Miziaforum's Blog

rudy został „królem nibylandii ” przewodniczacym R.E

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 30, 2014


WYMARZONE STANOWISKO DLA NIEGO NIC NIE MOŻE ZA NIC NIE ODPOWIADA – WYSOKIE WYNAGRODZENIE ………

NO TO W POLSCE O JEDNEGO CH… MNIEJ 

to tyle … czy uciekł od odpowiedzialności za zniszczenie kraju ?? to się okaże w przyszłości już niedalekiej 

APARTAMENT BĘDZIE CZEKAŁ ..

MIEJSCE DOCELOWE ELYT

Polskość kojarzy się kandydatowi Tuskowi, było nie było polskiemu premierowi, z przegraną i pechem. Kandydat D.Tusk nigdy swego zdania o Polsce i polskości nie zmienił ani nie odwołał, przeciwnie, robił wszystko, też jako premier, by zaprowadzić w rządzonym przez siebie państwie swoją „normalność”, a wyrwać tę znienawidzoną polską „nienormalność”, te „zbiorowe kompleksy”, „etosy przegranych nie pogodzonych ze swą przegraną”.

Kandydat D.Tusk, zdaniem wielu, utracił w Polsce prawa honorowe, traktuje Polaków „jak śmieci nie warte, by z nimi rozmawiać na poziomie prawdy i uczciwości”. Czyż to więc nie jest idealny kandydat na unijnego urzędnika? Poza tym udowodnił swą wierność unijnym wartościom podpisując bez targów wszystkie podsunięte mu /przez Niemcy/ pakty, pakiety, dwupaki, sześciopaki, unię bankową, konwencję o przemocy, pakt fiskalny i zmienił bez problemów unijne traktaty zabierając polskiemu Sejmowi jego konstytucyjne kompetencje. Pedofilskie, antyrodzinne unijne pomysły kandydat D.Tusk wdraża w Polsce w godnym pochwały tempie. Polityczni sponsorzy kandydata mają zapewne też nadzieję, że pomoże on, już z Brukseli, wepchnąć jeszcze Polskę do strefy finansów niemieckich euro. Takie cechy kandydata Tuska i poważne dowody jego unijnej wierności i lojalności najwyraźniej przekonały unijnych decydentów, i dziś może doczeka swej nagrody.

Kandydat z pewnością wstydzić się będzie też polskiego nacjonalizmu i żadnej nieprzyjemnej niespodzianki swym opiekunom w tych sprawach nie zrobi. Cenne jest także, że obecny polski premier zastał Polskę murowaną, a zostawia drewnianą, tylko „teoretyczną”, no „ch…,d…, i kamieni kupa”. Problem „bękarta Europy” sam się więc pomyślnie rozwiązuje. Pozostaje jednak pytanie, czym jeszcze polski kandydat na unijnego urzędnika na finiszu swych zabiegów zahandlował, co jeszcze z polskości zepsuć obiecał, co polskiego oddać, w czym ustąpić?

I tak, młodzieńcze marzenia kandydata D.Tuska o ucieczce z Polski i od polskości spełniają się. Ucieka od Polski, od jej nienormalnej polskości do unijnej „normalności”, gdzie ślimak jest rybą, marchewka owocem, prosta drabina ma długą instrukcję obsługi, gdzie świnie muszą w chlewni słuchać muzyki a kurom maluje się pazurki. Gdzie z rana można sobie określić dogodną na dany dzień płeć, jedną z 57 do „dyspozycji”, z możliwością wielokrotnej zmiany w międzyczasie.

Komentarze 24 to “rudy został „królem nibylandii ” przewodniczacym R.E”

 1. miziaforum said

  DEDYKOWANE PANU TUSKOWI – CO SIE ODWLECZE TO NIE UCIECZE

  WRÓCISZ TU CHOĆBY TAK …

  Rafi Eitan dowodził grupą izaraelskich agentów, którzy w 1960 roku uprowadzili nazistowskiego zbrodniarza z Argentyny i postawili go przez sądem w Jerozolimie.

  http://wiadomosci.onet.pl/na-tropie/izraelski-agent-ktory-porwal-architekta-zaglady/1kqjz

  Polubienie

  • misiekwawa said

   …. a co mówią skale astralne – Donald Tusk. Pełne zaskoczenie. Człowiek, który położył polską gospodarkę, miast odejść do lamusa, znów doszedł do władzy i ją skutecznie niszczy. Jakim cudem naród zapomniał o jego wcześniejszych wyczynach? Otóż jego obóz w chwili wygrania wyborów miał moc 5 tysięcy wierzących (strumieniowców – 6-8 na skali poziomów duchowych), podczas gdy konkurencja ledwie 2 tysięcy.

   Tusk nie jest prowadzony przez ciemność. Sam swoją pracowitością uruchomił w sobie kanał energii przeciwnej na poziomie 12. Według skal to barikol, atak moralny na poz. 90% (atak: podstępność i zakłamanie plus 20% zwyrodnienia), głód mocy 80%, głód autorytetu – okrutny. Maska wobec ludzi i świata: mistrz ceremonii zła, wobec siebie maski nie nosi, bo umiejętnie realizuje swoje cele. Panowanie nad przestrzenią – 90%, jak u Stalina. Ilość myśli na godzinę – 7 tys. (półobłęd), motoryka – stała agresywność. Ciemna przestrzeń duchowa – 5. Upadek syna bożego – czarny kameleon na 6.

   To człowiek, który nigdy prawdy nie mówi, chyba że przez omyłkę, a tu myli się w 20%, podczas gdy średnia u pozostałych polityków wynosi 60%. Poziom człowieczeństwa – minus 60%. Za jego kadencji majątek narodowy stopniał o 6%, a zagranicy sprzedał nas w 12%.

   Polubienie

 2. miziaforum said

  Minister obrony Ukrainy Wałerij Hełetej zapowiedział utworzenie specjalnej służby, która będzie tropiła agentów „rosyjskiej piątej kolumny” w szeregach armii i wśród wojskowych, uczestniczących w operacji zbrojnej na wschodzie kraju

  Dla ujawniania i unieszkodliwiania wrogiej agentury, faktów odmowy wykonywania rozkazów i przypadków dezercji, powoływana jest służba specjalna ministerstwa obrony, która będzie podporządkowana bezpośrednio mnie. Będzie ona trochę podobna do Smiersza i będzie działała na pierwszej linii frontu i w wojskowych organach dowódczych – poinformował Hełetej.

  Minister oświadczył, że podjął decyzję o całkowitej ciszy informacyjnej w sprawie walk na wschodzie kraju w wyniku szumu medialnego wokół oddziałów, okrążonych przez przeciwnika w Iłowajsku w obwodzie donieckim. W sobotę, po rozmowach między Ukraińcami a Rosjanami i prorosyjskimi separatystami, zaczęli oni opuszczać tzw. kocioł iłowajski przez utworzony dla nich korytarz humanitarny.

  – Ci, którzy walczą tylko w internecie i rozmawiają przez telefony komórkowe ujawniając informacje o sytuacji operacyjnej w strefie walk, nie uświadamiają sobie stopnia zagrożenia i niebezpieczeństwa dla zdolności obronnej wojsk – podkreślił Hełetej.

  Smiersz (skrót od rosyjskich słów – „śmierć szpiegom”) to Główny Zarząd Kontrwywiadu przy Ludowym Komisariacie Obrony ZSRR. Jego głównym zadaniem było unieszkodliwianie szpiegów hitlerowskich służb wywiadowczych pozostawionych na ziemiach, na które wkraczała Armia Czerwona.

  Smiersz zajmował się też ujawnianiem zdrajców w szeregach Armii Czerwonej i kolaborantów. Zwalczał również narodowe struktury wojskowe i polityczne, które nie akceptowały radzieckich porządków. W Polsce jednostki Smierszu były wykorzystywane przede wszystkim do walki z Armią Krajową.

  Polubienie

 3. Al said

  PRZYKŁAD PROPAGANDY I DEZINFORMACJI !!!!

  NA ONECIE I INTERII UKAZAŁ SIĘ ARTYKUŁ, LINK- http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-ukraina-zywa-tarcza-w-mariupolu,nId,1492757#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=28322&iwa_block=facts

  Ukraina: Żywa tarcza w Mariupolu

  Około tysiąca mieszkańców Mariupola w obwodzie Donieckim zablokowało drogę do Nowoazowska – miasta opanowanego przez separatystów. Utworzenie żywej tarczy było gestem symbolicznym, jednak mieszkańcy deklarują, że powtórzą akcję w przypadku ataku separatystów na miasto.

  NO WIĘC POSZUKAŁEM, ZAJĘŁO MI TO MINUTĘ I OTO CO ZNALAZŁEM :——–

  LICZBA MIESZKAŃCÓW MAURIOPOLA TO 463 TYSIĄCE !!!-Także ten tysiąc protestujących to kpiny !! Według danych z 2002 roku 48,7% mieszkańców stanowili Ukraińcy, 44,4% Rosjanie, a 4,3% Grecy, przy czym jednocześnie aż 89,64% mieszkańców jako języka ojczystego używa języka rosyjskiego !, a tylko 9,92% ukraińskiego, zaś greckiego 0,20%.

  PS Czyli prawie 90 % mieszkańców jest pro rosyjska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 4. Jony said

  Tusk miał to stanowisko obiecane od dawna, jedno co mnie niepokoi że jeśli te stanowisko miał już jakiś czas temu zaklepane to znaczy że wojna też była zaplanowana długo przed jego wyborem, bo tusk na tym stanowisku to pewien symbol w wojnie zachodu (polski i reszty) przeciw rosji. Najpierw sankcjami a potem militarnie. To się nie może skończyć dobrze dla Polski. A po mistrzostwach w siatce kto wie co masony zaplanowały nam na wrzesień. A tusk zresztą sam twierdził że dzieci we wrześniu do szkól nie pójdą a ten wie lepiej jakie mają plany. Oby żaden im się nie udał.

  Polubienie

  • Jony said

   Przy okazji dzisiaj w Wieliczce widziałem kordon czarnych suwów jadący w eskorcie żandarmerii wojskowej w stronę kopalni soli. Jakby ktoś nie wiedział Wielicka kopalnia soli zawiera mnóstwo podziemnych komnat które idealnie nadają się na wypadek wojny światowej. Jak się jeszcze weźmie pod uwagę że w tą kopalnie są łożone duże pieniądze przez państwo to wychodzi samo że robione są tam schrony. W sumie na ich miejscu robił bym to samo, niema sensu wiercić nowych schronów jak wystarczy przebudować kopalnie która co roku oddaje podziemne nowe trasy turystyczne a to znaczy że terenu pod ziemią to jest tam ogrom w sumie małe miasteczko.

   „Wielicka kopalnia liczy 9 poziomów, z których pierwszy – poziom Bono – sięga na głębokość 64 metrów, zaś ostatni leży 327 metrów pod powierzchnią ziemi. Łączna długość chodników łączących około 3000 wyrobisk (chodników, pochylni, komór eksploatacyjnych, jezior, szybów, szybików), przekracza 300 km. Kubatura zespołu wyrobisk to ok. 7,5 mln”
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Kopalnia_soli_Wieliczka

   Polubienie

   • Trak said

    Poświęcę się, zostanę na górze i będę pilnował przy wyjściu, aby żaden światem się nie ucieszył, gdy wyjdzie.

    Polubienie

    • Anna said

     Zalać betonem i żelazem, na wieki wieków. Amen.

     Polubienie

     • mironik said

      ta… mam betoniarke na stanie, po co czekać

      Polubienie

      • Anna said

       okoliczni mieszkańcy niech zbierają w pobliżu złom i kamienie, gruz też się nada a potem warstwa kamieni, warstwa złomu i beton – to będzie tort – od nas dla nich 🙂 pomarzyć zawsze można…

       Polubienie

       • miziaforum said

        ŻARTY ŻARTAMI ALE JA SIĘ ZACZYNAM NA SERIO OBAWIAĆ ŻE W ZWIĄZKU Z TYM IŻ NIEWIELU LUDZI Z TYCH WKÓRWIONYCH PONIŻONYCH OKRADZIONYCH – TYCH SPROWADZONYCH DO POZIOMU RYNSZTOKA

        ALE WYKSZTAŁCONYCH ZA STRASZNEJ KOMUNY NAWET NA POZIOMIE UNIWERSYTECKIM

        NIE ODPUŚCI NIE ZGŁOSI AKCESJI W ORGANIZACJACH RUCHACH – ABY UPÓSCIĆ GORYCZY

        POPROSTU CZEKA NAS LEKCJA KTÓRĄ EUROPA PRZECHODZIŁA W LATACH 70/80 XX WIEKU

        WYSYPU MIKROSKOPIJNYCH ORGANIZACJI TERRORYSTYCZNYCH

        TYPU ZBLIŻONEGO DO DZIAŁAŃ PARTYZANTEK POŁUDNIOWO AMERYKAŃSKICH WYSTĘPUJĄCYCH ZBROJNIE PRZECIW BIEDZIE DEGRADACJI ,

        I ZNIEWOLENIU EKONOMICZNEMU

        DZIŚ SĄ INNE CZASY GRANICE OTWARTE I ZA PIENIADZE MOŻNA KUPIĆ WSZYSTKO

        POLSKIE SŁUŻBY SOBIE NIE PORADZĄ TYM BARDZIEJ ŻE NIE ŻADKO SZKOLENIEM ZAJMĄ SIĘ LUDZIE Z KILKUDZIESIĘCIOLETNIM DOŚWIADCZENIEM TERRORYSTYCZNYM , WOJENNYM , PARTYZANCKIM PRZEZ 25 LAT „WOLNOŚCI” TYSIĄCE POLAKÓW PARAŁO SIĘ NAJEMNĄ PRACĄ W REJONACH KONFLIKTÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

        TO JEST BARDZO NIEBEZPIECZNE TYM BARDZIEJ ŻE JEŚLI DOJDZIE DO AKTÓW TERRORU W POLSCE GDZIE SŁ. NIE SĄ PRZYGOTOWANE NIE MAJĄ DOŚWIADCZENIA – ATAKI PIERWSZE BEDĄ SUKCESAMI KTÓRE TYLKO ZACHĘCĄ DO ESKALACJI

        STARA ZASADA NIE ZACZYNAĆ WOJNY Z LUDŹMI KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO STRACENIA OPRÓCZ ŻYCIA KTÓRE I TAK JEST PARSZYWE

        WIEC KAŻDA MOŻLIWOŚĆ POSTAWIENIA NA 1 KARTĘ TEGO PARSZYWEGO ŻYCIA ZA NADZIEJE POPRAWY BYTU JEST KOŻYSTNA

        WIDOCZNIE POLACY CHCĄ ZOBACZYĆ WYP……. W POWIETRZE AUTOBUSY , STRZELANIE DO „ELIT” PORWANIA DZIECI i inne fajne demokratyczne problemy

        TUSK ZOSTAWIŁ ZA SOBĄ TYKAJĄCĄ BĄBĘ W POSTACI DOSŁOWNIE SPALONEJ ZIEMI

        KRYZYS KTÓRY WYWOŁA ZEMSTA PUTINA POŁOŻY NA ŁOPATKI ZIELONĄ WYSPĘ NA KROPLÓWCE POŻYCZEK

        Polubienie

       • misiekwawa said

        Polubienie

   • Anna said

    Oj tak, na samo dno piekła – tam ich miejsce! Życzliwa 🙂

    Polubienie

 5. Eryka said

  Apartamencik super dla tego osobnika.’Co sie odwlecze to nie
  uciecze’.Mam nadzieje.

  Polubienie

 6. pod wodza tego pajaca szybko unia pojdzie z torbami i tak ryży trzymaj

  Polubienie

 7. kotek na płotek said

  potrzeba jest silna, poszerzenia wyspy w kolorze green, co prawda jeszcze firma Pantone takiego nie zdążyła opracować ale „polsko-inna” myśl techniczna już to ma i wio,na razie wyskoczyła z propozycją „rdzawych” odcieni

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: