Miziaforum's Blog

uwaga !!! ZUS ROZPOCZOŁ ODBIERANIE EMERYTUR – oraz SANEPID – POLSKIE WARZYWA I OWOCE SILNIE TRUJĄCE.

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 28, 2011


UWAGA PILNE MUSISZ DO CZWARTUK CZYLI DO 30 CZERWCA 2011 ROKU SAM Zwolnić się z pracy – czytaj szczegóły.

uwaga !!! ZUS ROZPOCZOŁ ODBIERANIE EMERYTUR – NIE DOTYCZY BYŁYCH MILICJANTÓW , SBEKÓW I ŻOŁNIERZY LWP.

JAK WYŻEJ NAPISAŁEM NIE DOTYCZY MUNDURÓWKI – PRL – owskiej  i III R.P  

ponieważ oni maja tak niskie świadczenia że wolno im 

DORABIAĆ BEZ OGRANICZENIA KWOTOWEGO  

ZUS odbiera emerytury. Sprawdź, jak się ratować 2011-06-27 (13:29)

Emerycie! Pracujesz na etacie w dawnej firmie i oprócz pensji dostajesz pieniądze z ZUS? Musisz wybrać: albo praca, albo emerytura. Jeśli nie podejmiesz decyzji w ciągu najbliższych trzech miesięcy, ZUS wybierze za ciebie. I od października przestanie wypłacać ci emeryturę. A jeśli chcesz ją zachować, do czwartku złóż w pracy wypowiedzenie. Czasu zostało naprawdę mało!

Sprawa jest bardzo poważna – dotyczy wszystkich osób, które mimo że są już emerytami, bez przerwy pracują u dotychczasowego pracodawcy. Według szacunków ZUS jest ich około 47 tysięcy. To one do końca września muszą zdecydować, co wybierają – pracę czy emeryturę. Jeśli nie chcą siedzieć w domu i dalej pracować, już od października ZUS wstrzyma wypłatę ich emerytur.

Po co to wszystko?

Dla pieniędzy! Rząd przeforsował niekorzystne dla pracujących emerytów przepisy, ponieważ liczy, że sporo na tym zaoszczędzi – w grę może wchodzić nawet miliard złotych rocznie, które pozostaną w państwowym budżecie. Rząd spodziewa się bowiem, że większość starszych Polaków wybierze etat i na razie zrezygnuje z emerytury.

I żeby tak się właśnie stało, przygotował mały „bonus” dla tych, w których uderzą nowe przepisy: każda osoba, która zawiesi wypłatę swojej emerytury, po 18 miesiącach pracy (licząc od października br.) będzie mogła wystąpić do ZUS o ponowne przeliczenie świadczenia i dostać podwyżkę.

Emeryci mają więc dwie możliwości. Którą z nich wybrać?

Wariant pierwszy: emerytura zamiast pracy

Osoby, które chcą się zdecydować na to rozwiązanie, by nie stracić ani grosza, muszą się bardzo spieszyć. Pierwszy krok to wypowiedzenie umowy o pracę. Trzeba je złożyć do końca czerwca (uwaga! to już tylko cztery dni), by nie stracić październikowej emerytury.

Większość emerytów ma bowiem trzymiesięczny okres wypowiedzenia umowy o pracę. Ten okres zaczyna się z początkiem następnego miesiąca po złożeniu wypowiedzenia. Jeśli zrezygnujemy z pracy w czerwcu, okres wypowiedzenia obejmie lipiec, sierpień i wrzesień. Przez te miesiące dostaniemy jeszcze i pensję, i emeryturę, a od października zostanie nam już tylko emerytura. Jeśli wypowiemy pracę w lipcu, w październiku zostaniemy tylko z gołą pensją, a wypłatę emerytury ZUS wznowi nam dopiero od listopada.

Gdy już załatwimy formalności w miejscy pracy, musimy powiadomić ZUS o swojej decyzji. Trzeba przedstawić w Zakładzie świadectwo pracy lub zaświadczenie pracodawcy potwierdzające datę rozwiązania umowy o pracę.

Wariant drugi: praca zamiast emerytury

Jeśli wybierzemy pracę, w zasadzie nie musimy nic robić. Po prostu wszystkim osobom, które do końca września nie przedstawią w ZUS świadectw pracy i nie poinformują urzędników o rezygnacji z etatu, od października automatycznie zostaną wstrzymane wypłaty świadczeń. I będą musiały żyć z gołej pensji.

Jak się ratować?

Jest prosty, choć trochę ryzykowny sposób, by obejść niekorzystne przepisy. Wystarczy na jeden dzień zwolnić się z pracy – czyli jednego dnia złożyć wymówienie, a następnego już z powrotem odzyskać etat. To wystarczy, by ZUS nadal, bez przeszkód wypłacał emeryturę.
Zanim jednak zdecydujemy się na takie rozwiązanie, warto skonsultować je z naszym pracodawcą. Nie wiadomo, czy jeśli złożymy wypowiedzenie, nasz szef będzie z powrotem chciał nas widzieć u siebie w firmie. Po drugie – nawet jeśli zostaniemy zatrudnieni w tym samym miejscu, nie mamy pewności, że będzie nam wypłacał tyle samo pieniędzy, co do tej pory.

Co się bardziej opłaca?

Nie ma się co łudzić. Stracą wszyscy, których dotyczą nowe przepisy. Ale trzeba szukać rozwiązań, by te straty zminimalizować. Każdy powinien sam porównać wysokość swojej pensji i emerytury, a przede wszystkim odpowiedzieć sobie na dwa podstawowe pytanie: czy mam jeszcze dość chęci i siły, by następne półtora roku chodzić co dzień do pracy? i czy nasz pracodawca nie zrezygnuje ze mnie w tym czasie (warto z nim o tym porozmawiać)?

To takie ważne, ponieważ rezygnując na razie z emerytury, możemy zapracować na jej podwyżkę w przyszłości. Dzięki korekcie przepisów, którą zaproponował prezydent i zatwierdził właśnie Sejm, po 18 miesiącach pracy będziemy mogli wystąpić o ponowne przeliczenie emerytury. To w praktyce może oznaczać podwyżkę świadczenia. Z wyliczeń Kancelarii Prezydenta wynika, że przeciętny emeryt na takim przeliczeniu mógłby zyskać nawet około 900 złotych rocznie. A taka kwota w portfelu emeryta to prawdziwy majątek.

Jeśli natomiast przeliczenie okaże się dla nas niekorzystne, nic na tym nie stracimy. ZUS nie obniży nam emerytury.

Takie emerytury dostają Polacy

– do 1000 zł brutto – 13,6 proc. emerytów
– od 1000 do 1700 zł brutto – 41,5 proc. emerytów
– od 1700 do 2000 zł brutto – 19,8 proc. emerytów
– od 2000 do 3000 zł brutto – 17,9 proc. emerytów
– powyżej 3000 zł brutto – 7,20 proc. emerytów

Jak podwyższyć emeryturę?

Nie tylko rezygnując z wypłaty emerytury można zwrócić się do ZUS z wnioskiem o ponowne przeliczenie świadczenia. Jest jeszcze kilka innych sposobów, które pozwolą nam podwyższyć emeryturę.

1. WYBIERZ NAJLEPSZE LATA. To najprostszy sposób. Od czego zacząć? Gdy składaliśmy wniosek o przyznanie emerytury, musieliśmy wskazać w nim swoje zarobki według jednej z dwóch metod:
– z kolejnych 10 lat, które sami wybraliśmy z okresu zatrudnienia obejmującego ostatnich 20 lat, poprzedzających rok złożenia wniosku o emeryturę;
– albo z wybranych kolejnych 20 dowolnie wybranych lat z całego okresu zatrudnienia.

2. POSZUKAJ ZAGINIONYCH DOKUMENTÓW. Jeśli składając wniosek o przyznanie emerytur nie mogłeś udowodnić wysokości swojej pensji czy stażu pracy, a firma, w które pracowałeś już nie istnieje, poszukaj dokumentów. Informacje o zlikwidowanych firmach i przedsiębiorstwach ma każdy oddział ZUS. Na stronach internetowych Zakładu (www.zus.pl) znajduje się baza zlikwidowanych lub przekształconych zakładów z całej Polski. To tam można znaleźć informacje, gdzie znajdują się akta danego zakładu, a także dowiedzieć się, jaki jest ich numer w archiwum państwowym. Dzięki temu numerowi szybko dotrzemy do niezbędnych dokumentów. Brakujących dokumentów warto poszukać także w archiwach państwowych, które mieszczą się przy urzędach wojewódzkich.

3. SPRAWDŹ NAGRODY. Premie, trzynastki i wszystkie nagrody, jakie dostawaliśmy w czasie pracy, mogą nam sprawić przyjemność także teraz, gdy dawno już je wydaliśmy. Tego rodzaju „bonusy” także liczą się do emerytury. Dlatego warto sprawdzić, czy ZUS, wyliczając nam świadczenia, o tym nie zapomniał. Jak to zrobić? Wystarczy wysłać do ZUS list z prośbą o wyjaśnienie, w jaki sposób naliczono nam podstawę emerytury i jakie pieniądze miały wpływ na jej wysokość. Jeśli okaże się, że zakład coś przeoczył, możemy wystąpić do niego z wnioskiem o podwyżkę.

4. KONIEC TZW. ZEROWYCH OKRESÓW. Osoby, które przeszły na emeryturę przed 2009 r., mają jeszcze jedną szansę na podwyżkę. Do 2009 r. ZUS nie uwzględniał tzw. zerowych okresów – gdy wprawdzie pracowaliśmy, ale nie było dokumentów potwierdzających wysokość naszych pensji. Do wzoru, na podstawie którego obliczana jest wysokość emerytury, urzędnicy wpisywali po prostu zero złotych. To się jednak zmieniło. Teraz ZUS przy wyliczeniu emerytury zamiast zerowego dochodu wpisuje minimalną pensję, która obowiązywała w danym okresie. Dzięki temu przeliczone na nowo świadczenia będą wyższe. I to sporo! Średnio nawet o 50 zł. Co trzeba zrobić, by ZUS podwyższył nam na tej podstawie emeryturę? Wystarczy złożyć wniosek. ZUS, na podstawie zgromadzonych dokumentów, sam obliczy podwyżkę.

http://emerytury.wp.pl/kat,104496,title,ZUS-odbiera-emerytury-Sprawdz-jak-sie-ratowac,wid,13543887,wiadomosc.html

=======================================================

Deklaracja Praw Człowieka i Obywatela – dokument uchwalony przez Zgromadzenie Narodowe 26 VIII 1789 roku jako wstępny akt konstytucji, który uznawał prawo każdego człowieka do wolności, własności oraz sprzeciwu wobec niesprawiedliwości i ucisku. Za główne prawa człowieka uznawała: wolność religijną, równość wobec prawa, wolność słowa i prasy, odpowiedzialność urzędników przed społeczeństwem

CZAS NA ZMIANY !!!!

Polski „system” podatkowy, to system ancien regime’u sprzed 1789 r.

Lekarze , prawnicy, kościół katolicki w POLSCE SĄ OD 22 LAT TRAKTOWANI WYJĄTKOWO , A nasze nigdy nie mając pieniędzy państwo obdarowało hojnie te grupy zaowodowe przywilejem płacenia podatku zryczałtowanego. czyli w okreslonej stałej kwocie (niewielkiej bardzo), którego wysokość nie zależy od dochodów. Nie mają oni obowiązku ewdencjonowania klientów, czyli nie prowadzą pełnej księgowości, mimo że dochody wielu z nich są większe od niejednej średniej wielkości firmy. Dlatego adwokat albo notariusz zapłaci w ciągu roku podatek taki jak kiepsko uposażony emeryt, będzie jeździł kilkoma luksusowymi samochodami miał parę domów, apartamentów i zył sobie jak pączek w maśle.
Polityka podatkowa państwa polskiego przypomina politykę podatkową przedrewolucyjnej Francji (przed 1789 r.), gdzie podatki płacili chłopi i mieszczanie a szlachta i duchowieństwo były z nich zwolnione

DZIŚ W POLSCE SIĘ TROSZKĘ ZMIENIŁO DUCHOWIŃSTWO CHCE I JUŻ MA TO CO FRANCUZI ZMIENILI W CZASIE REWOLUCJI

ALE „ELYTY POLSKIE” – WYWODZĄCE SIĘ Z POD PERLOWSKIEJ BUDKI Z PIWEM – CHCĄ ZAJĄĆ MIEJSCE SZLACHTY !!!!!!!

ZGROZA – CHAMY PANAMI CHCĄ BYĆ !!!!!

=======================================================

 KUPUJĄC U STRAGANIARZA MOŻESZ NAWET UMRZEĆ

TAK OSTRZEGA OPOLSKI SANEPID

A WIĘC – TO ZAPOWIEDŹ ROZWIAZAŃ  – WARSZAWSKICH METOD !!!!!

W CAŁEJ POLSCE .

Na terenie Opola niczym grzyby po deszczu pojawiają się kolejne uliczne stragany. Przeważnie sprzedaje się na nich warzywa i owoce. Te kuszą kolorami przechodniów, ale mogą być szalenie niebezpieczne dla ich zdrowia – ostrzega opolski sanepid.

Czereśnie, truskawki, maliny, porzeczki – asortyment ulicznych straganów może przyprawić o zawrót głowy. Po owocowe smakołyki pokonujący Opole piechotą sięgają bardzo często. – Zawsze świeże, dobrze smakują i są na ogół tańsze niż w osiedlowym sklepie, tam zawsze jakaś marża musi być – mówi reporterowi 24.Opole.pl mieszkaniec ul. Reymonta, kupujący kilogram czereśni, jak sam podkreśla kilkaset metrów od domu. – Dziennie sprzedaje się po kilka skrzynek owoców i trochę warzyw. Będzie z tego kilkaset kilogramów. – zdradza nastolatka sprzedająca na straganie. Chce pozostać anonimowa.

Zanim jednak sięgniemy po owoce i warzywa z ulicznych straganów warto pamiętać o kilku zasadach higieny. Te mogą nas uchronić przed niepożądaną wizytą u lekarza, a w bardziej drastycznych przypadkach, nawet w szpitalu. – Większość takich sprzedawców układa owoce kilka metrów od ulicy, często bardzo ruchliwej, a to niesie za sobą ryzyko ich skażenia – mówi Maria Jeznach z działu higieny żywności Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Opolu. – W delikatnych przypadkach, kiedy owoce czy warzywa są zanieczyszczone kurzem bądź pyłem może dojść do niegroźnych zatruć pokarmowych. Jeżeli dojdzie jednak do skażenia chemicznego, w grę wchodzą poważniejsze komplikacje, wymagające leczenia szpitalnego – podkreśla Jeznach.

Na zatrucia najbardziej narażone są dzieci do 4 roku życia. – Ich układ pokarmowy jest szczególnie wrażliwy na zanieczyszczenia owoców czy warzyw. – mówi ekspertka. – Na szczęście jest kilka sposobów aby opisanych problemów uniknąć – dodaje Maria Jeznach. Najprostszą metodą jest dokładne mycie owoców i warzyw. Najlepiej robić to w ciepłej wodzie. W przypadku owoców z grubą skórką, warto się jej po prostu pozbyć.

Opolski sanepid prowadzi co prawda rejestr punktów sprzedaży warzyw i owoców „wprost z ulicy”, ale ich kontrole odbywają się wyrywkowo.

http://www.24opole.pl/6846,Kupujesz_owoce_z_ulicznych_straganow_Uwazaj,wiadomosc.html

Komentarze 22 to “uwaga !!! ZUS ROZPOCZOŁ ODBIERANIE EMERYTUR – oraz SANEPID – POLSKIE WARZYWA I OWOCE SILNIE TRUJĄCE.”

 1. Anonim said

  CO NA TO POLACY WINNI UCZYNIĆ ???
  https://miziaforum.wordpress.com/2011/06/27/warszawka-solidarnosc-planuje-wielkie-manifestacje-niech-historia-sie-kolem-zatoczy-czyli-gniew-ludu/

  =================================================
  ALBO – JAK RADZĄ INNI – JAK ZABIORĄ CI EMERYTURĘ 1000 ZŁOTOWĄ – A W ZAMIAN ZA PRÓBĘ DOROBIENIA HANDLEM – DOSTANIESZ WPIERDOL PAŁKĄ I GRZYWNE
  – padnij na kolana , KOCHAJĄC TYCH CO CI PAŁKĄ ŁOMOT SPUŚCILI I SKAZALI NA ŚMIERĆ GŁODOWĄ – I WAL ZDROWAŚKI – W INTENCJI TYCH CO WALĄ W RYJ – ABY ŻYLI W ZDROWIU – COBY MIELI KRZEPĘ DO NAPIERDALANIA STARUSZKÓW Z PIETRUSZKĄ ….

  Polubienie

 2. Anonim said

  MÓJ APEL TYPU – A NIE MÓWIŁEM
  – OJ POLACY POLACY ZA WAS SIĘ WZIEŁA POWAŻNA EKIPA – A WY ICH LEKCE SOBIE WARZYCIE

  – MŁODZI WYJECHALI – bo mieli alternatywę – o zł – lub wyjazd
  pozostała młodzież – aktualnie ćpa i pije

  – W ŚREDNIM WIEKU – polikwidowano durze zakłady pracy ….
  aktualnie siedzą po domach i piją .

  TERAZ WZIETO WAS ZA DUPĘ DRODZY EMERYCI KTÓRZY SZCZULIŚCIE NA MŁODYCH W TAKT DYRYGENTA RUDEGO – „MŁODZI TO NIEROBY – łobuzy pracować im sie niechce”
  ======================

  JEDNAK TO NIE KONIEC – NASTĘPNY KROK – RZĄDU

  MASOWE UZDRAWIANIE RĘCISTÓW – KOMISJE WERYFIKACYJNE MAJĄ PRACOWAĆ JUŻ OD WRZEŚNIA – oczywiście dowiecie się z tubek na 3 dni przed ….

  ORAZ OBCIĘCIE O 30 % WYPŁACANYCH EMERYTUR ………. -jeszcze tej jesieni

  Polubienie

 3. Anonim said

  mam pytanie KIEDY W KOŃCU DOJRZYCIE ZE – EKIPA – RZĄDOWA – WAS OKRADA I CZYNI Z NARODU MARGINES SPOŁECZNY
  „BRAK PIENIEDZY JEST NAJWIĘKSZYM UPODLENIEM – RODZI , PIJAŃSTWO , KURESTWO, ORAZ WSZYSTKO CO JEST ZŁEM”
  ==========================================
  PO DRUGIE – NIE POPIERAM JARKA – ALE TAKIE DZIAŁANIA SĄ KURWA NIE DO PRZYJĘCIA W CYWILIZOWANYCH KRAJACH …
  ==================================================
  TO JEST TAK ZWANE URABIANIE OPINII – POLAK KRETYN I GŁUPEK
  =======================================================

  Wiadomość wydrukowana ze stron: wiadomosci.wp.pl

  Błaszczak: to skandal i poniżanie człowieka 2011-06-28 (10:15)

  Czy prezes PiS stawi się 6 lipca na badania psychiatryczne? – szef klubu PiS Mariusz Błaszczak nie chciał udzielić na to pytanie jasnej odpowiedzi. – To jest skandal, to poniżanie człowieka. Nie ma podstaw, żeby takiego rodzaju nadużycia były honorowane – tak w „Poranku” Radia TOK FM poseł skomentował decyzję Sądu Rejonowego w Warszawie o skierowaniu Jarosława Kaczyńskiego na badanie psychiatryczne.

  – Proszę zwrócić uwagę na dziwną sytuację, że termin tego badania zbiega się z terminem wystąpienia premiera Tuska w Brukseli inaugurującym polską prezydencję – powiedział Błaszczak. Wyraził też nadzieję, że decyzja sądu będzie zmieniona.

  Błaszczak powołał się też na opinię prof. Kruszyńskiego, dziekana wydziału prawa UW. Uznał on, że sędzia dokonał nadużycia.

  – To jest uwłaczające, to jest poniżanie człowieka – podkreślał szef klubu PiS. Zapowiedział, że podejmą działania prawne, bo nie ma podstaw, żeby takiego rodzaju nadużycia były honorowane
  (TOK FM)

  http://marucha.wordpress.com/2011/06/27/list-jacka-czabanskiego-do-sedziego-jablonskiego-“najwyrazniej-i-moj-umysl-niedomaga-i-ja-tych-sukcesow-rzadu-nie-widze”/

  Polubienie

  • Anonim said

   A TO SĄ SKUTKI TEJ POLITYKI JAKIŚ – Ronald S. Lauder – wpierdala się W NIE SWOJE SPRAWY

   PANU LAUDEROWI DORADZAM , ZEBY W TEJ SPRAWIE ZAMKNĄ MORDE – bo jego zdanie ma znaczenie takie jak pierdzenie pośród nawałnicy.

   ==============================
   Ostro o ks. Rydzyku: tacy jak on są wrogami Polski 2011-06-28 (12:25)

   Światowy Kongres Żydów (WJC) wydał oświadczenie, w którym poinformowano, że prezydent WJC Ronald S. Lauder z zadowoleniem przyjął działania, podjęte przez polskie władze w związku z wypowiedzią księdza Rydzyka w Brukseli. „Ks. Rydzyk jest notorycznym antysemitą. To nie Żydzi są wrogami Polski, lecz ludzie tacy jak on, którzy sieją niezgodę swymi ohydnymi wypowiedziami” – napisał Lauder.

   Lauder przypomniał, że Rydzyk mówił w Parlamencie Europejskim o Polsce jako „państwie totalitarnym”, które „od 1939 roku nie jest rządzone przez Polaków”. Zdaniem szefa WJC, Rydzyk „pośrednio zasugerował” w ten sposób, że polski rząd kontrolują Żydzi.

   „Ks. Rydzyk jest notorycznym antysemitą. To nie Żydzi są wrogami Polski, lecz ludzie tacy jak on, którzy sieją niezgodę swymi ohydnymi wypowiedziami” – napisał Lauder.

   Szef WJC wezwał Watykan do niezwłocznego wydalenia ks. Rydzyka z zakonu redemptorystów i do publicznego zdystansowania się od niego. Wyraził też opinię, że przywódcy wszystkich partii politycznych w Polsce powinni zdystansować się od ks. Rydzyka, „jak to uczynił premier Donald Tusk”.

   „Polska jest liberalną demokracją od ponad 20 lat i wszelkie sugestie, że Żydzi lub inni potajemnie kontrolują rząd są po prostu niedorzeczne” – napisał Lauder.

   Szef WJC wyraził na zakończenie nadzieję, że kontrowersyjne kwestie, takie jak restytucja własności prywatnej z okresu holokaustu, „zostaną wkrótce rozstrzygnięte na drodze dialogu i negocjacji”. „Jeśli zdołamy tego dokonać w godny i sprawiedliwy sposób, siewcy nienawiści tacy jak Rydzyk zostaną zmarginalizowani i w stosunkach polsko-żydowskich nastąpi dalsza poprawa, z korzyścią dla wszystkich”.

   W związku z wypowiedzią dyrektora Radia Maryja polski MSZ wystosował do Watykanu notę dyplomatyczną. Szef MSZ Radosław Sikorski powiedział, że Polska spodziewa się nie szybkiej, lecz przemyślanej odpowiedzi Watykanu na tę notę. Sikorski rozmawiał o tej sprawie z prymasem Polski abp. Józefem Kowalczykiem oraz nuncjuszem apostolskim w Polsce abp. Celestino Migliore. Rzecznik Watykanu ks. Federico Lombardi powiedział, że ks. Rydzyk mówi w swoim imieniu.
   (PAP)

   Polubienie

 4. kris said

  to nie takie proste, musi byc odpowiednia ustawa aby takie przepisy weszły w zycie. A ustawa jak ustawa w tym kraju nic nie zachodzi szybko, nasze elyty polityczne na wszystko mają czas…
  Zreszta moim zdaniem dobry pomysł, bowiem duzo osób majacych wysokie emerytury pracują i oficjalnie dostają wypłaty do kwoty aby zus sie nie czepiał a reszta idzie „pod stołem” w kopercie…. czyli np oficjalnie 1000 a drugi w kopercie….
  I takim oto sposobem młodzi ludzie nie mogą znalezc pracy bo emeryci zajmuja ich potencjalne miejsce pracy…

  Masz emeryture to wybieraj zus czy praca, albo jedno albo drugie tak powinno byc, wtedy znajdą się miejsca dla młodych.

  Polubienie

  • Anonim said

   wysokie emerytury wypłaca kasa tak zwana mundurowa , zusowskie emerytury to liche zapomogi , a w d… dostaną zusowcy właśnie znaczy ludzie z emeryturami 700 zł do 1300 zł , oni dorabiać muszą.
   Resortowcy mogą bez problemu dorabiać ile chcą , ba i nawet w lipcu mają podwyżkę , milicja , sb , i inne dawne sł. średnia emerytura to 3450 zł , rzadkość 3 % poniżej 2200 zł .
   A ustawa już przyklepana wchodzi w życie 1 lipca 2011 r. dlatego termin do określenia się jest do czwartku..

   emerytowany księgowy.

   Polubienie

  • miziaforum said

   NIC SIE NIE ZMIENI – ANI EMERYCI NIE PRZESTANĄ PRACOWAĆ , ANI NIE BĘDZIE MIEJSC DLA MŁODYCH – wszyscy zaczną pracować na czarno , ubezpieczenie medyczne mają z powodu pobierania emerytury -A TO JEST DLA NICH NAJWAŻNIEJSZE , forsa będzie nielegalnie płacona NADAL .
   =============
   OWSZEM ZMIENI SIE JEDNO DOTYCHCZASOWE PODATKI OD WYKAZYWANYCH ETATÓW 19% – PRZESTANĄ WPŁYWAĆ DO BUDRZETU 🙂
   ==================
   IDIOTYZM RZADOWYCH SPECY JEST PORAŻAJĄCY …..

   Polubienie

 5. AQQ said

  Polubienie

 6. AQQ said

  Tuz za miedzą nas uwędzą
  http://www.sfora.pl/Awaria-elektrowni-atomowej-na-Ukrainie-Co-ukrywaja-a33580

  Polubienie

 7. AQQ said

  Dziś zapowiedział przerwę w publikacji na czas nieokreślony nastepny wartościowy blog (:
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/27/info-27-06-2011/#comment-4961
  na tą wiadomość- tak wygląda komentarz Zenobiusza na stronie Monitor Polski:

  zenobiusz 27 Czerwiec 2011 o 10:53 pm

  Wygląda że „panowie”gallus i erilo,plujący jadem,na Kościół Katolicki,pod hasłami słowiańszczyzny,byli ponad wytrzymałość admina ??? 🙂

  Polubienie

 8. Cory said

  Vous avez de bons points il, c’est pourquoi j’aime toujours verifier votre blog, Il semble que vous etes un expert dans ce domaine. maintenir le bon travail, Mon ami recommander votre site.

  Mon francais n’est pas tres bon, je suis de l’Allemagne.

  Polubienie

 9. Anonim said

  Reuters: amerykański McCormick kupi Kamis za 291 mln dolarów

  Amerykański producent przypraw, spółka McCormick & Co poinformowała, że podpisała umowę na zakup 100 procent akcji polskiej spółki Kamis za około 291 milionów dolarów (830 milionów złotych), aby rozwinąć swoją działalność na rynku europejskim – podaje agencja Reuters.

  Polubienie

 10. nocnawilczyca said

  błagam….

  Polubienie

 11. aliicja said

  ale facet jedzie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: