Miziaforum's Blog

EKSMISJE POLSKICH RODZIN przy okrzykach WYNOCHA POLSKIE BRUDNE ŚWINIE !!

Posted by miziaforum w dniu Grudzień 30, 2012


W 2012 r. Urząd m.st. Warszawy wydał decyzję o

zwrocie prywatnym właścicielom ponad 30

kamienic. Wykonano 453 eksmisje. Do

wykonania wciąż pozostało 1157.

WITAM DO TAKICH SYTUACJI SPOŁECZEŃSTWO JUŻ PRZYWYKŁO

ALE EKSMISJE ZOSTAŁY OSTATNIO WZBOGACONE O SZYKANĘ DODATKOWĄ

KTO POZWALA I ROZZUCHWALA „NOWYCH WŁAŚCICIELI”

otóż jak wyżej krótko a niżej szczegółowo opisano eksmisje są realizowane planowo według harmonogramu

EKSMISJA WYKONYWANA JEST ZAWSZE W OBECNOŚCI KOMORNIKA I ASYŚCIE POLICJI I STRAŻY MIEJSKIEJ CZYLI PRZEDSTAWICIELI PRAWA

KTÓRZY POWINNI ZAPEWNIĆ „EGZEKWOWANIE PRAWA ZGODNIE Z PRZEPISAMI”

OSTATNIE SPEKTAKULARNE EKSMISJE W KTÓRYCH UCZESTNICZYLI I DZIENNIKARZ ODBYWAJĄ SIĘ W ATMOSFERZE PONIŻENIA I SZYKAN…

OTÓŻ PODCZAS EKSMISJI NA WARSZAWSKIEJ PRADZE WŚRÓD MUNDUROWYCH I URZĘDNIKÓW POJAWIAJĄ SIĘ OSOBY – BLIŻEJ NIE ZIDENTYFIKOWANE – PRZEDSTAWICIELE NOWYCH WŁAŚCICIELI ?? KTÓRZY W CZASIE CZYNNOŚCI WYRZUCANIA RODZIN WZNOSZĄ OKRZYKI

 

PRECZ POLSKIE ŚWINIE , WYNOCHA

BRUDNE POLACZKI !!!!

CO CIEKAWE W STOSUNKU DO TYCH OSÓB PRZEDSTAWICIELE PRAWA NIE INTERWENIUJĄ

KIM ZATEM SĄ TE OSOBY ???? KTO WPROWADZIŁ WIDOCZNIE LEGALNE SZYKANY DO PROCEDURY EKSMISYJNEJ ????

DLACZEGO PRZEDSTAWICIELE MEDIÓW NIE OPISALI TYCH ZAJŚĆ ????

CZY TO JUŻ JAWNA I OTWARTA WOJNA ??

 

Kamienice pustoszeją. Przejmowane, wyburzane. W niektórych ostatni lokatorzy: w trakcie wyprowadzki, w oczekiwaniu na eksmisję, w długach.

Walizki. Jan pakuje walizki. Na dół wózka kładzie tę największą, skórzaną. Na górę i do środka kilka mniejszych. Układa je piętrowo, jak matrioszki. Wózek jest zwykły, jak na zakupy, tylko kółka dorobił mocniejsze, żeby nie padły po drodze. Gdy za minutę piąta wsiądzie do tramwaju, szarpnie lekko do góry, kółka wejdą i już będzie w środku. To jeszcze nie wyprowadzka. Mieszkanie socjalne ciągle w remoncie. Jeszcze z miesiąc przyjdzie poczekać. Na razie Jan jeździ na Koło, warszawski targ staroci. 15 m płotu obwiesza różnymi rzeczami. To jego stoisko. Kiedyś sprzedawał tylko skarby znalezione na śmietnikach, przyniesione przez kolegów. Ostatnio wyprzedaje to, co zbędne, co nie zmieści się w nowym mieszkaniu. Najchętniej sprzedałby wszystko i zostawił tych parę rzeczy, do których jeszcze jest sentyment. Poduszeczkę na igły, którą córka Agnieszka uszyła w drugiej klasie, ponadstuletni zegar, co ma duszę i pozwala się nakręcić jedynie jego ręką. Sprzedałby wszystko i dalej robił to samo. Tylko od początku.

Co weekend, o świcie, Jan wychodzi z wózkiem z kamienicy przy ul. Sierakowskiego na warszawskiej Pradze. Drewnianymi drzwiami od podwórka – tylko tędy jeszcze można. Za sobą zostawia okna zabite dechami, zamurowane wejścia, drewniane daszki, omszałe, chroniące od spadającego tynku. Wszyscy myślą, że to pustostan, a przecież tam w środku jeszcze Jan z rodziną. Z dużą rodziną.

Klatka. Jan ma 54 lata. Tyle samo ma żona Jadwiga. Pięcioro dzieci, pięcioro wnuków. Najstarsi poszli już na swoje. Córka Agnieszka pracuje dorywczo jako fryzjerka. Syn Marcin przy rozbiórce domów. Czasem mieszka tu siedem, czasem osiem osób. Jadwiga od początku. Warszawianka od trzech pokoleń. Prażanka. Tu, na tych 54 m, się wychowała. Rodzice dostali mieszkanie w latach 50. W czynie społecznym odbudowywali Warszawę. Kamienica zabytkowa, z 1863 r., kiedyś Gimnazjum Praskie, w którym uczył się Janusz Korczak. Jeszcze za młodości Jadwigi była brama główna wjazdowa, na pierwszym piętrze w głębi aula, w oknach, zamiast zwykłych zamków, syrenki. Do niedawna nawet szkolny dzwonek wisiał na frontowej ścianie. Teraz wisi już tylko na zdjęciu w Internecie.

Gdy w latach 80. sprowadził się tu Jan, wszystko sami remontowali. Raz siedzą przy niedzielnym obiedzie, patrzą, a tu sufit leci. Teść ledwo zdążył złapać za stół i odsunąć. Jan podparł potem sufit belkami, drewnem wyłożył. Mieszkanie w drewnie jest cieplejsze. Dobudowali łazienkę, wymieniali rury. Jan wymyślił pawlacze i antresole z łóżkami pod sufitem. W sam raz, jak córki zaczęły rodzić wnuki.

Że kamienica od dawna jest przeznaczona do rozbiórki, dowiedzieli się przypadkiem, gdy starali się o wykup mieszkania. Nic z tego, usłyszeli, ale dostaniecie w zamian inne. Potem była cisza. Wreszcie usłyszeli, że w miejscu, gdzie mieszkają, stanie obiekt konferencyjno-hotelowy i że czynsz płacą już komu innemu. Spółce Elektrim, która w 1999 r. została właścicielem terenu wokół Portu Praskiego w zamian za sfinansowanie budowy mostu Świętokrzyskiego. Za ich oknami rosły powoli przyszłe apartamentowce i bulwary. Czynsz też rósł, z 2 do 12 zł. Sąsiedzi się powynosili. W końcu zostali tylko oni. I jeszcze tacy jedni na górze, ale z nimi dogadać się nie można. Dla Jana z rodziną zaczęły się problemy. Teraz Jan wie, że nie tylko dla nich. Ludzi – mówi – jak króliki w klatkach, razem z domami oddają.

Schody. Na Hożej 7 w Śródmieściu dopiero niedawno się dowiedzieli. W kwietniu przyszło pismo z administracji, że odnalazł się spadkobierca dawnego właściciela, kamienica została przekazana, a pełnomocnik zawiadamia o trzykrotnej podwyżce czynszu. Skąd ten spadkobierca, zastanawia się pani Danusia. Przecież pamięta, jak po wojnie zaglądał tu jeszcze dawny właściciel z Milanówka. Nie miał ani żony, ani dzieci. Z tych nerwów i zastanawiania się pani Danusia schudła do 37 kilo. 82 lata, najstarsza lokatorka w kamienicy. W makijażu, klipsach i jedwabnym szlafroku. Mówi, że na wygląd trzeba sobie zapracować.

Pani Danusia na swój pracowała całe życie. Do 1940 r. z rodzicami mieszkali na Grzybowskiej, ale potem stanął mur getta, należało zamieniać mieszkania. Tutejsza rodzina poszła tam, a oni na ich miejsce. 70 lat minęło, wyrabiała wtyczki do samolotów w fabryce w Niemczech, urodziła dziecko, pochowała dwóch mężów, modliła się w bramie pod aniołkiem, którego potem ktoś gwizdnął, i w końcu została sama na 30 m. Czasem córka ją odwiedza, ale pani Danusia jest samodzielna, nie chce niczyjej pomocy. I za nic nie chce się stąd wyprowadzać. Schodzi teraz ostrożnie po drewnianych schodach, którymi jako dziecko zbiegała, wysyłana przez mamę, żeby zanieść gospodarzowi komorne. Teraz też, mimo że emerytura niewielka, pani Danusia będzie płacić. W sumie 600 zł podwyższonego czynszu plus za ciepłą wodę i ogrzewanie drugie tyle. Gdyby nie płaciła, nie mogłaby rano spojrzeć w lustro. Sąsiadki, pani Ewa i Hania, kiwają tylko głowami. To już nie z tej epoki, pani Danusiu. Pewnie nas wyrzucą w końcu, ale my płacić więcej nie będziemy.

Umowy. Płacić więcej, za co? Przecież budynek w złym stanie był, w złym jest i teraz. Tynki, samodzielnie przez panią Hanię kładzione, odpadają od grzyba w ścianie, trzeszczą spróchniałe deski pod wykładziną w korytarzu, ciepło ucieka nawet przez wełniany koc, zawieszony w przedsionku u pani Ewy. Pani Hania i Ewa wiedzą, że ten ich czynsz to i tak jeszcze nie najgorszy. U sąsiadki z Wilczej właściciel pojawił się trzy lata temu, czynszu zaśpiewał 3,5 tys., sprawa o zadłużenie ciągnie się w sądzie. Po cichu sąsiadka mówiła, że jak komornik zapuka, to ona będzie skakać z okna. Więc nie najgorszy ten ich czynsz, ale z drugiej strony, miały umowy z miastem i tak po prostu ich przekazali?

Pani Ewa – na emeryturze, kiedyś pracowała w banku, mieszkanie na Hożej zajęła po cioci, warszawskiej gorseciarce, która wynajęła je jeszcze przed wojną. Pani Hania – plastyczka po ASP w Warszawie, zaraz po studiach, w 1994 r. wynajęła dawny zakład dziewiarski w podwórku, po dwóch latach remontu urządziła sobie pracownię z aneksem mieszkalnym. O prawie lokalowym nie miały wcześniej pojęcia. Gdy przychodziły pierwsze pisma, słowo po słowie sprawdzały w Internecie. W segregatory wkładały wszystko – tu podania, tu odpowiedzi, tu uchwały, tu zdjęcia. Jakoś tak się złożyło, że w kamienicy one dwie głównie starają się czegoś dowiedzieć. Inni się boją, zamknęli się po domach. A niektórzy już zaczęli się wynosić. Jako pierwsza, rodzina z dziećmi do domku na działce w Zalesiu. Potem młody adwokat z żoną – pewnie mieli, żeby wynająć albo kupić coś innego. Pani Hania w sumie też pierwsze, co zrobiła, to poszła do banku zapytać o kredyt. Ale w jednym miejscu ma umowę śmieciową, w drugim ćwierć etatu i od czasu do czasu zlecenia. Który bank da takiej kredyt? A pani Ewa się dowiedziała, że podobno przysługuje jej limit dochodu 2800 zł, żeby dostać mieszkanie socjalne. Jako samotna emerytka łapałaby się. Ale to dopiero, jak nazbiera trzy pełne czynsze długu. Wtedy wymówią jej umowę najmu i sprawa pójdzie do sądu. Ten stary czynsz na razie jednak płaci. Może parę miesięcy jeszcze przetrzyma.

Ostatnio z ciekawości poszła na eksmisję. Tę głośną, po sąsiedzku, przy Hożej 1.

Eksmisja. Na eksmisję lokatorki z kamienicy przy Hożej 1 pani Ewa przybyła dość późno, około 10. Byli tam już dziennikarze wszystkich mediów, grupy anarchistów, squattersów i ich bliżej nieokreśleni sympatycy, działacze stowarzyszeń obrony lokatorów z megafonami, politycy obiecujący pomoc, trąbiące w korkach samochody, osiem radiowozów policji i jeden straży pożarnej. Elegancki pan w garniturze mijał eksmisję w drodze do kościoła, przystanął przez solidarność. Urzędnik państwowy, też w takiej sytuacji. Mieszka niedaleko, w kamienicy na Kruczej. Nie wie, skąd wzięli się właściciele. Od razu podnieśli czynsz o 400 proc. Wiele rodzin już się wyprowadziło, bo ich nie stać. On jeszcze jest, płaci połowę.

W tłumie zaplątał się też pan Teodor na rowerze. 80 lat, ale jeszcze w formie. Dlatego, że nie pije i nie pali, to nie ta droga do nieba. On już po eksmisji. Na Wspólnej miał trzy pokoje z kuchnią. Płacił 700 zł, a chcieli 1200. Co miał zrobić, że nie miał tyle. Dali inny lokal, na Poznańskiej. Ale to nora, nie mieszkanie. Zimno czasem, aż ciarki przechodzą. Boi się, że ślepoty już całkiem od tego zimna dostanie. Starych drzew się nie przesadza, bo uschną, zakrzyknął pan Teodor i odjechał.

Między kordonami policji przemykała z bułkami w siatce pani Lipiecka. Razem z mężem mieszkają piętro nad eksmitowaną. Płacą 2,5 tys. zł za 90 m. Płacą, bo jeszcze mają pieniądze. No i wygrali w sądzie sprawę o unieważnienie zadłużenia lokalu. Ich na razie eksmisja nie czeka. Chociaż policjant, który kierował akcją, powiedział, że wszyscy powinni się jej spodziewać. Jeszcze kilka lat temu było tu 14 lokatorów. Teraz zostało czterech. W tym oni. Do kamienicy przyszli na początku lat 90. Załatwili zamianę mieszkania. Trzy lata to trwało. Musieli poczekać, aż najpierw wyrzucą lokatorkę, która bezprawnie zajmowała lokal przed nimi.

Opowieść państwa Lipieckich przerywa policjantka. Funkcjonariusze ani administrator nie mogą dotykać mebli podczas eksmisji, mówi. Pan by nie pomógł?

Pustostan. Żona Jana Jadwiga stoi nad parującym mięsem z cebulą. Matko Chrystusowa. Tu się sprzątać nie chce, tu nic nie chce się już robić. Szafki kuchenne powoli zaczyna opróżniać do kartonów. Zbrzydło jej już to mieszkanie. W ciągu 14 miesięcy mieli cztery pożary w piwnicy. Ostatni w październiku zeszłego roku. Pod belki kantówki ktoś wsunął kartony. Gdy rano Jan wychodził na Koło, zobaczył dym. Zanim straż pożarna przyjechała, sam latał z wodą, gasił pożar. Innym razem w piwnicy stały butle gazowe wsadzone w opony, obłożone śmieciami. Jan zrobił zdjęcie komórką. Administrator tłumaczył, że to pewnie bezdomni urządzili sobie grilla. Każdy z pożarów to jakby przez komin przeszli, i oni, i mieszkanie. Zresztą ich i tak jakby już nie było.

Niby kamienica grozi zawaleniem, a ciągle kręcą tu filmy. Najpierw „Ciacho”. Jakaś aktorka stała na klatce, akurat była scena bójki. Całe szczęście, że Jan trzymał nogą drzwi, bo tak walnęła, że by mu do sieni w walizki wpadła. A wieczorem, na zachodniej ścianie, zrobili wybuch potężny. Potem Jan nawet obejrzał „Ciacho”, ale nie zrozumiał, jakie to miało znaczenie w filmie. Była też ekipa od „Stawki większej niż śmierć”. Na piętrze nad nimi jakieś szopki wyczyniali, walili, że sufit mało nie zleciał. Ten, który Jan tak elegancko drewnem wyłożył. Córka wyszła, co wy robicie, my tu na dole mieszkamy. No jak to, zdziwiła się ekipa, dostaliśmy pozwolenie, tu przecież jest pustostan.

Jan z rodziną miał dług wyliczony na 60 tys. zł. Za niepłacenie czynszu właścicielowi. Ale sąd zasądził, że należy się tylko 10 tys. Co miesiąc z pensji syna komornik ściąga 200 zł. Tylko syn ma stałą pracę. Żona Jadwiga na jedną ósmą etatu, dorabia fuchami, sprzątaniem. Do opieki społecznej nie pójdzie, nie będzie się prosić, wystawać w kolejce. Młodsze córki porodziły dzieci, szkoły nie udało się im skończyć. Zarejestrowane w pośredniaku, ale stamtąd to nikt jeszcze pracy nie dostał. Jan jeździ na Koło, ale przecież nie założy działalności. Nie miałby nawet na regularne składki. Wcześniej było lepiej. Przez wiele lat prowadził ze wspólnikiem pawilon z elektroniką przy Pańskiej. Najpierw na ulicy, potem w czterdziestu wykupili stoiska i założyli mały bazar. Ale w połowie lat 90. musieli się wynosić. Działka miała pójść pod apartamentowce. Teren kupił Elektrim.

Księgi. Pani Hania z Hożej co miesiąc, od kwietnia, ma ból żołądka, że nawet ketonal nie pomaga. Jakiś czas temu kupiła nowe deski na podłogę do sypialni i materac. Deski ciągle leżą w paczkach, a materac między deskami. Zrobi i na ile to wystarczy, jak jeszcze trochę i trzeba będzie się wynosić? Zamiast tego znów zerka do Internetu. Weszła w księgi wieczyste. Umowa przedwstępna sprzedaży ich kamienicy. Szybko poszło. Zaledwie kilka miesięcy. Od przekazania przeszli w zbycie.

Walizki. Po weekendzie na Kole Jan przez cały poniedziałek jest nie do życia. Przysiądzie na zrolowanej wykładzinie na korytarzu przed swoimi drzwiami. Zapali papierosa. Popatrzy w górę. Drewniane schody, słońce wpada przez zakratowane okno. Popatrzy w lewo. Pudła stoją, prawie gotowe na wyprowadzkę. Popatrzy do sieni, w prawo. Po sufit walizki.

Komentarzy 61 to “EKSMISJE POLSKICH RODZIN przy okrzykach WYNOCHA POLSKIE BRUDNE ŚWINIE !!”

 1. miziaforum said

  DZIĘKI POSTAWIE – BĄDŹ POKORNY JAK CIELE ….

  DOSTALI PALEC , TERAZ CAŁĄ RĘKĘ – CO BĘDZIE NASTĘPNE ????

  Polubienie

  • Rudy said

   Zgadza sie milosc i pokora To jest to co POLSKA dusze zawladnelo.Oczywiscie piekne to chaslo Tak oczywiscie jesli sie bedzie stosowalo tylko wzgledem swojego brata siostry (rodaka).Niech tak bedzie ale w stosunku do tych co niszcza nasz kraj TO ZDECYDOWANIE ODZEGNUJE SIE OD TAKIEGO ZACHOWANIA.KONIEC Z NIMI OJCOWIZNE NAM ROZBIERAJA A wiec WICI WOJNA

   Polubienie

 2. zagrypiona said

  No jesli tak krzyczeli, to trzeba to nagrac, i do sadu. To czysty przyklad mowy nienawisci. Jak sad odrzuci to narod bedzie mial namacalny dowod na to, ze prawo o mowie nienawisci ma chronic tylko wybranych. Takie sytuacje chyba trzeba wykorzystywac by ludzi uswiadamiac. No tak ale w Polsce nie ma prawnikow patriotow ktorzy by z tym pomogli za niewygorowana cene, tak wiec zostaje ujadanie po forach. 😉

  U mnie w miescie, miasto sprzedalo kamienice prywatnemu wlascicielowi. Mieszka tam pare rodzin, ale ze sa to biedacy, na podwyzke czynszu sie nie zgodza, opuscic kamienicy nie chca, to wlasciciel wynajal paru takich geniuszy by ich wykurzyc, a to odcieciem pradu, albo wody itd. Takze te eksmisje to pikus. Do opuszczenia lokalu wlasciciel moze w taki czy inny sposob zmusic nawet osobe bez dlugow jesli mu sie nie podoba. A wladze oczywiscie nic nie moga zrobic w tej sprawie, mimo iz wczesniej kamienice z ludzmi sprzedaly.

  Polubienie

  • miziaforum said

   CHI CI – JAKA NUTKA POWĄTPIEWANIA -JEŚLI TO PRAWDA – PRAWDA ,PRAWDA – POLECAM NAWIAZAĆ KONTAKTY Z GRUPAMI OBROŃCÓW EKSMITOWANYCH – SĄ NAGRANIA ZDJĘCIA – ALE !!!!!!!!!!!! BOJĄ SIĘ !!

   SPRAWA JOLANTY BRZESKIEJ – NIE CHCE MI SIE LINKOWAĆ – W NECIE DO OPORU

   W SKRUCIE TA PANI PRUBOWAŁA PORUSZYĆ TE TEMATY – WKOŃCU ZNIECHĘCONA – SAMA SIĘ POBIŁA DO NIEPRZYTOMNOŚCI – POTEM UDAŁA SIE DO LASKU – TAM ZLAŁA SIĘ BĘZYNĄ POTEM PODPALIŁA – A NASTĘPNIE POĆWIARTOWAŁA

   – SĄD ORZEKŁ WE WSZYSTKICH INSTANCJACH SAMOBÓJSTWO !!!!!

   RODZINA DOCIEKAJĄCA NADAL PRAWDY – ZOSTAŁA OBARCZONA FIKCYJNYM DŁUGIEM MATKI – JOLANTY BRZESKIEJ I EKSMITOWANA

   ALBO DAM LINK !!!!!!!!!!

   TAK WIĘC „POLSKIE ŚWINIE” DRŻYJCIE

   https://miziaforum.wordpress.com/2012/10/03/jolanta-brzeska-glosne-morderstwo-ciche-wykanczanie-polskich-rodziny/

   ====================================
   DODAM TYLKO ZE W WARSZAWIE POLITYKA PLANOWYCH WYŚIEDLEŃ JEST KIEROWANA PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ W OSOBIE H.G.W

   TO SĄ WYSIEDLENIA – PRZESTAŃMY UDAWAĆ – BO MI SIĘ RZYGAĆ CHCE NA POLITYKĘ NADSTAWIANIA POLICZKÓW

   Polubienie

   • zagrypiona said

    No czyli to co piszesz Mizia dowodzi ze nie mozna nic zrobic. 😉 czy w takiej sytuacji jest sens pisac, narzekac na to ze Polacy daja sie dymac… Skoro nic nie mozna zrobic bo wszyscy sie boja, a taki co by sprawe rozwiazal ostatecznie jeszcze sie nie narodzil. A jesli nawet taki istnieje to pewnie tez sra po gaciach, bo przeciez ma TYLE do stracenia, zycie w gownie po pachy, ze nie zaryzykuje sie bronic.. 😉

    PS. Ci ludzie powinni zdobyc jakies grono poparcia i dopiero wtedy zaczac dzialac (byc moze ta pani probowala wszystko sama robic naglasniac? no coz). wszystko powinno byc monitorowane przez opinie publiczna, kazdy wlos ktory spadlby w miedzyczasie ktoremus z glowy liczony. Im wiecej ludzi bedzie wiedziec o tych eksmisjach i antypolskich pokrzykiwaniach tym lepiej.

    Polubienie

    • miziaforum said

     NIE JEST TAK ŹLE – ONI MOGĄ TRZYMAĆ ZA JAJA POLAKÓW MIESZKAJĄCYCH W POLSCE – MAJĄ ICH KONTA BANKOWE, MIESZKANIA MIEJSCA PRACY NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

     ALE DZIĘKI TEMU ŻE W LATACH 1990 2012 Z POLSKI WYPCHANO 3500 000 DO 4 000 000 POLAKÓW – CI SĄ POZA ICH ZASIĘGIEM – NACISKU EKONOMICZNEGO

     WIELU BARDZO WIELU NA ZACHODZIE MUSIAŁO ZAJĄĆ SIĘ RÓŻNYMI PROFESJAMI

     WIELU BARDZO WIELU WKURWIAJĄ NIUSY Z OJCZYZNY

     WIELU BARDZO WIELU CHCE ZROBIĆ TU PORZĄDEK

     ALE INTELIGENTNIE – NIC FRONTALNIE – NA RAZIE

     Polubienie

     • miziaforum said

      NA ZBÓJA NAJMUJE SIĘ ZBÓJA

      TEN REPORTAŻ TO ZBAJEROWANY – ALE JEDNO JEST PRAWDĄ ŻE WIELU POLAKÓW SIĘ TYM PARAŁO

      CO JEST FAKTEM – LATA 90 UBIEGŁEGO WIEKU – TO NP. STAN L.E – 60 % POLAKÓW

      Polubienie

     • navajo88 said

      Miziak nie tylko 90 – te , ale i 70 – te lata tylko że to była Afryka centralna i połodniowa ,oraz ten sławny vietnam !!!!!
      J.M.H

      Polubienie

     • echo said

      Żydoscy najemicy to tradycja która ma ok. 3000 lat.
      W Polsce mordują partiotów i antysemitów.
      Polski naród jest zbyt słaby więc czeka nas powolna exterminacja.
      Temperaturę wody podnoszą powoli więc nawet nie zauważymy jak już będziemy ugotowani.
      Zostawią se tylko paru niewolników aby ich miał kto karmić i dupę im wycierać.

      Polubienie

   • miziaforum said

    JA SIĘ NIE DZIWIE JEŚLI WRÓG ROŚNIE W SIŁĘ STAJE SIĘ BARDZIEJ BRUTALNY – TO NORMALNE

    CIEKAWE KIEDY EKSMISJE BĘDĄ NAPRZYKŁAD OKRASZANE – P-RZEMOCĄ SEKSUALNĄ NA POSTRACH – POWIEDZMY GWAŁT NA DZIEDZIŃCU KAMIENICY NA OCZACH OPORNYCH LOKATORÓW

    CÓRKI , BABCI – A MOZE NAWET OJCA , BRATA

    STRACH JEST PODSTAWĄ ŁAMANIA OPORU !!!

    ================================================
    MYŚLĘ ŻE TAKIMI GWAŁTAMI PREWĘCYJNYMI MAJĄCYMI NA CELU SPOKOJNE EGZEKWOWANIE PRAWA , MOGLI BY SIĘ ZAJĄĆ NIEZIDENTYFIKOWANI CHULIGANI W KOMINIARKACH – OLIWKOWYCH, BIAŁYCH LUB CZARNYCH

    MAJĄ MASĘ WOLNEGO CZASU POMIEDZY CHULIGANIENIEM NA MARSZACH NIEPODLEGŁOŚCI…

    BA A WIADOMO ZE NIEZNANI SPRAWCY W KOMINIARKACH NIE SĄ ZATRZYMYWANI PRZEZ POLICJE

    takie nie pisane zwyczajowe prawo ….

    =
    =

    Polubienie

    • navajo88 said

     Miziak spokojnie jak na wojnie ,strach strachem ale zawsze przychodzi taka chwila że nawet zabraknie strachu a pozostaje tylko odwet ,a wtedy to różnie z tym bywa !!!!! , ten co się bał to raptem przestaje się bać ,a ten co się dotychczas nie bał i myślał że złapał cały świat za jajca to raptem zaczyna sobie uświadamiać że jednak coś takiego jak strach ISTNIEJE !!!!!!!!!!!!!! , a ciąg dalszy to już napisze samo życie , Panie Miziak !
     J.M.H

     Polubienie

   • zagrypiona said

    Wiadomo ze wysiedlenia, przeciez juz w czasie wojny pokrzykiwali ze ‚nasze beda kamienice a wasze ulice’ moja babcia takie teksty i inne podobne sama slyszala – takze nie wiem skad to zaskoczenie. Po prostu spelniaja swoje obietnice.

    Polubienie

 3. miziaforum said

  MNIE TYLKO JEDNO DZIWI – BRAK STRACHU Z ICH STRONY ŻE ZA TAKIE ŚWIŃSTWA – EKSTERMINACJE POLSKICH RODZIN – BO STRATA PRACY A POTEM EKSMISJA TO PLANOWA AKCJA MAJĄCA NA CELU NISZCZENIE NARODU

  =============================================================

  RODZICE NA ULICY , DZIECI DO DOMÓW DZIECKA – POTEM WYPOŻYCZANE ZNAJOMYM ZBOCZEŃCOM – TAK TAK – TAKIE SPRAWY SĄ

  PAMIĘTACIE ZABÓJSTWO DZIECI POWIERZONYCH RODZINIE ZASTĘPCZEJ – BO RODZINA BIOLOGICZNA BYŁA BIEDNA ….

  =============================================================

  Polubienie

 4. miziaforum said

  to nie jest problem LEWAKÓW – TO JEST PROBLEM POLAKÓW

  IM WCZEŚNIEJ DOJDZIE DO WAS ŻE : WYKAŃCZANIE NARODU JEST PLANOWO REALIZOWANE NA ZASADZIE DZIŚ LIKWIDUJEMY LEWAKÓW – PRZECIWSTAWIAJĄC – SPRAWIAJĄC PRZYJEMNOSĆ PRAWICOWCOM ……

  JAK ZWINĄ LEWAKÓW – TO SIĘ DOBIORĄ DO DUPY WROGOM LEWAKÓW

  I BĘDĄ TO ROBIĆ TAK DŁUGO I TAK KONSEKWENTNIE PRZEZORNIE

  AŻ WYMIOTĄ WSZYSTKICH PYSKACZY !!!! BO ONI MAJĄ W DUPIE CZY KTOŚ JEST LEWY CZY PRAWY

  NIE WIERZYSZ ZAPYTAJ EKSMITOWANYCH – SĄ W ŚRÓD NICH I ZWOLENNICY LENINA JAK I DMOWSKIEGO LUB PIŁSUDSKIEGO

  A JEŚLI CZYSZCZĄ TAK SZEROKO – TO ZNACZY ŻE AKCJA JEST WYMIERZONA W POLAKÓW !!!!!!!!!!!

  Polubienie

 5. polskosc said

  Spowiedź Kuronia 1980r http://lustracja.net/index.php/ciekawe-publikacje/164-michnik-my-wezmiemy-wladze-a-wy-polacy-pojdziecie-z-torbami

  Polubienie

 6. miziaforum said

  TAKIE EKSMISJE SĄ TEMATAMI WSPÓLNYMI I DLA SOCJALISTY I DLA PRAWICOWCA

  BO OKRZYK – WYNOCHA POLSKIE BRUDNE ŚWINIE

  JEST OBRAŹLIWY DLA OBYDWU OPCJI POD WARUNKIEM ŻE SĄ POLAKAMI

  I POWINNI SIĘ WKURWIĆ JAKO POLACY

  BO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI SĄ POLAKAMI a dopiero później socjalistami i prawicowcami

  ———————–

  a jeżeli głośno wypowiadają się ze ich lewicowość lub prawicowość jest ponad przynależnością narodową

  TO WIADOMO KIM SĄ TAKIE OSOBY – 🙂 KOCZOWNICY

  Polubienie

 7. miziaforum said

  chcecie wiedzieć co zrobić żeby oni – się zesrali a media wpadły w panikę ???/

  OTÓŻ AKCJE UNIEMOŻLIWIANIA EKSMISJI MATEK Z DZIEĆMI WSPOMAGA KANCELARIA SPRAWIEDLIWOŚCI SPOŁECZNEJ

  ZAWSZE SIĘ NA TEGO TYPU AKCJE ZWOŁUJĄ W NECIE

  ZRÓBCIE EKSPERYMENT NA NAJBLIŻSZEJ TAKIEJ AKCJI

  STAŃCIE W JEDNYM TŁUMIE Z SWOIMI BANERAMI – „KOMUCHY” I „FASZOLE”

  W OBRONIE MATKI Z DZIECKIEM ….

  TAKA JEDNORAZOWA AKCJA NIKOGO NIE PONIŻY
  ================================================

  PÓŹNIEJ SAMI POCZYTACIE W MĘDIACH !!!!

  ZAPEWNIAM ŻE BYŁO BY STRASZNIE ŚMIESZNIE

  Polubienie

 8. miziaforum said

  Polubienie

 9. […] Grudzień 30, 2012 @ 10:26 AM  […]

  Polubienie

 10. ALFA said

  @Mizia słyszałeś o tej osobie „Krzysztof Puzyna” i petycji
  http://www.petycjeonline.com/akt

  Polubienie

 11. edgier25 said

  MIZIA ONO JUŻ SĄ W BYDGOSZCZ .. NAWET ROZMAWIAŁEM Z DWOMA CHŁOPAKAMI Z RUCHU NARODOWEGO .
  PO KRÓTKIEJ POGAWĘDZIE NIE WIERZYLI ,ŻE KTOŚ OD TAK SOBIE POCHWALI ICH I TO CO ROBIĄ .

  TU MASZ KONTAKT 😉

  http://www.onrkujawy.boo.pl/

  Polubienie

 12. edgier25 said

  W TEN SPOSÓB WIDZĄ NAS OBSZCZYMURKI ……. CZYLI NARÓD DO NICZEGO PRAWIE DO NICZEGO ….. MACIE JEBAĆ NA FRAJERÓW

  Lemingi nie potrafią ……?

  – Nie będzie w Polsce wojny domowej, bo jesteśmy zbyt indywidualnie ze sobą posprzeczani – powiedział w “Faktach po Faktach” w TVN24 psycholog społeczny Janusz Czapiński. A Jacek Santorski dodał: – Jesteśmy za słabi na wojnę domową – ocenił.

  http://edgier25.wordpress.com/2012/12/26/wojna-domowa-w-polsce-o-tym-mowia-intryganci/?like=1&source=post_flair&_wpnonce=5f75ec7139

  Polubienie

  • miziaforum said

   NIE BEDZIE ŻADNEJ WOJNY DOMOWEJ !!!!!!!!!! – TE HUJKI JAK ZOBACZĄ ŻE NARÓD MA JUŻ DOSĆ I SZYKUJE SZNUR – SPIERDOLĄ – TO SĄ TCHURZLIWE CHAMY –

   a parobcy zostaną na lodzie sł. i urzędnicy – tusk ich nie zabierze za sobą

   TA CAŁA III R.P TO REPUBLIKA ZBUNTOWANYCH CHAMÓW – TAKIE CHAMSKIE RÓCHAWKI ROZPĘDZA SIĘ BATEM LUB PASKIEM WYJĘTYM ZE SPODNI – TO NIE SĄ POPROSTU MĘŻCZYŹNI

   Polubienie

 13. edgier25 said

  MYŚLISZ ,ŻE LUDZIE TEGO POKROJU NIE POSUNĄ SIĘ DO OSTATECZNEJ DECYZJI ????
  – PAMIĘTAJ ,ŻE SĄ TO CHAMY JAK POWIEDZIAŁEŚ…….. NIE NA PRÓŻNO ZBROJĄ ARMIĘ I POLICJĘ ( tych ostatnich wybierają z tej NIBY wysokiej półki , a jak każdy wie dobrze są to największe młoty podatne na sugestie)

  Polubienie

 14. miziaforum said

  WIDZĘ ŻE DZISIEJSZY TEMAT JEST CIEKAWY – JUŻ DAWNO NIE BYŁO 8 000 WEJŚC NA BLOG W CIĄGU 17 GODZIN !! TAK JAK DZIŚ – MOŻE RUSZYŁO SUMIENIE SZANOWNY NARÓD

  😉

  Polubienie

 15. Ja said

  W Polsce już wszystko co polskie sprzedane, to trzeba jeszcze posprzedawać posiadłości za granicą. Sprzedaja historie.

  „Tłem tych wydarzeń jest plan oszczędności w MSZ realizowany przez ministra Radosław Sikorskiego, który w minionych latach zamknął już 10 ambasad i konsulatów generalnych na całym świecie”. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13121380,_Die_Welt___Awantura_o_polski_konsulat_w_Kolonii_.html

  Polubienie

 16. nieustraszona said

  Przeciez to wojna „ekonomiczna” na calego wraz z cichymi „bombami” chemiczno – biologicznymi czyli rozboj w bialy dzien kierowany przez satanistow i czy przez „takich” mozna sie dalej dac ludzic i to w szczegolnosci maczuga prawna przez nich skonstruowana tak, zeby wygladal kazdy smiec zagryzmolony paragrafami na niby „prawo” , kiedy w rzeczywistosci jest to masowa grabiez w polaczeniu z ludobojstwem „medyczno – srodowiskowym” wszystkich gojow :

  Polubienie

  • miziaforum said

   TE BRUTALNE EKSMISJE SĄ SKUTKIEM POLITYKI NADSTAWIANIA DRUGIEGO POLICZKA

   jak trzeba być naiwnym zeby sądzić ,że przemilczane gwałty nie będą zachęcać do eskalacji

   ALE JA ROK , 2 LATA TEMU BYŁEM ODSĄDZANY OD WIARY I CZCI – MÓWIĄC ŻE WET ZA WET MUSI BYĆ …

   DZIŚ NAWET SĄ PRZYPADKI MI ZNANE LUDZI KTÓRZY MNIE POTĘPIALI ZA BRAK WYROZUMIAŁOŚCI I ….

   dziś te osoby dosłownie płaczą nie majac się gdzie podziać

   NIECHCĘ BYĆ BRUTALNY ALE ZAPYTAM GDZIE SĄ ICH KOLEDZY KOLEŻANKI – KTÓRE WTEDY ZALECAŁY ODMAWIANIE RÓŻAŃCA …

   Polubienie

 17. nieustraszona said

  Wedlug „kodeksu” dla mordercow i zlodziei czyli Talmudu od wiekow zalecano obiecywac „niebo” , zeby ukrasc „ziemie” glupim gojom „czasowo” tylko zajmujacych „wlasnosc” „panow swiata” :

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/05/ratujmy-rodaka-przed-antypolskimi-represjami-prokuratora/#comments

  Polubienie

 18. […] nieustraszona on EKSMISJE POLSKICH RODZIN przy … […]

  Polubienie

 19. […] https://miziaforum.wordpress.com […]

  Polubienie

 20. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 21. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 22. […] https://miziaforum.wordpress.com […]

  Polubienie

 23. Anonim said

  HAKEN KROIC

  Polubienie

 24. Anonim said

  BEZ SZUBIENICY SIĘ NIE OBĘDZIE

  Polubienie

 25. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 26. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 27. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 28. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 29. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 30. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 31. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 32. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 33. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

 34. […] https://miziaforum.wordpress.com/2012/12/30/eksmisje-polskich-rodzin-przy-okrzykach-wynocha-polskie-b… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: