Miziaforum's Blog

Blitzkrieg Pawła Kukiza w całym kraju. Powstało już 600 komitetów społecznych ELYTY SPARALIŻOWANE STRACHEM

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 6, 2015


Blitzkrieg (. wojna błyskawiczna) – termin oznaczający błyskawiczne uderzenie wojskowymi siłami zbrojnymi (powietrznymi, morskimi i lądowymi) na dany kraj lub cel

Komitety, które mają organizacyjnie działać w kampanii referendalnej na rzecz JOW mają już blisko 30 tys. zarejestrowanych członków, a darczyńcy przekazali blisko 90 tys. zł na pokrycie kosztów działalności. Paweł Kukiz mobilizuje swoich zwolenników i apeluje by pomagali w przeprowadzeniu referendum zaplanowanego na 6 września. Podkreśla, że większość głosów oddanych za inicjatywą JOW będzie realizacją jego postulatów z prezydenckiej kampanii wyborczej.

Pod szyldem ruchu Kukiza w całej Polsce powstają społeczne komitety poparcia dla tej inicjatywy. Mobilizują się środowiska nieposiadające struktur, którym z pomocą przychodzi portal RuchJOW.pl, za którego kontakt z mediami odpowiada szef sztabu wyborczego Patryk Hałaczkiewicz. – Poprzez portal będzie można tworzyć punkty referendalne. Tzn. jeśli ktoś ma np. jakiś warsztat czy sklep, będzie dostawał od nas materiały żeby oplakatować ten punkt, wyposażyć go w różne edukacyjne treści dla osób, które chcą się dowiedzieć na czym to polega – mówi Agencji Informacyjnej Polska Press Hałaczkiewicz. – Natomiast tworzone komitety są obok tego. Liczby cały czas rosną – dodaje. Na Mazowszu za powstawanie komitetów odpowiada Warszawska Wspólnota Samorządowa, na której czele stoi Piotr Guział. – Chodzi nam o to żeby rozruszać wszystkie środowiska, które nie mają struktur. Powstały już komitety w każdej dzielnicy w Warszawie, ale od wtorku rozszerzamy działania na całe województwo mazowieckie. Centrala jest na Dolnym Śląsku, gdzie jest Paweł Kukiz i tam przesyłamy listy osób, które się organizują w danych komitetach społecznych – tłumaczy AIP Grzegorz Wysocki z WWS. Taki komitet społeczny może założyć każdy obywatel, choć istnieje ryzyko, że wspierać inicjatywę muzyka mogą ludzie, z którymi Kukiz nie chciałby być w żaden sposób kojarzony. – Nie mamy obecnie i nie potrzebujemy nad tym kontroli, bo to nie są wybory parlamentarne. Wtedy na pewno będziemy reagować – przekonuje AIP Hałaczkiewicz. Natomiast podczas kampanii parlamentarnej członkowie ruchu będą już bardziej restrykcyjni wobec nowych twarzy. – Do mediów w imieniu ruchu w województwach będą mogli się wypowiadać tylko wybrani przez nas pełnomocnicy – zaznacza Hałaczkiewicz. – Chętnych, którzy będą chcieli do nas dołączyć, będziemy dokładnie weryfikować – dodaje AIP Miłosz Lodowski, który odpowiada za kampanie wyborcze Kukiza. – Jeśli pan Paweł Kukiz będzie chciał dalej z nami współpracować, my będziemy go bezwarunkowo popierać, bo wspieramy głoszone przez niego idee – mówi Grzegorz Wysocki z Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej. – Jeśli Piotr Guział dostałby od Pawła Kukiza propozycję kandydowania z jego listy wyborczej, na pewno byłby to zaszczyt i by się zgodził – zapewnia Wysocki. Rosnące poparcie w sondażach oraz coraz większe wpłaty na na rzecz ruchu obywatelskiego cieszą współpracowników Pawła Kukiza. – Zaszokujemy Polskę i Polaków kampanią do wyborów parlamentarnych. Ale pozytywnie – mówi Lodowski. Już w najbliższy poniedziałek 8 czerwca odbędzie się przy ulicy Złotej w Warszawie debata pod hasłem „Dokąd zmierza Trzecia Siła?”, która właśnie staje się drugą siłą. Wezmą w niej udział liderzy ruchu Kukiza – Patryk Hałaczkiewicz i Robert Raczyński.

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/3889613,pospolite-ruszenie-pawla-kukiza-w-calym-kraju-powstalo-juz-600-komitetow-spolecznych,id,t.html

P.S WAŻNE !!

Zjazd ludzi Pawła Kukiza 27 czerwiec Lublin

https://miziaforum.wordpress.com/2015/06/05/zjazd-ludzi-pawla-kukiza-27-czerwiec-lublin/

Komentarzy 86 to “Blitzkrieg Pawła Kukiza w całym kraju. Powstało już 600 komitetów społecznych ELYTY SPARALIŻOWANE STRACHEM”

 1. miziaforum said

  I COŚ JESZCZE TYLKO 2 POWSTANIA W HISTORII POLSKI ZOSTAŁY WYGRANE !!

  WIELKOPOLSKIE I ŚLĄSKIE !!

  A KUKIZ I CENTRALA AKCJI ZE SLASKA TO DOBRA WRÓŻBA !!!

  Polubienie

 2. Marysia said

  Fenomen kukiza bardzo dobrze opisal Matka Kurka i mechanizmy jow-ow.Zachodni model masonski.

  Polubienie

 3. nieustraszona said

  Na „poważnie” pewien Niemiec próbował dowiedzieć się, jak zarejestrować swój „geszeft”, jako „sąd” , któremu mienił się być „szefem” z podległymi mu „adwokatami” :

  https://newstopaktuell.wordpress.com/2015/06/04/wie-eroffnet-man-ein-gericht/

  „JEST TO PRYWATNA FASZYSTOWSKA EU – DYKTATURA – KONIEC ! ”

  Es ist eine private faschistische EU-Diktatur – Ende !

  http://brd-schwindel.org/martin-schulz-die-eu-ist-eine-diktatur/

  Polubienie

 4. miroslaw said

  Cała prawda o „zbawcy” Kukizie i jego sponsorach

  Czytajcie Matkę Kurka :

  „Zacznijcie się śmiać z „antysystemowego” Kukiza, bo za chwilę będziecie płakać!”

  http://www.kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka

  Polubienie

  • Marysia said

   To poczatek zabawy.Kukiz jest potrzebny z jow-ami ” monarchistom” ze stowarzyszenia ” dziela bozego”, ktorzy w roznych fundacjach siedza i sejmiki ziemskie zwoluja i doczekac sie nie moga, kiedy wykurza dotychczasowych beneficjentow, aby wprowadzic swoich tzw. ” szlachetnych polakow” do rzadzenia poprzez ” poslow ziemskich” tak, aby pozbawiwszy zwyczajnych ludzi bezposredniego udzialu w wyborach rzadzic wespol z biskupami w sposob feudalny.Fajna tv krolewska..jeszcze fajniejsze plany fundacji Stanislawa Leszczynskiego.

   Polubienie

 5. joasia said

  „Fenomen kukiza bardzo dobrze opisal Matka Kurka i mechanizmy jow-ow.Zachodni model masonski.” – Niejaki „matka-kurka” to facet którego szanuję ze względu na wytoczenie procesu Przekrętasowi Owsiakowi, poza tym niestety jego niezrozumiała dla mnie miłość do PIS-u i Kaczyńskiego dyskwalifikuje go jako człowieka myślącego !!! Jego portal „kontrowersje” który czytywałam regularnie teraz sporadycznie z powodu tego że pisuje tam towarzystwo wzajemnej adoracji i rzeczowa dyskusja nie jest możliwa ! Co zaś do samego Kukiza uważam że stanowczo za wcześnie na ocenę bądź krytykę, wiadomo że jak ktoś zyskuje popularność do zawsze stara się do takiej osoby przykleić stado świń różnej maści ! Krytykanctwo matki kurki wynika głównie z tego że ruch Kukiza zabierze głosy PIS-owi i stąd ta zjadliwość !! Ja osobiście wolę w Sejmie ludzi Kukiza niż PIS-u bądź nowoczesnejpl Tfu…!!! POCZEKAJMY !!!!

  Polubienie

 6. KnUR1 said

  Polubienie

  • Dag. said

   Śliczny….napewno zrobi kariere.Takie mieszanki rasowe dają śliczne dzieciaki.pozdrawiam.Dag.

   Polubienie

  • kacperkias said

   Fajny Clip – powodzenia !!

   Polubienie

  • KnUR1 said

   Wczoraj podchodzi do mnie facet w markecie i prosi, żebym zrobił mu zdjęcie i podaje mi stary analogowany aparat. Po dwóch zdaniach pyta się mnie po polsku jak mam na imię. Ja na to skąd wie, że jestem Polakiem. On, że po akcancie i ogólnie. W ten sposób poznałem Andrew, który ma 75 lat i od 1974 roku jest poza Polską (podróżnik, kawaler). W zasadzie to jest Australijczykiem. To była krótka i ciepła rozmowa, z której najmocniej mi utkwiło co powiedział:

   – Polska to wciaż parszywy kraj.
   – Kawaler żyje jak król i umiera jak pies, żonaty żyje jak pies, a umiera jak król. Dopiero teraz to rozumiem.

   Niby nic nowego, ale jego mina, oczy i głębia sprawiły, że tak mocno we mnie trafiło. Smutno mi się zrobiło, bo pomimo, że zwiedził 60 krajów, 3 razy dookoła świata to wydawał się tak bardzo samotny. Zwykły obcy facet. No i tak się zazębiliśmy. Andrew w piątek jedzie na tydzień do Laosu pojarać trawę i przedłużyć wizę 😛 także zobaczymy się za dwa tygodnie.

   @Dag, @Marysia, @Kacperkias: pozdrawiam i powodzenia również.

   Polubienie

   • Dag. said

    Witaj Knur…..czytam Twojego bloga,od dnia,kiedy dałeś namiar na niego u Mizi.Bardzo mi sie podoba,niektóre fragmenty nawet drugi raz.Kilka medycznych informacji przydalo mi się osobiście.Pozdrawiam całą Twoją wspaniałą rodzinkę.Dag.

    Polubienie

    • KnUR1 said

     O-ooo THX. Jakbyście kiedyś chcieli kości wygrzać i nie mieli specjalnego pomysłu gdzie to zapraszam do siebie 🙂 Znajdzie się pokój gościnny w centrum BKK. Czas pobytu nieograniczony i darmowy ;]

     Polubienie

     • Dag. said

      Dziękujemy,ale to nie dla ludzi ,którzy żyja z polskiej emerytury i renty.Nie mamy za wiele,ale jesteśmy szczęśliwi,a to najważniejsze.Stać nas tylko na krajowe wyjazdy i nie za daleko,ze względu na zdrowie.pozdrawiam.Dag.

      Polubienie

      • KnUR1 said

       Rozumiem, ale … wypad na 3 miesiące, może okazać się nie taki drogi, bo żarcie to grosze tutaj. Jak się delikatnie przypilnuje to na wyżywienie dzienne styka mi 10 pln kupując gotowe posiłki, bez zabawy w gotowanie, a to jeszcze tańsze. Podróże po BKK są śmiesznie tanie, a niektóre darmowe, wystarczy poczekać na odpowiedni autobus z dużą niebieską naklejką. Możesz przemieszczać się nawet wszystkim za darmo o ile przyodziejesz buddyjskie kimono 🙂 Nie znam waszego budżetu, ale okazać się może, że wcale nie tak drogo, a nawet zaoszczędzisz :D. Ruskie linie lotnicze tanio latają tutaj. A jeśli chodzi o zdrowie, to zależy i nie będę pytał tym bardziej na forum. Moja matka kiedy przylatuje to przestaje mieć problemy z kręgosłupem, kolanami, ogólnie kośćmi, pęcherzem i opróżnianiem. Ten polski Australijczyk, o którym wyżej wspomniałem, przylatuje tutaj raz na pół roku na masaże, bo mu kręgosłup siadł – w Bangkoku płaci 7 AUD za jeden a w Australii 80 AUD. Poza tym możecie się za niewielkie pieniądze ubezpieczyć na wyjazd i podleczyć się tutaj prywatnie w porządnych szpitalach, których nie brakuje – no oczywiście zależy od schorzenia, ale znam takich. No i nie to żebym Was, czy kogokolwiek na siłę wyciągał, tylko drobne info ;). PS. Okręty wojenne już zainstalowane na pececie. Cheers

       Polubienie

       • Dag. said

        Dziękuję jeszcze raz,ale to stanowczo za daleko….chociaż,raz na jakiś czas nachodzi mnie taka ochota ,żeby zaszaleć,zrobić coś nieprzewidywalnego ,żeby nie bylo nudno.W ub.roku popełniliśmy z Navajo prawdziwe szaleństwo ,i minął rok ,a my nawet 5 minut nie żałowaliśmy.Raz się żyje.Jeśli chodzi o zdrowie ,to tak mam ,jak Ty na poczatku.ale jestem dobrej myśli,zresztą Navajo dba o mnie i nie da mi zgnusniec.Chyba z Twoją matulą jesteśmy w podobnym wieku.Pozdrawiam jeszcze raz.Dag.

        Polubienie

       • navajo88 said

        Witaj KnUR1 i dzięki za zaproszenie ! , ale jak napisała Dag zdrowie i kasa to są na dzisiejszy dzień spore problemy , ale co do okrętów to spoko , a Akuła Tk 20 i La Terrible są i w każdej chwili są gotowe do wyjścia na Pacyfik i zatapiać wszystko co się pluska łącznie z syrenami morskimi !!!! , hahahahahaha
        J.M.H

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Ahoj N88. Anytime…

        Polubienie

   • Marysia said

    Dzieki Knur.Pozdrawiam rowniez.

    Polubienie

 7. miziaforum said

  PRZYPOMNĘ MÓJ ART DO PAWŁA – MYSLĘ ŻE MIAŁO TO SKUTEK NA ZMIANĘ

  WKLEIŁEM U NIEGO CZYTAŁ NA 100 %
  https://miziaforum.wordpress.com/2012/09/07/pawel-kukiz-naiwniak-czy-prowokator-platformy-tuska/

  Polubienie

 8. miroslaw said

  „… A teraz wybrani pomagierzy, partyjniacy i zadymiarze, którzy rwą się do organizowania lokalnych struktur, oczywiście sam Kukiz twierdzi, że nigdy z nimi niczego nie ustalał, ale oni twierdzą coś innego. Mało to jednak ważne, bo prezydent Paweł nie jest od ustalania, on jest tylko dekoracją. Posłów i działaczy wybierze Raczyński i spółka.

  Maciej Maciejowski – były działacz i radny PiS, wyrzucony z partii za kompromitujące wpisy na Twitterze, wyrzucony z TV Republika za podobne błazeństwa. Pracownik kancelarii premiera RP i to w latach 2006-2012, czyli za Kaczyńskiego i Tuska. Do 2014 radny warszawski, paraduje w koszulce z orłem na piersi i robi za patriotę Kukiza, jednocześnie blisko współpracoweał z Piotrem Guziałem (dawniej SLD). Obok Patryka Wilda drugi nerwowy. Nie wytrzymał i zaczął „dowcipkować o spiskach”, po pierwszych komentarzach dotyczących życiorysów „buntowników” i „nowej siły apolitycznej” skupionej wokół Obywatela Pawła Kukiza.

  Piotr Guział – znana postać z czasów referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ten dzielny wojownik tuż po przegranym referendum usiłował w przedpokoju TVN całować rączki pani prezydent i został potratowany jak smarkaty. Były działacz SLD, potem popierany przez szczęściarza Pawła Piskorskiego, który wygrał milion w kasynie. Stracił urząd burmistrza Ursynowa, zachował stołek radnego. Bardzo dobry kumpel Macieja Maciejowskiego, pomimo zmiennych losów i wahań wzajemnej sympatii.

  Andrzej Jagiełło – Tak, ten sam! Aferzysta z SLD, skazany prawomocnie za udział w aferze starachowickiej. Członek PZPR od 1964 roku do samego końca. Modelowy „antysytemowiec” i aktywny uczestnik podkarpackiego spotkania zwolenników Obywatela Pawła Kukiza. Zadeklarował pot, krew i łzy, a towarzysze nie usunęli go z sali, tylko przyjęli z otwartymi rękami. Mało tego, sam Kukiz się ucieszył z zaangażowania Jagiełły, ale potem dyplomatycznie dodał: „Ja też mogę się angażować w różne rzeczy. Na razie czekam na wyniki wyborów prezydenckich, po nich będą dopiero wybory parlamentarne”.

  Janusz Lamer – niegdyś działacz Samoobrony, dziś poważny i największy przedsiębiorca wśród ślusarzy, a także prezes Stowarzyszenia Narodowo-Patriotycznego „Orzeł Polski”. Stanowił poważną konkurencję dla Andrzeja Jagiełły i to pod każdym względem, chociaż obaj grają teraz w jednej drużynie. Prezes Janusz Lamer utrzymuje, że dostąpił zaszczytu i osobiście rozmawiał z Obywatelem Pawłem Kukizem, a ten wspaniałomyślnie zaakceptował jego przeszłość i przyszłość partyjną.
  …”

  Polubienie

  • miziaforum said

   🙂 A SENATOR/ POSEŁ MIZIAFORUM – CO PAN NAPISZESZ ?

   Polubienie

  • miziaforum said

   AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO …………. Natomiast podczas kampanii parlamentarnej członkowie ruchu będą już bardziej restrykcyjni wobec nowych twarzy. – Do mediów w imieniu ruchu w województwach będą mogli się wypowiadać tylko wybrani przez nas pełnomocnicy

   DAMY SOBIE K… RADE Z KAŻDYN !!!

   Polubienie

   • Dag. said

    Dla uspokojenia nerwów.

    Dag.

    Polubienie

    • Marysia said

     Jakie nerwy?.Paniusiu kochana..Spokoj dobrym doradca..Polka by sie jakas zdala…a nie obce claptony…Mnie za oknem trubadurzy po wlosku graja i spiewaja la la..

     Polubienie

   • Marysia said

    Bardzo pieknie..tfujj..Murzyn zrobil swoje, murzyn moze odejsc..Wierchuszka bedzie decydowac..Nowe wedle obecnych recept tfujjj..

    Polubienie

    • Dag. said

     Kobieto,zostaw mnie w spokoju…nie pisuje do ciebie,i nie dla ciebie byla melodia Claptona.Widze,ze coraz gorzej z toba.Jakbys sie nie dopiepieprzyla do kazdego ,to bys chyba byla chora.Nie czytuje twoich epopei i możesz mnie zlekceważyc i nie odnosic sie do moich bazgrołów.Tak bedzie zdrowiej dla wszystkich.Dag.

     Polubienie

     • Marysia said

      Na jakiej podstawie wysuwasz te diagnozy o chorobie?.Czemu wypowiadasz sie za wszystkich?.Mow za siebie i nie doczepiaj wszystkich do tego.A jednak czytasz, bo odpowiadasz.A mowisz, ze nie czytasz..ha ha..Cos kiepsko z diagnozowaniem u ciebie…Wypowiadanie wlasnego zdania nie jest choroba.Choroba moze byc udowadnianie lub proba udowadniania, choroby bez zadnych konkretnych przeslanek.Wypowiadanie opinii na pewno nie jest symptomem zadnej choroby nawet, jesli dotyczy wielu elementow rzeczywistosci.Nie umiejetnosc wypowiadania sie moze byc objawem jakiegos uposledzenia.Mnie to nie dotyczy.Deklarowanie choroby pod wplywem czyichs wypowiedzi moze rzeczywiscie budzic niepokoj.Mozna podejrzewac, ze taka osoba, ktora staje sie chora pod wplywem czyichs wypowiedzi ma jakis deficyt.Na pewno nie jest to osoba tolerancyjna.Na pewno ma zaburzenia na poziomie empatii..Cikawy przypadek dla psychologow…Zwlaszcza, jesli sie choroba reaguje na inne poglady..Hmmm..Osoba na pewno asocjalna i moze nawet typ psychpsomatyczno-obsesyjny…No bo zeby byc chorym..

      Polubienie

      • navajo88 said

       Marysia ty chyba niedługo zdechniesz ,wiesz ?????
       J.M.H

       Polubienie

       • Marysia said

        Zdychaja zwierzeta.O mnie sie nie martw.Nawajo.Byc moze ciebie przezyje.Nie czyn drugiemu, co tobie niemile.Zle zyczenia maja to do siebie, ze wracaja do ich autorow podobnie jak zle czyny.Przekonasz sie byc moze.Pomysl o Marysi wowczas.Ja ci dobrze zycze.Nie znasz tajemnicy dobrego zycia i nie poznasz.

        Polubienie

       • Marysia said

        Jak mam traktowac te zapowiedz?.Jako grozbe?.Wiesz, ze grozby nawet na forach sa karalne?.Rozni ludzie fora czytaja.Anioly stroze tez.

        Polubienie

       • Elsa said

        Navajo, daj sobie z nią spokój, to tylko trollisko 🙂
        pozdrawiam Ciebie i Dag.

        Polubienie

       • Marysia said

        Dzieki Elsa za komplement.Trolle sa fajne.

        Polubienie

       • KrisT said

        oj navajo, alez ,ta co ma rysia Cię zirytowała… !!!
        nie przejmuj się tą co „ma rysia”, nie warto
        wszelkiej wódy nie przepijesz, wszystkich kobiet nie przelecisz, a tym bardziej trola nie przegadasz……( to się tyczy kazdego z nas….)
        pozdrawiam 😉

        Polubienie

 9. falkonidas said

  Polubienie

  • Marysia said

   To juz goscia dyskwalifikuje ….krzyz i ten symbol V..sprzedal dusze diablu…ten bokser debil i ucisk raczki…

   Polubienie

   • falkonidas said

    Mnie ciekawi, co na to autor tego bloga?

    Polubienie

    • Marysia said

     Nie wiem..Niech sie wypowie..Wyrazam swoje zdanie..Jeszcze mnie nie zbanowal…Znaczy..Przyjmuje na klate..To tez jakas zaleta …inni sa mniej , ze tak powiem tolerancyjni..i banuja za nic…

     Polubienie

    • miziaforum said

     a ja na to TO !!!

     Kukiz zaznaczył, że obecnie jego priorytetem jest promocja wrześniowego referendum. Równolegle myśli też o tworzeniu takiej formy, dzięki której wprowadzi do Sejmu jak największą liczbę parlamentarzystów.

     – Na moich listach będą przeróżni ludzie. Od pań z kół gospodyń wiejskich, przez różne organizacje społeczne
     Zaznaczył jednocześnie, że to on będzie o wszystkim decydował. – Ja będę pełnomocnikiem wyborczym i ja będę odpowiadał za to, kto znajdzie się na jedynkach na listach
     Chcę wprowadzić młodych ludzi, jednym z kryteriów będzie np. kryterium wiekowe – między 25 a 45 rokiem życia. Ja niestety się nie załapuję, ale zostaje Senat na przykład – powiedział muzyk.

     Potem precyzował, że „jako koordynator wyborczy też się załapie”. – To nie chodzi o to, żeby nie było wyjątków, tylko o to, żeby co do zasady do polityki wchodzili młodzi – mówił Kukiz.

     Opodatkować banki
     Wyjaśnił, że jego ludzie w Sejmie będą walczyć nie tylko o jednomandatowe okręgi wyborcze, ale też m.in. o reformę sądownictwa i prokuratury, a także o opodatkowanie banków. Jednym z celów ma być też zmuszenie Komisji Nadzoru Finansowego do sprawdzenia, „czy kredyty we frankach szwajcarskich rzeczywiście były kredytami walutowymi”.

     Kukiz zaapelował do polskich polityków, aby skupili się na ograniczeniu niżu demograficznego.
 – Polacy nie mają warunków do rozmnażania się. Są pewne priorytety, zadbajmy o to, żeby ludzie z Polski nie wyjeżdżali. Żeby chcieli zakładać rodziny. Wy w Warszawie żyjecie w Monako! Tak nie wygląda życie w innych częściach kraju – stwierdził Kukiz.

     NA POCZĄTEK STARCZY TO

     Polubienie

     • falkonidas said

      Panie, mi koło dupy latają agitki wyborcze. Wytłumacz Pan czemu kukiz śpiewa dla banderlandu i chce budować „nową wspaniałą ukrainę” ? Podobno tutaj, na tym blogu właśnie potępiało się zbrodnie wołyńskie. Co nagle taka zmiana wiatru ?

      Polubienie

     • Marysia said

      ” Zaznaczyl, ze on bedzie o wszystkim decydowal.Ja bede pelnomocnikiem wyborczym i ja bede odpowiadal za to , kto znajdzie sie na jedynkach na listach”.Nic nowego Kukiz nie proponuje.W taki sposob wszystkie partie wysuwaja swoich kandydatow.Czyli.Nie robi Kukiz nic nowego, co zapowiada.Pewna nowosc bedaca zabiegiem typowo sojotechnicznym, ktorego celem jest zdobycie sympatii u wyborcow poprzez skonfliktowanie pokoleniowe :”Chce wprowadzic mlodych ludzi , jednym z kryterium bedzie np. kryterium wiekowe -miedzy 25 a 45 rokiem zycia.Ja niestety sie nie zalapuje , ale zostaje senat powiedzial muzyk”.Podprogowy przekaz socjotechniczny skierowany do mlodych sugeruje, ze za wszelkie zlo odpowiedzialni sa kudzie powyzej 45 roku zycia.Taki byl cel tego przekazu.Ukierunkowac myslenie mlodych na starsze pokolenie czynione odpowiedzialnym za zly system.Jaki system?.Polityczny?.Ekonomiczny?.W obecnym systemie ekonomicznym nawet geniusz 20-latek niczego nie zmieni, aby polepszyc sytuacje spoleczenstw.Tego Kukiz nie widzi lub moze nie wie.Moze wie i tylko jest fasada dla politycznych sil, ktore chca, aby do wyborcow dotarl taki przekaz , jakiego nosnikiem jest Kukiz, ktory nie daje zadnych nowych rozwiazan politycznych,a proponuje jedynie pewna korekte jaka sa JOW-y.Mlodzi nie wyrobieni politycznie dali sie skusic podprogowym przekazom wbrew oczywistym faktom ,ktore do zmian nie prowadza.
      .

      Polubienie

 10. […] miziaforum o Blitzkrieg Pawła Kukiza w cały… […]

  Polubienie

 11. nieustraszona said

  Polubienie

 12. pharellman said

  http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: