Miziaforum's Blog

P.O i Komorowski albo WPROWADZĄ STAN WYJĄTKOWY albo SFAŁSZUJĄ II TURĘ -ALBO WYWOŁAJĄ REWOLUCJE !!

Posted by miziaforum w dniu Maj 15, 2015


Atakowanie młodych i wściekłych „zgodą”, „bezpieczeństwem” i „wolnością” jest przez nich odbierane jako kpina, obelga i prowokacja. Bo oni są wykształceni, tylko tymi dyplomami mogą się podetrzeć. Oni są ambitni i mają aspiracje, ale czeka na nich co najwyżej słabo płatna praca na umowach śmieciowych. Oni chcieliby mieć rodziny i dzieci, lecz nie stać ich na mieszkania albo wpadli w kredytowe pułapki jeszcze nie mając dzieci albo mając jedno. I tych ludzi pokolenie sytych zgredów poucza o regułach wolnegorynku („zmienić pracę, wziąć kredyt”). Tym bardziej to wkurza młodych wściekłych, że wielu z tych zgredów nie osiągnęło swej pozycji dzięki ciężkiej pracy i wybitnym kwalifikacjom, ale dzięki układom własnym bądź dziedziczeniu układów rodziców. Układów wyrobionych w PRL. Ci młodzi widzą, jak po stronie zgredów różne niedojdy i inteligentni inaczej są świetnie ustawieni i wścieka ich, że za tym nie stoją żadne realne osiągnięcia. A ich się poucza, żeby ciężko pracowali i brali kredyty.

Dla młodych wściekłych syte zgredy to w wielkiej części wstrętne pasożyty. Takie poczucie umacnia np. nazywanie ich „gówniarzami” przez Adama Michnika, jednego z ojców założycieli III RP. Michnik się ich boi, bo chcą zburzyć jego świat i mają gdzieś jego autorytety. Prof. Janusz Czapiński modli się o to, żeby  jak najszybciej wyemigrowali, bo jak nie, świat sytych zgredów („porządek”) legnie w gruzach. Podobnie działa na młodych i wściekłych histeria zadowolonego z siebie i sytego do wymiotówprawie 44-letniego aktora Tomasza Karolaka. Ten beniaminek salonu, ulubieniec oraz kumpel wielu przedstawicieli klasy próżniaczej III RP oraz bardzo hojnie finansowany przez spółki skarbu państwa beneficjant systemu działa jak płachta na byka. Głosy takich ludzi oraz opowiadanie młodym wściekłym, jak to Polska przeżywa „złoty wiek” i jest „zielona wyspą” wywołują w nich tylko jeszcze większą wściekłość i oburzenie.

Wolność, zgoda i bezpieczeństwo Bronisława Komorowskiego, jego samozadowolenie, pycha i propaganda sukcesu dla młodych wściekłych są pluciem w twarz. To są dla nich kompletne dyrdymały, obrażające ich inteligencję. bo oni potrzebują stabilnej i satysfakcjonującej pracy, mieszkań, odblokowania ścieżek kariery, a przede wszystkim zdjęcia z III RP brzemienia bananowej

Komentarze 64 to “P.O i Komorowski albo WPROWADZĄ STAN WYJĄTKOWY albo SFAŁSZUJĄ II TURĘ -ALBO WYWOŁAJĄ REWOLUCJE !!”

 1. miziaforum said

  POWIADAM WAM KREW SIĘ POLEJE I W CZERWCU ZAWISNĄ SKURWIELE !!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   TYLKO OD WAS ZALEŻY CZY BĘDZIE TO REWOLUCJA NARODOWA Z ELEMENTAMI SOCJALNYCH PRAW

   CZY CZYSTO CZERWONA …

   Przedstawiciel obecnego establishmentu – prof. Janusz Czapiński – z niesamowitą pogardą wypowiedział się o młodych Polakach, którzy dążą do zmiany obecnej władzy. W wywiadzie udzielonym „Dziennikowi Gazecie Prawnej” stwierdził, że porządek w Polsce będzie mógł być utrzymany, jeśli młodzi jak najszybciej stąd wyemigrują! Czyżby obawiał się, że młode pokolenie zaczęło stanowić siłę napędową rewolucji, która rozmiecie układ stworzony przy okrągłym stole

   NIE BEZ ZNACZENIA JEST FAKT ZE ZACZYNA KIPIEĆ W TAK ZWANYCH MIESIACACH LETNICH !!

   wojskowi wiedzą o co chodzi

   Polubienie

   • miziaforum said

    PANIE KOMOROWSKI I CAŁA PLATFORMO

    JESZCZE DZIŚ APEL DO RODAKÓW – REWOLUCJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ZOSTANIE Z WAS :CHUJ DUPA I KAMIENI KUPA !!!!!!!!

    Polubienie

   • miziaforum said

    „Przedstawiciel obecnego establishmentu – prof. Janusz Czapiński – z niesamowitą pogardą wypowiedział się o młodych Polakach, którzy dążą do zmiany obecnej władzy. ”

    CO WARTO ZAUWAŻYĆ – NIE PRZYKLEJA MŁODYM FASZYZMU BOLSZEWIZMU – ON MA PRETENSJE I CHCE WYŻUCIC MŁODYCH POLAKÓW !!

    MŁODYCH POLAKÓW Z POWODU ZE SĄ MŁODZI I CHCĄ ŻYĆ ,,,,,,,,,,,,,,,

    Polubienie

   • Marysia said

    Podpuszcza profesur mlodych.Socjotechnika.Polacy narod uparty.Jak cwaniak powie, zeby sie wynosili , to oni zrobia na odwrot.Nie pozwola sie wyrzucic i zrobia rewolte.Wtedy rozne bronki i donki odstrzela z przyjemnoscia polska zbuntowana mlodziez.Diabelski plan.Cos w trawie piszczy.Donek ,prezio europy deklaruje sie byc Polakiem,obywatelem Gdanska …Obywatelem Gdanska ?..To kim sa warszawiacy?.Obywatelami Warszawy , nie Polski…Coraz ciekawiej tfujj..Sa Polacy, tubylcy, obywatele,Slowianie…

    Polubienie

   • Marysia said

    Do rewolucji narodowej z prawami socjalnymi chyba najbardziej pasuje Gnebon Puczymorda..Swietne okreslenie..

    Polubienie

    • krab said

     Wcale nie pasuje. Uważasz, że ktokolwiek próbuje zjednoczyć młodych ludzi , aby upomnieli się o swoje prawa to Gnębion Puczymorda?? Witkacy pewnie tarza się w grobie ze złości.

     „Żyje­my bo­wiem w epo­ce straszli­wej, ja­kiej dotąd nie znała his­to­ria ludzkości, a tak za­mas­ko­wanej pew­ny­mi ideami, że człowiek dzi­siej­szy nie zna siebie, w kłam­stwie się rodzi, żyje i umiera i nie zna głębi swe­go upad­ku.”

     Polubienie

     • Marysia said

      Mylisz sie krabie.Zyjemy w epoce ucisku, gnebienia i przyprawiania wszystkim mordy.Mordy ” antysemickiej”.A to z tego powodu, ze kat z ofiara zawarli przymierze.A kowalski glupi i naiwny daje sie wybrac do odrodzenia ” czarnego ” na swiecie i dobrze sluzy temu przymierzu z 9 -cio ramiennym swiecznikiem ( 9 krolestw sie sprzymierzylo).Zyjemy w epoce wlascicieli ” alfabetu runicznego” ( kamienie runiczne w Jelling).Smok Goths, 1905 -3182.Lewiatan.Witkacy podskakuje w grobie.Zmiana systemow w drodze rewolucji..Z czerwonego na niebieski.Feudalizm.

      Polubienie

     • Marysia said

      Jakie prawa mlodych ludzi?.Niewiniatka na rzez prowadzone?..Nie kpij.krab..

      Polubienie

      • Marysia said

       Mlodzi ludzie tylko ofiarami i narzedziem..O to ci chodzi?.Wiecej ofiar jak najwiecej…Po krabie mozna sie spodziewac..

       Polubienie

       • krab said

        Pewno…. krab to krab, takie wredne stworzenie 🙂 .
        Ja wiem, że żadna zmiana nie obejdzie się bez ofiar. Tak było, jest i będzie. Ale każda istota żywa MUSI bronić się przed zagładą. To nasz obowiązek, również wobec przyszłych pokoleń. Jesteś przeciwna naukom kościoła, a jednocześnie jako jedyne rozwiązanie proponujesz pogodzenie się z losem. Przystosowanie ? Ja do wojaczki się nie nadaję, z jakich względów wiesz, ale jestem duchem i emocjami z młodymi ludźmi, którzy chcą coś zmienić.

        Polubienie

       • Marysia said

        Pewnie , ze wredne..stworzenie.Ale ludzie to nie kraby i maja rozum.Jestes w bledzie.Nie przemoc rzadzi w swiecie ludzi lecz madrosc i dobro.Zwierzeta bija sie o byt.Ale tak sie dzieje , ze ludziom sie wmowilo, ze maja sie bic i ze to ich obowiazek.To nie jest prawda.To jest obrzydliwe klamstwo.Nie rozsmieszaj mnie Krabie.Moja droga..Nauki kosciola..Nauki sa naukami, a realia sa zupelnie inne.Koscio; nauczal , a robil dokladnie odwrotnie.Zeby nie bylo niejasnosci wszystkie koscioly i religie.Historia ich jest dostepna.Mozna sobie poczytac.Nie mam zadnego obowiazku sie poswiecac.Abolutnie zadnego zwlaszcza dla zbrodniarzy.Ale tych ludzie nie widza, bo rozne koscioly i religie tak sie staraja, aby nie zobaczyli zla, ktoremu sluza.Nie wydaje ci sie podejrzane , ze nigdy w zadnej wojnie nie cierpialy tzw. elity i koscioly?.To one wysylaly legiony na rzez.Historii sie nie da wyprzec.Mozna ja falszowac, bo jak ktos nie glupi powiedzial ” historia mowi to, co jej sie kaze mowic”.Gdyby ludzie byli madrzejsi i rzucili bron..Hmmm gdyby..przeciez jest siec…Nikt nie ma prawa zadac ode mnie poswiecenia i mordowania innych..basta.

        Polubienie

       • krab said

        Pomarzyć zawsze można, ale ludzie nie rzucą broni i nie zaczną wzajemnie się miłować, to utopia. Bogów wojny ludzkość miała od zawsze i nawet w czasie pokoju składała im w ofierze życie iluś tam młodych ludzi, żeby bożek nachłeptał się krwią i ochronił od wojny. Współcześni „bożkowie wojny” żądają dużo więcej ofiar i dużo więcej krwi, tyle że dla geszeftu.

        Polubienie

       • Marysia said

        Nie krabuje krabie..Wyrzuc ze swojej glowy mysli, ktore ktos Ci ktos wprogramowal.Bo bylo tak zawsze…Nie mozna dac sie zaprogramowac.Z badan wynika, ze polowa ludzkosci nie da sie zaprogramowac i obawiam sie, ze te polowe sie lapie w sieci obrazkami i roznymi motywatorami.Lapie sie zeby poddac praniu mozgow.Bylo..ale nie musi byc.Zobacz , jak dzialaja sily zla.Udaje im sie w sieci mobilizowac miliony ludzi na ziemi do poparcia wojny, do angazowania sie do ” dzijadu”.Dlaczego nie mozna tez uzyc sieci?.W takim celu?.

        Polubienie

       • Marysia said

        A propos skladania ofiar.Przypomnialas mi legende o Kraku i dziewicach skladanych w ofierze smokowi.Ten smok..Jesli byli ” gregoryjanki” chlopcy to i dziewice do czegos sluzyly i skladane bymy w ofierze.

        Polubienie

     • Marysia said

      Jeszcze ci dorzuce do epoki.Odin i Cain..

      Polubienie

     • Marysia said

      Mozesz wierzyc nie.Wojna wyjdzie z polnocy.

      Polubienie

     • Marysia said

      Rus to potomkowie wikingow.

      Polubienie

     • Marysia said

      Kto pial z zachwytu, ze Rus sie nawrocila?.Kto wrzeszczal o nawroceniu ” corki kosciola”?.Nowa krucjata..od patrona rusi?.

      Polubienie

     • Marysia said

      Witkacy to byl niezly pijak i cpun.Mial wizje…Niczym wspolczesni celebryci.Zryte maja lby i tworza pod wplywem mikstur, ktore witkacy mieszal.

      Polubienie

     • krab said

      Marysiu, chylę czoła przed Twoją wiedzą z tej dziedziny, moja wiedza w tym względzie jest bardzo powierzchowna, bez pasji. Nie będę się w to zagłębiała, bo mnie nie pociąga.Znam i umiejscawiam pojęcia jakie mi rzucasz, ale jak mówię płycizna!! Ale podziwiam Ciebie za dociekliwość w wielu dziedzinach.

      Polubienie

      • Marysia said

       Daj spokoj Krabie..Nie oczekuja chylenia czola.Ty tez wiesz duzo..instynkt prowadzi.Nie chodzi o pociaganie.Jest cos wiecej..niechec do zla.Tak juz jest..

       Polubienie

       • Marysia said

        Sa ludzie, ktorzy studiuja wiedze i wedlec jej ukladaja nam swiat.Poczytaj sobie skad sie wzial pomysl dzielenia ludzi na grupy w sieci i w realu.Z legend polnocy.Mannerbund,beawulf..i odnosniki liczne.Najgorsze jest to, ze ludzie ktorzy te wiedze studiuja sluza zlu..wielu jest takich.

        Polubienie

      • Marysia said

       Mozna siedziec w czyms gleboko, ale nie widziec.

       Polubienie

      • Marysia said

       Nadeszly czasy testowania i zagladania w kazdy zakatek nie tylko mozgu, ale takze tajemnicy widzenia.

       Polubienie

 2. Michał said


  zawsze sam do siebie piszesz?

  Polubienie

  • miziaforum said

   Michał
   michal1969zagan@w.pl
   87.105.22.58

   TY MĄDRALA Z ŻAGANIA WSIADŹ NA ROWER POJEDŹ TAM GDZIE SĄ LASY – I ZOBACZ ILU TAM JEST DZIŚ ZIELONYCH LUDZIKÓW Z NIEMIEC G.B POLSKI I INNYCH KRAJÓW – O.K POTEM WRÓĆ I ODPISZ …
   STARE TERENY WOJSKOWE ..

   Polubienie

   • miziaforum said

    CO ONI TAM ROBIĄ GRZYBÓW NIEMA JAGÓD TEŻ A W NOCY PIŹDZI ….
    PO CAŁEJ POLSCE ŚMIGAJA CIĘŻARÓWKI ZIELONE WOJSKOWE Z DZIWNYMI KONTENERAMI NA PACA NAWET PO WIEJSKICH DRÓŻKACH -zwrućcie uwage ..

    Polubienie

    • tom said

     No w Żaganiu się dzieje ponoć rezerwiści z bronią muszą latać nawet i do klopa a jak zgubią to kryminał piwa też się nie napiją bo z bronią to też kryminał kupa sprzętu tam pojechała i dalej jedzie więc o co kaman?

     Polubienie

 3. polskosc said

  Lewica w Europie była opanowana przez komunistów mający swe korzenie w ZSRR.
  Obecnie 1 maja zorganizowali Polacy skupieni wokół nacjonalista.pl i autonom.pl.
  Oznacza to możliwość przejęcia Polaków z poglądami lewicowymi do oparcia się Tuskowi-PO-Unii.
  Inne możliwości do zamieszek to obowiązek wprowadzenia imigrantów do Polski i kwatera NATO w Polsce która dyktuje tam własne prawo.

  Polubienie

 4. AQQ said

  Polubienie

 5. AQQ said

  http://wiadomosci.onet.pl/slask/jeden-z-najbogatszych-polakow-jacek-domagala-uniewinniony-ws-handlu-koscielna-ziemia/np88vn

  Polubienie

 6. krab said

  Pewnie następnym posunięciem będzie taniec z Maserakiem,

  http://wpolityce.pl/polityka/244626-wtorkowa-ustawka-wojewodzkiego-z-komorowskim-juz-dzis-na-wpolitycepl-ujawniamy-kulisy-programu-tvn-z-urzedujacym-prezydentem

  Polubienie

 7. AQQ said

  Rząd przykręca kierowcom śrubę – w życie wchodzą właśnie nowe przepisy prawa. Zmiany objęły jednocześnie kodeks drogowy, kodeks wykroczeń i kodeks karny. W efekcie użytkownicy polskich dróg muszą spodziewać się znacznie poważniejszych konsekwencji. Na liście jest natychmiastowe odebranie prawa jazdy, mandaty wyższe o 400 proc. oraz kara więzienia…
  (żont się wyżywi)
  http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/galeria/490429,1,zabiora-prawo-jazdy-za-predkosc-nowe-przepisy-i-taryfikator-mandatow-2015.html

  Polubienie

  • Marysia said

   Jak wszedzie..Ucisk musiu byc, zeby ludzi zmusic do rewolucji.

   Polubienie

  • AQQ said

   http://www.fakt.pl/lodz/24-osoby-z-gangu-wyludzajacego-kamienice-uslyszaly-zarzuty,artykuly,544973.html

   Polubienie

   • Marysia said

    Zalezy kto wyludzal i w czyim intersie.Rozejdzie sie po kosciach, jesli wyludzacze sa tymi uprzywilejowanymi.Jedni zostali bestialsko wymordowani i jakies szemrane fundacje w ich imieniu upomominaja sie o zwroty kamienic wedlug obecnych cen rynkowych.Nie mozna porownywac wartosci przedwojennej obiektow do obecnych cen.Tu jest niezly geszeft.Inni uciekli przed wojna, poniewaz o niej wiedzieli i po latach wracaja i sie upominaja.Nie zostali, zeby bronic swoja wlasnosc, lecz uciekli do Anglii glownie, jak niejaka pani Skarbek przerabiana na ikone patriotyzmu.Inni uciekli w 44 roku , bo bali sie byc oskarzeni za kolaboracje z hitlerowcami i wrocili i tez zadaja zwrotu porzuconych majatkow.Cala reszta narodu nie liczyla majatku i przelanej krwi za walke ze zbrodniarzami.Do tej wojny dporowadzili rzadzacy.Jeszcze jest jedna kategoria wlascicieli.Tych ktorzy wojne przezyli i wlos z glowy im nie spadl , a i zylo im sie dobrze zawsze.Co bedzie, gdy wszystkie zakony istniejace na swiecie beda sie upominac o polska ziemie?.Pewnie jej zabraknie do podzialu…

    Polubienie

  • ppp said

   Kierowcy mają się bać jeździć. Wysokie koszty pracy, ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej z powodu niejasnych przepisów, ucisk fiskalny – 80% kontroli ma zakończyć się ukaraniem podatnika, drogi w kiepskim stanie – również te nowe i pewnie wiele innych „patentów” powoduje hamowanie rozwoju gospodarczego. Ponadto niewielka garstka jeszcze pracujących w tym kraju utrzymuje coraz większą rzeszę nierobów oraz finansuje pomysły rządu – „wrzucić pieniądze w błoto” – przestarzałe uzbrojenie przepłacone u Niemców, u innych rakiety w cenie x3, gaz od ruskich w cenie x2, przepłacone stadiony i autostrady, pendolino które normalnie pewnie byłoby w Polsce nierentowne ale kupiliśmy i tylko u nas nie było przy zakupie korupcji. Hamowanie gospodarki i dekapitalizacja i praktycznie likwidacja armii – teren zwany Polska prawie zaorany.

   Polubienie

   • Marysia said

    Pierdzielenie kotka za pomoca mlotka.Jakich nierobow?.Znaczy, ze miliony ludzi na swiecie to nieroby?.Kto ludzi zwalnia z pracy.Wez ty sie doucz.Poczytaj se troche pod haslem stowarzyszenie Lewiatan.Tam sa fajne informacje.O zaorywaniu tez.

    Polubienie

 8. krab said

  Nie na temat, ale nie mogę sobie wyobrazić jak on to zrobił ?? Niczym seryjny samobójca

  http://fakty.interia.pl/polska/news-sledztwo-w-sprawie-smiertelnego-postrzelenia-w-radiowozie-um,nId,1734555#commentsZoneList

  Polubienie

  • Marysia said

   Ale bajka.Skuty chlopak z rekoma do tylu wyciaga pistolet i strzela..Glupiemu napisac.Swoja droga kurde co oni tym glinom do zarcia daja, ze tacy nie myslacy i agresywni wobec tlumow i nie tylko.Mozgi wyprane maja, ale chyba nie tylko wykladami.Moze sami se kupuja dopalacze u dilerow.Skoro w wojsku krazyly dopalacze twarde , to czemu nie w innych silach porzadkowych.Jest fajny film do obejrzenia ” Drabina Jakuba”.Drabina..Dwie drabiny to symbol sw.piotra..i jeszcze kogut.

   Polubienie

  • ppp said

   David Copperfield

   Polubienie

 9. Sarg said

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17917980.html

  Polubienie

  • Marysia said

   Taa..dobre tfujj..Przygotowanie przed przyjeciem kolorowych w kraju nad Wisla.Zreszta..juz sa i zenia sie dla picu z Polkami, zeby miec obywatelstwo.Nikt na to nie zwraca uwagi.Zwlaszcza urzedasy, bo albo nie widza..Maja prikaz dawac sluby i nikt tego nie kontroluje.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: