Miziaforum's Blog

BRONISŁAWIE KOMOROWSKI IDZIEMY PO CIEBIE .. IDZIEMY PO WAS !

Posted by miziaforum w dniu Maj 16, 2015


https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/16/rewolucja-narodowa-w-polsce-czerwiec-lipiec-sierpien-2015-koniec-zdrady-narodowej/

Komentarzy 38 to “BRONISŁAWIE KOMOROWSKI IDZIEMY PO CIEBIE .. IDZIEMY PO WAS !”

 1. miziaforum said

  JAJA SIĘ SKOŃCZYŁY REWOLUCJA a komu się nie podoba niech wypierdala za radą komorowskiej na zmywak do norwegii -WIELKA WYMIANA ? ‚-)

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Bronisław Komorowski brał udział w tajnych pertraktacjach dotyczących ROZBIORU POLSKI w roku 2015.

  Jak wynika z ujawnionych dokumentów, w 2009 roku ambasador Victor H. Ashe zaraportował do Departamentu Stanu USA, że pieniądze na pokrycie kosztów restytucji rząd zamierza zdobyć sprzedając „państwowe nieruchomości oraz lasy”.

  „Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, […] by »dołożyli się do rekompensat«, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości.”

  jeśli tajny plan wyprzedaży tak ogromnej własności publicznej, narodowej i następnie wypompowania tych pieniędzy za granicę nie wyczerpuje znamion przestępstwa i zdrady stanu, to co je wyczerpuje?

  więcej całosc w linku
  https://miziaforum.wordpress.com/2015

  Polubienie

 3. babel said

  „polska to nie rząd tylko ludzie”

  Polubienie

 4. miziaforum said

  UWAGA NIE DŁUGO ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE W REALU 2015 R.

  Polubienie

 5. mentronik said

  Polubienie

 6. uli said

  uwaga bardzo wazne postulaty !!!!!

  zostawic urzad prezydenta (ale ograniczyc liste wspolpracownikow z 800 do 200 osob)
  zlikwidowac senat
  zmniejszyc liczbe poslow do 300

  dla porownania dodam ze w usa jest 400 posłow
  a nas stac na taka rozrzutnosc i biurokracje?

  dodam ze z polski ucieklo okolo 7 milionow ludzi wiec dla kogo te urzedy ????

  Polubienie

 7. bittix87 said

  Żeby rewolucja powstała musiał by zbankrutować zus.Nie wypłacanie Rent i Emerytur spowodował by to że ludzie wyszli by na ulicę.Wielu jest utrzymywanych z rent i emerytur swoich babci dziadków i rodziców.Jak zostali by z niczym i nagle zobaczyli biedę i u siebie szybko by poszli pognać tą sitwe,albo poszli by tłumnie pytać się gdzie moja renta? gdzie moja emerytura? Oni nic zrobić by nie mogli i tak by się ich obaliło.

  Polubienie

 8. bittix87 said

  Jeżeli ktoś ma jest z Warszawy szukajcie Pana Zakrzewskiego Sławomira ten pan jest wielkim Patriotą robi często gęsto akcje różne upamiętniające różne ważne wydarzenia.Również polecam kanał https://www.youtube.com/results?search_query=jan+jankow wszystkie spotkania jakie organizuje pan Sławomir są kręcone. Dziś o godzinie 14:00 jest organizowana przez pana Sławomira akcja NIE DLA WOJNY Z ROSJĄ na placu zamkowym.Jest to pokazanie narodowi że Polska szanuje Rosje obecną i nie chce z nią wojować.Nic nie mamy do Rosjan a inaczej się to przedstawia w mediach rezimowych.Pan Zakrzewski bardzo mądrze tłumaczy tak że nawet do największego głąba trafi jego mowa.Zapraszam ludzi z Wawy do wydarzenia.

  https://www.facebook.com/events/1409770009346063/?ref=22&feed_story_type=22

  Polubienie

  • bittix87 said

   Właśnie do obalania tej obecnej władzy potrzebni są tacy ludzie jak pan Sławomir ponieważ ma doświadczenie wiedzą przeogromną i wie jak przemawiać publicznie bez zająknięcia.Tak by to miało ręce i nogi.Jest to wielki Patriota kocha swój kraj i wie wszystko o obecnej Polityce.Dlatego jak ktoś go spotka na swojej drodzę proszę z nim porozmawiać.

   Polubienie

 9. ppp said

  Bronisław Komorowski jest spalony i nie może wykonywać dalszej pracy. Duda ma świeży wizerunek i kredyt zaufania w społeczeństwie – jeżeli pociągnie 2 kadencje i zrobi tyle co Komorowski to Polski i Polaków już nie będzie.
  Kto ma jakieś konkretne pomysły co robić?

  Polubienie

 10. navajo88 said

  Nic !!!!!! , a na serjo poczekamy na drugą turę wyborów i wtedy się zobaczy co i jak ! jasne moi państwo ??? . Bronek teraz popadł w niezłą panikę i te pierdolone medja kture go popierają , ale to dobrze im większa panika tym więcej idiotyzmów popełniają , tak jak Hitler w 1945 i Usmani w Vietnamie w roku 1975 tak że radzę zachować spokój i bez paniki . Dopiero po nie dzieli wyborczej się zobaczy co i jak !!!! .
  J.M.H
  Ps: Panie M propozycja została przyjęta !!!!!!!

  Polubienie

 11. navajo88 said

  I zapomniałem o najważniejszym o Muzułmanach i ich przyjęciu do Polski !!!!!! . Nie wiem czy władze są tak naiwne jak oszalałe niemowlęta w przedszkolu czy jak ,,,,,,ale jeżeli bendą prubowali zrealizować ten pomysł to nie trzeba będzie czekać na jakąś specjalną okazję żeby wywołaś jakąś rewoltę , tylko ona sama z siebie wybuchnie i to nie zależnie czy to komuś się będzie podobało czy nie !!!!!! Bo my Polacy to już tacy jesteśmy że jak sramy sobie do tależa sami to jeszcze jako tako to idzie ,,,,,,, ale !!!!! kurwa jeżeli zaczną nam srać jakieś czarne przybłędy z Atyki Północnej czy z Bliskiego Wschodu no to KREWA !!!!!!!!!! Aale krew się poleje , bo pomyślcie przez chwilę i yobrażcie sobie te watachy tych pierdolonych mozułmanó jak się szwendają po ulicach naszych miast i miasteczek i gwałcą nasze kobiety !!!!! , bo taki skurwysyn za boga nie weżmie się za uczciwą robotę , tylko będzie wyciągał łapę po zasiłek a ich baby bendą rodzić bachory na potęgę !!!!!!! . I to może być ten prawdziwy zapalnik ktury morze to wszystko rozpierdolić w pizdu i w drobny mak !!!!!!!!
  Ps : obym się mylił i do tego nigbdy nie dijdzie ,,,,,, ale jak już to bądżmy chociaż przygotowani na tą okoliczność , jasne moi państwo !!!!!
  J.M.H

  Polubienie

  • ppp said

   Są dwie możliwości, albo zażądać niewpuszczenia ich, tak jak niewpuszczono „Nocnych Wilków” i przy okazji sprawdzić czy coś się zmieniło po 24 maja, albo zacząć budować meczety i iść „na współpracę” oczywiście mając na względzie tylko nasze interesy chyba da się to jakoś zrobić, może jednak lubią wódkę?

   Polubienie

   • Marysia said

    Ppp.Ty zauwazyl moze dwa gangi w texasie w tej wymarzonej hameryce motocyklistow wdalo sie w krwawa jatke.Idioci sie wystrzelali miedzy soba.Takie glupie nocne wilki i jakis rajdy katynskie po to sie robi, zeby durniom jeszcze dac bron i zeby durnie sie wzajemnie wystrzelali.Fajny tfuj.. program i narodowy i katolicki, ale chyba nie przez Polakow robiony i nie dla Polakow.Widac pejsy z kazdej strony, a oninie widza.

    Polubienie

    • Marysia said

     Nie tylko pejsy.Rydzol szczuje na pejsy , ze kamienice zabieraja, a udaje, ze nie widzi skoku krzyzactwa na polskie lasy, jeziora pod pretekstem ” slowianskoci ziem ” z idolem z Rugii i Arkony.Tfyj..szatanskie towarzystwo.

     Polubienie

 12. navajo88 said

  http://www.wykop.pl/link/2550793/imigranci-ktorzy-przybyli-do-wloch-z-senegalu/
  No koment !!!!
  J.M.H

  Polubienie

 13. AQQ said

  http://imprezkafilm.pl/filmy/dokumentalne/83153-prezydent-2015.html
  Takiego chcę.

  Polubienie

 14. AQQ said

  Skąd na to kasy…
  http://historia.wp.pl/title,Przesiedlenia-Niemcow-po-II-wojnie-swiatowej,wid,17524473,wiadomosc.html?ticaid=114e12&_ticrsn=5

  Polubienie

 15. ppp said

  Czy sprowadzanie do kraju potencjalnych terrorystów jest legalne?

  Polubienie

 16. navajo88 said

  Ppp , a jak myślisz ???????
  J.M.H

  Polubienie

  • ppp said

   Nie wiem, trzeba poszukać w konstytucji, w przepisach prawa – „kto naraża innych na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia …” może poszukajmy wszyscy?

   Polubienie

 17. ppp said

  „W poniedziałek 18 maja pod biurem kandydata w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy odbędzie się zgromadzenie publiczne. Celem zgromadzenia jest m.in. przedstawienie oczekiwań wobec kandydata na prezydenta RP. Uczestnicy chcą także uzyskać wyjaśnienia w sprawie dotychczasowych działań Dudy jako polityka, urzędnika (m.in. wiceministra sprawiedliwości) oraz posła RP, a także eurodeputowanego. M.in. chcą się dowiedzieć, dlaczego dopiero teraz przed II turą wyborów prezydenckich – mimo kilkunastoletniej wcześniejszej działalności politycznej w ramach PiS i sprawowanej funkcji wiceministra sprawiedliwości – kandydat „chce się pochylić” nad pokrzywdzonymi przez patologiczny wymiar sprawiedliwości i mafijnie działające państwo. Dlaczego dopiero teraz utworzył Biuro Porad Prawnych.” < Rebeliantka

  Polubienie

  • polskosc said

   Trzeba przeprowadzić społeczną weryfikację sędziów. Sędzia który wydał niewłaściwy wyrok jest natychmiast odsuwany, ewentualnie karany. W USA jest też ława przysięgłych czyli sędziowie społeczni. Daje to oszczędności i większą bezstronność bo tylu na raz nie przekupi.
   Wprowadzenie tego to raczej nowy rząd (sejm) niż prezydent.

   Polubienie

 18. ppp said

  „2. skierowanie przez Redaktora Naczelnego „Faktu” wniosku do kandydata Prawo i Sprawiedliwość na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy o sporządzenie i doręczenie – faksem, e-mailem – do dnia 19 maja 2015 r. odpowiedzi na pytanie: „Z jakich przyczyn, po skierowaniu pismem z dnia 10 czerwca 2013 r. wniosku do prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta o wycofanie aktu oskarżenia przeciwko Zbigniewowi Kękusiowi prokuratora Prokuratury Rejonowej dla Krakowa Śródmieścia Wschód Radosławy Ridan z dnia 12 czerwca 2006 r., potem, proszony o to przez Zbigniewa Kękusia pismem z dnia 17 lipca 2003 r.: „Prośba o wystąpienie z wnioskiem do Prokuratora Rejonowego Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście – Wschód o odstąpienie przez Prokuraturę od oskarżenia wniesionego przeciwko mnie przez prokurator Radosławę Ridan aktem oskarżenia z dnia 12 czerwca 2006 r. /sygn. akt 1 Ds. 39/06/S/.” odmówił mu Pan udzielenia pomocy.”,”
  http://kekusz.pl/2015/05/15-05-2015-pismo-z-kekusia-do-redaktora-naczelnego-faktu-roberta-felusia-w-sprawie-andrzeja-dudy/

  Polubienie

  • polskosc said

   Chcemy odsunąć wielkiego diabła Bronka a Duda to mniejszy diabeł. Te sprawy z Kękusiem to pikuś przy setkach miliardów złotych jakie PO przekręciło przez te lata. Wydaje mi się to chwilowym zawracaniem głowy. Mógł nie mieć czasuna te zabawy z Kękusiem.

   Polubienie

 19. ppp said

  ” Z przykrością stwierdzam, że pośród partii politycznych panuje swoista zmowa milczenia odnośnie wprowadzenia podatku katastralnego. Przy przyjętej już stawce podatku katastralnego równej 1% wartości nieruchomości, właściciel mieszkania za 300 tys. zł zapłaci 3000 zł rocznie, a właściciel domku za 500 tys. zł zapłaci 5000 zł rocznie. Ten podatek zmiecie z powierzchni ziemi gospodarstwa rolne, bo nawet małe gospodarstwo może „liczyć” na 10 lub 20 tys. zł podatku katastralnego rocznie.

  Czemu Bronisław Komorowski, Andrzej Duda, Janusz Korwin-Mikke, Paweł Kukiz, Magdalena Ogórek, Paweł Tanajno, Jacek Wilk, Adam Jarubas, Grzegorz Braun, Marian Kowalski, Janusz Palikot wszyscy milczą jak zaklęci? Żaden z nich nie poruszył tego tematu w kampanii wyborczej? tak bardzo zależy in na Polakach? Podatki z nieruchomości to super rozwiązanie dla administracji, biurokracji i polityków, nie tylko będą mieli na kolejne „żyrandole” , ale i na wille gdzie te żyrandole będą wieszać. Bo Polaków po wprowadzeniu takich podatków czeka fala bankructw, samobójstw i chorób psychicznych.

  Na horyzoncie jest jeszcze jeden haracz, tzw. opłata urbanistyczna, który to pomysł wyszedł z kancelarii Prezydenta Komorowskiego: http://biznes.interia.pl/…/gminy-chca-nowych-oplat-dla-mies…. Konstrukcja tego podatku ma być identyczna, jak podatku katastralnego, jednakże w tym przypadku nie obowiązywałyby stawki maksymalne. Radni gminni na zebraniu podejmowaliby decyzję o jego wysokości, w oparciu o własne „widzimisię”. Przykład opłat za przedszkola wprowadzonych ostatnio przez radnych gminnych wskazuje, jakiego rzędu mogłyby być stawki tego haraczu.

  Podatek katastralny – kolejne narzędzie eksterminacji Polaków? Inne nacje dorabiały się przez pokolenia, czas więc, by Polacy również poprzez dorobek kolejnych pokoleń zaczęli dorabiać się rodowych fortun. Podatek katastralny zapobiega akumulacji kapitału i jeśli jesteś biedny, to twe prawnuki też takie będą.”
  http://pressmix.eu/2015/05/06/katastrofalny-podatek-katastralny-juz-za-rok-czemu-kandydaci-na-prezydenta-o-nim-milcza/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: