludzie nie maja problemow.Jedziemy na jednym wozku.Podlegamy tym samym wrednym prawom i wrednym ludziom.Nie tylko wasz Anno.Ktos , kto sledzi nie tylko polskie media wie , ze gdzie indziej te same mechanizmy funkcjonuja.Kazdego z nas mozna namierzyc.Masz te liczniki.Ludzie z roznych sluzb sledza, co sie pisze.Nic trudnego kogos namierzyc i mu utrudnic zycie.Nie tylko utrudnic.Powodzenia dla Mizi.Nie koniecznie trzeba sie chowac.Starczy wykorzystac narzedzia demokracji w sposob madry i tez mozna duzo.Kazdy kij ma dwa konce.Kij w ramach prawa jest lepszy, bo pozbawia przeciwnika wlasnego kija.Awantury juz nie raz dowiodly, ze tylko dostarczyly zlemu pretekst do dalszego uzywania kija bardziej zmyslnego.Mozesz w demokracji krytykowac, wiec mozna madrze krytykowac i to jest tez dobra metoda.

       Polubienie

 45. Eryka said

  Kazdy zleceniodawca ma mocodawce.W zyciu nie ma przypadkow a zamierzone cele.Nawet srednio rozgarniety wie kto za tym stoi
  Tak jak w przypadku Stonogi, WykreowalI go dla wlasnych celow.Gosc odwalil kawal dobrej roboty,co by nie mowic

  Polubienie

 46. nieustraszona said

  ” Zrób test na swoją głupotę – wrzut 100 Euro

  Głupota nie zna granic ale cholernie wielu ludzi ”

  ” Głupota jest najtańszym surowcem , z którego robi się największe pieniądze ” – hasełko z pewnej broszury o oszustwach zwanych „ubezpieczeniami” i pasujące jak ulał również do wszelkich innych żydowskich geszeftów opartych na głupocie, chciwości ( toto – lotek,itp.), ignorancji, lenistwie i irracjonalnym strachu gojów.

  Polubienie

  • Marysia said

   Totez geszefciarze wymyslili ubezpieczenia.Nie masz ubezpieczenia.Zdychasz na ulicy.Za tzw. polskiej komuny wszyscy mieli prawo do leczenia i nikt Cie nie pytal, czy jestes ubezpieczona?.A teraz plac i zdychaj.

   Polubienie

   • nieustraszona said

    Toteż geszefciarze od „zdrowia” najpierw cie obrabują z ostatnich gaci, a poźniej dobiją na madejowym łóżku w szpitalach, które wybudowała „komuna” ! Ludzie najpierw płacą , a póżniej płaczą, no i „zdychają” z zatrucia trutkami „leków” i „szczepień”, czarciego żarcia z „napojami”, z promieniowania i pod koszernym lancetem w kolejnych nowoczesnych miejscach każni dla „ubogich w duchu” czyli ślepych i głuchych na to, co stało się już z tymi,co skorzystali z terminów na oferty „lecznicze” żydowskich trucicieli, z „błogosławieństwem” czerepów w jarmułkach i nieważnymi podpisami papierów korporacyjnych nie – rządów .

    „Nadzieja to matka głupich” i niewyczerpalne źródło dochodów dla wszelakich „ubezpieczeń”, klechów, konowałów, pigularzy, winkeladwokatów, no i grabarzy !

    http://cozl.eu/index.php/aktualnoci-mainmenu-2/496-podpisanie-i-wmurowanie-aktu-erekcyjnego-pod-rozbudow-i-modernizacj-centrum-onkologii-ziemi-lubelskiej-im-w-jana-z-dukli

    Oczywisty wniosek nasuwa się sam czyli jak nie chcesz, to nic nie płać i nie zdychaj, bo po to bozia dała ludziom rozum i wolną wolę, żeby z tego korzystali. Jeśli ludzie nadal dają się nabierać i zastraszać na różne „teorie” chorób, jak niegdyś analbabeci na malowane diabły, to nic dziwnego, że jest to okazja, która czyni i zlodzieja i mordercę.

    Brednie hollywoodzkie ukazywały typ zamaskowanego kryminalisty czy zbója czyhającego pod osłoną nocy zza winkla z pistoletem albo maczugą ,który najpierw zabijał upatrzone ofiary, żeby je obrabować. W takich filmach z przepisowym happy end każdy morderca i złodziej musiał być złapany, sądzony i skazywany.

    Realni kryminaliści „pracują” jednak oficjalnie i w biały dzień, gdzie najpierw straszą „chorobami” i zarazami przyszłe ofiary, żeby wybuliły kasę ubezpieczeniową na „ochronę”, a później na ich prośbę i na wyznaczony „termin” w kolejce „medycznie” zabijają !

    Po tej „mokrej robocie” nigdzie się nie ukrywają, bo „ubezpieczeni” ludzie uważają ich za bogów w bieli i nie kojarzą faktów masowych „przypadków” zgonów po ich „robocie”. Czyź nie jest to morderstwo doskonałe ?

    Sprawdź sama Marysia, jak nie wierzysz, no bo przecież za twoje „ubezpieczenie” też przecież ci się to „należy”, jak zupa psu, a ja będę płakać za Twoimi brakującymi tu komentarzami !

    Polubienie

    • Marysia said

     Nieustraszona ja wiem, ze moje ubezpieczenie rozne cwaniaki graja moja kasa na gieldach i se placa piekne dywidendy, pensje i se buduja biura pod samo niebo.Nie mam wyjscia moja droga.Nie zaplace , gdy ziolka nie pomoga mam perspektywe zdechniecia na ulicy.Gdybym se zalozyla firme ubezpieczeniowa po skoku na ZUS , wowczas nie musialabym placic ubezpieczenia, bo inni by za mnie placili , a ja w razie choroby moglabym se zaplacic za szpital lub klinike i 100 roznych profesorow, ktorzy by mi jak rokefelerowi mogli przeszczepiac serce z 10 razy albo wiecej.Miliarderzy nie musza sie ubezpieczac.To oni ubezpieczaja i z tego zyja i dlugo i szczesliwie.Po to sa potrzebne OFE i skok na ZUS , by wydoic kase od biednych.Tacy to partyjoci chca zlikwidowac ZUS i ubezpieczenia na rzecz prywatnych.Geszeft moja droga i hucpa..A ilu pomocnikow maja?.W pierwszym szeregu do pomocy w hucpie patryjoci-idioci takze kochajacy blizniego rozni swieci.Tak kochaja blizniego, aby ostatnia koszule z niego zdjac.Obzydlistwo.

     Polubienie

     • nieustraszona said

      Ci „biedni” wcale nie są tacy „biedni” tylko bardzo głupi chcących się trzymać „opiekunów” nie – rządowych jak mały dzieciak spódnicy mamusi. Dlatego też dają z siebie wyjudzić każdy grosz, żeby mieć namiastkę błogiego bezpieczeństwa i wszelkiej ochrony przed „złym światem” zrzekając się w ten sposób jakiejkolwiek osobistej odpowiedzialności i wysiłku związanego z uwalnianiem się z kajdan strachu i kłamstw.

      Wydaje im się tylko, że za bezprawnie ściągane podatki, „ubezpieczenia na życie !”, ZUSy, srusy, itp. kiedyś tam w przyszłości będą sobie już spokojnie i przez cały dzień siedzieć z dobrą rentą przed pudłem dla idiotów z rozrywką i wiadomościami dopasowanymi do poziomu ich bezdennej głupoty ze ślepą wiarą już dorosłych dzieci w następców „świętego Mikołaja” czy też w następców „anioła śmierci” Mengele.

      Polubienie

      • Marysia said

       Czesc prawdy Nieustraszona.System tak jest zrobiony,aby wiekszosc uwalic prawami, takimi ktore pozwola garstce zagarniac wszelkie bogactwa.Faktem jest, ze calej reszcie ludzie ,tworzacy system wmawiaja, ze nie moze byc inaczej.Tworzy ta garstka cwaniakow taki system roznych podporzadkowan prawnych , zeby kazdego zmusic do placenia ubezpieczen wszelakich.Nie mow, ze podporzadkowani systemowi zysku i wyzysku sa winni.Co zrobisz, gdy ciezko zachorujesz i musisz skorzystac np. z powaznego zabiegu chirurgicznego ratujacego Ci zycie, jesli nie masz ubezpieczenia zdrowotnego i pieniedzy, zeby zaplacic za usluge?.Bedziesz czekac na smierc?.Powiesz sobie?.No dobra nie mam ubezpieczenia i czas umierac?.Takich stracencow nie znajdziesz wielu.Pozostali, wiedzac, ze nie maja wyjscia ubezpieczaja sie i tak ten system zeruje na wiekszosci.Najwiekszym problemem jest to, ze nam sie nie placi tyle , ile sie powinno , aby nas stac bylo na ta wszystkie oferowane nam uslugi.To jest zasadniczy problem.Okradaja nas tak,aby dac nam cos , na co nas nie stac.W ten sposob tworza kaste, tych ktorzy wszystko maja i kaste, tych ktorzy musza ciagle walczyc , o to aby miec to minimum nawet w postaci tychze wszelakich ubezpieczen.Wielu nie pozostaje bezczynnie.Duzo osiagnie , ale system i tak go zrujnuje, gdy uzna to za stosowne roznymi przepisami.Jasne, ze wielu ucieka od systemu, zeby sobie radzic , ale system i tak takich dopada, szukajac przestepstw, ktore sam kreuje.Tak to sie kreci.Zasady sa takie same, a tylko systemy wladania ludzmi , narodami, spoleczenstwami zmienialy nazwy.Nawet elity rzadzace mozna powiedziec sa stare , jak swiat.Siedza przed pudlem.Z tego tez pudla czerpia wiedze, o tym kto ich robi w konia i jak ewentualnie sie przeciwstawic systemowi.Tylko trzeba wiedziec, kto stoi i jaki jest cel temu przeciwstawianiu sie systemowi.Czyli.Propagande tez trzeba umiec wykorzystac, by nie byc wykorzystywanym, do tego czego oczekuja ludzie stojacy za systemem, ktory tworza.Jak bys nie zrobila i tak system Cie dopadnie i tak z niego nie uciekniesz.Mozesz jedynie przed nim sie bronic i nie dac sie mu podporzadkowac.Mozesz tez zmienic, ale musisz wiedziec z kim, na jaki.System dobrze zna Twoje marzenia i podsuwa Ci takie rozwiazania, ktore chce abys wykorzystala i te podsuwa Ci przez rozne pudla zalezne i niezalezne.wszystko po to, abyc polknela przynete i tak myslala i postepowala jak system tego chce.Fakt bez pudel ludzkosc myslala.W epoce pudel sama sie inwigiluje i nie mysli.Pozwala sie przyciskami,pilotami, aplikacjami sterowac i cofa sie w intelektualnym rozwoju.Moze ktos zaplanowal, ze czas wracac na drzewa.Tylko ten ktos bedzie sterowal i wykorzystywal dla siebie waska grupe myslacych..Reszta na drzewa..Na to wyglada.

       Polubienie

       • Marysia said

        Nawet ci rozni medrcy po blogach, witrynach i fejsbookach piszacy rozne madrosci , zracy sie miedzy soba o A czy B sa narzedziami systemu.Zdaje im sie, ze sa wolni.Tu figa.To oni sa niewolnikami, bo wiernie sluza systemowi i pisza i pisza te rozne agitki.

        Polubienie

 47. ppp said

  Pytanie do wszystkich – ten wyciek akt, który spowodował początek końca PO to właściwie dobrze czy źle? Bo skoro Stonoga to pionek służb(?) to chyba źle. To samo można przeczytać o Sumlińskim i Braunie. W zasadzie pan Zbigniew Stonoga nikomu z nas do tej pory nie zaszkodził – nie próbował nawet (oprócz opublikowania linków do akt nic więcej nie zrobił), więc skąd taki brak zaufania? W czasie ostatnich 25 lat obdarzaliśmy olbrzymim kredytem zaufania poszczególnych prezydentów, premierów, ministrów, posłów i obstawialiśmy jak na wyścigach – PO, PIS, PSL, SLD itd. Pozwoliliśmy sprzedać prawie cały dorobek, na który pracowali nasi rodzice, nasi dziadkowie, pozwoliliśmy zrujnować całą gospodarkę, wyprowadzić olbrzymi kapitał za granicę, przejąć banki, przemysł i handel oraz media przez obcy kapitał. To co nam może jeszcze takiego strasznego zrobić Stonoga???

  Polubienie

  • zagrypiona said

   Bo wizisz, POLACTWO tak ma, że jak ktos coś robi. Chociazby kijek mały w szpryche rowerka na którym jadą k*rwy i zł*dzieje włoży, to zawsze znajda się tacy co bedą sie doszukiwac pleców (ma czy nie ma, ale póki co, dobrze że obnaża swiństwa i przekręty) i spisków. Polacy po prostu sa bierni, nikt nic nie zrobi, nie zawalczy z systemem. Paple tylko po forach. A jak ktoś się wychyli to juz plotkarstwo jak spod monopolowego idzie.

   A tak swoją drogą. Pan Stonoga (agent czy nie) więcej dla Polski robi, bardziej pożyteczniej niż większość zebranych tu forumowiczów. Poza tym, dla mnie sosunek do Stonogi jest wyznacznikiem Pisdzielstwa. Pisdzielstwo nie lubi stonogi bo jest ono systemowe. Chetnie by sie pewnie podłączyło pod Stonogę, ale niestety, oni też jadą na tym samym rowerku co PO i dlatego wymyślają teorie na jego temat.

   Mądry Polak by myślał, jak Stonogę wykorzystać do pozbycia się PO i PiSu. Ale Polacy nie są mądrzy. W znacznej swej większości. Więc paplą dyrdymały po forach w stylu ‚ja to stonodze nie ufam’, ‚agent wsi’ itd… Jakby ich zdanie w necie miało jakiekolwiek znaczenie w tej sprawie.

   Polubienie

   • Elsa said

    uważam,że bardzo dobrze się stało, że ten Pan ujawnił te akta. Może to obudzi co poniektórych i da im do myślenia, jaki naprawdę element nami rządzi. Nie interesuje mnie z jakich pobudek to zrobił, bo to nie jest istotne w tej chwili.

    Polubienie

    • Marysia said

     Bez ujawniania objawionych przez stonoge papierkow i tak ludzie widza,kto ich robi w konia i kto kreci lody.Stonogowe papiery to pretekst.Dwaj ” dzentelmeni” angielscy bardziej niz polscy wycofani zostali z obiegu specjalista od finansow i polityki zagranicznej.Nie przypadek to zaden.Odejscie na drugi krag w polityce zawdzieczaja wlasnie stonodze.Odejscie na drugi krag w polityce nie oznacza dla szych politycznej smierci.Przeciwnie.Inna zadania i bardziej wredne, bo z ukrycia.Na pozarcie tlumom wyborcow rzucono plotki.A wycofani spece zasiada poprzez jow-y w okreslonych regionach, ktore beda kontrolowac i to chodzilo.Wybory jesienne wyrzuca zbedny polityczny pomniejszy plankton , a pozostawia grube ryby.W tym systemie sa tylko zaplanowane przesuniecia podporzadkowane globalnym planom.Zmienia sie kolejny etap globalizmu, wiec potrzebni sa nowo wyksztalceni ludzie dla tych potrzeb, ktorzy maja zastapic starych.Mlodzi , do ktorych kukiz sie przymila maja realizowac kolejny etap tej gry o nowy podzial swiata w liberalnej finansowej gospodarce globalnej.Jakies lewice juz sie zuzyly , wiec system wykombinowal nowa polityczna propozycje z pozoru mniej skompromitowana.System ewoluuje w kierunku dwupartyjnym na wzor amerykanski , gdzie wladze skupia waska grupa ciagle tych samych oligarchow w dwu partiach republikanskiej i demokratow.Chyba nie przez przypadek zachodnie tzw. demokracje ewoluuja i powstaje partia republikanska.Nie tak daleko do zachodu.A telewizja republika tez cos znaczy.Polska telewizja republika ze starym garniturem z czasow solidarnosci.A ludowi wydaje sie, ze nowe cos dla nich tworzy.A to stare jest w nowym przebraniu.Ewoluuje.A dalej rzadzi.Iluzja, iluzja..Nawet stare wygi spece od socjologii i psychologii daja sie nabierac albo udaja glupich i dzierza ten kadyceusz i mieszaja wyborcom w mozgownicach i mieszaja ku chwale ciagle tych samych, z ktorymi walcza.he he.Smiac sie czy plakac.Jedno i drugie.Tyle, ze dla krzyzowanego narodu wcale to nie smieszne.

     Polubienie

   • ppp said

    Pisanie i czytanie powielanych informacji niezależnie czy prawdziwych czy nie zajmuje czas, dlatego właśnie tkwimy w tym samym miejscu od 25 lat. Piszemy, czytamy i nic nie robimy w najważniejszych dla nas sprawach, ale kiedy czytamy gazetkę krzyżackiego sklepu, z której dowiadujemy się że właśnie jest w promocji szczoteczka do zębów podejmujemy decyzję o potrzebie natychmiastowego działania.
    ‚ja to stonodze nie ufam’, ‚agent wsi’ itd… – słusznie, nikt nie musi ufać Zbigniewowi Stonodze, ale jeżeli przez swoje czyny stwarza możliwość zrobienia tego czego sami nie potrafimy zrobić, powinniśmy zacząć działać – „Mądry Polak by myślał, jak Stonogę wykorzystać do pozbycia się PO i PiSu.” a rozważania kto stoi za Stonogą zostawić na później.

    Polubienie

    • Marysia said

     Trzeba wiedziec, kto stoi za stonoga, zeby wiedziec, jak wykorzystac sytuacje.Tak jak trza wiedziec, co to jest madison kukiza i kto stoi.Oni wszyscy sa narzedziami, mimo, ze w roznych szeregach.Nie ma co kombinowac.Ale..zawsze mozna wykorzystac..ciag dalszy..tak robi madry…moze narzedzia zmadrzeja, jak sie dowiedza, komu sluza…

     Polubienie

     • ppp said

      A może pan Stonoga realizuje własne cele wykorzystując służby.

      Polubienie

      • falkonidas said

       To zwykły pionek podstawiony. Olechowski dał sygnał żeby topić platformę, no to topią.

       Polubienie

      • Marysia said

       Sluzby nie sa glupie.Zreszta sluzby sluza elitom i nie ma co pierniczyc bez sensu , ze sluzby rzadza.Sluzby to tez pionki.Gosc zna mechanizmy wadzy i jest dobrze przygotowany na ataki z roznych stron.Pada oskarzenie o pedofilie i wyciaga kwity swiadczace, ze oskarzenia sa nie prawda.Wie, ze wygra w sadzie , wiec ma dobre kwity lub jeszcze lepsze uklady i nie boi sie, ze ktos mu podskoczy.Pewien, ze w sadach wygra duzo kasy, wiec pewien swojej sytuacji, a wiec to nie przypadkowy robin hood..Nawet..Jesli robin hood to gada tylko ja ja ja i glosujcie i moja krzywda.Duzo o ” mojej ” krzywdzie , malo o krzyzowanym narodzie.Narod ma isc do urn, by wygral..Co w zamian?.Cicho sza..Jest cus wiecej…Zdejme portret Lecha K.Nie lubie oprychow z popis sld …Nie lubie Jaroslawa K .z Pis…Duda mial glosy..Nie lubie PIS…Nie lunie Jaroskawa…Lubie Dude..Gram z kosciolem …opus dei i smerfy…jeden uklad..kontrowersje rozwojowe…za i przeciw….odsuniecie wybiorczej i michnikow duzy plus i bardzo duzy…rozwojowo i czekac na potem.

       Polubienie

 48. joasia said

  Właśnie ! Skąd ten jazgot na Stonogę ? Każdy kto się przyczynił w jakimkolwiek stopniu do nagrywania i upowszechniania nagrań tych ciuli winien dostać od narodu polskiego najwyższe odznaczenie !!!! Nawet jeśli ktokolwiek przy tym „złamał prawo” to i tak jest to mniejsza sprawa, ponieważ wreszcie ludzie mogli się dowiedzieć kto u nas sprawuje władzę ! Uważam że każdy kto by cokolwiek wiedział o patologii władzy powinien mieć wręcz obowiązek ujawnienia tej wiedzy na forum publicznym bez względu na okoliczności to by na pewno znacznie ograniczyło stopień demoralizacji i bezkarności tej skorumpowanej hołoty !!!

  Polubienie

 49. polskosc said

  PSL się rozpada. PO traci kolejnego wspólnika. Czas Tuska-PO dobiegają końca.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/startuje-ruch-spoleczny-slawomira-izdebskiego-chce-wspolpracowac-z-kukizem/06x8qc

  Polubienie

  • Elsa said

   no i dobrze
   a ten tu na dole też zniechęci trochę pospólstwa do siebie tym co robi
   http://www.sfora.pl/polska/Papiez-wydal-antypolski-dokument-a78263?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2

   Polubienie

   • nieustraszona said

    Czy w końcu ludzie zechcą zauważyć, że „papierz” ma na łbie też jarmułkę ?

    Całkowicie żydowski jest więc ten watykański geszeft z „rządem nad duszami” i jego „papiery”, które nie nadają się nawet do podcierania tyłka, no ale skoro goj jest aż tak głupi ,że uwierzy we wszystko, co jest „napisane” przez żydowskich geszefciarzy w jarmułkach, to może w końcu sam się przekona ,że wszystkie mu podległe geszefty kościelne na obszar polskojęzyczny są firmami zarejestrowanymi w Waszyngtonie DC tak samo jak i ten na przykład poniższy geszeft !!!

    UPIK® Datensatz – L
    L Eingetragener Firmenname ARCHIDIECEZJA KATOWICKA
    Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
    L D-U-N-S® Nummer 522991728
    L Geschäftssitz Ul. Jordana 39
    L Postleitzahl 40 043
    L Postalische Stadt Katowice
    Land Poland
    W Länder-Code 616
    Postfachnummer
    Postfach Stadt
    L Telefon Nummer 322511279
    W Fax Nummer 322516555
    W Name Hauptverantwortlicher Zimon Damian
    W Tätigkeit (SIC) 8661

    Polubienie

   • polskosc said

    Czas by kościół w Polsce się uniezależnił od Watykanu (Centrali).
    „Król ma przywilej mianować Biskupów” – Konstytucja 3 maja.
    Organizacje spoza Polski w czyim interesie działają? Czemu ich tolerujemy?. W USA obcy agent wpływu musi się rejestrować. W Polsce nie wolno nawet zapytać skąd się wziął i co tu robi.

    Polubienie

    • Pelagia said

     jakbyście nie wiedzieli, to w Polsce już od jakiegos czasu działa kościół polskokatolicki. Czy jest on całkowicie niezależny (od kogo?) to tego nie wiem

     Polubienie

     • Marysia said

      One wszystkie wylaza z jednego zrodla.Chodzi, o to, aby wypelnialy sie te ichnie swirniete proroctwa z apokalipsy i roznych przepowiedni.Sami tworza sekty.Im wiecej, tym lepiej.Ludziska zajmuja sie glupotami.Trzymam sie z daleka od sekt wszelkich.Jedyne lekarstwo.Nawet prorocy i pomniejsi swieci obecni nie wierza w te pierdoly, ktore opowiadaja tlumom.Dobrze z tego zyja i tyle.

      Polubienie

    • Elsa said

     czemu ich tolerujemy? Ano dobre pytanie. Zapytaj tych co latają tam i hojnie rzucają na tacę.

     Polubienie

     • Anna said

      Nie „latam” i nie „rzucam” ale w kościele nie ma swarów, kłótni, ludzie się jednoczą w ciszy i skupieniu, w pokoju. To taka samotność pośród wielu.
      Nie rozumiecie? poszukujemy duchowości, nie materializmu, przecież nie musimy rzucać na tacę a i tak możemy tam przyjść i zostać lub wyjść. Tak to odczuwam i dobrze, że jest takie miejsce dla każdego kto umie godnie się zachować. Kościół tworzą ludzie a nie budynki, nie księża ani nawet papież.

      Polubienie

      • Marysia said

       Dobrzes Anno napisala.Ci udajacy swietych udaja, ze szukaja duchowosci, nie wierzac , w to glosza.Oni tam szukaja kasy i wladzy.A budynki sa narzedziem…Plus to odwieczne szukanie duchowosci i boga, ktorych znalezc nie moga.A w tych poszukiwaniach trup niewinnych ludzi sciele sie gesto..na ichnich i wszystkich oczach..jak mozna byc tak slepym?…

       Polubienie

    • falkonidas said

     Ja powiem więcej, czas aby kościół w ogóle się stąd wyniósł do Watykanu.

     Polubienie

     • Marysia said

      Najlepiej jakby wszystkie religie zniknely.Wowczas ludziska zobaczyliby, co jest grane.A wrednoty nie mialyby narzedzia do siania niezgody i wzajemnego wyrzynania sie naiwnych.Nie byloby usprawiedliwienia.Ratujemy przesladowanych i przesladujmy innowiercow.Obzydliwosc.

      Polubienie

     • Anna said

      Tak sobie pomyślałam, że gdyby wszyscy księża odeszli to lud i tak przychodziłby do tych opuszczonych kościołów, może nawet przynosiliby kwiaty albo wymienili zmurszałe cegły. Ot, Słowiańskie dusze 🙂

      Polubienie

     • polskosc said

      Ideę odejścia od religii rozumiem, ale twoja propozycja jest nieoptymalna.
      Człowiek jako istota jest podatny na perswazję innych, to jest motorem uczenia i bez tego życie niemożliwe.
      Niestety religie nauczyły się uczenia innych a zwłaszcza dzieci czegoś złego i na tych żerują.
      Zjawisko to będzie więc istniało zawsze. Najlepszą obroną by inni nas nie zniewolili tak jest doskonalenie tej sztuki manipulacji przez własną religię.

      Tak było już w przeszłości:
      Egipcjanie stworzyli własną religię na wzór Sumerów.
      Żydzi zrobili własną religię na wzór Egipskiej.
      Persowie zrobili własną na wzór Judaizmu lub Egipskiej
      Jezus nie namawiał do odejścia tylko sam się okrzyknął Bogiem.
      Arabowie założyli Islam na wzór chrześcijaństwa.
      Grecy widząc że Chrześcijanie manipulują lepiej niż sami wprowadzili Chrześcijaństwo.
      Rzymianie widząc że ich sztuczki słabsze i na Wschodzie tracą ludzi sami te sztuczki opanowali
      Anglicy by się obronić przed inwazją Rzymian w końcu wprowadzili własną religię.

      Polska też powinna przejściowo ustanowić niezależność religii od wpływów międzynarodowych.
      Powinny być wybory Biskupów, Rabinów, Immanów itd. Bylibyśmy odporni na manipulacje psychologiczne ze strony innych.
      Oczywiście świat powinien dążyć do zmiękczania wszystkich religii i do stopniowej ich likwidacji.

      Polubienie

      • falkonidas said

       Mogę się z tym zgodzić.

       Polubienie

      • Marysia said

       Chrzanisz Polskosc jak potluczony.Ha ha ha.Im wiecej sekt, im wiecej kosciolow roznorakich , tym wiecej nienawisci miedzy ludzmi.To wlasnie w tych synagogach,meczetach , zborach i kosciolach rozne cwanaki manipuluja psychika ludzi, tworzac na uzytek wladzy armie fanatykow.Czy Ty nie widzisz, ze ” zli ” ludzie wykorzystuja boga do kreacji religijnych wojen?.Przeciez oni sami to mowia.Maja uszy, a nie slysza.Maja oczy, a nie widza.Ci , co chca zniszczenia religii tez swieci nie sa.W zamian za mentalna dyktature religii proponuja rozwiazlosc i nie tylko mentalna.Odwieczne ZA i PRZECIW..Prawda jest ..Byc CZLOWIEKIEM…Nie szukaja CZLOWIEKA …szukaja boga i bladza…Dla wladzy zgubili w sobie CZLOWIEKA…

       Polubienie

      • Marysia said

       Czlowiek to istota podatny na perswazje.Zgoda i dlatego rozni hochsztaplerzy wykorzystuja to.Czlowiek uczy sie nasladujac i poprzez perswazje.Jesli dziecko nie bedzie mialo w otoczeniu perswazyjnego nauczania religii nie bedzie religijne.Ale..hmm..jest cos w pamieci genow przechowane i mimo braku kontaktu z religia moze czuc religijnosc i miec pewien dar …Geniusze maja dar geniuszu i umiejetnosci wpisane w geny dziedziczone.Wszystkie umiejetnosci sa wpisane w geny i dowodza pewnego pochodzenia, ktore zostalo przez matryce ADN powielone.Osoby dobre duchowo, zeby nie wiem co, nie beda podatne na zadne zlo.Historia ludzkosci ma na to duzo dowodow.Falszywi duchowi glosza dobro, ale czynia zlo.

       Polubienie

       • falkonidas said

        Geny można przeprogramować. Geniuszem można się stać.

        Polubienie

       • Marysia said

        Teraz mozna przeprogramowac.Czy jestesmy efektem tez programowania zaprogramowanego tego jeszcze nam wprost nie powiedziano,choc sie nam sugeruje w roznych produkcjach rodem z hollywoodu bedacego produkcja ” illuminowanych”.Jak sie wczytasz rozumnie w swieta ksiege, to znajdziesz pewne wskazowki.Ty to wiesz Takze na temat programowania.In vitro to cwiczenie technik programowania geniuszy.Grzebia w genach i mozgach i beda powielac.Dobrym badawczym materialem sa tzw. leczeni na bezplodnosc,homoseksualisci, surogatki.Korzystaja z tych osiagniec celebryty i ksiezniczki tu i tam.Malp sie nie uzywa do koipiowania i testowania, bo jednak ludzie ADN sie rozni od malpiego.Dlatego stworzono teorie wolnosci dla roznych plci.Tak sie testuje na innym materiale i programuje geniuszy genetycznie modyfikowanych.Nie wszyscy maja malpie geny jak glosi nauka, dlatego pod haselkiem obrony zwierzat zrezygnowano z doswiadczen na innym materiale.Juz mengele i inni doktorzy nauk medycznych z wybranych testowali wplyw hormonow na zmiane plci w obozach koncentracyjnych i pierwsze wyniki tychze sprawdzali na ” gwiazdach hollywoodu” tuz po wojnie.Holandia doswiadczalny poligon tuz po wojnie i do dzisiaj. Dziedzictwo wojny i spotkanie w Polsce daje do myslenia.

        Polubienie

 50. ppp said

  Życie intymne księdza biskupa Karola Wojtyły
  Irena Kinaszewska – Długoletnia Konkubina Karola Wojtyły.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zycie-intymne-ksiedza-biskupa-karola-wojtyly-2015-06

  Polubienie

 51. KnUR1 said

  Polubienie

  • Marysia said

   Fajnie..Moja kasa,moje problemy..wy glosujcie..za malo..duzo za malo….nic.Ciekawe.A jednak..Rozni biegli wiedza, jakie sa przyczyny zboczen wszelakich.Niech mowia otwarcie i oswieca roznych lobbystow.Moze sie okaze, ze nie bedzie ani pedofilow , ani homoseksualnych, ani biseksualnych, ani poprzebieranych chlopow za baby i vice versa, bo bedzie im glupio i wstyd.OSWIECIC ich….No i dobrze..Jechac z ta wiedza..Niech sie wylecza glupi z glupoty..Plus dla pana Zbyszka..jeszcze sceptycznie..zobaczy sie…potem..plus jest plusem…no i te od lewiatana michnika tez plusik zjechane z gory na dol …minusiki jeszcze pan Zybyszek ma..hmmm..

   Polubienie

 52. ppp said


  http://wmeritum.pl/drugiego-lipca-debata-sumlinski-stonoga-prowadzic-ma-marcin-rola/

  Polubienie

 53. Pelagia said

  jak ktoś myśli, że problemy ludzkości znikną, gdyby zniknęły religie, to jest naiwny, smieszny etc.
  Ludzkość, a właściwie jej część znajdzie sobie natychmiast inny pretekst do konfliktów, wojen, gnębienia innych etc.

  Polubienie

  • polskosc said

   Ma Pani mentalność służalczej zakonnicy. Nawet gdy taką ksiądz zgwałci to się nie przyzna, a będzie powtarzała że i tak nic się nie zmieni.
   Nie święci garnki lepią. Ktoś tym światem kręci. Dla owieczek miejsce w stadzie pędzonym, a dla lepszych miejsce powyżej. Każdy może wybrać. Pani mentalność to mentalność niewolnika i muszę to zauważyć by ktoś nie podążał za Pani słowami.

   Polubienie

   • Pelagia said

    Uprzejmie informuję, że każdy kto ma wiadomości o popełnionym przestępstwie, ma obowiązek zgłosić to do odpowiednich organów, gdyby to nie pomogło, to nagłosnić w mediach. Jesli tego nie zrobi, ma współudział w przestępstwie. Dotyczy to każdego przestępstwa a nie tylko tego popełnionego przez duchownego chrześcijanskiego. Szkoda, że nie widze akcji wobec przestępców innych wyznań szczególnie jednego (same anioły tam pewnie są).
    Trzeba ścigać każde przestępstwo a nie tylko popełnione przez chrześcijan.
    Trzeba tez zdawać sobie sprawę, że są przypadki prowokacji, oszczerstw tak jak za PRL – kilka lat temu detektyw zdemaskował oszustkę – podłożyła sobie poduszke i udawała, że jest w ciąży z księdzem – chciała wydusić odszkodowanie

    Polubienie

  • Marysia said

   Tymi konfliktami ktos kieruje.Kieruje nimi waska grupa, ktora cala reszte popycha do dzialania.A przeciez wiekszosc swadoma, kto decyduje za wiekszosc , wcale nie musi isc za glosem waskiej grupy manipulatorow organizujacych takze wojny.Czy Ty Pelagio tego nie widzisz?.Czy nie chcesz widziec?.Nie utozsamiam sie z zadna religia i zyje i co wiecej nie przykladam reki do zbrodni.Otworz oczy i uszy na prawde.Wowczas zobaczysz.Przeciez ludzie widza, co sie dzieje.Ale udaja, ze nie widza i pomagaja zlu.Gorzej.Sa jego narzedziem.Takze dlatego, ze sie oszukuja i udaja, ze jest dobrze.Jak myslisz Pelagio?.Dlaczego sa wojny?.Odpowiedz jest banalnie prosta.Wiekszosc na nie pozwala.Grupa wcale nie mala manipulatorow wszystko czyni, aby tej wiekszosci wmowic, ze tak musi byc.A starczyloby , aby ta wiekszosc rzucila zabawki , ktore sluza do zabijania.Prosciutkie.Realne.

   Polubienie

 54. polskosc said

  Wymiana ministrów przez Kopacz to dowód jej niekompetencji/zdrady.
  Dobry menadżer zauważa że jego podwładny jest nieadekwatny bardzo szybko i podejmuje działania natychmiast. Wymiana następuje więc po jednym. Kopacz czekała aż społeczeństwo wymusiło taką wymianę. Ona miała większe możliwości kontroli i takiej potrzeby nie widziała. Nie przeprowadziła też w tych resortach kontroli, ratuje tylko własny wizerunek. Po niewłaściwych pracownikach pozostaje brud który trzeba jak najszybciej wyczyścić a Kopacz-PO nie są do tego skłonni.
  Wyraźnie widać że Kopacz wybrano premierem bo udaje że nic złego się nie dzieje a Polskę rozkradają. Oszuści którzy rozkradają Polskę mają w niej parasol ochronny. Będzie na kogo zwalić winę a rozkradzione miliardy już za granicę.

  Widząc niekompetentne zachowanie Kopacz, tak wysokiego menadżera odsuwa się w 5 minut (standard w dużych firmach).
  Proponuję więc nie milknąć i nie czekać gdy Polskę rozkradają a ta nie zrobi kontroli.
  Odwołanie Kopacz albo przedterminowe wybory.

  Polubienie

  • Marysia said

   Mozesz sobie odwolywac menadzerow ,ilu chcesz.W zlodziejskim systemie niczego nie zmienisz.

   Polubienie

   • polskosc said

    W życiu udało już mi się wiele i wiem co robić. Człowieka różni to od kamienia to że myśli, może, działa i wygrywa.
    Chociażby na tym forum atakuję wprost PO, oni wiedzą o tym i nie mogą się merytorycznie obronić. Coś w tym jest. Wyprowadzili miliardy ale nie potrafią zripostować kilkoma zdaniami !
    Ciekaw jestem co by było gdyby milioner wziął sobie Marysię, na dodatek zaczął działać według jej wskazówek ?

    Polubienie

    • Marysia said

     Wielu ludzi stworzylo dzieki mysleniu , to co nazwiemy ” udaniem sie”,ale wredny i zly system, w ktorym zyjemy tychze ludzi pozbawil i pozbawia , tego co swoja wiedza i umiejetnosciami zrobili i do czego doszli.Jak myslisz , co by bylo, gdyby rzeczywiscie milioner wzial sobie Marysie i zaczal dzialac wedlug jej wskazowek?
     PO czy inni tworza ten zly system i dlatego nic sie nie zmieni.

     Polubienie

  • ppp said


   http://wpolityce.pl/polityka/256260-ujawniamy-tasmy-zembali-nowy-minister-zdrowia-do-matki-chorego-dziecka-pieniadze-z-nfz-a-co-przeszkadza-zaplacic-do-wloch-na-boga-niech-pani-wystapi-w-telewizji

   Polubienie

  • zagrypiona said

   Oni sa odwoływani, by nabyli praw do wyższych emerytur itd. Każdy musi si e prześlizgnac przez ministerialne stanowisko. Kazdy ze swojaków. Stąd te zmiany. A nie że tam ktoś coś wymusił. Ludzie g*no mogą. 🙂

   Polubienie

   • polskosc said

    Protesty społeczeństwa mają jednak wpływ na władzę Tuska-PO.
    Tusk-PO żywili się rozkradając Polskę, wyprzedając majątek narodowy za grosze, osadzając swoich ludzi na wysoce płatnych stanowiskach państwowych, zadłużając instytucje publiczne, samorządy regionalne, emitując obligacje, biorąc kredyty zagraniczne, manipulując na kursie walut ustalanym przez nich.

    Gdy następują protesty to inwestorzy zagraniczni obawiają się zakupu Polskich obligacji i udzielania kredytów rządowi bo wiedzą że może się z tym skończyć jak w Irlandii, Cyprze, czy teraz Grecji. Pieniędzy zainwestowanych nie zwrócą.
    Oznacza to że jeżeli zaprotestujemy to odetniemy źródło finansowania Tuska-PO i doprowadzimy do ich stopniowego upadku. Tusk-PO utworzyli złodziejską machinę i chcą kraść jak najdłużej, przy niewielkiej ilości zabójstw.

    Pozdrawiam Panie Zagrypiona i Nieustraszona które tutaj z Mizią utrzymują wysoki poziom tego forum.

    Polubienie

 55. niebuszewiak said

  Witam wszystkich forumowiczów !
  Mam do was pytanie , Czy Mi się w oczach pier..li czy z tego co widzę to w TV , KINIE , PORNO , NA ULICY …WSZĘDZIE dosłownie wszędzie widzę rudych , piegowatych ŻYDKÓW ??
  Pytam o to bo mam tylko nadzieje że to wzrok Mnie oszukuje 😦 .!!

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Czołem.
   Tak pierdoli się Tobie w oczach, bo ja wszędzie widzę dookoła skośnookich AZJATKÓW!

   Polubienie

  • Marysia said

   Jak sie dobrze przyjrzysz, to zobaczysz tez innych.

   Polubienie

   • niebuszewiak said

    Przepraszam, Marysiu.!! Czy ty stoisz murem za żydkami i ich jak tu widziałem rozgraniczasz na dobrych i złych ??
    to ci powiem jedno co mnie za dzieciaka Matka uczyła.
    ŻYD to najgorszy z najgorszych wrogów ludzkości .Za swojego życia opowiadała mi że gdziekolwiek był żyd to nigdy nie udało sie pohandlować bo zawsze w ten interes wpierdalał się ŻYD !!! Nigdy nie pomógł ale zawsze zgnoił i dobił Cie do podłogi.Stad moje smutne stwierdzenie że w tv ( tadla ,kraska,TVP, POLSZMAT, TViN i inne temu podobne ) nie słowianie zawłaszczają sobie tv, film, wiadomości.Wpierdolili się w nasze życie,i nikt nie może ich wypierdolić jak w latach 50-tych.
    ICH POWINNO SIĘ WYPIERDOLIĆ NA ZBITY RYJ Z POLSKI , BEZ PYTANIA I NIE SŁUCHAĆ CO TAL A VIV POWIE W ONZ !!!!
    ŻYD TO WRÓG !!!!!
    ZA RYJ O PODŁOGĘ I WPIERDOL ZA WSZYSTKICH , NIE MA ZMIŁUJ !!!!
    PS : Knur. Ja nie mieszkam w HINCJI ani u skosnych jak ty .Ja pisze co widzę na Świecie !!!!

    Polubienie

    • KnUR1 said

     Ja Tobie również piszę co się dzieje na świecie i co ja widzę. Zgadzam się z Tobą, że pogonić chujów i nie tylko żydów, banderowców, murzynów, azjatów i wszystkich co się nie potrafią dostosować do realiów danego kraju. Ta wojna wydaje się być przegrana juz, ale co zrobisz jak każdy skacze po Polsce jak po dziwce za grosze. Skoro Polaków świadomość jest na poziomie PIS i PO. My tu sobie możemy gadać, chuj z tego jest.

     Polubienie

     • KnUR1 said

      Ulotkę wydrukowałeś, chociaż jedną ?

      Polubienie

      • niebuszewiak said

       Ulotkę?? JAKĄ , DLA KOGO ??Ty chyba nie rozumiesz że papierem to sobie można …….
       Tu potrzeba CZYNÓW a nie pisarstwa !!!!
       Pozdrawiam, i życzę dalszego życia w NIBY KRAJU !!!!!

       Polubienie

     • niebuszewiak said

      Ale co zrobię ??
      Zrobię to co powinien każdy z polaków , chwycę za broń i pokaże jak się to robi w POLSCE .
      Mam kurwa dość patrzenia na żydowskie ryje w TV , pogodzie w filmie ..itp.
      Może jak ktoś , złapie za broń i zajebie parę ryji , to się może reszta OCKNIE że są w dupie , Może wtedy przejrzą na oczka i też chwycą za broń w obronie siebie samego od tego syfu z USraELA .
      Widać ktoś musi obudzić Polaków do życia , bo jak nie ty , ja lub kto inny to kto się podejmie tego ? L E M I N G I !!!!
      Mam dużo do stracenia ,żal mi to zostawić ale wolę zrobić czystkę , nie myśląc że ……!!!!!

      Polubienie

    • Marysia said

     Niebuszewiak.Wlasnie.Bo mnie uczono, czy nauczono.Swiat sie zmienia.Widzisz pewna kategorie ludzi nauczono, ze Ty jestes wrogiem.Wpojono im wyzszosc nad innymi i oni sie tego trzymaja, bo sa zmanipulowani przez religijne opowiesci i nie widza niczego innego.A jednak.Tak wlasnie myslacy zydzi, ktorym wmowiono zwiazek z biblijnymi postaciami traktowali innych jako obcych i w rezultacie stali sie ofiara innej frakcji tej samej religii w czasie ostatniej wojny i nie tylko tej ostatniej.Kto poczynil roznice miedzy ludzmi?.Religie i wszystkie bez wyjatku.Na tym polega destruktywna sila roznie interpretowanej ksiegi swieta zwana i religii, ktore dziela ludzi.Dziwi ten fenomen w 21 wieku nauki i techniki.Dziwi, ze ludziom mozna wmowic dzialanie boga i dporowadzic do takiej nienawisci, ze podburzeni przez cwaniakow morduja.Piszesz, ze zawsze wpierdzielil sie zyd..Dlaczego?.Bo jesli przyjrzysz sie roznym faktom historycznym , to dostrzezesz, ze rozne ustawy takze koscielne regulowaly stosunki miedzy ludzi, grupami etnicznymi, religijnymi.To kosciol umocnil pozycje tzw. zydow w handlu w Polsce.Szlachcie nie mozna bylo zajmowac sie handlem i propinacja, wiec ten przywilej oddano tzw. zydom i ci , placac haracze takze szlachcie nie krzywdowali sobie, lecz pracowali i pomagali sobie , tworzac spolki i dzieki nim robili interesy.To tylko niewielki przykladzik mechanizmow jednego z licznych, ktore regulowaly wzajemne zaleznosci miedzy grupami spolecznymi i religijnymi.Nic nie stoi na przeszkodzie,aby dzialac podobnie i korzystac ze sprawdzonych wzorow.Wsrod roznyc grup spolecznych, narodowosciowych , czy etnicznych mozna spotkac ludzi dobrych i zlych, dlatego unikam generalizowania.Wole zobiektywizowane patrzenie na rzeczywistosc, aby ustrzec sie przed szowinizmem.W tym szowinizmem religijnym, ktory jak w przypadku zbioru roznych ludzi zwanych ” zydami ” stal sie narzedziem ekonomicznego wladania swiatem.Wladania dzieki i za przyczyna wyjatkow z religii.Takim wyjatkiem tez jest chrzescijanstwo,katolicyzm, ktore w przeciwienstwie do ekspansjonizmu ” zydowskiego” uczyly ” uleglosci”, wybaczania i milosierdzia, skazujac wyznawcow na biernosc.Historia religii i rozwoju roznych cywilizacji daje mnostwo roznych przykladow w postaci faktow, ktore sa podstawa do wyciagania roznych wnioskow takze o specyfice tego, co nazywamy ” bycie zydem”.Kto jest zydem?.Kto stal sie zydem i dlaczego?W jakim celu?.Warto sobie odpowiedziec w kontekscie rozmyslan nad zydem i nie zydem i wylaczna wina zyda.Otoz obecny system ekonomiczny nie jest tylko udzialem ” zyda”, w znaczeniu wyznawcy religii.Jest on takze dzielem ” chrzescijan”, ” katolikow”,” protestantow”,” swiadkow Jehowy” , muzulmanow, katolikow prawoslawnych itd.Jest on takze dzielem ludzi , ktorzy nie tylko wyznaja wyzej wymienione odlamy religii, ale takze rozni ludzie rozniacy sie narodowoscia,przynaleznoscia etniczna.Nie mozna wiec zwalac winy za zlo tego swiata wylacznie na ” zydow”.Bo inni tez je tworza z rownym wkladem.To,ze ulegaja zydom , to inna sprawa.Bo uczestnicza i chca brac takim urzadzeniu swiata udzial, bo widza korzysci dla siebie.Kto widzi wylacznie wine ” zyda” , ma w tym swoj cel.Manipulacja.takich sie strzez Niebuszewiak i nie podnos reki, tak jak chce tego zly, ktory widzi tylko jedna strone medalu.Znajdz inny sposob, a nie daj sie wrobic w teorie wylacznej winy ” zyda”.

     Polubienie

     • Marysia said

      Przypomnij sobie Niebuszewiak jak to bylo przed ostatnia wojna.Kto widzial wylaczna wine ” zyda” za zlo calego swiata , nie widzac winy tychze o korzeniach zydoskich przedsiebiorcow i bankierow ?.Co z tego wyszlo?.Nie zauwazyles, ze scenariusz jest podobny.Cos jeszcze.Swieci z roznych kosciolow takze kk i rydzol torunski na zydow napuszczaja, a razem z nimi lupia narod i to nie jeden.Otworz sobie oczy.Z kim razem sie modla ci z prawicy i na kogo napuszczaja , to widac.Bo o to im chodzi, zeby wyhodowac ” antysemityzm”.Nie dawac pretekstu.Pisac o nich prawde.O tym co swiatu zrobili.Pisac jeszcze wolno.

      Polubienie

 56. nieustraszona said

  Sprawdza się znowu mądrość, że najprostsze metody stosowane w skutecznym rozwiązywaniu najbardziej z pozoru skomplikowanych spraw są najlepsze !!!

  Otóż poniżej ta najprostsza metoda do uwolnienia się spod tyranii i rabunku administracji nie – rządowej : ” Nie ma mnie tu po prostu ”

  ” Wcześniej tak się myślało, że złodzieje, rozbójnicy, oszuści i opryszki mogą napadać pod osłoną nocy.

  Jednak nie jest tu mowa o normalnych bandytach. Tych nie mamy na myśli.

  Jest tu mowa o tak zwanych „sądach”, które żadnymi nie są, urzędach skarbowych, które żadnymi nie są, komornikach, którzy nie mają żadnych uprawnień, policji, która uzbrojona w pistolety radarowe uprawia przydrożne rozbójnictwo, jak i o również wszystkich innych udawających urzędników, którzy chcą Waszych pieniędzy.

  O tym, jak skutecznie można się odciąć od tych wszystkich złodziei i opryszków pisaliśmy już w wielu artykułach, jak na przykład w tym :

  „Samowola urzędów : Takim postępowaniem możecie się z obronić z sukcesem ” …

  https://newstopaktuell.wordpress.com/2015/03/12/behordenwillkur-so-setzen-sie-sich-erfolgreich-zur-wehr/

  W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić kolejną możliwość i nazywa się ona
  WYMELDOWANIE !

  Kto wymelduje się z pozornego urzędu meldunkowego , staje się niewidzialny dla tych wszystkich wymienionych złodziei, rozbójników, opryszków, oszustów, włóczęgów, przydrożnych zbójów i pozostałego robactwa urzędowego pozornie.

  Jeśli mianowicie nikt nie wie, gdzie mieszkacie, staje się to okradanie i plądrowanie Was cholernie ciężkie aż do niemożliwości.

  Na koniec krótkie video :

  ” Bez stałego miejsca zamieszkania żadnych przymusowych egzekucji ”

  https://newstopaktuell.wordpress.com/2015/06/15/ich-bin-dann-mal-weg/

  Polubienie

  • Marysia said

   Kazdy kij ma dwa konce Nieustraszona.Takie rady sa woda na mlyn wymyslone przez cwaniakow dla innych cwaniakow, po to aby ten system trwal.Systemowi o to chodzi , zeby trwac i dawac narzedzia do rozkladu normalnie i dobrze funkcjonujacych spoleczenstw, a takze gospodarek.Bo systemowi chodzi o to, zeby ze spoleczenstwami bawiec sie w policjantow i zlodziei.Powyzej masz przyklad takiego dzialania.System dal pomysl , mozna powiedziec falszywa wedke.Nie jeden z takiej falszywej wedki skorzystal, robiac szkode nie systemowi.Przeciwnie system skorzystal.Praktyczny przyklad z zycia wziety bedzie najlepszy.Nie tak dawno przed wyborami pozwolono na wyrabianie dowodow bez meldunku.Wielu takie dowody wyrobilo sobie i zaglosowalo.Jaki efekt?.Ano rozlegly sie z roznych srodowisk wrzaski o falszowaniu wyborow.System sie ucieszyl, a zwlaszcza kandydaci, bo mogli wrzeszczec o falszerstwach i zbijac na tym swoj polityczny kapital , bedac jego czescia i grajac do jego bramki, tak aby nic nie zmienic.Masz przyklad idealnej glupoty.Inny przyklad.Niebawem do Polski przyjada z nakazu unii tzw. uchodzcy ze stref ogarnietych wojnami.Wsrod nich beda cwaniacy i beda unikac meldunkow, zeby nie placic podatkow.Beda pracowac na czarno bez meldunkow i uciekac przed aparatem systemu.System ten obecny zaciera raczki, bo dzieki temu powstanie tzw. szara strefa , czyli dzialnosc przestepcza, ktora system bedzie scigal.Tacy cwaniacy beda rozkladac zdrowe gospodarki, bo zarabiajac w danym kraju , beda unikac powinnosci, stajac sie ciezarem dla budzetu i uczciwie pracujacych ludzi.Tak wlasnie rozwalaja i rozwalily gospodarke krajow zachodnich glupoty i wredne rady, jak ta powyzej.Robia to takze Polacy nieswiadomi swojej glupoty i beda miec taki pasztet u siebie.Nie ma co mowic, ze inni sa glupi i powielac glupoty.System sobie poradzi, bo straty wyrowna i oskubie uczciwych, a nie cwaniakow.Takie rady wychodza od tych, ktorych nie lubisz Nieustraszona.

   Polubienie

 57. ppp said

  Zestawienie zarobków według serwisu Bloomberg:

  1. Szwajcaria 181 zł
  2. Belgia 163 zł
  3. Szwecja 156 zł
  4. Dania 152 zł
  5. Australia 150 zł
  6. Niemcy 144 zł
  7. Finlandia 133 zł
  8. Austria 130 zł
  9. Francja 125 zł
  10. Holandia 124 zł
  11. Irlandia 120 zł
  12. Kanada 115 zł
  13. USA 112 zł
  14. Japonia 111 zł
  15. Włochy 107 zł
  16. Wielka Brytania 98 zł
  17. Hiszpania 84 zł
  18. Nowa Zelandia 77 zł
  19. Singapur 76 zł
  20. Izrael 63 zł
  21. Grecja 61 zł
  22. Argentyna 59 zł
  23. Portugalia 38 zł
  24. Czechy 37 zł
  25. Słowacja 36 zł
  26. Brazylia 35 zł
  27. Estonia 32 zł
  28. Węgry 28 zł
  29. Polska 25 zł
  30. Filipiny 7 zł
  http://3obieg.pl/kobieta-ktora-wyprowadzi-sztandar

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Ja pierdole gdzie ja żyje, nawet mnie na liście nie ma. PS. Przestań pierdolić już jeden z drugim i do roboty albo szkoły. Albo tobołek i zwiedzać.

   Polubienie

   • Marysia said

    Taaa..Baju, baju..Tylko , co za to mozna kupic w poszczegolnych krajach bez odwolania sie do Polski.To zupelnie inna sprawa.Jasne mozna zarobic pewna kwote wyzsza niz w Polsce.ale koszty zycia sa 4-krotnie wyzsze niz w Polsce i wyjdzeie na to samo.

    Polubienie

 58. ppp said


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polskie-sklepy-spozywcze-to-tylko-11-wszystkich-sklepow-w-polsce-2015-06

  Polubienie

 59. nieustraszona said

  „Marysia” chcesz ten w sumie prosty SZACH MAT dla okupanta nie – rządowego przetłumaczony przeze mnie z mądrego blogu demaskującego wszelkie bezprawne triki systemu rozmydlić czy jesteś ostatnim kretynem siejącym defetyzm i beznadzieję ?

  Otóż na moim przykładzie ogłaszam, że się psy systemu ode mnie odczepiły po zastosowaniu się do trików z powyższych wyjaśnień i to niezależnie od tego czy ich lubię czy też nie, bo o żadne uczucia tutaj nie chodzi tylko o LOGICZNE FAKTY !

  Przeszłam nawet do następnego etapu czyli o zastosowanie pewnych podstaw prawnych w sprawie wypłaty odszkodowań dla byłych czyli już oświeconych niewolników tego systemu !!!

  Podobnie działo się w starym Rzymie, gdzie niewolnikom z przytomnym umysłem zwracano WOLNOSC !!!

  Tylko czasem nie podjudzaj tu i nie ściemniaj, że nie jest to możliwe !!!

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Nieustraszona, to Ania, bo nie pamiętam, kto miał już pojebane kodowanie w ten sosób:
   „Otóż na moim przykÅ‚adzie ogÅ‚aszam, że siÄ™ psy”.
   Ja tylko rozrywkowo;]

   Polubienie

  • Marysia said

   Marysia nie Ania Knur to po pierwsze.Nieustraszona.Nie mowie, ze niemozliwe.Jak najbardziej Nieustraszona mozliwe.Podalam skutki, ktore mozna nazwac wyborem miedzy ” dzuma i, cholera” lub ” odmrazaniem uszu na zlosc mamie”.Jednostkowo takie dzialanie ratuje i nie ma co do tego watpliwosci.Ale takze szkodzi i te przyklady Ci podalam z zycia realnego.Czytac bardziej wnikliwie uwagi,wowczas zrozumiesz, ze akurat Marysia nie podjudza.Wazny jest tez cel, jaki chcesz osiagnac.Wlasne dobro?.Czy dobro innych takze?.Gdy zastosujesz metode, o ktorej mowa na pewno zapewnisz sobie ” wlasne dobro”.Ale narazisz pozostalych na straty , czego konkretne przyklady podalam.Jesli chcesz walczyc ze zlym systemem wylacznie dla wlasnego dobra to jestes na dobrej drodze.Dajesz przy okazji innym narzedzie, ktorzy je wykorzystaja dla siebie w zlym celu i przy okazji szkodzisz pozostalym i sobie rowniez.Jesli chcesz wylacznie wlasnego dobra , to chyba nie jest uczciwe podciaganie tego pod dobro innych.Myslisz sie co do mnie.Moze chcesz sie mylic.Nie wnikam.Przed system trzeba sie bronic zwlaszcza zlym, ale czy to uczciwe kosztem wyrzadzonego innym zla.System zawsze wymysli sposob i idac tym tropem zmusi Cie do dalszego kombinowania i tak w kolko trwa zabawa w policjantow i zlodziei lub jak kto woli w gonienie kroliczka.Nieprawdaz?.Dobrze wiesz, ze mam racje.

   Polubienie

 60. Anna said

  Czy generał zostanie szeregowym? Należałoby się.
  http://europejczycy.info/57946/wiadomosci/polska/apel-zdegradowac-generala-kiszczaka/?google_editors_picks=true

  Polubienie

  • Elsa said

   kiszczak powinien już dawno siedzieć w pierdlu, zostać zdegradowanym do stopnia szeregowego i mieć odebrane swiadczenia. Jak sprawiedliwość to dla wszystkich…..
   takie moje zdanie

   Polubienie

  • polskosc said

   Kiszczak jest prawdopodobnie więcej winien niż Jaruzelski. Jego rodzina jeszcze za PRL-u wyprowadzała pieniądze z Polski i lokowała za granicą. To rodzina Kiszczaka była za tym okrągłym stołem z 89r i teatrzykiem zmian czyli zdradą i rozgrabieniem Polski. Kiszczak i cała jego rodzina która pomagała wyprowadzać pieniądze państwa Polskiego powinni być ukarani jak zdrajcy.

   Polubienie

 61. KnUR1 said

  Mojego czasu okolice blisko północy, a polskiego bardziej obiadowe. Krzykacze poszły na obiad do mamy, albo go jedzą w drugim pokoju, bo przycicha te forum w tym czasie :5555 Za godzinę zacznie się jebanie żydów, a ja to prześpię.

  Polubienie

 62. KnUR1 said

  Ostatnio jak wypromowałem firmę to przyszli do mnie z kosami.

  Kolejna firma narazie tylko w poście tutaj, na dniach jak czas pozwoli wypromuje ją w PL z nazwiskami jak to Stonoga robi:

  Firma z Bydgoszczy: http://grupaalias.pl/

  KnuR1 (3 lata temu):

  Przecież to jest firma krzak – fikcja. Oni płacili laską 300 zeta na miesiać. Kobiecie co dziecko miała. Kumasz ?
  Zwykłe chuje do szczania.

  co-worker (1h temu):

  Wiem o tym. A np. takiej Magdzie w ogóle nie zapłacili za parę miesięcy pracy.
  Mi wiszą za 2 miesiące, ale nie śpieszyło im się do podpisywania umów (jakoś tak) i nie mam teraz żadnego papierka.
  No ale nic to – to już przeszłość na szczęście.
  ——————–
  Ja wspieram Stonoge i ta firemka również będzie rozjebana z pył: Iwanek i Olszewski – dziwki nie myte

  http://grupaalias.pl/

  będziecie niebawem wyjebani skurwiele, w sumie to chuj nie firma, ale praca u podstaw.

  Polubienie

 63. nieustraszona said

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Było już wklejałaś. OK. Nikt kurwa tego nie ogladą. Dociera.

   Polubienie

   • nieustraszona said

    Dlatego curva gotujcie się tu w jednym kotle we własnym sosie, w smole bezdennej głupoty : ślepi, głusi i za własną zgodą ubezwłasnowolnieni niewolnicy, tylko nie płaczcie, że wam tak źle idzie i będzie jeszcze gorzej, bo i tak do martwych narzędzi bez kręgosłupa nic nie może dotrzeć oprócz jahwistycznych rozkazów wojskowych, kleszych nakazów „mszy świętej”, bredni, nędznej rozrywki RTV z praniem mózgów, alkoholu, „leków” ,”szczepień” i „polityki” dla ” podmiotów prawnych” serwowanej wam na wasz beznadziejny poziom przez waszych pejsatych strażników, pisarzy, drukarzy biblii i dolarów !

    Czekacie na „wybawcę” z nieba albo na miłosiernego aktora z amerykańskiego kabaretu nielegalnego „rządu” ?
    Koń by się uśmiał ! Ahoj ! Servus (łac. niewolnik) !

    Polubienie

    • Elba said

     Nasz wpływ na świat zewnętrzny zazwyczaj jest niewielki, lecz potęgowanie wewnętrznego Światła automatycznie czyni go bardziej przyjaznym i pięknym.
     NASZE REAKCJE NA TEATR ŚWIATA TEŻ SĄ BARDZO WAŻNE, bo KAŻDA FABUŁA POSIADA DRUGORZĘDNY CHARAKTER (drugie dno) !
     Jak osiągnąć wewnętrzny spokój?..
     BYĆ ŚWIADKIEM PRZEPŁYWAJĄCYCH MYŚLI, NIE MYŚLĄ!!!
     Jeżeli w umyśle pojawia się myśl charakterze pejoratywnym, powiedzieć sobie – to tylko przepływająca chmurka, która za moment przestanie istnieć, ja nie mam z nią niczego wspólnego, ponieważ TO CO JEST MNĄ PRAWDZIWIE – JAŹŃ W SERCU, JEST WIECZNĄ BŁOGOŚCIĄ.
     Dedykuję Ci Nieustraszona poniższą piosenkę. Nigdy nie myślałam, że tę piosenkę o miłości można też interpretować politycznie… jako miłość do Ojczyzny:

     Polubienie

 64. ppp said

  16 czerwiec 2015
  Stonoga: Właśnie na YouTube zakończyłem aferę podsłuchową

  Polubienie

 65. Pelagia said

  Koszmar !! To ogłoszenie to nie żart, to się dzieje naprawdę, przeczytajcie uwaznie do końca, najgorsze, że ogłoszeniodawcy chcą sobie byc anonimowi:

  http://alegratka.pl/ogloszenie/tester-26439620.html?h=b4c1879ed04c76ef

  Polubienie

  • Marysia said

   Nie szczypia sie skubance.Ida na calego.Tak jak z komorkami macierzystymi i w dodatku glosza, ze sa fundacja non profit..Taaaa..Nie maja zysku..glupiemu powiedziec.

   Polubienie

 66. Pelagia said

  warto poczytać o tajemniczym przymierzu, wiele osób pewnie to zna, ale wklejam dla przypomnienia:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemnicze-przymierze-zydowskie-2015-06

  fragment:
  Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje. Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu. Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.

  Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn. Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta, a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi. Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą. Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą to dostrzec. Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką. Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny. Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć, akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach. Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy. Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami. Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości. Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby,

  Polubienie

 67. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02314-Czy-na-terytorium-Polski-trwa-cicha-wojna.htm

  Polubienie

  • Pelagia said

   to się łączy z tym, co podałam w linku o tajemniczym przymierzu. Warto zwrócić uwagę na ten fragment, kt. jest realizowany:
   Ponadto oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski. Wyśmiewałbym polskie wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, a przez odwróconą hipotekę przejmowałbym za bezcen ich mieszkania i domy. Zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony. Zadłużałbym zwykłych ludzi bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, tak aby nie mogli się temu sprzeciwiać. Likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym nic nie produkujące centra handlowe i ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty. Dodatkowo dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów.”

   własnie, wyśmiewanie ;polskich wartości, religii.
   jedym z założeń NWO jest zniszczenie wszystkich religii, najpierw chrześcijanskiej, potem następnych, po to by założyc porządek lucyferianski. Niszczenie religii odbywa się w różny sposób – wciśniecie V kolumny do KRK i rozsadzanie od wewnatrz a także wyśmiewanie np. tutaj na forum. poczytajcie sobie kto to robi, wciskają nam, że zniszczenie religii da nam wolność, jasne – lucyferiańską wolność pod butem NWO

   Polubienie

   • Marysia said

    Daza do stworzenia jednej religii i razem dzialaja.Jedni i drudzy chca miec wladze.Jedni udaja, ze walcza z religia i odwiedzaja papiestwo , caluja po raczkach papieza i modla sie w kosciolach i wrzeszcza przy tym o laickosci.Czy Ty tego nie widzisz Pelagia?.Spotykaja sie z przedstawicielami roznych kosciolow , a jednoczesnie ujadaja, ze panstwo ma byc swieckie.To tylko gra.Dzialaja razem i wladaja.

    Polubienie

 68. navajo88 said


  Popatrzcie co te kurwy arabskie wyprawiają !!!!
  J.M.H

  Polubienie

  • Marysia said

   Dzicz wytresowana przez religijnych swirow.To samo zrobia z bialymi w Europie ktoregos dnia.Ajwaje chazarskie te dzicz wykorzystuja dla swoich celow.Durnie chca oswajac barbarzyncow.To nie jest mozliwe.Glupie papiezysko tez od rzeczy gada o islamie pokojowym.Oni bialych nienawidza i nic nie pomoze.Sa tak sfanatyzowani jak ajwaje.To samo.Wyrzna nas z blogoslawienstwem watykanu.Juz to robia w krajach zachodnich.Tych barbarzyncow nie da sie wyleczyc z fanatyzmu.Albo My albo oni.Takie sa realia.

   Polubienie

  • KnUR1 said

   W opisie jest napisane, że facet zabił żonę, ponieważ według niego popełniała morderstwo na jego 7-letniej córce… Ale co nam się wpierdalać w ich realia. Tylko podsyca nienawiść. Jutro przylecą z USA zbombardują miasto i będzie (s)pokój.

   Polubienie

   • Marysia said

    Powiedz na zachodzie ” arab”, co jest prawda, to taki Ci glowe obetnie jak na filmie.Do tego doprowadzila polityka multi-kulti.Kolory maja wiecej praw niz biala ludnosc na zachodzie.Ten cyrk trwa nie od dzis.Swoje porachunki zalatwiaja wysadzaniem w powietrze pociagow , samolotow ku uciesze pejsatych,ktorzy to nakrecaja.Nie mow nic, to Ci gardlo poderzna.Zwlaszcza platni fanatycy w rozpetanej wojnie przez hamerykanskich debili , ktorzy szczuciem przeniesli wojne partyzancka do Europy razem ze swoimi jewropejskimi kolezkami.Tylko za te wojne placa niewinne ofiary, czyli zwyczajni ludzie.Wyglupy terrorystow to nie zabawa.To regularna wojna pejsatych z arabami w Europie.Ten terroryzm, to przejmowanie handlu bialych, to rozwalanie gospodarki z wykorzystywaniem socjalu, to wojna demograficzna i to takze wojna islamskich kapitalow z zachodnia Europa.Te kapitaly kolonizuja Europe, wykorzystujac biednych fanatycznych muzulmanow.To sie zle skonczy , ale dla bialych Europejczykow, jesli sie tego nie odwroci.Ninawisc podsycjaja wszyscy i po kazdej stronie barykady.Barykad jest wiele i wojna sie toczy na wielu plaszczyznach.Religijne oszolomy to wspieraja i podsycaja i wszyscy bez wyjatku.

    Polubienie

    • KnUR1 said

     No to się pytam na chuj te Stare Kiejkuty i komu odjebią łeb w końcu za to? Ja cieńki jestem z historii i wiedzy na temat tych jebanych żydów, ale od miesiąca baluje z arabami, głównie z persji i nie ma żadnego problemu; to mi to wytłumacz plz; do tego są bardziej kulturalni niż wszyscy moi dotychczasowi goście z pl;

     Polubienie

     • Marysia said

      Przeciez Ci napisalam.Nie wszyscy sa zmanipulowani.Ci ktorzy zyja u siebie i maja wyksztalcenie inaczej sie zachowuja.Pokolenie z czasow kolonialnych zawsze ma w pamieci okres kolonizacji, mimo tego, ze zylo dobrze.Ich dzieci zepchniete w biede w spoleczenstwie w miare zamoznym mysla takimi samymi kategoriami.Nie widza tego, ze system ekonomiczny w rownym stopniu niszczy bialych , jak i ich.Niewyksztalceni lub dobrze wyksztalceni przybysze licza na lepsze zycie i w dzisiejszych warunkach tzw. kryzysu rozczarowani bieda, w ktora wpadaja zaczynaja nienawidziec ludzi obok , ktorych zyja.Oni nie dostrzegaja , ze tubylcy tez sie borykaja z problemami, z bezrobociem i z tym, ze system ich rujnuje.Sa najczesciej wyjatkowo roszczeniowi.Inni bardziej wyksztalceni i mniej fanatyczni sa zyczliwi i mili , ale jednak czuja sie obco i dla nich kraj, w ktorym goszcza jest tylko okresem przejsciowym.Wracaja z dobrymi emeryturami do siebie.Znam takich tez.Wiekszosc po prostu nas nie cierpi, bo nie rozumieja lub sie nimi manipuluje.Tak jak wsrod Polakow.Wielu to mili i sympatyczni ludzie i zyczliwi, tolerancyjni.Sa tez wredni,zawistni jak w kazdej nacji.Nie ma tajemnic.Takie same prawa ksztaltuja wszystkich ludzi niezaleznie od szerokosci geograficznej.Z arabem sie zaprzyjaznisz, ale z fanatycznym zydem juz nie.Nie fanatycznych jest niewielu.

      Polubienie

     • Marysia said

      W Polsce juz jest niezly desant.Istnieje siec specjalistow od kebabow, ktora organizuje fikcyjne malzenstwa z Polkami.To nie zart.Tego jest sporo i nikt tego nie kontroluje.W ten sposob maja polskie obywatelstwo.Hmmm..Kiejkuty..Komus zalezy, zeby zamachy byly i w Polsce.Oni doskonale wiedza , ze Izrael stworzyli tzw.polscy zydzi .Ucza sie historii i zupelnie inaczej patrza na Polakow.Inaczej niz w czasach PRL-u kiedy wielu Polakow pracowalo w krajach arabskich na kontraktach.Teraz sytuacja jest inna.Ale.Oni wiedza, ze nie Polacy sa przyczyna tego bajzlu.Rozmawialam z moja znajoma.Pytala mnie , co sadze o Palestynie i czy mi sie podoba, co sie tam dzieje.Uslyszala, ze mi sie nie podoba.Wiesz, co mi powiedziala?.Jeszcze bardziej Cie lubie.Lubie Cie, bo jestes Polka.To ostatnie jest wazne.Polka.

      Polubienie

      • KnUR1 said

       Poruszasz wiele tematów i nie sposób ni jak mi się odnieść, ale mogę Tobie napisać co mnie wkurwia:

       Jebane wizyty w ambasadzie polskiej! Żeby dla dzieciaka dostać polski paszport to kurwa mać,

       jak wpadam z kompletem dokumentów przetłumaczonych, podbitych przez ministerstwa, to kurwa coś brakuje,

       tym razem oryginał potrzebujemu aktu urodzenia – dokument co ja potrzebuje na miejscu,

       i tak wiem, że sam tam latam i coś nowego za każdym razem, jakbym miał nadmiar czasu i pieniedzy;

       do tego pierdolone okienko czynne 9am-12am;

       I tylko Poland robi problem. Tak zgadzam sie z jednym, ten kraj nie jest dla Polaków.

       Narta. Chuj Wam w dupe. Żyd Was jebał, Murzyn nie zdążył. … ide spać

       Polubienie

       • Marysia said

        Ambasady teraz zajmuja sie dzialalnoscia biznesowa.Szary petent to nie biznes.Nawet, jesli zwrocisz sie biznesowo, to racza odpowiedziec na proste zapytania po kilku dniach.Ha ha.Oni sie zajmuja rozpacowywaniem srodowisk polskich za granica i intrygami.Czasami sie zdarzy ktos kompetentny i udzieli rzeczowej informacji.No ale w godzinach takich, ze Ty jestes w robocie.ha ha.To nie jest smieszne.Ale prawdziwe.

        Polubienie

       • Marysia said

        Zdarzylo sie, ze jakis czas temu byla sytuacja, ze prosilam z powodu niemoznosci o przeslanie dokumentu poczta dyplomatyczna.Chodzilo wylacznie o pieczec.Odeslali mnie do diabla.Nic dla mnie nie mogli zrobic.Zwykla pieczatka formalna w paszporcie.No coz.ryzykujac moje zdrowie i zycie musialam sie udac do Polski po pieczatke.Takze zycie mojego przyszlego dziecka.Pojechalam po te pieczatke.W konsulacie francuskim prawie mi rozlozono dywan pod nogi.Zanim zdazylam usiasc pan przyniosl dokument z pieczatka.Cala operacja trwala 5 minut moze.Nie bylam wowczas jeszcze francuskim obywatelem.Polska ambasada odmowila mi pomocy.Kupa dziada.Na Polska sie nie gniewam.To nie ona jest winna.Matoly …winne.

        Polubienie

     • Pelagia said

      czasami myślę, że warto oddać w jasyr państwom muzułmańskim wszystkich polskich polityków kt. doprowadzili do tego, że Polska uczestniczy w agresji na te państwa. Oddac tych polityków razem z rodzinami. Może to zapewni Polsce spokój ??

      Polubienie

      • Marysia said

       Ha ha.Pomysl wcale nie najgorszy Pelagia.Ale nie tylko polskich by sie przydalo.Taki jeden Chirac dobrze Polsce radzil, zeby ” siedziala cicho” , kiedy hamerykanskie oszolomy organizowaly skok na Irak pod falszywym pretekstem broni, ktorej nie znaleziono.Polska nie posluchala dobrej rady wowczas.A Chirac dobrze radzil i wiedzial, co mowi.To nie gosc z mojej bajki, ale w tymtym przypadku mial racje.Coz.Jego miejsce zajal sarkozy z garbatym nochalem i rozpetal wojne w Libii.

       Polubienie

   • Marysia said

    My zwyczajni ludzie sie nie wchrzaniamy.Ale hamerykanskie debile z ich slugami wyrzynaja ich razem z ichnimi przywodcami, a fanatycy i niewinni ludzie wyrzynani widza zlo w normalnym czlowieku jak oni.Tu jest pies pogrzebany i dlatego wojuja z nami w Europie, bo tak im imamy wykladaja.

    Polubienie

  • ppp said

   Nie przechodził po pasach?

   Polubienie

 69. ppp said  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/brytyjczycy-narod-wielkich-udawaczy-czesc-ii

  Polubienie

 70. nieustraszona said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/cytaty-o-zydach-nigdy-nie-uslyszysz-ich-w-szkole-2015-06

  Polubienie

 71. krab said

  http://www.wiocha.pl/1243793,Kopacz-przyznala-sobie-premi

  Polubienie

  • Marysia said

   Wszysce zwalniani z pracy i pozbawiani srodkow do zycia winni zadac od lekarzy zaswiadczenia o bycie w stanie permanentnego stresu, ktory powoduje znaczne szkody na zdrowiu , a niekiedy takze jest przyczyna smierci.Zadac odszkodowan od premierzycy i pozostalych, ktorzy do takich sytuacji doprowadzaja.Wszak mamy rownosc wobec prawa.Do roboty..niech placa za decyzje i wyrzadzone szkody.A co?.Jak rownosc , to rownosc.

   Polubienie

   • krab said

    Na równowartość premii tej krowy przeciętny Kowalski musi pracować około 10-15 lat!! Ja naprawdę zaczynam rozumieć niektórych morderców.

    Polubienie

    • Marysia said

     Moja droga wszedzie jest tak samo.Panstwo sobie potrafia wyplacac odszkodowania, dawac nagrody i odprawy po zwolnieniu sie z tronow prezesow ronych spolek.Ty kochana jak stracisz robote, to Ci dadza nedzny zasilek dla bezrobotnych i reszta ich nie obchodzi.Oni jak koncza kedencje w administracji panstwowej otrzymuja niezle wynagrodzenie przez kilka miesiecy.Jesienia Polacy maja okazje tych obibokow wyslac na szczaw.Ja to bym glosowala wedlug klucza.Wzielabym se listy tych obibokow , ktorzy maja kredyty w bankach i skreslalabym jak leci, zeby sprobowali zyc bez dobrego wynagrodzenia.Wszystkich tak bym zwolnila z roboty bez wyjatku.Zero wyborcow przy urnach i nie maja roboty, ale maja kredyty do splacenia.Przecie sa ich deklaracje majatkowe.Przejrzec i kreslic na listach bez litosci.Krowy tez sie mozna pozbyc, nie obrywajac po zebach w marszu niepodleglosci.Ah..Rozmarzylam sie..Tak.Mozna tych mordercow zrozumiec.Dzialaja jakos na opak i sluza takim krowom.Morduja nie tych , co trza..

     Polubienie

     • Marysia said

      Msciwa nie jestem.No ale prawo i sprawiedliwosc byc musza.Zwlaszcza sprawiedliwosc.Dlugopis i kartka wyborcza moga byc narzedziem sprawiedliwosci w ramach prawa.

      Polubienie

      • krab said

       Tu nie chodzi o mściwość tylko cholera człowieka bierze na taką na taką bezczelność !! Dobrze wiesz, że kartka wyborcza i długopis niczego w znacznym stopniu nie zmienią. To czysta teoria.

       Polubienie

       • Marysia said

        Wiem, jak to dziala.Zeby cokolwiek zmienic , nalezaloby dokonac wielkich zmian w skali swiata nie tylko Europy.Rozpirzyc ten przede wszystkim system ekonomiczny, ktory rujnuje zycie uczciwym ludziom i wpedza cale narody w biede.To jest oczywiste i wrzucanie kartek w obecnym systemie absolutnie niczego nie zmieni, bo to jest syf w skali globalnej.Przepraszam z gory za nieeleganckie wyrazenia, ale chodzi wylacznie o zachowanie pewnego stylu wypowiedzi.Jest jednak pewne ale.Na tym etapie ewantualnych zmian mozna panstwu pokazac , ze spoleczenstwo glupie nie jest i , ze moze ichnimi metodami tych panstwa zwolnic z posady i niech sobie te kredyty placa. To tez dobre na poczatek.Po wtore jest mozliwosc odsunac to towarzycho tworcow okraglego stola z kantami, ktore to kanty spoleczenstwo odczuwa.Tez bardzo dobre na poczatek.Na jesienne wybory pilnowac list tak,aby zadna stara mysz sie nie przesliznela.Jeszcze lepiej stworzyc nowe partie ze dwie starcza z ludzi , ktorzy tworzac sztuczna jak obecni opozycje ( bedac w totalnej zgodzie) mogliby wygrac wybory i zrobic porzadek.Partie ludzi nie bedacych czescia tego, co jest.Zeby zaden styropian sie nie przesliznal.Mozliwe i wykonalne.Nie zadne kukizy i cala reszta , co jest.Demokratycznie i bez awantur.Zgodnie z prawem.

        Polubienie

     • krab said

      Październikowe wybory odbędą się na dotychczasowych zasadach, a oni już sobie zapewne zapewnili 1 na listach ! W tym „krajobrazie” nic się nie zmieni. Ale skoro p.premier taki uszczerbek na zdrowiu poniosła to powinna iść na rentę inwalidzką III grupy i otrzymywać te około 700 zł/ mc, a nie przyznawać sobie z pieniędzy podatników taką premię. Dziadostwo, jeszcze chcą wyrwać ile się da. A w ogóle to oni powinni być zatrudniani w parlamencie na czas określony i po zakończeniu kadencji pa, pa a nie jakieś odprawy dostawać. Wiadomo, że co wybory to następuje zmiana rządu, więc dlaczego zatrudnia ich się na prawach pracobiorcy na czas nieokreślony ?

      Polubienie

      • Marysia said

       Chce wyrwac, bo boi sie , ze wyleci i sie zabezpiecza.Sa na czas nieokreslony, bo taki sobie stworzyli system i biora pelnymi garsciami , ile sie daje.Pozwalaja na to wyborcy tez.System jest dobrze ustawiony,aby wyborce wpuszczac w maliny i ciagle byc zatrudnionym.Jasne, ze powinna pojsc na rente jak piszesz.Byloby i sprawiedliwie i zgodnie z prawem.panstwo zawsze beda probowac ludziom wmowic, ze to ludzie sa nieudacznicy, a nie oni i system.

       Polubienie

 72. ppp said

  Stonoga udostępni XIII aneks do raportu WSI?:
  https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne?fref=photo
  Pora poczytać i posłuchać co ma do powiedzenia.
  Skoro Stonoga wszedł w posiadanie kompromitujących dla rządzących polityków dokumentów to na pewno mogą je mieć służby innych państw – to są właśnie sznurki, za które mogą pociągać. Stonoga ujawniając dokumenty odcina te sznurki. Czy to może jeszcze nam zaszkodzić? – wystarszy się rozejrzeć – huj, dupa i kamieni kupa, groźba wojny z Rosją, nienawiść z Ukrainy, polskie obozy, 2x droższy gaz (negocjacje z lufą przy skroni?), ……………………., ………………….., …………………

  Polubienie

  • Marysia said

   Sluzby innych panstw.Hmm..Moze trza zaczac od tego , co robia w polskim rzadzie obywatele innych panstw poslugujacy sie kilkoma paszportami.To raz.Dwa.Panstwo moze realizowac polityke obcych interesow poprzez tzw. polityke zagraniczna lub sojusze, ktore nie sa nowoscia.W poprzedniej epoce tzw.PRL-u sojusz w postaci ukladu warszawskiego realizowal pewna polityke , ktora realizowaly poszczegolne panstwa bloku zwanego socjalistycznym.Czyja polityke realizowaly?.Kto stworzyl ZSRR?.Odpowiedzi na te pytania pozwola dojsc do wniosku: kto rzadzil i rzadzi.Co sie z tym wiaze.Kto byl i kto jest w strukturach wladzy i czyje interesy ta wladza reprezentuje rzadzac milionami ludzi?.Odpowiedz na pewno ciekawa, kto zechce sobie zadac trud w poszukiwaniu odpowiedzi.Skad pochodza rzadzacy ludzie i z jakich struktur pozarzadowych i kto za nimi sie kryje.Po nitce do klebka.Te same pytania i odpowiedzi na nie mozna postawic innemu ukladowi zwanemu blokiem zachodnim lub zrzeszonym w pakcie NATO.I po nitce do klebka dojsc do konkretnego wniosku: kto rzadzil i kto rzadzi ta planeta od dawien dawna poprzez legalne sojusze , ktore sa rodzajem agentury.Odpowiedzi tez trzeba szukac w przeszlosci.Czyim agentem byl Mieszko?.Byl..i to jeszcze jakim.Czyja polityke reprezentuje Polska i nie tinne panstwa zrzeszone w unii i NATO?.Odpowiedz nie jest trudna.

   Polubienie

   • Marysia said

    Jesli obywatele innych panstw sa w rzadzie i w najwyzszych ich urzedach to jasne, ze prowadzac polityke maja na tacy wszystko i nie musza sobie kupowac agentow, bo sami sa agentami.Logiczne i widoczne.Kogo jest najwiecej w roznych rzadach?.To jest ciekawe pytanie , a jeszcze ciekawsza odpowiedz na nie.Stonoga zadnych sznurkow nie odcina.Chce pokazac, czy posiadane dokumenty sa tajne , czy nie tajne.Jesli wykaze, ze nie tajne , to je utajnia i nikt nie bedzie mial takich mozliwosci, jak sam stonoga, zeby je wyciagnac.Jak myslisz do czyjej bramki gra?.Jesli utajnia po wystepie stonogi, to wiadomo, o co chodzilo.Poza tym.Gosc ruszyl uklad polityczno-finansowy siegajacy rekiny i to szwajcarskie rekiny, ktore duzo moga.Jesli nie mialby ” mocnych plecow” , to by go zdmuchnieto raz dwa trzy.Tylko o co chodzi tym plecom?.Odsunac czesc gosci od koryta to fakt.Na rzecz kogo?.To pytanie..rozwojowe.

    Polubienie

    • ppp said

     Takie przedstawienie sprawy nie zachęca do dalszego marnowania czasu choćby na śledzenie rozwoju wydarzeń, a już na pewno nie zachęca do jakiegokolwiek działania – jednak przeczy temu Twoja aktywność i ilość Twoich wpisów na tym forum z czego wnioskuję że jest jakiś cel Twojego pisania 🙂

     Polubienie

     • Marysia said

      Wydarzenia trzeba sledzic.Ludzie, ktorzy nie sledza wydarzen , nie analizuja ich i nie wysuwaja wnioskow na przyszlosc daja sie nabierac roznej masci kretaczom, ktorzy wykorzystuja niewiedze i nieumiejetnosc jej wykorzystania.Cel pisania.Prosty.Sledzenie wydarzen,analiza , stawianie diagnozy.Wyciaganie wnioskow i wytyczenie ewentualnego rozwiazania problemow.Nie dostrzeganie faktow i dzialanie wedlug tego samego, to bieganie za ogonem.Stonoga pokaze , gdzie sa te plecy i to tez jest jakis krok sluzacy sledzeniu wydarzen.Ludziska w latach 80-tych za malo sledzili wydarzenia.Sluchali pieknej demagogii bolkow , ktory mial za plecami pewne sily i dali sie nabrac na to.Jaki efekt?.Placz i zgrzytanie zebow.Po fakcie.

      Polubienie

   • krab said

    Wcale nie jest trudna:

    http://www.exposingcommunism.com/Protocols_Polish.pdf

    Polubienie

 73. mentronik said

  Polubienie

 74. krab said

  Na 3 miesiące przed wyborami:
  http://telewizjarepublika.pl/rzad-kopacz-kupi-ponad-100-nowych-samochodow-dla-urzednikow-panstwowych,20780.html

  Polubienie

 75. mentronik said

  Polubienie

  • Marysia said

   Baju baju..Zaciemniamy..oni ze soba wszyscy wspolpracuja na ternie globalnym..franio sie boi, ze rot-szyldy mu zdmuchna religie i kosciolek pojdzie z torbami i to jest przyczyna medalu dla putina.Szefostwo religijne wie, ze w krajach bloku wschodniego moze rzadzic tlumami, ktore byly w epoce komunizmu pozbawiane religii, wiec te religie im podsuwaja i tyle.Zachodnie spleczenstwa sa bardziej oswiecone i laickie, wiec rozne koscioly traca wladze nad nimi , wladze duchowa, bo madrzy ludzie nie beda sie bali diabla i nie wierza w zadna teorie ” chrzecijanskiej etyki” w rzadzeniu.Ludy wschodu europy jeszcze wierza i dzieki tej wierze kosciol kk ma zrodlo finansowania, ktore utracil w czesci zachodniej europy.Kasza, kasa i tyle.Poza tym kk wspieral najwiekszych zbrodniarzy takze z bloku komunistycznego…Jak wszystkie religie bez wyjatku.Zwalczaja sie, a sa takie same.Ojciec komunizmu Marx , syn rabina.Islamscy imamowie , dzieci chrzescijanstwa i judaizmu wzywaja do mordowania niewiernych..Obled oszlomow w celu rzadzenia.To ich liczenie czasu.U zydow jestesmy w roku 5000 ktoryms , a u w tzw .lacinskiej cywilizacji w 2015….a mundrale portalowe specjalisci od religii udaja glupich, ze nie wiedza, o co chodzi..moze to sa glupki..na pewno..jesli nie widza.

   Polubienie

 76. ppp said


  Zbigniew Stonoga
  36 mins ·
  Witam Was Kochani Rodacy.
  Tak jak obiecałem jeszcze dziś dojedzie do publikacji obnażającej motywy mego działania w sprawie afery podsłuchowej i odkrycia kto ją nadzoruje.
  To co zrobię pokaże Wam ile trzeba ponieść ryzyka by dojść prawdy i wymusić działania prokuratury.
  Przy tym, co dziś opublikuję moja dotychczasowa działalność i pomówienie mnie o udostępnienie akt afery podsłuchowej będzie mogła odegrać rodzaj marnej przygrywki.
  Będzie też wyczerpująco o aneksie XIII do raportu WSI i mojej minie gdy opuszczałem wczoraj prokuraturę.
  Nie dojdzie do publikacji raportu ale dla tych kilku osób które znają jego treść będzie jasne,że go mam.

  To co zrobię zmusi obecną władzę i tę ekipę prokuratorską do zakładania kajdanek dotychczasowym mocodawcą.
  Jeśli układ pęknie to będą zatrzymania również w Prokuraturze Okręgowej Warszawa Praga i CBA.

  Publikację planuję na godz.22-23 bo musi być czytelna jasna i jaskrawa.
  Największą porażką w tej sprawie będzie to, że zyska na tym PiS ale prawdy się nie boję nawet tej prawdy która wspomoże ugrupowanie polityczne i zaplecze medialne żyjące z pogardy do Człowieka, kłamstwa,obłudy i nienawiści.

  Moja publikacja będzie odprawą dla Wydziału V Śledczego Prokuratury Okręgowej w Warszawie ze wskazaniem, co trzeba zrobić by ująć sprawców przestępstw na tle tej afery, a jest ono bardzo głębokie.

  Zbigniew Stonoga

  https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne?fref=photo

  Polubienie

  • Marysia said

   Jasne, ze zyska PIS , bo pozbedzie sie rywali z PO.Spoleczenstwo po przejeciu wladzy przez to ugrupowanie nie zyska nic i wkrotce sie przekona.Chyba..ze wejda do gry inni i madrze ograja takze pis jako czesc okraglego stola.Ale projekt opus dei monarchii katolickiej sprowadzi spoleczenstwo do poziomu spoleczenstw krajow ameryki lacinskiej, gdzie jezuici przetestowali model chrzescijanskiego niewolnictwa , gdzie rozmodlonymi tlumami rzadza mafiozi, ktorzy bidaczkom wmowili, ze musza sluzyc tym bogatym z roznych mafii , w tym takze narkotykowych.Takie dzielo boze.Modl sie i pracuj na swego pana.Taka wrozba.Lubie wrozyc.

   Polubienie

   • krab said

    A co Ty Marysiu Kasandra, czy Pytia z Paryżewa? 🙂 A co do zniewolenia religijnego to chyba jesteś w błędzie. Pokolenie potulnych i „natchnionych” jest już na wymarciu, a młodzi są straceni odkąd wprowadzono religię do szkół, a przez to odarto ją z mistycyzmu i duchowości.

    Polubienie

    • Marysia said

     Nie wazne skad Krabie.Kasandra czy Pytia.Po prostu myslaca i wykorzystujaca wiedze jak drzewiej bywalo.Dorosli mimo uplywu wiekow w dalszym ciagu wierza swiecie ( no wlasnie swiecie , czyli mistycznie ) , ze rozne Kasandry i Pytie mialy jakies dary nadprzyrodzone i niezwykle przepowiadania.Tak mialy przede wszystkim wiedze i te objawialy.Tak jak starozytni kaplani posiadali wiedze i zarzadzali tlumami.Tak zostalo do dzisiaj.Okreslona grupa ludzi posiada wiedze i ja rozwija , objawiajac ja roznym spoleczenstwom w stosownym dla siebie momencie.Nie przecze, ze nie ma osob, ktore maja pewien dar widzenia , czy odczuwania zdarzen, ktore maja nastapic.Pokolenie potulnych i natchnionych odchodzi od kk, ale przybywa innycg sekt, ktore czaruja swoich wyznawcow.Syjonizm religijny dobrze sie trzyma i pod przykrywka chrzescijanstwa i zmodyfikowanego katolicyzmu wlada owieczkami.Islam poteznieje i nie jest tylko religia, ktora zaspokaja jakas potrzebe indywidualnego czlowieka , ktory poszukuje jakiegos boga i duchowosci.Islam jest propozycja polityczno-religijna wladania swiatem duchowym muzulmanow , podobnie sie dzieje w przypadku zydowskiego syjonizmu , w tym takze chrzescijanskiego.Te trzy propozycje polityczno-religijne bija sie o wladanie ludzmi skupionymi w roznych ruchach religijnych na calym swiecie , czemu towarzyszy podzial polityczny swiata na rozne unie.Ten polityczny podzial jest przykrywany religiami , ktore wykorzystuje sie do wojen religijnych.To faktycznie te wojny religijne tworza ten polityczny podzial swiata.Bez nich niezrecznie byloby wytlumaczyc koniecznosc przebudowy politycznej i ekonomicznej swiata.Przeciez 10 % wlascicieli bogactw planety nie powie..Wyrzynajcie sie, bo wlasnie chcemy na nowo podzielic swiat z bogactwali, aby wam je zabrac i posiasc, aby wami wladac..Zatem..Pasuja tu religie i bajania o wolnosci.Zeby lepiej pasowalo to religie musza sie wzajemnie przesladowac i tak tez sie dzieje.Religie sie przesladuja, a ich szefowie radza wespol ze innymi pomagierami i modla sie o pokoj, ktorego jakos ubywa.Robia wszystko, aby zapedzic owieczki do krucht szczegolnie te chrzescijanskie i katolickie, bo tych rzeczywiscie potulnych i natchnionych ubywa.Jak ubedzie, to nie bedzie sie mial kto bic.No i fajnie do tego budzenia religijnosci pasuje straszenie ” zydem”…he he..Straszno i smieszno..Ludziska boja sie ” strasznego zyda” i zapelniaja kruchty, zeby wojenkom religijnym nie bylo konca.Najsmiesznizjsi , sa ci ktorzy straszeni ” zydem” wyznaja religie , ktora wymyslili zydzi ha ha.O taki biznesmen z torunskiego kosciola …Niejaki Rydzyk…ha ha..Straszy ” zydem” biednych katolikow…ha ha.Mnie nikt z niczego nie obdarl.Jakos odporna bylam na religie.

     Polubienie

  • Anna said

   Pan Stonoga zaginął. Nie ma nowych wpisów i nie odpowiada na komentarze.

   Polubienie

 77. […] Anna o NADCHODZI CZAS PATRIOTÓW… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s