Miziaforum's Blog

Rząd Tuska prowokuje realizację kampanii wojennej pod kryptonimem „Zimowa Burza„- Atak Rosji na Polskę

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 30, 2014


przypominam ŻE nadal aktualnie obowiązuje polityka zachodu wobec Polski ” NIE BĘDZIEMY UMIERALI ZA GDAŃSK ” 

PROWOKUJĄ WIECEJ NIŻ USA SOBIE ŻYCZY AŻ SPROWOKUJĄ TO JEST MOŻLIWE 

 

Prawdopodobnie atak rosyjskich sił zbrojnych na Polskę, zacznie się w rejonach granicznych Obwodu Kaliningradzkiego, Białorusi oraz Ukrainy. To właśnie na tych terenach, nasi obywatele usłyszą odgłosy lecących samolotów, helikopterów, huk rakiet i ryki czołgów. Na początku rosyjskiej inwazji wybuchnie panika, a nieliczne służby graniczne będą sparaliżowane ze strachu i absolutnie nie skuteczne. Zanim nadejdzie odsiecz to Białoruskie i Rosyjskie oddziały szybkiego reagowania wedrą się kilkanaście kilometrów wgłąb Polski zajmując strategiczne pozycje. Tak zacznie się realizacja rosyjskiego planu kampanii wojennej pod kryptonimem „Zimowa Burza„. Plan takiego ataku narodził się dużo wcześniej niż wybuch protestów na kijowskim Majdanie. Putin i jego doradcy, gdy tylko nadarzyła się okazja na Ukrainie, umiejętnie ją wykorzystują i swoimi działaniami sprawdzają reakcje zachodu. Wspieranie separatystów na Ukrainie jest niczym innym jak sondowaniem przyszłej reakcji NATO na dalsze akcje militarne w Europie Środkowej.

Putin od samego początku konfliktu ukraińskiego, celowo drażnił Zachód, aby ten odpowiedział sankcjami ekonomicznymi, żeby mieć pretekst do jawnego przerzucenia na zachód Rosji kolejnych dywizji pancernych. Według Kremla jest to odpowiedz na sankcje ekonomiczne. Waszyngton sądzi, że takie jawne, wręcz widowiskowe przerzucanie wojsk do Kaliningradu to jedynie retoryka wojenna i pohukiwania wściekłego na sankcje Putina, a prawda jest zupełnie inna.

Rosyjska agresja była zaplanowana kilka ruchów do przodu i przygotowywana wyjątkowo starannie, co dziwne, że takie ruchy wojsk nie wzbudzają podejrzeń NATO i nie ma żadnej reakcji. Dla Rosjan dobrą porą na rozpoczęcie dalszych działań wojennych może być okres Bożego Narodzenia. Wtedy z nad Atlantyku nadciąga głęboki niż, zapowiadający znaczne załamanie pogody w całej Europie. Dlatego w tym okresie może paść rozkaz dla armii Putina, żeby ruszyć i zająć błyskawicznie pół Europy. Zimowa aura dodatkowo utrudni kontrofensywę i może całkowicie zdezorganizować przygotowania obronne, szczególnie, że główne siły uderzeniowe NATO muszą dopłynąć, lub dolecieć z Ameryki.

Każdy taktyk doskonale wie, że wielkich kampanii wojennych nie zaczyna się zimą. Jest to trudny i niesprzyjający okres, bardzo spowalnia szybkość przemieszczania się wojsk i zaopatrzenia, co daje przewagę broniącym się. Lecz w przypadku Rosjan, zalety zimowej ofensywy ogromnie przeważają nad w/w utrudnieniami. Żołnierze rosyjscy są lepiej przygotowani do funkcjonowania w tak trudnych mroźnych warunkach, niż wygodni Europejczycy czy Amerykanie.

Zima i kapryśna aura dosłownie paraliżuje ruch lotniczy, co w przypadku wojsk rosyjskich jest atutem, a dla sił obronnych NATO strzałem w kolano. Obecnie większość nowoczesnych armii koncentruje się na walkach z powietrza, więc najwięcej pieniędzy z budżetów pochłania lotnictwo, które mogłoby zostać całkowicie zneutralizowane w przeciągu kilku tygodni. Inaczej jest z rosyjskimi rakietami czy artylerią przeciwlotniczą – ich broń nie jest aż tak uzależniona od kapryśnej zimowej pogody, choć toporna działa w każdych warunkach doskonale. Rosyjscy generałowie dobrze wiedzą , że niewielkie mrozy, wiatr czy śnieżyce, skutecznie paraliżują całą infrastrukturę lotniczą i bez jednego wystrzału można osiągnąć zamierzone cele.

Po zajęciu bojowych pozycji na terytorium Polski, kolejnym etapem będzie zbombardowanie elektrowni, magazynów gazu i ropy, lotnisk i innych kluczowych węzłów komunikacji. Mieszkańcy miast pogrążą się w ciemnościach, zapanuje chaos, a schorowani i zziębnięci ludzie nie będą w stanie normalnie funkcjonować. Brak paliw i elektryczności podczas działań wojennych, wiąże się z nieczynnymi sklepami, brakiem żywności, brakiem usług bankowych, zamkniętymi urzędami czy problemami w szpitalach, do których ciągle będą dowożeni ranni cywile i żołnierze z frontu. Cały kraj przestanie tak naprawdę istnieć, będzie tylko słychać odgłosy wybuchów i strzałów.

Komentarzy 9 to “Rząd Tuska prowokuje realizację kampanii wojennej pod kryptonimem „Zimowa Burza„- Atak Rosji na Polskę”

 1. miziaforum said

  Polubienie

  • miziaforum said

   POLITYKA TUSKA PROWOKACJI – MA SENS ROZKRADLI CAŁY KRAJ A TERAZ W PRZED DZIEŃ PONIESIENIA KONSEKWENCJI – UWIKŁANIE W WOJNĘ a „elity” po prostu uciekną jak w roku 1939 ……..

   I KTO W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH BĘDZIE ŚCIGAŁ ZŁODZIEJI Z P.O

   NIKT BO BEDĄ WAŻNIEJSZE SPRAWY

   Polubienie

 2. miziaforum said

  RZĄD NA WYCHODŹCTWIE CZY UCHODŹDZTWIE 🙂 NIE KONIECZNIE W LONDYNIE choć tam stacjonuje 100 000 kg POLSKIEGO ZŁOTA …

  CZASY SIĘ ZMIENIAJA MYSLĘ ŻE PATRYJOTAMI WALCZĄCYMI W KRAJU W OSAMOTNIENIU DOWODZIĆ BEDĄ Z TAKICH MIEJSC

  Polubienie

 3. babel said

  Polubienie

 4. babel said


  hmmmmmm… ciekawe.

  Polubienie

 5. Anna said

  6 września, godzina 17, Warszawa –
  DEMONSTRACJA ANTYWOJENNA pod ambasadą Ukrainy.
  także pod konsulatami generalnymi w Lublinie i Krakowie.
  SAVE DONBASS PEOPLE – to także polska racja stanu.
  https://www.facebook.com/events/289006587951251/?_fb_noscript=1
  „Nie wojnie z Rosją”!!!

  Polubienie

  • Anna said

   Chcecie walczyć? ginąć? oddać życie?
   za co, za kogo? za judeounie, za berlin, może za nowy porządek światowy, za banksterów, za zdrajców i złodziei???
   Może powiemy głośno NIE!!! Nie – wojnie! Nie będziemy wojować.
   „…rżnij karabinem w bruk”

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: