Miziaforum's Blog

BANDEROWCY Z UPA „BOJOWNIKAMI O WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ” negujący tą „prawdę” BĘDĄ KARANI WIĘZIENIEM NAWET POLACY W POLSCE !!!

Posted by miziaforum w dniu Maj 16, 2015


Prezydent Ukrainy złożył podpis pod ustawą, która uznaje prawny status uczestników walk o niepodległość kraju w XX wieku, w tym członków Ukraińskiej Armii Powstańczej

PYTANIE CZY KSIĄDZ ISAKOWICZ ZALESKI ZOSTANIE WYDANY UKRAIŃSKIM WŁADZĄ I STANIE PRZED SĄDEM ZA DZIAŁALNOŚĆ PUBLICYSTYCZNĄ 

Czy ustawa o UPA jest wymierzona w Polaków? Dołącz do dyskusji!

„Państwo uznaje, że bojownicy o wolność w XX wieku odegrali główną rolę w odrodzeniu ukraińskiej państwowości, proklamowanej 24 sierpnia roku 1991” – głosi  ustawa.

Przewiduje ona możliwość zapewnienia weteranom i ich rodzinom zniżek i innych socjalnych gwarancji, uznaje odznaczenia i stopnie wojskowe walczących o niepodległość, które przyznano im w formacjach, w jakich służyli.

Ustawa zakłada też karanie wszystkich tych, którzy okazywaliby lekceważenie dla weteranów, negowali celowość ich walki.

KARANIE WSZYSTKICH OZNACZA ŚCIGANIE OBYWATELI INNYCH KRAJÓW I ŻĄDANIE EKSTRADYCJI ABY STAWIAĆ „sukinsynów” NEGUJĄCYCH CZYN ZBROJNY UPA – PRZED SĄDAMI UKRAIŃSKIMI..

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-ustawa-uznajaca-prawny-status-bojownikow-o-wolnosc-w-tym-czl,nId,1734602#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Komentarzy 7 to “BANDEROWCY Z UPA „BOJOWNIKAMI O WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ” negujący tą „prawdę” BĘDĄ KARANI WIĘZIENIEM NAWET POLACY W POLSCE !!!”

 1. miziaforum said

  ILU POLAKÓW ABW POLICJA I PROKURATORZY MAJĄ ZAMIAR ZŁAPAĆ I WYDAĆ PRZEZ OBLICZE FASZYSTOWSKIEGO SĄDU W KIJOWIE ?

  BO ŻE TAK BĘDZIE TO PEWNE

  Polubienie

 2. AQQ said

  W takim kraju nie da się żyć!
  http://www.fakt.pl/polityka/anna-komorowska-emigracja-to-szansa,artykuly,545468.html

  Polubienie

 3. AQQ said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sodomita-bandera-bohater-narodowy-ukrainy-2015-05

  Polubienie

 4. Marysia said

  Ksiedzu nic nie grozi.Znaczy szczujni nie grozi.Kosciol to panstwo w panstwie.Sprytne.Tak sie sklada, ze bedacym pod ochrona kosciolow wolno krzewic tzw. ” antysemityzm” bezkarnie.Naiwni ludzie nasluchawszy sie prelekcji koscielno- profesorskich i podpuszczeni przez tzw. przywodcow partyjotycznych wierza w te bajdy, a potem wina za ” antysemityzm” spada na nich.Gdzie siedzi waz, ktory pierze ludziom mozgi?.Widac gdzie sie krzewi i podsyca nienawisc ludzi do ludzi.Kosciolkowym i ich sluzacym wlos z glowy nie spada.Obrywaja za antysemitow zwyczajnie ludzie, dajacy sie nabierac prowodyrom.

  Polubienie

  • Marysia said

   To samo dotyczy innych kosciolow jak je zwal tak zwal.Synagogi,maczety.Beda dotad szczuc az zniszcza rozne koscioly i religie.Na razie daja naiwnym ludziom rozne koscioly i roznych bogow, zeby sie wzajemnie zzerali i dzielili na sekty jak w rzymie i babilonie.Wolnosc religijna do czeczenia bostw roznych i bozkow jak w epoce przedmonoteistycznej religii.Dla kazdego cos milego.Na koniec po zjednoczeniu roznych stworza dla wszystkich jedna religie.Juz buduja swieckie koscioly , gdzie obok ludzi i krowy zasiadaja.Opus dei..tfuuu..Maja czas.Imperium szybko sie nie buduje.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: