Miziaforum's Blog

PEERELOWSKI STYL KAMPANII KOMOROWSKIEGO -czyli „hrabia bronisław ” BRZYDKO SIE CHWYTA

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 29, 2010


WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW ZNA TEN STYL I TE METODY

ALFA powiedział/a
Czerwiec 29, 2010 @ 3:42 am e 1
0
Rate This

Tusk pisze do żołnierzy i policjantów
Szeregowy Kowalski, premier do pana napisał – dowódcy jednostek w całym kraju dostali polecenie, by wręczać żołnierzom list od premiera
„Wiem, że plotka i nieprawdziwe informacje potrafią spowodować negatywne skutki i wywołać nieuzasadnione obawy. Dlatego, ucinając wszelkie spekulacje, chcę Was zapewnić, że w moim rządzie nie są i nie będą prowadzone żadne prace zmierzające do odebrania uprawnień emerytalnych osobom, które dziś pracują w służbach mundurowych“ – tak zaczyna się list Donalda Tuska. Jest opatrzony datą 25 czerwca.

– Widziałem, że dziś po jednostce chodził kadrowiec z listą pod hasłem „list od premiera” – opowiada żołnierz z północnej Polski. Sam pisma jeszcze nie dostał, ale inni rozmówcy „Rz” już je mają.

– Jestem zaszczycony, bo jeszcze żaden premier do mnie nie napisał – ironizuje żołnierz służący w stolicy. – Ale tak na poważnie to nie mam złudzeń, że ten list to kiełbasa wyborcza.

Przypomina, że od początku roku w armii wrzało na temat ewentualnych zmian emerytalnych. – Nikt wtedy tych plotek nie prostował, a tysiące ludzi pod ich wpływem złożyły wnioski o wyjście do cywila – mówi.

Dowódcy jednostek wojskowych dostali zadanie, by do końca tygodnia wręczyć wszystkim podwładnym list od premiera. Mają go też otrzymać wszyscy funkcjonariusze innych służb mundurowych: od policjantów po pracowników Służby Więziennej czy Straży Pożarnej.

– To przegięcie, wyraźna agitacja przed cisza wyborczą. Z czymś takim nigdy się jeszcze nie spotkałem – oburza się Antoni Duda, przewodniczący NSZZ Policjantów. I dodaje: – Każdy, kto przychodzi do pracy, ma otrzymać list do ręki. To polecenie z góry. Kurierzy jeżdżą więc i służbowymi samochodami rozwożą te pisma.

Małgorzata Woźniak, rzeczniczka MSWiA, przyznaje: – List premiera przekazaliśmy do podległych nam służb – jest to 150 tys. funkcjonariuszy. Chodzi o ucięcie plotek i sprzecznych informacji, jakie pojawiły się na temat reformy emerytur mundurowych.

Po co pośpiech? Antoni Duda twierdzi, że związkowcy wiele razy dopytywali się o reformę emerytur mundurowych, ale dotąd nikt się specjalnie ich wątpliwościami nie przejmował.

– Jeszcze dwa tygodnie temu jako Federacja Związków Zawodowych Służb Mundurowych, która liczy 65 tys. członków (są w niej m.in. strażacy i policjanci – red.), wysłaliśmy do premiera pismo z pytaniem, jakie zmiany przewiduje się w ramach reformy emerytur mundurowych. Odpowiedzi dotąd nie dostaliśmy. Teraz, jak się pali i jest tuż przed wyborami, nagle taka aktywność – podkreśla Duda.

Na koniec listu Tusk dziękuje za dobrą służbę i apeluje: „bądźcie spokojni i nie wierzcie plotkom“.
http://www.rp.pl/artykul/2,500582_Tusk_pisze_do_zolnierzy_i_policjantow_.html

http://www.rp.pl/artykul/16,500582_Tusk_pisze_do_zolnierzy_i_policjantow_.html

BRONEK W CZYNIE SPOŁECZNYM UZYSKA POPARCIE MUNDUROWYCH

WSTYD PANIE – „hrabio”

MAPKA

Komentarzy 25 to “PEERELOWSKI STYL KAMPANII KOMOROWSKIEGO -czyli „hrabia bronisław ” BRZYDKO SIE CHWYTA”

 1. ALFA said

  Oj wstyd panie p.o prezydencie jako prezydent nie wie co podpisuje gorzej jak podpisze na siebie wyrok
  Komorowski znów minął się z prawdą? Nie wie, co podpisał
  Kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta oświadczył w niedzielę podczas debaty z Jarosławem Kaczyńskim, że swoim podpisem zakończył proces ratyfikacji umowy o małym ruchu granicznym z Białorusią. Tymczasem proces ten z polskiej strony wcale nie jest zakończony, a kolejny ruch w tej sprawie po polskiej stronie będzie należał do prezydenta RP – pisze „Nasz Dziennik”.

  Według gazety Bronisław Komorowski dał się poznać w czasie kampanii wyborczej jako kandydat nieobliczalny, który nie bardzo potrafi panować nad tym, co mówi, i nie jest w stanie najpierw pomyśleć o tym, co chce powiedzieć.

  W czasie debaty, odpowiadając na pytanie, jaką politykę wobec Białorusi prowadziłby jako prezydent, Komorowski pochwalił się: – Miałem przyjemność podpisać na granicy polsko-białoruskiej w Kuźnicy Białostockiej umowę, zakończyć proces ratyfikacji umowy o małym ruchu granicznym, który pozwoli Polakom z Białorusi i Białorusinom z Białostocczyzny kontaktować się ze sobą – powiedział.

  REKLAMA Czytaj dalej

  Okazuje się jednak, że chociaż marszałek na granicy polsko-białoruskiej w Kuźnicy coś podpisał, to na pewno nie było to zakończenie procesu ratyfikacji umowy o małym ruchu granicznym. Co w takim razie to było? Przez wykonującego obowiązki prezydenta podpisana została uchwalona przez sejm ustawa, która dopiero upoważnia prezydenta RP do ratyfikacji umowy z Białorusią o zasadach małego ruchu granicznego.

  Podpisana w zeszły wtorek ustawa wchodzi w życie w ciągu 14 dni od jej ogłoszenia w Dzienniku Ustaw. Dopiero po tym czasie prezydent RP będzie mógł dokonać ratyfikacji umowy.

  Wychodzi na to, iż Komorowski jako wykonujący obowiązki prezydenta nie wie, co podpisuje – komentuje „Nasz Dziennik”. I jak dodaje, podczas debaty z Jarosławem Kaczyńskim, Komorowski zaliczył kolejną wpadkę. Strach nawet pomyśleć, że przyszły szef państwa mógłby mieć kłopot z ogarnięciem tego, co się wokoło dzieje i polegać jedynie na podsuwanych przez niezidentyfikowanych suflerów i speców od propagandy fiszkach z podpowiedziami – podsumowuje gazeta.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komorowski-znow-minal-sie-z-prawda-Nie-wie-co-podpisal,wid,12421968,wiadomosc_prasa.html

  Polubienie

 2. miziaforum said

  przekaz tego listu naprawdę brzmi:

  JAK ZAGŁOSUJECIE JAK „TRZEBA” TO MY W NAGRODĘ NIE COFNIEMY WAM PRAW NABYTYCH – (których zgodnie z prawem cofnąć nie można )

  –CZYLI OBIECANIE GRUSZEK NA WIERZBIE —

  A MÓWIAC WPROST ZAWOALOWANY SZANTAŻ !!!!!!!

  Polubienie

 3. ALFA said

  Ciekawe to z kim się zadaje nasze państwo MINISTERSTWO SKARBU PAŃSTWA

  MSP zaprasza inwestorów do negocjacji ws. kupna 51 proc. Enei
  Ministerstwo Skarbu Państwa zaprasza inwestorów do negocjacji w sprawie kupna 51 proc. Enei – podało MSP w ogłoszeniu opublikowanym w poniedziałkowej „Rzeczpospolitej”.
  Skarb Państwa chce sprzedać 225.135.940 akcji spółki.

  Memorandum informacyjne Enei można odbierać do 27 lipca. Zgłoszenia przyjmują Credit Suisse i Rothschild Polska. ZOBACZCIE ROTHSCHILD.

  Termin składania pisemnych odpowiedzi na publiczne zaproszenie do negocjacji przez potencjalnych inwestorów, którzy odebrali memorandum upływa 28 lipca, o godz. 12.00 czasu warszawskiego.

  Skarb Państwa ma obecnie 60,43 proc. akcji spółki, ale 9,43 proc. stanowią akcje pracownicze.

  „Minister Skarbu Państwa przewiduje możliwość zbycia akcji nie nabytych przez uprawnionych pracowników Potencjalnemu Inwestorowi, który nabędzie zbywane akcje, w przypadku wygaśnięcia prawa uprawnionych pracowników do nieodpłatnego nabycia tych akcji” – napisano w ogłoszeniu.

  MSP podało, że przedmiotem negocjacji będzie w szczególności cena za zbywane aakcje, struktura transakcji zapewniająca zbycie przez SP wszystkich zbywanych akcji oraz zobowiązanie do nabycia od uprawnionych pracowników akcji spółki po cenie za akcję nie niższej niż cena za akcję, po której inwestor nabędzie zbywane akcje.

  Ostatnio Jan Bury, wiceminister skarbu, mówił, że jest szansa, by na przełomie 2010 i 2011 roku zamknąć transakcję sprzedaży poznańskiej grupy.
  http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,8071345,MSP_zaprasza_inwestorow_do_negocjacji_ws__kupna_51.html

  Polubienie

 4. ALFA said

  Komorowski skłamał mówiąc,że umowa gazowa z Rosją jest jeszcze negocjowana.UMOWA została już podpisana przez PGNiG i czeka tylko na akceptację rządu.Jednak renegocjacja tej umowy jest możliwa tylko za zgodą Rosji.
  Rząd obiegiem podpisał zakup gazu z Rosji.to jest z dnia 10.02.2010

  Tagi: rząd, gaz
  19:55, 10.02.2010 /PAP

  Rząd obiegiem podpisał zakup gazu z Rosji

  Przez kolejne 27 lat 70 proc. gazu, którego potrzebujemy kupimy od Rosji. – Rząd w środę w obiegowym trybie przyjął uchwałę zatwierdzającą umowę gazową z Rosją – poinformował TVN CNBC Biznes rzecznik rządu Paweł Graś. Według wcześniejszego scenariusza oznacza to, że PGNiG i Gazprom dopięły sprawę ze swojej strony, a porozumienie międzyrządowe to formalność.
  Wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak mówił, że rząd zatwierdzi porozumienie, gdy sprawę ostatecznie zamknął spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo i Gazprom. Doszło do tego 27 stycznia. Organy korporacyjne spółek miały dwa tygodnie na formalne dopięcie sprawy. Termin upływa w środę 10 stycznia. Po południu zarząd PGNiG przedstawiał jeszcze porozumienie radzie nadzorczej do zatwierdzenia.
  Pojawiają się też wątpliwości co do opłacalności dla strony polskiej dość skomplikowanej formuły cenowej. – Rosyjski gaz może okazać się dużo za drogi – twierdzą przeciwnicy porozumienia wskazując, że cena surowca na całym świecie spada.
  http://www.tvn24.pl/0,1642559,0,1,rzad-obiegiem-podpisal-zakup-gazu-z-rosji,wiadomosc.html
  WIDAĆ KOMOROWSKI CO MÓWI TO KŁAMIE

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO OCZYWIŚCIE ŻE TAK TO TEN SAM NUMER JAKI ZROBILI W SPRAWIE STOCZNI DOPUKI BUZKA NIE WSADZONO NA STOŁEK W BRUKSELII – TWARDO UTRZYMYWANO BAJKĘ O INWESTORACH Z KATARU NA ZAJUTRZ PO WYBORACH CZAR PRYSŁ WRAZ Z KATARCZYKAMI – POZOSTAŁA RUINA ZAKŁADU I MASA BEZROBOTNYCH – POLACY TO …….. DAJĄ SIĘ TYM SAMYCH …. OSZUKIWAĆ NA TEN SAM NUMER

   JAK SKOŃCZY SIĘ SZOPKA Z WYBORAMI GRUCHNIE WIEŚĆ O NAGŁEJ ZAPAŚCI FINANSOWEJ W KRAJU – I CIĘCIA GRECKIE TO MAŁY PIKUŚ W PORÓWNANIU Z NASZYM ZACISKANIEM PASA – DOBRA RADA SPIER..LAĆ

   Polubienie

 5. ALFA said

  @Mizia nigdzie nie będziemy SPIER..LAĆ trzeba walczyć ,a nie chować głowy w piasek jesteś Polakiem czy nie.Widzę ,że jesteś tchórzem nie jesteś patriotą.Tak nie możemy postępować.
  Musimy się jednoczyć i walczyć o naszą POLSKĘ.Mamy dzieci i wnuki przecież nie będą za chlebem jeżdzić za granicę.Tu jest nasza ojczyzna i dom. O naszą ojczyznę walczyli nasi dziadkowie i ojcowie.Teraz mamy internet i wiele wychodzi na światło dzienne,jak Polaków niszczono i kto.Więc do dzieła,brońmy Polski.

  Polubienie

  • miziaforum said

   walczyć mozna – nie neguję – ALE NIEKTÓRZY MAJA JUZ TEJ WALKI PO NAWET 50 LAT ZA SOBĄ – A ŁAJDAKI NADAL U STERU – MOZE Z TYM USTEPOWANIEM POLA TO PRZESADZIŁEM – TO WINA UPAŁU NA TERMOMETRZE W SŁOŃCU 47 STOPNI
   JA TO BYM …….. POWALCZYŁ ALE NIEMA Z KIM ZA BARDZO – JAK SIE JUŻ COŚ ZACZYNA WYKLUWAĆ TAK JAK NA GRYPA666 – TO NAGLE SRU I WEJDŻ DO ZENOBIUSZA I POCZYTAJ JAK DZIŚ SRAJA NA SIEBIE DAWNI SOJUSZNICY – A BLOGÓW ILE POWSTAŁO – ROZDZIOBIĄ NAS KRUKI I WRONY – CHYBA ŻE KTOŚ ……

   Polubienie

 6. ALFA said

  Jak te łajdaki mają ponad 50 lat i ,my też i trochę więcej poradzimy sobie życie nas nauczyło inaczej już myślimy.Trzeba zacząć od spokojnych demonstracji niech wiedzą ,że my Polacy nie gęsi i wykiwać się nie damy.Tylko młode pokolenie trzeba w to wciągnąć i historii prawdziwej im przekazać,bo są zakłamanej nauczeni,tak oni kazali uczyć.Tylko my starzy musimy się za to wziąć.Oni swoich uczą zakłamanej czas uczyć nasze dzieci i wnuki prawdziwej.

  Polubienie

  • Aśka said

   tylko kto ma demonstrować? … chętnych nie ma … wiem coś o tym

   Polubienie

   • miziaforum said

    dokładnie tak

    Polubienie

   • Ayres said

    Wierz mi, cykl się wypełni, „uświadomieni” przetrwają, za to „mięso armatnie” musi zginąć by powstał nowy cykl. Jest to nie zależne od nas, zostało nam w mówione jak byliśmy mali, że należymy do tego świata. Prędzej czy później i tak umrzemy i nasze „dusze” wrócą do „recyklingu”. Przestańcie myśleć co będzie, tylko wykorzystujcie każdą chwile jak tylko potraficie, najlepiej dla siebie. I szczerze miejcie wszystko w „dupie” jak ja. Peace!

    Polubienie

 7. Magda said

  ona nie tylko peerelowska,ale także obłudna i cyniczna:

  Polubienie

 8. janosik said

  RODACY – Wzywamy wszystkich Polaków do ogólnopolskiego protestu przeciw MARIONETKOWEJ grupie rządzącej Donalda Tuska. W dniu 1.07.2010r w Warszawie przed budynkiem Urzędu Rady Ministrów ul. Al. Ujazdowskie 1/3.

  Zarzucamy obecnemu Rządowi Donalda Tuska niszczenie gospodarki Narodowej tolerowanie korupcji. Brak reakcji w przypadkach naruszania prawa przez Sędziów i Prokuratorów tzw. wymiaru sprawiedliwości, który się stał wymiarem niesprawiedliwości.

  Polacy!
  Tolerowanie niszczenia Polskiego Narodu jest niedopuszczalne, dlatego wzywamy wszystkich naszych Rodaków, brońmy egzystencji Narodu Polskiego, Polska jest Naszą Ojczyzną.
  Nie pozwólmy na Holokaust Narodu Polskiego!

  http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=oropoiwzk&id=3541

  Polubienie

 9. zenobiusz said

  Jaśnie „Oświeconemu”Bronisławowi herbu Kurczak z dedykacją.

  Utwory te ,powinny towarzyszyć, ostatnim wiecom wyborczym, umiłowanego kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej, Jaśnie „Oświeconego” Bronisława Komorowskiego herbu Kurczak.Głośne odtwarzanie ich w czasie ciszy wyborczej,nie będzie jej naruszeniem.Mogą także umilać dzień wyborów,odtwarzane ,w pobliżu lokali wyborczych.

  Herb Kurczak może wyglądać tak:

  http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/30/bronislawowi-herbu-kurczak-z-dedykacja/#comment-4959

  Polubienie

 10. albun said

  komor morduje oponentów
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/06/22/tajemnicze-smierci/

  Polubienie

 11. Andre said

  http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3315651,aktualnosc.html

  Takiego prezydenta nam trzeba- posłuchajcie wypowiedzi Kaczyńskiego do Olejnik.
  Nareszcie Jarosław Kaczyński pokazuje dziennikarzom należne im miejsce i wskazuje jak dużo złego mogą zrobić!!!!!
  Jedna z najbardziej sensownych wypowiedzi!!!!

  Polubienie

 12. navajo88 said

  Powiem tak wszyscy myślicie że idą ciężkie czasy ,może i tak będzie ciężko ,ale przypmnę wam pewną informację z przed lilku tygodni : a mianowicie NASA podala że na początku roku 2013 słońce może dokonać nagłego a niespodziewanego resetu naszej gospodarki finansów i reszty !!!! .Ciekawa informacja prawda .
  Wiem wiem to zapewnie kolejna teoria spiskowa ,a dzisiaj wyczytałem że tak zwany koniec świata może nastąpić za rok .to jest w roku 2011 pod koniec czerwca . Skąd te rozbieżności ,się pytam !!!!!
  Wydaje mi się że odpowiedż jest prosta ,nie wiem ale może słyszeliście o samospełniającej się przepowiedni ????? bo ja tak!
  I tutaj mamy prawdopodobną odpowiedz na tak zadane pytanie , to już się zaczeło tylko że ludzie tego nie zauważają ,,,lub nie chcą zauważać . Ale to nie ważne ,wczoraj,,a właściwie dzisiaj nad ranem jak oglądałem chińską telewizję CCTY 9 to ta wiadomośc została podana jako pierwsza z wiadomości .
  Wielu naukowców przyznaje że nasz układ słoneczny zaczyna wchodzić w bardzi niebezpieczny cykl swej egzystencji i ja z tym się zgadzam .
  Aha i jeszcze jedno ,,,,,zadam wam takie pytanie hahaha wiem że wielu z was się żyma na tak zadane pytanie : Czy wiesz czym jest prąd elektryczny ????????? , bo ja tak na prawdę to do końca nie wiem .
  Czy uważacie że te wszystkie prawa fizyki jakie wszyscy znamy ze szkoly i ze studiów są nieodwieczne i dane nam na zawsze po wsze czasy ????? bo ja tak nie uważam ,nasza nauka tylko lizneła to i owo a nadal tajemnica ewolucji o powstanie człowieka JEST NAM NIE ZNANE !!!!!!!!!! Czym jest czas ,,odpowiem tylko naszą umowną teorią i tyle .
  Nie twierdzę że w roku 2012 nastąpi koniec świata !!!!!!!!!!!!! ale też nik nie może tego wykluczyć . Pamiętajcie o tym bo możemy zaznać bardzo przykrej niespodzianki i to nie będzie tak jak na tym filmie rok2012 tylko to przerośnie naszą najgorszą wyobrażnie , bo gdyby tylko miało się zakończyć na braku energi elektrycznej na całym świecie ,to pół biedy judzkośc jakoś to przeżyje ,chociaż szlak trafi między innymi naszą kasę ,ale jeśl los szykuje nam inny scenariusz no to panie i panowie !!!!!!!!!! pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi .
  Na razie pozdrawiam Jimi
  Aha Miziak nie przejmuj się i nadal redaguj ten blog bo fajnie się go czyta

  Polubienie

  • miziaforum said

   odpowiem tak jest kilka grup ludzi o miedzynarodowych strukturach – monitorujących pojawiające się symptomy – zjawiska poprzedzajace właśnie – powiedzmy -„koniec świata” jest nas spora grupa inwestowane są w pozysk niektórych wiadomości prywatne pieniądze – nie małe- takzwani „oni” wiedzą o tym lecz nie zależy im na tym aby komókolwiek cokolwiek tłumaczyć…

   pozatym CO TY OD WIĘKSZOSCI LUDZI WYMAGASZ – JEŚLI DLA NICH -SYSTEM EMERYTALNY JEST W ICH MNIEMANIU DANY RAZ N ZAWSZE I PEWNY JAK SŁOŃCE NA NIEBIE – LOGICZNIE MYŚLACY CZŁOWIEK WIE ŻE NAWET SŁOŃCE NA NIEBIE NIE JEST ŻADNYM PEWNIKIEM ………..

   Polubienie

  • miziaforum said

   PRZECZYTAJ TO –
   ps. chinczycy w brew pozorom to bardzo mądrzy ludzie ,
   pozatym w wpisie o suszy nie chciałem straszyc – ALE TA SPRAWA BEDZIE JUŻ NA DNIACH DOTYCZYŁA SYTUACJI GLOBALNEJ

   PIERWSZY WPIS O TYM ŻE BEDZIE KATASTROFALNA SUSZA ZAMIEŚCIŁEM W JEDNYM ZDANIU W DNIU 5 CZERWCA -na tym blogu jest link – czarnowidz mizia …..
   a tu masz do info o tym co chińczycy zaczynają przebąkiwać.

   https://miziaforum.wordpress.com/2010/06/23/nibiru-2012-nie-to-jest-prawdziwa-data-2010-2011/

   Polubienie

 13. navajo88 said

  Zgadza się Miziaforum ,ale jeśli jesteśmy myślącym i przewidującym gatunkiem to co się takiego stało z nami !!!.
  Ale nie ma co się indyczyć jeśli nic nie nastąpi i wszystko będzi koi to dobrze ,a jeśli nas zaskoczy ????? to też dobrze . Bo myśl obowiązującej nauki i wiedzy naukowe ,to nasze kochane słoneczko będzie świeciło jeszcze jakieś 4 – 6 mliardów lat ,,,,hm może itak ,,a może i nie ,a co jeśli ludzie się pomylili co do wieku słońca i może właśnie teraz już jesteśmy w środku tego całego dramaty ,,tylko jeszcze tego nie widać ????? .
  Zauważ tegoroczne upały zaczeły się wyjątkowo pużno ,prawda , w Szczecinie przez oostatnie kilka dni to nie szło wytrzymać teraz jest trochę luzu ,,ale za to od jutra ponownie wracają upały nawet do 34 stopni .
  I proszę wytłumacz mi że to nie jest początek końca !!!!!! ,,,wiem wiem nikt tego nie wie !!!!!! .
  A i jeszcze jedno pan Tyson z porgramu NG powiedział kiedyś obyśmy nigdy nie odkryli że jesteśmy ja żaby w gorącej wodzie i temperatura wody zaczeła osiągać już niebezpieczny stopień .
  To by było na tyle Miziak ,na razie trzymaj się .Jimi

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: